Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#76 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

Njanjavi wrote:Cim se zensko krene kofrcit ko musko, red je da podrzimo njihovu ravnopravnost spolova tretirajuci ih ravnopravno.
Prema tome, prebio bi je ko macku sve nogama u glavu.
Iz okreta, pirueta style, majgeri, shaolin lebdeci leptir, sve u glavu, sve u glavu :roll:
ma jok ba....ja to kod kuce sredim.......tako da u gradu nesmije da odgovori i na pitanja koja joj postavim a kamoli da se dere :oops: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#77 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by ho oponopono »

meteorit135531 wrote:Provokativan je naslov , znam. :skoljka:
Danas sam , kao muškarac, kao osoba sa stavom i ponosom doživio najveće razočarenje koje muškarac može doživjeti...
Nije se meni ništa desilo, na sreću , ali da jeste ne znam kako bih reagirao. Možda nasilno, pa bih se kasnije kajao
:roll:
Sa strane tornja idem , i ulazim u kampus Univerziteta sa stražnje strane. I sad ispred mene ide jedan par , i negdje kod one druge klupe , samo sam čuo prasak. Jak prasak lomnjavu, i neku kesu ispred.. e sad , pošto uvijek imam slušalice i kad sam vani , rijetko obraćam pažnju na dešavanja oko sebe...
Sad posto mi je zvuk bas bio prodoran i jak , skinem da čujem razgovor.. jer sad je taj par stao i ja im se približavam, možda sam na nekih desetak metara od njih.. i već čujem riječi ženske
(koja po mojoj procjeni ima nekih 26 ili 27, tip također. Ona je bacila tu kesu u kojoj je nešto bilo lomljivo jer sam vidio krhotine i iz te kese je izletjelo desetak markera, flomastera, Šta već..
E sad , vjerujem da su par jer su se držali za ruke.. to sam vidio na samom početku kad sam ulazio u kampus..
Ono što me je ZAPREPASTILO: :shock: :shock: :shock:
Sad kad već prolazim pored njih čujem salvu psovki sa njene strane : (tip stoji i gleda u nju ko mutav).

Majmune jedan , jebem ti mater.. znaš li ti (sad spominje nešto oko pola sata sto je čekala.. nisam skopcao sta..
Jebacu ti ja sve najmilije... Jebo ti Bog mater :shock: .. Seljačino jedna... Jebem ti mrtve.. (ali možda sto je bilo još čudnije , ja sam se već primakao izlazu iz kampusa i cura se dere... i još se dva tipa okreću i gledaju u nju... neka cura sa nekim knjigama ide i kaze : Sta je ovoj ? :?

ona histerise, i još jače se dere.. vjerujem, namjerno.. mislim da su je čuli i na stanici... ne obazire se uopće.. :-)

ne znam za daljnji tok dešavanja , otisao sam svojim poslom , ali baš nešto razmišljam :

Poenta scene koju je napravila i ovih sočnih kocijaskih psovki (posebno za Boga i mater ) i to od strane cure?
Javna scena i blamiranje?
Razbijanje i bacanje kese?
Deranje i očito narušavanje javnog reda i mira, posebno u Kampusu Univerziteta? (Što je u krajnjoj liniji i kažnjivo zakonom) :thumbup:
Ali ono što mene zanima... Čemu sve to ? Ako je bio neki problem , to riješiš među svoja 4 zida , a ne onako javno da praviš cirkus i pometnju na javnoj površini...
:run:
Jasno je meni da danas ni žene ne drže do morala i pristojnosti bas pretjerano, ali ovaj slučaj mi bas drži vodu i pažnju...
Iz nekog ugla muškarca , je li ovakav način svadjanja i čiste uvrede i provokacija od dotične "dame" zaslužilo da se toj dami pokazu vaspitne mjere pa makar u vidu šamara ili u vidu da joj barem , u naletu bijesa snažno staviš ruku na usta , i time joj začepis gubicu? Ili da joj barem razbijes tasnu, na isti način na koji je ona razbila sadržaj kese ? :roll:

Mislim, za svadju je potrebno dvoje , (ljudi u vezi se stalno svadjaju , razumljivo) ali van svake pameti je da se žensko na onaj način bezobrazno ponaša , jos u javnosti... pa možda i zbog toga , misli da može raditi što joj je volja... Iskreno , bilo mi bas neugodno slušati.. :-)

Ja sam protiv bilo kakve vrste nasilja , ali možda bih i drugačije reagirao da me neko nasred ulice krene vrijeđati i psovati mi...
Zapravo , zašto neke žene misle da imaju Bogom dano pravo da se tako bahato i krajnje (ma nije to nekultura od dotične, to je primitivizam i krkanluk ) ponašaju ? :oops:

Meni bi to nagrizlo ego, i možda ne bih pravio razliku između muškarca i žene... tip je čitavo ono vrijeme išao ispred nje... i ne znam za dalje..
(Kao i američka policija , i onaj policajac sto je ispred supermarketa krajnje brutalno i krvnicki napao i savladao zenu , koja je odbila da mu pokaže sadržaj kese...)

Gdje se izgubila ona riječ sto je žene toliko vole cuti: Dama , kod pojedinih pripadnica ženskog pola ?
:run:
...imam svojih tegoba...nek je ne pljune, ne maršne, ne ošine...njihov život, nek deveraju kako god misle da treba...:pusi2:
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#78 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Truba »

zene udarat samo kitom

za sve ostalo tu je kozo kravo krmaco papanko :mrgreen:
pogodit ces zicu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#79 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tomahawk11 »

Ocito je da postavljac teme nikad nije imao djevojku.
Scene i histerisanje su normalna pojava :D
Ako se nisi posvadjao s djevojkom i stao s autom na sred ceste, pa te policija opominjala....onda naravno da ti nije jasno.
Ko se svadja taj se voli :oops: :run:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#80 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:Ocito je da postavljac teme nikad nije imao djevojku.
Scene i histerisanje su normalna pojava :D
Ako se nisi posvadjao s djevojkom i stao s autom na sred ceste, pa te policija opominjala....onda naravno da ti nije jasno.
Ko se svadja taj se voli :oops: :run:
selo je zakon.....parmaka i kolja na sve strane :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#81 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Fudo387 »

Goni je pm.
Sebi je najgora.
Alahimanet Sefika, jebi nekog drugog.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#82 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Zoya »

Njanjavi wrote:Cim se zensko krene kofrcit ko musko, red je da podrzimo njihovu ravnopravnost spolova tretirajuci ih ravnopravno.
Prema tome, prebio bi je ko macku sve nogama u glavu.
Iz okreta, pirueta style, majgeri, shaolin lebdeci leptir, sve u glavu, sve u glavu :roll:
:lol: :lol: znam jednog koji je ovako isto pričao prije ženidbe.
Drž se ti šjekire :bih:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#83 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by muha_sa »

meteorit135531 wrote:Provokativan je naslov , znam. :skoljka:
Danas sam , kao muškarac, kao osoba sa stavom i ponosom doživio najveće razočarenje koje muškarac može doživjeti...
Nije se meni ništa desilo, na sreću , ali da jeste ne znam kako bih reagirao. Možda nasilno, pa bih se kasnije kajao
:roll:
Sa strane tornja idem , i ulazim u kampus Univerziteta sa stražnje strane. I sad ispred mene ide jedan par , i negdje kod one druge klupe , samo sam čuo prasak. Jak prasak lomnjavu, i neku kesu ispred.. e sad , pošto uvijek imam slušalice i kad sam vani , rijetko obraćam pažnju na dešavanja oko sebe...
Sad posto mi je zvuk bas bio prodoran i jak , skinem da čujem razgovor.. jer sad je taj par stao i ja im se približavam, možda sam na nekih desetak metara od njih.. i već čujem riječi ženske
(koja po mojoj procjeni ima nekih 26 ili 27, tip također. Ona je bacila tu kesu u kojoj je nešto bilo lomljivo jer sam vidio krhotine i iz te kese je izletjelo desetak markera, flomastera, Šta već..
E sad , vjerujem da su par jer su se držali za ruke.. to sam vidio na samom početku kad sam ulazio u kampus..
Ono što me je ZAPREPASTILO: :shock: :shock: :shock:
Sad kad već prolazim pored njih čujem salvu psovki sa njene strane : (tip stoji i gleda u nju ko mutav).

Majmune jedan , jebem ti mater.. znaš li ti (sad spominje nešto oko pola sata sto je čekala.. nisam skopcao sta..
Jebacu ti ja sve najmilije... Jebo ti Bog mater :shock: .. Seljačino jedna... Jebem ti mrtve.. (ali možda sto je bilo još čudnije , ja sam se već primakao izlazu iz kampusa i cura se dere... i još se dva tipa okreću i gledaju u nju... neka cura sa nekim knjigama ide i kaze : Sta je ovoj ? :?

ona histerise, i još jače se dere.. vjerujem, namjerno.. mislim da su je čuli i na stanici... ne obazire se uopće.. :-)

ne znam za daljnji tok dešavanja , otisao sam svojim poslom , ali baš nešto razmišljam :

Poenta scene koju je napravila i ovih sočnih kocijaskih psovki (posebno za Boga i mater ) i to od strane cure?
Javna scena i blamiranje?
Razbijanje i bacanje kese?
Deranje i očito narušavanje javnog reda i mira, posebno u Kampusu Univerziteta? (Što je u krajnjoj liniji i kažnjivo zakonom) :thumbup:
Ali ono što mene zanima... Čemu sve to ? Ako je bio neki problem , to riješiš među svoja 4 zida , a ne onako javno da praviš cirkus i pometnju na javnoj površini...
:run:
Jasno je meni da danas ni žene ne drže do morala i pristojnosti bas pretjerano, ali ovaj slučaj mi bas drži vodu i pažnju...
Iz nekog ugla muškarca , je li ovakav način svadjanja i čiste uvrede i provokacija od dotične "dame" zaslužilo da se toj dami pokazu vaspitne mjere pa makar u vidu šamara ili u vidu da joj barem , u naletu bijesa snažno staviš ruku na usta , i time joj začepis gubicu? Ili da joj barem razbijes tasnu, na isti način na koji je ona razbila sadržaj kese ? :roll:

Mislim, za svadju je potrebno dvoje , (ljudi u vezi se stalno svadjaju , razumljivo) ali van svake pameti je da se žensko na onaj način bezobrazno ponaša , jos u javnosti... pa možda i zbog toga , misli da može raditi što joj je volja... Iskreno , bilo mi bas neugodno slušati.. :-)

Ja sam protiv bilo kakve vrste nasilja , ali možda bih i drugačije reagirao da me neko nasred ulice krene vrijeđati i psovati mi...
Zapravo , zašto neke žene misle da imaju Bogom dano pravo da se tako bahato i krajnje (ma nije to nekultura od dotične, to je primitivizam i krkanluk ) ponašaju ? :oops:

Meni bi to nagrizlo ego, i možda ne bih pravio razliku između muškarca i žene... tip je čitavo ono vrijeme išao ispred nje... i ne znam za dalje..
(Kao i američka policija , i onaj policajac sto je ispred supermarketa krajnje brutalno i krvnicki napao i savladao zenu , koja je odbila da mu pokaže sadržaj kese...)

Gdje se izgubila ona riječ sto je žene toliko vole cuti: Dama , kod pojedinih pripadnica ženskog pola ?
:run:
hajd priznaj da ste se ti i djevojka posvadjali

hoceš li joj oprostit :?
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#84 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by kockica_kockica »

Njanjavi wrote:
pustopoljina wrote:za ovakav vid komunikacije ces ti mozda dobiti ban, ako ti ko prijavi post.
ja sam danas dobro raspolozena, pa ostavljam tebi na dusu pisani trag tvoje pameti i junackoga duha :)
Kakav je to moj vid komunikacije, ja ti kultura pojasnih svoj stav za koji si sama pitala.
Na sta se ti fabulozno upali i krenu mi se obracat kao keru.
Cega ba sjedi, dobro je???
Nauci insanski komunicirat sa ljudima drukcijeg stava pa onda prijavljuj do mile volje :roll:
Mozda da zajedno krenete na kurs za insansko komuniciranje :pisnula:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#85 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by irac300 »

Čim 'suje boga odmah je treba istamburat. A vidim da je i tebi to najviše upalo u oči/uho, pa se čudim kako nisi kao pravi dobri mumin reagovao na to.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#86 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tito_i_Partija »

Pravda za kolegu Njanjavog. :thumbup: :D

A ova pustara haman vec fasovala, pa sad napada svakog ko se bori za ravnopravnost. :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#87 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by pustopoljina »

Tito_i_Partija wrote:Pravda za kolegu Njanjavog. :thumbup: :D

A ova pustara haman vec fasovala, pa sad napada svakog ko se bori za ravnopravnost. :lol:
fasovaces ti meni, kad se sjetim koji si.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#88 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by fatamorgana »

Joj sad me podsjetiste, zna li.neko gdje se u Sarajevu može kupiti misvak?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#89 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by pustopoljina »

fatamorgana wrote:Joj sad me podsjetiste, zna li.neko gdje se u Sarajevu može kupiti misvak?
pls objasni slijed misli koje su dovele do podsjecanja :lol:
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#90 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by pirpa »

meteorit135531 wrote:Provokativan je naslov , znam. :skoljka:
Danas sam , kao muškarac, kao osoba sa stavom i ponosom doživio najveće razočarenje koje muškarac može doživjeti...
Nije se meni ništa desilo, na sreću , ali da jeste ne znam kako bih reagirao. Možda nasilno, pa bih se kasnije kajao
:roll:
moze li kratki opis te djevojke... :roll: :run:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#91 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by fatamorgana »

pustopoljina wrote:
fatamorgana wrote:Joj sad me podsjetiste, zna li.neko gdje se u Sarajevu može kupiti misvak?
pls objasni slijed misli koje su dovele do podsjecanja :lol:
To je bar lako, mislim dakle jesam!
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#92 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by animals »

spreca wrote:
Njanjavi wrote:Cim se zensko krene kofrcit ko musko, red je da podrzimo njihovu ravnopravnost spolova tretirajuci ih ravnopravno.
Prema tome, prebio bi je ko macku sve nogama u glavu.
Iz okreta, pirueta style, majgeri, shaolin lebdeci leptir, sve u glavu, sve u glavu :roll:
ma jok ba....ja to kod kuce sredim.......tako da u gradu nesmije da odgovori i na pitanja koja joj postavim a kamoli da se dere :oops: :lol:
Kad je zena blentava, mores kurac srediti.. :D
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#93 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by pirpa »

Njanjavi wrote:Cim se zensko krene kofrcit ko musko, red je da podrzimo njihovu ravnopravnost spolova tretirajuci ih ravnopravno.
Prema tome, prebio bi je ko macku sve nogama u glavu.
Iz okreta, pirueta style, majgeri, shaolin lebdeci leptir, sve u glavu, sve u glavu :roll:
oplakao sam , prejak komentar. :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#94 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

animals wrote:
spreca wrote:
Njanjavi wrote:Cim se zensko krene kofrcit ko musko, red je da podrzimo njihovu ravnopravnost spolova tretirajuci ih ravnopravno.
Prema tome, prebio bi je ko macku sve nogama u glavu.
Iz okreta, pirueta style, majgeri, shaolin lebdeci leptir, sve u glavu, sve u glavu :roll:
ma jok ba....ja to kod kuce sredim.......tako da u gradu nesmije da odgovori i na pitanja koja joj postavim a kamoli da se dere :oops: :lol:
Kad je zena blentava, mores kurac srediti.. :D
ako njoj nije zao bubrega nije ni meni adidaski :lol: :lol: .....znas kad je onaj tukao zenu radi dugog jezika.....bubo je svaki dan i opet ona kaze ...mozes sve ubiti ali jezik nemozes :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#95 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

kiki-miki wrote:Oj oni bi udarali :roll:

A kad treba lupiti šakom od sto ili reći idemo tu i tu, tsd i tad ništa. Nigdje ni M ni M :-)
pa tako i radimo....lupimo sakom od sto i kazemo idemo u trgovinu da ti kupimo sto ti treba :lol: :lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#96 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by animals »

kiki-miki wrote:Oj oni bi udarali :roll:

A kad treba lupiti šakom od sto ili reći idemo tu i tu, tsd i tad ništa. Nigdje ni M ni M :-)
Na zapadu zene mlate muskarce, a na Istoku jos uvijek zakon
prvobitne zajednice.. :D
mislim zakonski..
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#97 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

kiki-miki wrote:

A lakše je dati joj karticu u ruke :oops: :D
ma bojim se da se ne umori provlaceci karticu pa ce izgubiti volju za Shopingom :oops: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#98 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

kiki-miki wrote:
spreca wrote:
kiki-miki wrote:

A lakše je dati joj karticu u ruke :oops: :D
ma bojim se da se ne umori provlaceci karticu pa ce izgubiti volju za Shopingom :oops: :lol: :lol:

Uvedeš limit po danu i gotova stvar :lol: :lol:
ma grehota je toraditi :lol:
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#99 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Queen_of_hearts »

Oni i kad bi udarali, radili bi to da je "nauče pameti"; "postave na svoje mjesto"; "spuste na zemlju"; "preodgoje"; "prevaspitaju"...jer se smatraju pozvanima, kompetentnima, ili još gore dužnima da to čine. Jer oni su tu da ukažu ono što one same, drugačije ne bi spoznale.
Puno je to dublje blato, od obične baruštine šaketanja.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#100 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tito_i_Partija »

Tako je. Saketanje nije uopste stvar nasilja, nego duboka filozofija i zelja da slabiji spol naucis nesto o ovome zivotu. :D
Post Reply