Custom silikonski cepici za usi?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Dany97
Posts: 238
Joined: 25/06/2017 15:50

#1 Custom silikonski cepici za usi?

Post by Dany97 »

Zna li iko postoji li specijalista ili neko ko izradjuje custom/po narudzbi silikonske cepove za usi.
Mislim na one gdje ti stavi kao neku "moldu" u uho i uzme njegov oblik,treba bi dok vozim bicikl jer vjetar ce mi unistiti sluh....
Idealno ako postoji takav neko u Banja Luci,Doboju,Tuzli,Zenici... ili tu u blizini.
Probao sam one radne rebraste cepice silikonske,ali malo malo pa ili se izvuku,zuljaju i vjetar opet "sisti"u usi cak i sa njima....
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#2 Re: Custom silikonski cepici za usi?

Post by saga »

Ne znam za te custom, ali jesi li probao silikonske cepice koje sam oblikujes po svom uhu. Dobijes 'blob', nesto na ovaj fazon
Image

S njima plivam godinama, meni su dobri.
Dany97
Posts: 238
Joined: 25/06/2017 15:50

#3 Re: Custom silikonski cepici za usi?

Post by Dany97 »

saga wrote: 24/04/2022 17:13 Ne znam za te custom, ali jesi li probao silikonske cepice koje sam oblikujes po svom uhu. Dobijes 'blob', nesto na ovaj fazon
Image

S njima plivam godinama, meni su dobri.
Upravo mi takvi i trebaju,nasao sam na amazonu "decibullz" jesu poskupi ali kazu da su bas bas dobri,ali problem dostava skuplja nego proizvod hah.
A gdje ima uzeti ove sto ti imas?
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#4 Re: Custom silikonski cepici za usi?

Post by saga »

^ Ja ih uzela u Al Hana apoteci,neki dan
Ranije narucivala sa ebay-a
User avatar
Kal El
Posts: 6249
Joined: 07/04/2013 21:49

#5 Re: Custom silikonski cepici za usi?

Post by Kal El »

Dany97 wrote: 25/04/2022 16:06
saga wrote: 24/04/2022 17:13 Ne znam za te custom, ali jesi li probao silikonske cepice koje sam oblikujes po svom uhu. Dobijes 'blob', nesto na ovaj fazon
Image

S njima plivam godinama, meni su dobri.
Upravo mi takvi i trebaju,nasao sam na amazonu "decibullz" jesu poskupi ali kazu da su bas bas dobri,ali problem dostava skuplja nego proizvod hah.
A gdje ima uzeti ove sto ti imas?
Možeš preko pesoto poslati, ima tema o pesotu ovdje na forumu, ja mislim da im je dostava za BiH do 0.5kg $7.50, naručiš i pošalješ u njihov lager u Americi.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#6 Re: Custom silikonski cepici za usi?

Post by nepass1 »

Dany97 wrote: 24/04/2022 12:54 Zna li iko postoji li specijalista ili neko ko izradjuje custom/po narudzbi silikonske cepove za usi.
Mislim na one gdje ti stavi kao neku "moldu" u uho i uzme njegov oblik,treba bi dok vozim bicikl jer vjetar ce mi unistiti sluh....
Idealno ako postoji takav neko u Banja Luci,Doboju,Tuzli,Zenici... ili tu u blizini.
Probao sam one radne rebraste cepice silikonske,ali malo malo pa ili se izvuku,zuljaju i vjetar opet "sisti"u usi cak i sa njima....
Vidi u widexu, prave otiske za slusne aparate tako da bi ti to teoretski mogli napraviti
Post Reply