Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Zaklinjem se svim na svijetu i svime što najviše volim...da ću glasat za :

1. SDA
38
15%
2. SDP
62
24%
3. HDZ
6
2%
4. SNSD
3
1%
5. DF
18
7%
6. N a š a S t r a n k a :)
98
38%
6. NiP
9
4%
7. GS
16
6%
8. SBB
2
1%
9. S za BiH
5
2%
 
Total votes: 257

User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#326 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by Ludzak »

NeDirajSirotinju wrote:Naša stranka najviše glasova, a čudimo se što nam se genocidi ponavljaju. Bošnjo, Bošnjo, nikad pameti nećeš doći.
Kakve veze ima genocid sa Našom strankom?
Dok SDA ima i te kakve.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#327 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Ludzak wrote:
NeDirajSirotinju wrote:Naša stranka najviše glasova, a čudimo se što nam se genocidi ponavljaju. Bošnjo, Bošnjo, nikad pameti nećeš doći.
Kakve veze ima genocid sa Našom strankom?
Dok SDA ima i te kakve.
Ma pusti... priprema terena za okrivljavanje... Povika na zeca... a lije dogovaraju likvidaciju kokošinjca...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#328 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Da mao dignem anketu... da pokajnici i oni koji su došli tobe imaju gdje ispovjediti grijehe i dobiti oprost od Boga...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#329 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

221 glas... izgleda da ja šaba podižem temu... možda nas i nema ovdje više od 221 komada forumaša... :roll:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#330 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Da je malo podignem... lakše će vam biti porediti s ovom najnovijom ... kritikosovom... :-D
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#331 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by putokaz1 »

Glasam za SDU
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#332 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Neka... da im malo ojačaš pregovaračku poziciju u pregovorima sa NS... nek malo više obleču oko Pedje... a i koji dinar nek prebace pobjedničkoj stranci... možda ih uzme u razmatranje...
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#333 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by putokaz1 »

kmirsad wrote:Neka... da im malo ojačaš pregovaračku poziciju u pregovorima sa NS... nek malo više obleču oko Pedje... a i koji dinar nek prebace pobjedničkoj stranci... možda ih uzme u razmatranje...
-Kandidat SDP iz Lukavca je Predsjednik SDU Lukavac
Šta radi Selim
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#334 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Razvaljuje. Ponovo onaj stari Selim... ponovo vatra živa... vratio mu se elan... Trebao si gledati i slušati na ovoj zadnjoj tribini u Tuzli...
Kaže, boli ga uvo za opstrukcije iz Vlade Kantona i Federacije... Kaže gratit čemo brzu cestu Tuzla - Orašle, ali preko Brčkog... jebe mi se hočel dat pare... ako ne daju, zadužit ćemo se i napraviti je sami... gotovo 70 % trase u državnom vlasništvu ... kurko će se obogatiti oni koji su znali projekte, pa za sitne pare pokupavali parcele, starom, zacrtanom trasom...:lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#335 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

kmirsad wrote:221 glas... izgleda da ja šaba podižem temu... možda nas i nema ovdje više od 221 komada forumaša... :roll:
Evo novih glasača... 228... ipak vrijedi podizati anketu.

EDit
Vid ovo... nestadoše dva glasa... :shock: :? :? :?
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#336 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by SimkeA »

Selimu se s pravom spocitava starost i navodi da je vrijeme za maldje jude, prodornije i sl.
Medjutim s druge strane kada se pogledaju nosioci lista drugih stranaka na kantonalnom nivou u TZ ili predsjednici KO malo vecih stranaka, onda su tu
Senad Alic Siljo -PDA, Bego Gutic Guto - SDA, Dzevad Hadzic -SDP, a predsjednik KO Enver Bijedic. Kad se malo proguglaju ova imena onda se jednostavno, metodom eliminaicje ponovo dodje na Selima. U odnosu na Silju i Gutu, Selim je Winston Churchill!
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#337 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by SimkeA »

Selimu se s pravom spocitava starost i navodi da je vrijeme za mladje ljude, prodornije i sl.
Medjutim, s druge strane, kada se pogledaju nosioci lista drugih stranaka na kantonalnom nivou u TZ ili predsjednici KO malo vecih stranaka, onda su tu
Senad Alic Siljo -PDA, Bego Gutic Guto - SDA, Dzevad Hadzic -SDP, a predsjednik KO Enver Bijedic. Kad se malo proguglaju ova imena onda se jednostavno, metodom eliminacije ponovo dodje na Selima. U odnosu na Silju i Gutu, Selim je Winston Churchill!
Last edited by SimkeA on 30/08/2018 10:15, edited 2 times in total.
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#338 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by SimkeA »

dupli
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#339 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

SimkeA wrote:Selimu se s pravom spocitava starost i navodi da je vrijeme za mladje ljude, prodornije i sl.
Medjutim, s druge strane, kada se pogledaju nosioci lista drugih stranaka na kantonalnom nivou u TZ ili predsjednici KO malo vecih stranaka, onda su tu
Senad Alic Siljo -PDA, Bego Gutic Guto - SDA, Dzevad Hadzic -SDP, a predsjednik KO Enver Bijedic. Kad se malo proguglaju ova imena onda se jednostavno, metodom eliminacije ponovo dodje na Selima. U odnosu na Silju i Gutu, Selim je Winston Churchill!
:thumbup: :lol: Selim je za njih Švarcineger... kako je napustio SDP iz kojeg je izašao kao jadni, pogrbljeni ishlapjeli strčić, dolaskom u Ns je ponovo Lav, kakav je nekada bio... vratio mu se i elan i snaga, svađo bi se, jebo mater nekome ko je protiv BiH, imam osječaj da je ponovo spreman da se pobije za svoje stavove...
Trebo si ga vidjeti na zadnjo0j tribini u Tuzli... ko razbjesnela doga je... jedva čeka da ga puste iz kaveza... i hoda drugačije, vodi četri povezana razgovora istovremeno, postaviš mu pet pitanja zapamti svih pet, odgovori na svako, a onda da analizu zašto je tako odgovorio...
Daleko je TO Biće od starčića...
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#340 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by sadie_forever »

Eto iz moje porodice iz dijaspore upravo 2 glasa za Sefika Dzaferovica,mislili smo glasati drugacije no sve je to isto i eto
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#341 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Ma samo neka se glasa... apstinenti su največe zlo. :-D
Nešto to ne vidim na anketi... isti broj glasova...
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#342 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by putokaz1 »

SimkeA wrote:Selimu se s pravom spocitava starost i navodi da je vrijeme za mladje ljude, prodornije i sl.
Medjutim, s druge strane, kada se pogledaju nosioci lista drugih stranaka na kantonalnom nivou u TZ ili predsjednici KO malo vecih stranaka, onda su tu
Senad Alic Siljo -PDA, Bego Gutic Guto - SDA, Dzevad Hadzic -SDP, a predsjednik KO Enver Bijedic. Kad se malo proguglaju ova imena onda se jednostavno, metodom eliminacije ponovo dodje na Selima. U odnosu na Silju i Gutu, Selim je Winston Churchill!
-Dževad Hadžić nije loš
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#343 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by SimkeA »

putokaz1 wrote:
SimkeA wrote:Selimu se s pravom spocitava starost i navodi da je vrijeme za mladje ljude, prodornije i sl.
Medjutim, s druge strane, kada se pogledaju nosioci lista drugih stranaka na kantonalnom nivou u TZ ili predsjednici KO malo vecih stranaka, onda su tu
Senad Alic Siljo -PDA, Bego Gutic Guto - SDA, Dzevad Hadzic -SDP, a predsjednik KO Enver Bijedic. Kad se malo proguglaju ova imena onda se jednostavno, metodom eliminacije ponovo dodje na Selima. U odnosu na Silju i Gutu, Selim je Winston Churchill!
-Dževad Hadžić nije loš
Naravno, ali google ne zna puno o njemu, sto je vjerovatno i dobro jer nema afera. Uteg SDP-u TK je predsjednik KO i svojom pojavom i rijecima i djelima.
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#344 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by putokaz1 »

Bijedićeva kahva s Kukićem,i Nikšić su utezi
A mogao bi SDP biti najači na TK
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#345 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Mogao bi... ali neče...
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#346 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by putokaz1 »

kmirsad wrote:Mogao bi... ali neče...
pa ko će
PDA?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#347 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

Neka Denis obeča vanredni izborni kongres... tajno glasanje svih članova , na način na koji je on izabran za kandidata... pomest će... NS će biti jaka stranka u Tk...
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#348 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by choxnox »

Ovo ko ono pred prosle izbore - koga kod zaustave na ulici i pitaju za koga ce glasiti, svi kategoricno i kratko: "Za promjene!". I onda poslije izbora sve po starom. Ili je u pitanju izborni inzenjering ili je narod glup ko tocak :run:
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#349 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by putokaz1 »

choxnox wrote:Ovo ko ono pred prosle izbore - koga kod zaustave na ulici i pitaju za koga ce glasiti, svi kategoricno i kratko: "Za promjene!". I onda poslije izbora sve po starom. Ili je u pitanju izborni inzenjering ili je narod glup ko tocak :run:
I SDA je promjena na TK su Opozicija
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#350 Re: Da Bog da mi oči ispale ako lažem...

Post by kmirsad »

putokaz1 wrote:
choxnox wrote:Ovo ko ono pred prosle izbore - koga kod zaustave na ulici i pitaju za koga ce glasiti, svi kategoricno i kratko: "Za promjene!". I onda poslije izbora sve po starom. Ili je u pitanju izborni inzenjering ili je narod glup ko tocak :run:
I SDA je promjena na TK su Opozicija
:lol: :lol: :lol: Tu stade, tu će i ostati...
Locked