Cyber mangupi (na baterije)

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#1 Cyber mangupi (na baterije)

Post by urbanagerila »

Lijep pozdrav svim dragim ljudima

Nema me na forumu vec dugo iz vise razloga .... hem nisam u Sarajevu pa i nemam sta palamuditi o stvarima koje se desavaju tu a s druge strane mi je zao jer mi je forum uvjek bio drago mjesto za razmjenu misljenja i nazovi zabavu sa virtualnom rajom ....

Sto je najgore od onako dobrog foruma ostalo je samo ime i nekolicina pozitivnih forumasa .... Helem nazovi problem je prenosenje ovih cyber frustracije u stvarni zivot (sto mislim da je degutantno u najmanju ruku) ... zato bi ovim putem zamolio cijenjene forumase da se izjasne po ovom pitanju i daju prijedloge za rjesavanje ovog problema .... jel treba da organizujemo "forumsku koridu" za marvu koja prelazi granice dobrog ukusa, uvedemo forumsku policiju ili jednostavno dogovorimo bliske susrete sa nesretnim anabolicarima i rijesimo to na jedini nacin koji pojedinci razumiju ..... krampom u ledja ???

Molim samo konstruktivne prijedloge .... :D
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#2

Post by Suicidal Siberian »

ja mislim da bi trebalo uraditi kao što ima index.hr forum..mislim da je nesto kao "crni forum"...pa nek se tamo prepucavaju...
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#3

Post by bih_finest »

Predlazem podforum "Zatvor", i tu cemo strpati svakoga ko ne bude znao normalno ponasati, et samo treba upravitelj zatvora, nekoliko cuvara, skontat' cemo nesto za celije, i sve dok se ne budu dobro ponasali nema izlaska na uvjetnu iz zidina tog podforuma :D samo, valjda nece prerasti u OZ :D :-)
big_bud
Posts: 156
Joined: 06/05/2007 22:00

#4

Post by big_bud »

slabo posjecena tema. nema fighta :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#5

Post by urbanagerila »

big_bud wrote:slabo posjecena tema. nema fighta :D
Imal ko da bi se pobiJo ??? :D Da bude malo interesantnije ... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#6

Post by urbanagerila »

veca_sa wrote:
bih_finest wrote:Predlazem podforum "Zatvor", i tu cemo strpati svakoga ko ne bude znao normalno ponasati, et samo treba upravitelj zatvora, nekoliko cuvara, skontat' cemo nesto za celije, i sve dok se ne budu dobro ponasali nema izlaska na uvjetnu iz zidina tog podforuma :D samo, valjda nece prerasti u OZ :D :-)
a koja je svrha onda banovica
BANovici su virtualna kazna ovo sto pricam su problemi koji se odnose na real world ... :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#7

Post by zena21 »

urbany sreco, pa gdje si ti... nema te godinama :( :D

ha, sta da kazem na temu...

mislim da neki ljudi PREOZBILJNO shvataju forum i da im je to neki vid "prozora u svijet", mjesto za sticanje poznanstava, pa cak i za trazenje ljubavi...ne kazem da to nije moguce, naravno da se moze desiti, ali imam osjecaj da su neki ljudi tu ISKLJUCIVO tbog ovih razloga... sorry, ali to mi je nejpomljivo

za sebe cu reci da sam se prijavila na forum cisto iz zeze i da mi forum SAMO zato i sluzi... medjutim imam osjecaj da ima jako puno forumasha koji su zamijenili stvarni zivot sa ovim cyber prostorom.

ima i onih koji iznose prljavi ves, koji se sprijatelje s nekim pa kad pukne tikva postavljaju se pp koji su razmijenjeni u toku druzenja, padaju prijetnje razne, ljudi se svadjaju... mislim cemu sve to :?

kao sto urbany rece, najlakse je glumiti mangupa iza monitora :roll:

ne znam da li je prije bilo ovako, ali sada su se stvorili neki tabori i tjera se inat :? chill out pipl :D

imam dvije poruke za kraj:

ne uzimajte k srcu sve sto se ovdje kaze :roll:
i
vodite ljubav, a ne rat :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#8

Post by karabaja-x »

popij jednu ljutu
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#9

Post by bih_finest »

veca_sa wrote:
bih_finest wrote:Predlazem podforum "Zatvor", i tu cemo strpati svakoga ko ne bude znao normalno ponasati, et samo treba upravitelj zatvora, nekoliko cuvara, skontat' cemo nesto za celije, i sve dok se ne budu dobro ponasali nema izlaska na uvjetnu iz zidina tog podforuma :D samo, valjda nece prerasti u OZ :D :-)
a koja je svrha onda banovica
Ma nista banovici, vrate i sve po istom, na ovaj nacin bi ih mozda mogli okrenuti na pravi put :D
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#10

Post by realna do boli »

I ja mislim da se ovo sve uzima preozbiljno.
A problem je i u tome sto se ne mogu svi javljati na sve teme ..to je van pameti ..i onda kada dobiju "po prstima" od onih koji ipak znaju o toj temi vise..jedino sto ostaje to su psovke ili ljutnja.
_ambassador
Posts: 1102
Joined: 05/09/2006 17:51
Location: kaj ima lima

#11

Post by _ambassador »

zena21 wrote:urbany sreco, pa gdje si ti... nema te godinama :( :D

ha, sta da kazem na temu...

mislim da neki ljudi PREOZBILJNO shvataju forum i da im je to neki vid "prozora u svijet", mjesto za sticanje poznanstava, pa cak i za trazenje ljubavi...ne kazem da to nije moguce, naravno da se moze desiti, ali imam osjecaj da su neki ljudi tu ISKLJUCIVO tbog ovih razloga... sorry, ali to mi je nejpomljivo

za sebe cu reci da sam se prijavila na forum cisto iz zeze i da mi forum SAMO zato i sluzi... medjutim imam osjecaj da ima jako puno forumasha koji su zamijenili stvarni zivot sa ovim cyber prostorom.

ima i onih koji iznose prljavi ves, koji se sprijatelje s nekim pa kad pukne tikva postavljaju se pp koji su razmijenjeni u toku druzenja, padaju prijetnje razne, ljudi se svadjaju... mislim cemu sve to :?

kao sto urbany rece, najlakse je glumiti mangupa iza monitora :roll:

ne znam da li je prije bilo ovako, ali sada su se stvorili neki tabori i tjera se inat :? chill out pipl :D

imam dvije poruke za kraj:

ne uzimajte k srcu sve sto se ovdje kaze :roll:
i
vodite ljubav, a ne rat :D
:kiss: :thumbup:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#12

Post by zena21 »

_ambassador wrote:
zena21 wrote:urbany sreco, pa gdje si ti... nema te godinama :( :D

ha, sta da kazem na temu...

mislim da neki ljudi PREOZBILJNO shvataju forum i da im je to neki vid "prozora u svijet", mjesto za sticanje poznanstava, pa cak i za trazenje ljubavi...ne kazem da to nije moguce, naravno da se moze desiti, ali imam osjecaj da su neki ljudi tu ISKLJUCIVO tbog ovih razloga... sorry, ali to mi je nejpomljivo

za sebe cu reci da sam se prijavila na forum cisto iz zeze i da mi forum SAMO zato i sluzi... medjutim imam osjecaj da ima jako puno forumasha koji su zamijenili stvarni zivot sa ovim cyber prostorom.

ima i onih koji iznose prljavi ves, koji se sprijatelje s nekim pa kad pukne tikva postavljaju se pp koji su razmijenjeni u toku druzenja, padaju prijetnje razne, ljudi se svadjaju... mislim cemu sve to :?

kao sto urbany rece, najlakse je glumiti mangupa iza monitora :roll:

ne znam da li je prije bilo ovako, ali sada su se stvorili neki tabori i tjera se inat :? chill out pipl :D

imam dvije poruke za kraj:

ne uzimajte k srcu sve sto se ovdje kaze :roll:
i
vodite ljubav, a ne rat :D
:kiss: :thumbup:
:kiss: :kiss:
Post Reply