Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#526 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by MarlboroGold »

moonca wrote: Nije nesposobno, vec 'bezobrazno'. :-)
No, ne mislim da supruge to nebi obavljale ako taj isti doprinosi toliko da ona naravno ne radi.
Pa tako Amerikanke zive. uzimaju cak i pomoc u kuci i sto je najgore za muzeve, ako je zivjela na 'visokoj nozi' i ako se razvedu takav isti stil zivota ce joj sud odrediti s njegovom alimnetacijom. :wink:
Amerika je posebna priča. Tamo se feminizam oteo kontroli i miješa se u sve dijelove života - gdje mu i nije mjesto.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#527 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Boemica »

beni-bu-man wrote:
Boemica wrote:
beni-bu-man wrote: pa bona, nemoj tako da se izrazavas, vidis da smeta xavier-u

:lol: :lol: :lol:
:lol: Hoćemo li se organizovat na kakvu pauzu za vrijeme džume :lol:
more ba, znate gdje sam :mrgreen:
Haj reći ću ja maloj da ona to organizuje, šta ću kad mi ne date u te vaše vajber grupe :(
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#528 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by beni-bu-man »

Boemica wrote:
Haj reći ću ja maloj da ona to organizuje, šta ću kad mi ne date u te vaše vajber grupe :(

bizi izaso i ja iz te vajber grupe, piskaraju po svu noc :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#529 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

MarlboroGold wrote:
moonca wrote: Nije nesposobno, vec 'bezobrazno'. :-)
No, ne mislim da supruge to nebi obavljale ako taj isti doprinosi toliko da ona naravno ne radi.
Pa tako Amerikanke zive. uzimaju cak i pomoc u kuci i sto je najgore za muzeve, ako je zivjela na 'visokoj nozi' i ako se razvedu takav isti stil zivota ce joj sud odrediti s njegovom alimnetacijom. :wink:
Amerika je posebna priča. Tamo se feminizam oteo kontroli i miješa se u sve dijelove života - gdje mu i nije mjesto.
Nije femonizam.Nista one nisu ucinile da bi olaksale sebi zivot.

Posao domacice se smatra 'zaposlenjem' i to se respektuje.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#530 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by zipoo »

moonca wrote:
zipoo wrote:Musko koje ne zna za sebe brinuti i ocekuje da za njega neko drugi brine je nesposobno musko. Teret drustvu koje trebe eutanazirati ili maljom po glavi.
Nije nesposobno, vec 'bezobrazno'. :-)
No, ne mislim da supruge to nebi obavljale ako taj isti doprinosi toliko da ona naravno ne radi.
Pa tako Amerikanke zive. uzimaju cak i pomoc u kuci i sto je najgore za muzeve, ako je zivjela na 'visokoj nozi' i ako se razvedu takav isti stil zivota ce joj sud odrediti s njegovom alimnetacijom. :wink:
Ma nesposobno ba. Umrijet ce od gladi nece znati napraviti sebi nesto da jede, zivjet ce na jajima dok ne prokokodaka. Jest ce citav zivot iz plastike jer ne zna za sta sluzi spuzva. Razmazeno derle, glupo ko kurac. Odmah ubiti maljom, kremirati i prosuti u kanalizaciju
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#531 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by MarlboroGold »

moonca wrote: Nije femonizam.Nista one nisu ucinile da bi olaksale sebi zivot.

Posao domacice se smatra 'zaposlenjem' i to se respektuje.
Govorim za takav stil života i alimentaciju. To nije normalno.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#532 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

zipoo wrote:
moonca wrote:
zipoo wrote:Musko koje ne zna za sebe brinuti i ocekuje da za njega neko drugi brine je nesposobno musko. Teret drustvu koje trebe eutanazirati ili maljom po glavi.
Nije nesposobno, vec 'bezobrazno'. :-)
No, ne mislim da supruge to nebi obavljale ako taj isti doprinosi toliko da ona naravno ne radi.
Pa tako Amerikanke zive. uzimaju cak i pomoc u kuci i sto je najgore za muzeve, ako je zivjela na 'visokoj nozi' i ako se razvedu takav isti stil zivota ce joj sud odrediti s njegovom alimnetacijom. :wink:
Ma nesposobno ba. Umrijet ce od gladi nece znati napraviti sebi nesto da jede, zivjet ce na jajima dok ne prokokodaka. Jest ce citav zivot iz plastike jer ne zna za sta sluzi spuzva. Razmazeno derle, glupo ko kurac. Odmah ubiti maljom, kremirati i prosuti u kanalizaciju
Cek, ima i zena da se tako postave.
U danasnje vrijeme ako neko radi i pristojno zaradjuje ne mora znati niti uciti ista od kucnih poslova. Za sve postoji market- pomoc u kuci, hemijske cistione, restorani itd. I nije to tako i nedostupno. Mozda se slobodno vrijeme moze bolje iskoristiti i uzivati. :wink:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#533 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by beni-bu-man »

bossnjak wrote:
Xavier1 wrote:
bossnjak wrote:Onaj ko vrijedja ostale nasao se prozvanim, zapravo mislim da beni polahko potpada od papucarstvo pa iz sve frustracije napada druge, dakle malo pomalo to zene taktici rade
I meni se cini. Ali simpatican mi pa sve necu da kazem. Rece i da mu zena vise zaradjuje. :(
Ma pusti ga jadan ne zna sta ce i kud ce :lol:
ma kita je to od covjeka taj beni :kiss:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#534 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

MarlboroGold wrote:
moonca wrote: Nije femonizam.Nista one nisu ucinile da bi olaksale sebi zivot.

Posao domacice se smatra 'zaposlenjem' i to se respektuje.
Govorim za takav stil života i alimentaciju. To nije normalno.
Haj malo razmisli- jeste normalno. On radi u firmi ona je u kuci, obavlja ili organizuje da sve bude kako bi funkcionisali. Pomaze mu indirektno d ai on funkcionise i tu ona zaradjuje svojih 50% ili kako sud odredi.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#535 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by zipoo »

moonca wrote: Cek, ima i zena da se tako postave.
U danasnje vrijeme ako neko radi i pristojno zaradjuje ne mora znati niti uciti ista od kucnih poslova. Za sve postoji market- pomoc u kuci, hemijske cistione, restorani itd. I nije to tako i nedostupno. Mozda se slobodno vrijeme moze bolje iskoristiti i uzivati. :wink:
ubiti maljom
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#536 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#537 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by MarlboroGold »

moonca wrote:
MarlboroGold wrote:
moonca wrote: Nije femonizam.Nista one nisu ucinile da bi olaksale sebi zivot.

Posao domacice se smatra 'zaposlenjem' i to se respektuje.
Govorim za takav stil života i alimentaciju. To nije normalno.
Haj malo razmisli- jeste normalno. On radi u firmi ona je u kuci, obavlja ili organizuje da sve bude kako bi funkcionisali. Pomaze mu indirektno d ai on funkcionise i tu ona zaradjuje svojih 50% ili kako sud odredi.
Mislim da se nismo razumjeli prvi put ili ja tebe nisam skontao... nebitno, zaboravi. Nedostatak kafe :|
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#538 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by duminjo »

Imam druga koji radi 15-16 sati ponedjeljak-subota. Ima ženu i troje djece. Zena domaćica i dodatno mu dolazi druga zena dva puta sedmično da cisti kucu. Kad se upoznaje sa nekim, uvijek kaže "ja sam konj" pa poslije kaze kako se zove :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#539 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by MarlboroGold »

moonca wrote:Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
Hallelujah!

A to treba ih razumjeti... nein. Dosta smo im svi govorili, a oni opet u kontru.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#540 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by beni-bu-man »

moonca wrote:Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
ivinjaJem se ako sam vas uvredio ili sta lose reko
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#541 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

Imam druga koji radi 15-16 sati ponedjeljak-subota. Ima ženu i troje djece. Zena domaćica i dodatno mu dolazi druga zena dva puta sedmično da cisti kucu. Kad se upoznaje sa nekim, uvijek kaže "ja sam konj" pa poslije kaze kako se zove



i sta je tu cudno?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#542 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

MarlboroGold wrote:
moonca wrote:Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
Hallelujah!

A to treba ih razumjeti... nein. Dosta smo im svi govorili, a oni opet u kontru.
..hmmm, moraju to sami osjetiti. Ja vam garantujem, biti ce bolji muzevi i od benija. :-) :lol:
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#543 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by bossnjak »

MarlboroGold wrote:
moonca wrote: Nije nesposobno, vec 'bezobrazno'. :-)
No, ne mislim da supruge to nebi obavljale ako taj isti doprinosi toliko da ona naravno ne radi.
Pa tako Amerikanke zive. uzimaju cak i pomoc u kuci i sto je najgore za muzeve, ako je zivjela na 'visokoj nozi' i ako se razvedu takav isti stil zivota ce joj sud odrediti s njegovom alimnetacijom. :wink:
Amerika je posebna priča. Tamo se feminizam oteo kontroli i miješa se u sve dijelove života - gdje mu i nije mjesto.
A ti stvarno mislis da imaju granice :D mislis da ne bi bilo tako i u BOsni da nema ovih zatucanih sto nas zou
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#544 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by bossnjak »

NE postoji kompromis u braku to je samo zenski izgovor. Dakle jedno mora biti donje tu.
Ako ti sve ides na kompromis znaj da si donji.
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#545 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by bossnjak »

moonca wrote:Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
To nema veze nkakve sa tima kako su danasnje zene bezobrazne cinjenica je da ce se uhasiliti ako radi a jos veca cinjenica da ce jos vise ako ima vecu platu.
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#546 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by lmo »

bossnjak wrote:NE postoji kompromis u braku to je samo zenski izgovor. Dakle jedno mora biti donje tu.
Ako ti sve ides na kompromis znaj da si donji.
nije zajednički život ratište.
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#547 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by bossnjak »

lmo wrote:
bossnjak wrote:NE postoji kompromis u braku to je samo zenski izgovor. Dakle jedno mora biti donje tu.
Ako ti sve ides na kompromis znaj da si donji.
nije zajednički život ratište.
Kazu najgore doba je kad je zatisje :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#548 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

bossnjak wrote:
moonca wrote:Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
To nema veze nkakve sa tima kako su danasnje zene bezobrazne cinjenica je da ce se uhasiliti ako radi a jos veca cinjenica da ce jos vise ako ima vecu platu.
Pa, dobro. Tu se ti mozes spasiti, jednostavno kada saznas sta radi i koliko zaradjue, pozeli joj srecu i vrati se u svoj hladni dom. :sad:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#549 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

bossnjak wrote: Kazu najgore doba je kad je zatisje :D
eeee, u pravu si. Priprema se paljba... :lol:
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#550 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by bossnjak »

moonca wrote:
bossnjak wrote:
moonca wrote:Kako su se javno izjasnili dakle mogu i ja ponoviti -Xavier1 i bossnjak do sada nisu imali intimnije kontakte sa suprotnim polom. Oni sa razlogom tabire teoriju i na neki nacin se vide u nekim situacijama u kojim se ne osjecaju ugodnim.

Treba ih razumjeti. :-)
To nema veze nkakve sa tima kako su danasnje zene bezobrazne cinjenica je da ce se uhasiliti ako radi a jos veca cinjenica da ce jos vise ako ima vecu platu.
Pa, dobro. Tu se ti mozes spasiti, jednostavno kada saznas sta radi i koliko zaradjue, pozeli joj srecu i vrati se u svoj hladni dom. :sad:
Pa sta bi znacilo da se trebam udati za nju ako se ozenim, nije vraga da ja nju trebam vracati a ne da se ja vracam. :-)
Post Reply