CSI Las Vegas vs CSI New York

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#26

Post by mIRCerka »

shin wrote:CSI je postao debilizam, detektiv koji vrsi uvidjaj u podrumu sa suncanim naocalama, modeli umjesto detektiva, plus tehnicke sprave koje su +50 godina ispred nas (provalise zensku po parfemu koji je ostao u zraku 7 dana nakon ubistva) :lol:

Gledam FBI Files on Discovery, rekonstrukcije zlocina sa pravim detektivima, metodama istrage itd...
Mene iritira to sto na mjesto zlocina ulijecu koke sa natapiranim glavama, nigdje zastitnih odijela, nigdje kesa na cipelama a kao traze mikro dokaze.
How yes no.

Gledam i ja forenzicare na discovery, nedavno je bila epizoda sa serijskim ubojicom u Australiji, ubijao je bakutanere, i na 3 od 4 mjesta zlocina, revne komsije su doslovno oribale mjesto zlocina, jer su oni skontali da se baba sama strmeknula niz stepnice, i gdje ce im policija i hitna doci u nered.
VRISTALA SAM OD SMIJEHA.
Zato smatram da je dobro povremeno imati ovakve serije, makar te nauce da nista ne diras dok policajci ne dodju, pa kad se nesto usere, imas koga krivit.
porCelaiN
Posts: 67
Joined: 19/03/2006 19:17

#27

Post by porCelaiN »

definitivno las vegas.. nekako sam postala ovisnik o svim forenzičkim serijama.. nekada se i nauči nešto korisno , a da ne govorim koliko mi oči ispadaju kad vidim worrika :)
User avatar
karanana
Posts: 47216
Joined: 26/02/2004 00:00

#28

Post by karanana »

Miami mi je definitivno najgori. Pravo me nervira ona prica o njegovom bratu koja se vrti kroz svaku epizodu, te ziv je, te mrtav je, te se pojavi pa nestane....
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#29

Post by melb26sa »

LV
NY
MI zadnji
Galadriela
Posts: 107
Joined: 09/07/2006 02:06

#30

Post by Galadriela »

csi las vegas mi je ubjedljivo najbolji! grisom mi je takooooo dobar... 8-), mada mi sara čupa nerve... :roll:

csi miami mi je drugi po redu.horatio mi je super, ali eric delko je beton!!! 8-)

csi new york gledam samo zbog gary sinise-a, odličan glumac! :)
ali serija je odron

ncsi je odron odrona!!! ono prepucavanje između likova je toliko blijedo, dosadno i već viđeno da mi se gadi..ali pogledam je svake prstupne zbog marc harmon-a iliti gibbs-a. dobar čiča do jaja!!! :D
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#31

Post by Meho Kodro »

Haha, pogledajte ovu zafrkanciju na temu tih raznih CSI-eva

CSI Drnis - podruznica Vinovo Donje
http://www.moj-video.com/video/video.asp?ID_Video=661
:-D

Mogo bi se snimit i kakav CSI Gornji Vakuf
Post Reply