Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#101 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by animals »

kiki-miki wrote:Oj oni bi udarali :roll:

A kad treba lupiti šakom od sto ili reći idemo tu i tu, tsd i tad ništa. Nigdje ni M ni M :-)
Na zapadu zene mlate muskarce, a na Istoku jos uvijek zakon
prvobitne zajednice.. :D
mislim zakonski..
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#102 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

kiki-miki wrote:

A lakše je dati joj karticu u ruke :oops: :D
ma bojim se da se ne umori provlaceci karticu pa ce izgubiti volju za Shopingom :oops: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#103 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

kiki-miki wrote:
spreca wrote:
kiki-miki wrote:

A lakše je dati joj karticu u ruke :oops: :D
ma bojim se da se ne umori provlaceci karticu pa ce izgubiti volju za Shopingom :oops: :lol: :lol:

Uvedeš limit po danu i gotova stvar :lol: :lol:
ma grehota je toraditi :lol:
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#104 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Queen_of_hearts »

Oni i kad bi udarali, radili bi to da je "nauče pameti"; "postave na svoje mjesto"; "spuste na zemlju"; "preodgoje"; "prevaspitaju"...jer se smatraju pozvanima, kompetentnima, ili još gore dužnima da to čine. Jer oni su tu da ukažu ono što one same, drugačije ne bi spoznale.
Puno je to dublje blato, od obične baruštine šaketanja.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#105 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tito_i_Partija »

Tako je. Saketanje nije uopste stvar nasilja, nego duboka filozofija i zelja da slabiji spol naucis nesto o ovome zivotu. :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#106 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Njanjavi »

Ja ne kontam kako vi zene te stvari gledate tako retardirano ocami.
Ja nit gdje rekoh da bi je udarao jer se nesta kofrci i ne slusa kao kerusa svaku zapovjed, vec ako mi glumi musko, unosi se u facu, psuje, poleti da me udari, gadja me necim.
Ja imadoh scenu gdje zensko na mene baca vaznu, direkt u glavu, postavljam ruku, zinuo lakat, siklja krv, i sta bi trebao satro glumit nekog zen mastera i cekat da mi vrat prereze???
Mrs u picku maternu ba.
Udri ko da ti je mati rodila, udri da joj izbijes sve lektire iz blentare, udri dok ne proskici na mandarinski, samo udri, batina je pejgamber havizanja.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#107 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tomahawk11 »

Ma ja pustim da me tuce, zensko je to, hajde bgt, nece me polomiti....i onda u neko doba, ko malo zaboli, postavim ruku u gard i udari se :D
I onda krene plac....pa nisam ja nista uradio, sama si se udarila :lol: :lol:
Al eto, hoce da sejtana, a onda ja kriv :P
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#108 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

Kazu da je sevap zenu izbubati u oci petka :lol: :lol: :lol: ......kazu da se to na onom svijetu nagradjuje destostruko a jos ako je sa bismiletom svako jutro ce ti donositi Abuzemze i svjeze voce i cvijece :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#109 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tito_i_Partija »

spreca wrote:Kazu da je sevap zenu izbubati u oci petka :lol: :lol: :lol: ......kazu da se to na onom svijetu nagradjuje destostruko a jos ako je sa bismiletom svako jutro ce ti donositi Abuzemze i svjeze voce i cvijece :lol:
Mogu se kladit' da si to od Havane cuo. Zvuci mi k'o jedan od njegovih "bisera". :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#110 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tito_i_Partija »

Njanjavi wrote:Ja ne kontam kako vi zene te stvari gledate tako retardirano ocami.
Ja nit gdje rekoh da bi je udarao jer se nesta kofrci i ne slusa kao kerusa svaku zapovjed, vec ako mi glumi musko, unosi se u facu, psuje, poleti da me udari, gadja me necim.
Ja imadoh scenu gdje zensko na mene baca vaznu, direkt u glavu, postavljam ruku, zinuo lakat, siklja krv, i sta bi trebao satro glumit nekog zen mastera i cekat da mi vrat prereze???
Mrs u picku maternu ba.
Udri ko da ti je mati rodila, udri da joj izbijes sve lektire iz blentare, udri dok ne proskici na mandarinski, samo udri, batina je pejgamber havizanja.
Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#111 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

Tito_i_Partija wrote:
spreca wrote:Kazu da je sevap zenu izbubati u oci petka :lol: :lol: :lol: ......kazu da se to na onom svijetu nagradjuje destostruko a jos ako je sa bismiletom svako jutro ce ti donositi Abuzemze i svjeze voce i cvijece :lol:
Mogu se kladit' da si to od Havane cuo. Zvuci mi k'o jedan od njegovih "bisera". :lol:
Jasta....Havana kako je poceo ici na Dzume sasvim se izmjenio.....prvi je na ranom Sabahu.....kazu ako ovako nastavi sve vakte ce klanjati u dzamiji i cak ce tam i spavati.......kaze muha da sad samo po ducanima trazi krace tole a zilete je poklonio muhi...neznam sta hoce stime da kaze :lol:
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#112 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by mali_balon »


Kako je kazao Muharem Serbezovski, Nacrt je potrebno promatrati iz više kutova, s obzirom na suptilnost obiteljskih odnosa.

On je istaknuo da u "obiteljskoj svađi muškarac želi smiriti tenzije, što žena ne dopušta i nastavlja s verbalnim maltretiranjem, a nakon što dobije šamar, zaboravlja na ono što ga je uzrokovalo".

"Ne smijemo zaboraviti da je naše mjesto na Balkanu, gdje su različiti standardi, mentalitet i odgoj u odnosu na zapad", kazao je Serbezovski.
Dakle treba je osinut s vremena na vrijeme cisto prevenitve radi....
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#113 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Connaisseur Karlin »

muha_sa wrote:pratim
muha_sa, jes' ti scvijsetn da je nesgurno pratiti ovu temu, da ne dobijemo samar :lol: :kiss:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#114 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Tito_i_Partija »

spreca wrote:
Tito_i_Partija wrote:
spreca wrote:Kazu da je sevap zenu izbubati u oci petka :lol: :lol: :lol: ......kazu da se to na onom svijetu nagradjuje destostruko a jos ako je sa bismiletom svako jutro ce ti donositi Abuzemze i svjeze voce i cvijece :lol:
Mogu se kladit' da si to od Havane cuo. Zvuci mi k'o jedan od njegovih "bisera". :lol:
Jasta....Havana kako je poceo ici na Dzume sasvim se izmjenio.....prvi je na ranom Sabahu.....kazu ako ovako nastavi sve vakte ce klanjati u dzamiji i cak ce tam i spavati.......kaze muha da sad samo po ducanima trazi krace tole a zilete je poklonio muhi...neznam sta hoce stime da kaze :lol:
Ne znam za tole, al' drago mi je da je prest'o da brije noge. Nije brate u redu, pricaju ljudi svasta. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#115 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by dale cooper »

Ne opravdavam nikakvu formu nasilja, tako da je moj odgovor na ovo pitanje jasan.
Ja bih u ovom slučaju sve fino ostavio, ruke u džepove i zviždeći napustio mjesto događaja. :mrgreen:
Pa neka hanuma histeriše do mile volje. :evil: :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#116 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

dale cooper wrote:Ne opravdavam nikakvu formu nasilja, tako da je moj odgovor na ovo pitanje jasan.
Ja bih u ovom slučaju sve fino ostavio, ruke u džepove i zviždeći napustio mjesto događaja. :mrgreen:
Pa neka hanuma histeriše do mile volje. :evil: :D
ma neradi se o tome.......ovo su samo vaspitne mjere za mamine maze i tatine kcerke :mrgreen:
alipasijaner
Posts: 1254
Joined: 01/08/2016 23:05

#117 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by alipasijaner »

Ja sam se odmah sa svojom dogovorio da me ne udara po glavi i nikad pred rajom..
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#118 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by dale cooper »

spreca wrote:
dale cooper wrote:Ne opravdavam nikakvu formu nasilja, tako da je moj odgovor na ovo pitanje jasan.
Ja bih u ovom slučaju sve fino ostavio, ruke u džepove i zviždeći napustio mjesto događaja. :mrgreen:
Pa neka hanuma histeriše do mile volje. :evil: :D
ma neradi se o tome.......ovo su samo vaspitne mjere za mamine maze i tatine kcerke :mrgreen:
Bez obzira. Uostalom takvima je odjebaus i ignorisanje gora kazna nego šamar. :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#119 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by Njanjavi »

alipasijaner wrote:Ja sam se odmah sa svojom dogovorio da me ne udara po glavi i nikad pred rajom..
:lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#120 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by spreca »

dale cooper wrote:
spreca wrote:
dale cooper wrote:Ne opravdavam nikakvu formu nasilja, tako da je moj odgovor na ovo pitanje jasan.
Ja bih u ovom slučaju sve fino ostavio, ruke u džepove i zviždeći napustio mjesto događaja. :mrgreen:
Pa neka hanuma histeriše do mile volje. :evil: :D
ma neradi se o tome.......ovo su samo vaspitne mjere za mamine maze i tatine kcerke :mrgreen:
Bez obzira. Uostalom takvima je odjebaus i ignorisanje gora kazna nego šamar. :D
ma najgore je ne :izet: je :lol: ....ma moze sve ali ovo im je najgora kazna :lol:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#121 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by kafanski_covjek »

dale cooper wrote:
spreca wrote:
dale cooper wrote:Ne opravdavam nikakvu formu nasilja, tako da je moj odgovor na ovo pitanje jasan.
Ja bih u ovom slučaju sve fino ostavio, ruke u džepove i zviždeći napustio mjesto događaja. :mrgreen:
Pa neka hanuma histeriše do mile volje. :evil: :D
ma neradi se o tome.......ovo su samo vaspitne mjere za mamine maze i tatine kcerke :mrgreen:
Bez obzira. Uostalom takvima je odjebaus i ignorisanje gora kazna nego šamar. :D
...a onda "mirenje" :izet:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#122 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by dale cooper »

spreca wrote: ma najgore je ne :izet: je :lol: ....ma moze sve ali ovo im je najgora kazna :lol:
kafanski_covjek wrote:
...a onda "mirenje" :izet:
:mrgreen:

Vidi se da ste ljudi sa golemim životnim iskustvom. :-D :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#123 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by HAVANA »

spreca wrote:
Tito_i_Partija wrote:
spreca wrote:Kazu da je sevap zenu izbubati u oci petka :lol: :lol: :lol: ......kazu da se to na onom svijetu nagradjuje destostruko a jos ako je sa bismiletom svako jutro ce ti donositi Abuzemze i svjeze voce i cvijece :lol:
Mogu se kladit' da si to od Havane cuo. Zvuci mi k'o jedan od njegovih "bisera". :lol:
Jasta....Havana kako je poceo ici na Dzume sasvim se izmjenio.....prvi je na ranom Sabahu.....kazu ako ovako nastavi sve vakte ce klanjati u dzamiji i cak ce tam i spavati.......kaze muha da sad samo po ducanima trazi krace tole a zilete je poklonio muhi...neznam sta hoce stime da kaze :lol:
Eeee,zato mene boli kurko.Ja cu mota zitigu one hurije,furije,kako li...a vas ce skakiljat po tabanima i rostiljat. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#124 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by HAVANA »

A meni je zena jednom spucala samar u samoposluzi.Zaoprave i kad nisam ocekivo. :shock: Tek je bio ozenio.Kuku reko sta uradi.Sta ovo ozeni,sace me stalno tuc. :cry: :lol: Imam ruzan obicaj da kad mislim,smisljam,racunam...grizem usnu.I stalno me moli,opominje...I spuca me pravo.Nisam je udavio.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#125 Re: Da li bi u ovom slučaju bilo opravdano udariti zenu?

Post by HAVANA »

I ja sam nju jednom gadjo daljinskim. :roll: I to je to.Za 23 godine.Jesmo dosadni. :D
Post Reply