CUCKOLD

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#26 Re: CUCKOLD

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote: .... :wink: Kako je Ramssss jutros zbrisao ko' oshuren...... :skoljka: :lol:

Image

...o vama se radi, ne skrivajte se iza zenskih suknji ;-)
Kad "jutros" ??? :lol:
Bio na bazenu ...
..osvrni se na temu..... :wink: :oops: :blento:
Ne razumijem zbog cega sam to zbrisao kao oshuren? :?

Kod mene je sad 20:23, jutros sam radio ... :?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#27 Re: CUCKOLD

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad "jutros" ??? :lol:
Bio na bazenu ...
..osvrni se na temu..... :wink: :oops: :blento:
Ne razumijem zbog cega sam to zbrisao kao oshuren? :?

Kod mene je sad 20:23, jutros sam radio ... :?
..znas ti vic ..bla,bla ....kako 'os pa da rucaaaamo...lala je u pitanju

hm -- bilo je kod mene 21:00 pm --koliko je tada u tebe ... :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#28 Re: CUCKOLD

Post by strong69 »

moonca wrote:Ljudska bica imaju 'cudne' fantazije.

..Mozda ti neka zenska to predlozi? :shock:
Prijatelj iz skolskih dana je u tom fimu. Kao "bull". Znam to jer se na pocetku hvalio sta radi ali sada mudro cuti i ne prica nikome o tome.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#29 Re: CUCKOLD

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote: ..znas ti vic ..bla,bla ....kako 'os pa da rucaaaamo...lala je u pitanju

hm -- bilo je kod mene 21:00 pm --koliko je tada u tebe ... :lol:
Ne znam taj ...
A vala u mene nije nikoliko a nece nikad garantiram ... :oops:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#30 Re: CUCKOLD

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote: ..znas ti vic ..bla,bla ....kako 'os pa da rucaaaamo...lala je u pitanju

hm -- bilo je kod mene 21:00 pm --koliko je tada u tebe ... :lol:
Ne znam taj ...
A vala u mene nije nikoliko a nece nikad garantiram ... :oops:
:roll:

..ovdje se ne zna ni ko pije ni ko placa... nista te nisam shvatila, haj dobro je.. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#31 Re: CUCKOLD

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote: ..znas ti vic ..bla,bla ....kako 'os pa da rucaaaamo...lala je u pitanju

hm -- bilo je kod mene 21:00 pm --koliko je tada u tebe ... :lol:
Ne znam taj ...
A vala u mene nije nikoliko a nece nikad garantiram ... :oops:
:roll:

..ovdje se ne zna ni ko pije ni ko placa... nista te nisam shvatila, haj dobro je.. :lol:
Ni ja tebe ali mozemo se pravit' da se kontamo ... :trep:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#32 Re: CUCKOLD

Post by moonca »

strong69 wrote:
moonca wrote:Ljudska bica imaju 'cudne' fantazije.

..Mozda ti neka zenska to predlozi? :shock:
Prijatelj iz skolskih dana je u tom fimu. Kao "bull". Znam to jer se na pocetku hvalio sta radi ali sada mudro cuti i ne prica nikome o tome.
Mislim, ipak da su u manjini. Ne da ne mastaju, ali da sprovedu to, im zbilja traba i druga strana. :-)
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#33 Re: CUCKOLD

Post by zlajapravaraja »

Kako vidjeh temu, sjetih se najlegendarnijeg posta na ovom forumu ikada :thumbup:
Citat: kalesijski slavuj
sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!
:lol: :lol: :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#34 Re: CUCKOLD

Post by dale cooper »

zlajapravaraja wrote:Kako vidjeh temu, sjetih se najlegendarnijeg posta na ovom forumu ikada :thumbup:
Citat: kalesijski slavuj
sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!
:lol: :lol: :lol:
Baš me interesuje da li je ikada uspio izganjati vizu preko njih. :mrgreen:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#35 Re: CUCKOLD

Post by Impressum »

dale cooper wrote:
zlajapravaraja wrote:Kako vidjeh temu, sjetih se najlegendarnijeg posta na ovom forumu ikada :thumbup:
Citat: kalesijski slavuj
sve ovo sto gore pise sam i radio prosle godine na moru sa jednom 45 godina njemicom u prisustvu to zelim naglasiti i podvuci njenog 55 godina starog muza.
upoznali se na plazi i tako malo po malo zavede me. uvede me u njihovu hotelsku sobu i zamoli me da njen muz ostane u sobi i gleda. meni nije smetalo. a zasto bi?
ona je vodila igru, njen muz je vezo njene ruke za krevet a od mene se trazio grub nemilosrdan sex. eh ja sam moj dio posla na puno zadovoljstvo svih odlicno odradio. trajala je romansa punih 8 dana, JA, NJEMICA I NJEN MUZ, hrana, pice sve i svasta sve na racun njenog muza. ja sam ti sportski gradjen, u dobroj kondiciji, uvjek sam se bavio sportom, pun sange (3 mjeeseca prije mora sam radio na istovaranju brasna u gradskoj pekari) i dobro sam obdaren!

strasno mi se svidilo sve ovo igranje. na rastanku sam dobio i nesto para a i 2 puta sam zimus bio kad njih u berlinu u posjeti. pokusam preko njih da sredim neku vizu u njemackoj, pa vidicemo.

njemice su lude sa njeznom predigrom i grubim nemilosrdnim sexom.
TOTALNO LUDE!
:lol: :lol: :lol:
Baš me interesuje da li je ikada uspio izganjati vizu preko njih. :mrgreen:
eto i sa tim cuckold-om nam odvode omladinu iz Bosne :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21563
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#36 Re: CUCKOLD

Post by MarlboroGold »

:lol:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#37 Re: CUCKOLD

Post by biggrin »

kako je krenulo rečenica "majka mu stara" će evoluirati u "kita mu stara"
Post Reply