Cudan bol u glavi u Avionu

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#1 Cudan bol u glavi u Avionu

Post by DZONPI »

Uf jedva prezivi toliki mi je bio pritisak u glavi bol nekako koda te neko reze uzas.I to nije na jednom mjestu nego pocne u sredini pa dalje.Sta moze bit uzrok iso sam hecimu pritisak malo povisen i sinusi zacepljeni ali heco kaze da to nebi trebo bit uzrok tolikog bola.I prije sam se voziko avioncicem nikakvih problema nije bilo.Eto kad sam se vraco nazad nista malo na trenutko me zabolilo u sredini cela ali sekundica dvije i prodje.Moram uskoro opet pa se dvoumim.Imo neko nesto slicno.
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#2 Re: Cudan bol u glavi u Avionu

Post by lavorpunvode »

Upala sinusa, isto sam zbog prehlade prosla prije koji mjesec, mislila sam da ce mi eksplodirati glava. Bol je krenuo od momenta kad se avion poceo spustati pa do slijetanja, 10tak min. Imala sam i link za neki clanak koji to objasnjava, ali ga sad ne mogu naci. Ugl, ne brigaj, to je to i ako sa sinusima bude bolje stanje, nece ti se ponoviti.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#3 Re: Cudan bol u glavi u Avionu

Post by Streptokok »

lavorpunvode wrote:Upala sinusa, isto sam zbog prehlade prosla prije koji mjesec, mislila sam da ce mi eksplodirati glava. Bol je krenuo od momenta kad se avion poceo spustati pa do slijetanja, 10tak min. Imala sam i link za neki clanak koji to objasnjava, ali ga sad ne mogu naci. Ugl, ne brigaj, to je to i ako sa sinusima bude bolje stanje, nece ti se ponoviti.
Da, dozuvio sam to. Imai sam virusnu upalu sinusa, grla i zacepljenu eustahijevu cijev. Imao sam bolove u usima i glavi prilikom slijetanja.
Post Reply