Curica boluje od mozdanog tumora!

Forum za humanitarne akcije.
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#26

Post by Gospon Macola »

Evo ga:

http://pomozimo.blogger.ba/

Hajmo, hajmo, drzimo ovu temo sasvim gore ...
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#27

Post by Gospon Macola »

up, up, up ... never get down!

http://pomozimo.blogger.ba/
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#28

Post by Gospon Macola »

Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#29

Post by Gospon Macola »

Moze li neko kontaktirati ove ljude, pa ako imaju i internacionalni racuni da ih postavim na blog.

Ima li iko sa vise informacija?
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#30

Post by Gospon Macola »

UUUUUUP!
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#31

Post by Gospon Macola »

UP!

http://pomozimo.blogger.ba

Humanitarna Akcija: Pomozimo Esadi Kolčaković

Djevojčica Esada Kolčaković iz Sanskog Mosta oboljela od tumora na mozgu

ZA OPERACIJU POTREBNO SAKUPITI 2.000 EURA

Piše: Z. ČEKIĆ

Za operaciju dvanaestogodišnje djevojčice Esade Kolčaković iz Sanskog Mosta, koja je prije dvije godine oboljela od tumora na mozgu, potrebno je sakupiti još 2.000 eura.

Esadin brat Elvis, koji očajnički pokušava da obezbijedi neophodna finansijska sredstva, kaže da su vid i sluh njegove sestre zbog zlokobne bolesti u posljednje vrijeme značajno narušeni.

"Moja sestra ima strašne bolove u glavi i zbog toga život naše porodice liči na pravi pakao. Zbog teške bolesti već duže od godinu dana ne pohađa školu", kaže Elvis.

Prije osam mjeseci Esada je bila na operativnom zahvatu u privatnoj zagrebačkoj klinici "Exacta", ali obavljena operacija nije uspjela.

"Klinički centar u Kelnu, gdje je Esada nedavno bila na pretragama, garantuje stopostotni uspjeh operacije. Jedina kočnica u ovom trenutku je nedostajući novac", kaže Elvis.

On je dodao da njegovi roditelji nemaju stalno zaposlenje, zbog čega nisu u mogućnosti da izdvoje potrebna sredstva za Esadino liječenje.

Za odlazak i operativni zahvat potrebno je skupiti oko 20.000 eura, zbog čega se Elvis u posljednjih nekoliko mjeseci obratio na mnoge adrese moleći za pomoć. Nedostaje im još 2.000 evra da bi skupili potreban novac.

"Liječnici su ustanovili da tumor ubrzano napreduje, te da je operativni zahvat potrebno izvršiti što prije jer će u suprotnom već biti kasno", tvrdi Elvis.

Svi koji žele da pomognu liječenje dvanaestogodišnje Esade mogu donirati sredstva na žiro račun kod Unikredit Zagrebačke banke na broj 3385502200000828.
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#32

Post by Gospon Macola »

Pisao sam humanitarnom udruzenju http://www.sadake.com/

Mozda i vi nesto napisete?

Ko ima kontakte s humanitarnim organizacijama ili cak mogucnost da stupi u kontakt s familijom oboljele djevojcice, molim, neka stupi u kontakt s njima. Sto vise ljudi se angazira, to veca sansa.

Hajmo, hajmo ... ljudi smo, nista manje, nista vise...samo ljudi.
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#33

Post by Gospon Macola »

up!
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#34

Post by Gospon Macola »

Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#35

Post by Gospon Macola »

Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#36

Post by Gospon Macola »

Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#37

Post by Gospon Macola »

http://pomozimo.blogger.ba

Humanitarna Akcija: Pomozimo Esadi Kolčaković

Djevojčica Esada Kolčaković iz Sanskog Mosta oboljela od tumora na mozgu

ZA OPERACIJU POTREBNO SAKUPITI 2.000 EURA

Piše: Z. ČEKIĆ

Za operaciju dvanaestogodišnje djevojčice Esade Kolčaković iz Sanskog Mosta, koja je prije dvije godine oboljela od tumora na mozgu, potrebno je sakupiti još 2.000 eura.

Esadin brat Elvis, koji očajnički pokušava da obezbijedi neophodna finansijska sredstva, kaže da su vid i sluh njegove sestre zbog zlokobne bolesti u posljednje vrijeme značajno narušeni.

"Moja sestra ima strašne bolove u glavi i zbog toga život naše porodice liči na pravi pakao. Zbog teške bolesti već duže od godinu dana ne pohađa školu", kaže Elvis.

Prije osam mjeseci Esada je bila na operativnom zahvatu u privatnoj zagrebačkoj klinici "Exacta", ali obavljena operacija nije uspjela.

"Klinički centar u Kelnu, gdje je Esada nedavno bila na pretragama, garantuje stopostotni uspjeh operacije. Jedina kočnica u ovom trenutku je nedostajući novac", kaže Elvis.

On je dodao da njegovi roditelji nemaju stalno zaposlenje, zbog čega nisu u mogućnosti da izdvoje potrebna sredstva za Esadino liječenje.

Za odlazak i operativni zahvat potrebno je skupiti oko 20.000 eura, zbog čega se Elvis u posljednjih nekoliko mjeseci obratio na mnoge adrese moleći za pomoć. Nedostaje im još 2.000 evra da bi skupili potreban novac.

"Liječnici su ustanovili da tumor ubrzano napreduje, te da je operativni zahvat potrebno izvršiti što prije jer će u suprotnom već biti kasno", tvrdi Elvis.

Svi koji žele da pomognu liječenje dvanaestogodišnje Esade mogu donirati sredstva na žiro račun kod Unikredit Zagrebačke banke na broj 3385502200000828.
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#38

Post by Gospon Macola »

UP!
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#39

Post by Gospon Macola »

i jos jednom...UP!

http://pomozimo.blogger.ba
User avatar
morti
Posts: 1594
Joined: 23/03/2004 18:08
Location: Republika Peyton

#40

Post by morti »

Ajmo GORE!
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#41

Post by Gospon Macola »

up....

http://pomozimo.blogger.ba

Imam pitanje na blogu. Neko zeli pomoci i treba mu telefonski broj.

Moze li neko naci telefonski broj?

Pisao sam i udruzenju http://www.sadake.com

Ako i vi imate kontakte sa drugih humanitarnim udruzenjima, molim, pisite ili nazovite ih.

Ako imate blog, postavite link ... hajmo, hajmo ... mozemo mi to.
Upish
Posts: 85
Joined: 13/08/2004 18:44

#42

Post by Upish »

Prijatelj mi je isao uplatiti donaciju na ovaj racun u ZG banci ali mu rekose da oni ne znaju nista o akciji i da trebaju jos dodatne informacije tj. da ne moze samo broj racuna.

Ovo bas cudno zvuci i moguce je da su ove u banci totalno smotane pa eto samo da vidim jesu li ikoga drugog peglali ili trazili nesto osim broja racuna.

hvala i javljajte.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#43

Post by Pearl »

induendo wrote:up!
labrusca
Posts: 117
Joined: 10/06/2006 19:40

#44

Post by labrusca »

UP!
Gospon Macola
Posts: 352
Joined: 01/05/2006 03:35

#45

Post by Gospon Macola »

Upish wrote:Prijatelj mi je isao uplatiti donaciju na ovaj racun u ZG banci ali mu rekose da oni ne znaju nista o akciji i da trebaju jos dodatne informacije tj. da ne moze samo broj racuna.

Ovo bas cudno zvuci i moguce je da su ove u banci totalno smotane pa eto samo da vidim jesu li ikoga drugog peglali ili trazili nesto osim broja racuna.

hvala i javljajte.
Po pravilu je dovoljan broj racuna. Jer, logicno, koja bi to banka odbila da uzme novac na svoja konta?

Pa to je totalno blesavo od strane tih sluzbenika banke ... ne kontam. Cuj ti to, dodje neko i hoce da da novac, a ovi kazu "nece moci".

Pa dovoljno je sto imaju broj racuna, ime i prezime primaoca i opis namjene. To je sve.

'Bem ti budale, gdje sve oni dospiju ... ali hajde de, idemo dalje ... ja sam informirao neke humanitarne organizacije, pa ako Bog da, bude nesto od ovoga.

Pozdrav.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#46

Post by mIRCerka »

Gospon Macola wrote:
Upish wrote:Prijatelj mi je isao uplatiti donaciju na ovaj racun u ZG banci ali mu rekose da oni ne znaju nista o akciji i da trebaju jos dodatne informacije tj. da ne moze samo broj racuna.

Ovo bas cudno zvuci i moguce je da su ove u banci totalno smotane pa eto samo da vidim jesu li ikoga drugog peglali ili trazili nesto osim broja racuna.

hvala i javljajte.
Po pravilu je dovoljan broj racuna. Jer, logicno, koja bi to banka odbila da uzme novac na svoja konta?

Pa to je totalno blesavo od strane tih sluzbenika banke ... ne kontam. Cuj ti to, dodje neko i hoce da da novac, a ovi kazu "nece moci".

Pa dovoljno je sto imaju broj racuna, ime i prezime primaoca i opis namjene. To je sve.

'Bem ti budale, gdje sve oni dospiju ... ali hajde de, idemo dalje ... ja sam informirao neke humanitarne organizacije, pa ako Bog da, bude nesto od ovoga.

Pozdrav.
http://pomozimo.blogger.ba moras postirati nove postove, makar samo tacku stavio, kako bi osvjezio blog kako bi sto vise raje vidjelo...
Upish
Posts: 85
Joined: 13/08/2004 18:44

#47

Post by Upish »

potpuno se slazem da je skroz nelogicno. jedino sto tom prijatelju nisam dao ime nego samo ime banke, br. racuna i rekao da je za humanitarnu akciju.

probati cemo opet s tim sto cu mu ovaj put dati i ime.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#48

Post by Pearl »

up!
User avatar
morti
Posts: 1594
Joined: 23/03/2004 18:08
Location: Republika Peyton

#49

Post by morti »

gore!!!

:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#50

Post by mIRCerka »

UP! :D
Post Reply