Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Posts: 217
Joined: 12/12/2018 03:57

#101 Re: Crnogorski sport opsta tema

Post by arijevsko carstvo »

dembele wrote: 09/07/2021 21:49 Joj Arijevac, zbog tebe sam počeo pratiti i RTCG 2, bez šege :D
:thumbup: Prati prenosice revans meceve Buducnosti i Decica za Sutjesku i Podgoricu jos nista ne pise a olimpijske igre jos malo pocinju i ako konacno vrate evro kup bilo bi odlicno

arijevsko carstvo wrote: 09/07/2021 23:19
Važi druže i sretno svim crnogorskim predstavnicima na evropskoj sceni. :-D :thumbup:
Posts: 217

#103 Re: Crnogorski sport opsta tema

Hvala druze :thumbup: :thumbup:
Posts: 217

#104 Re: Crnogorski sport opsta tema

Kvalifikacije za ligu sampiona revans Buducnost vs Helsinki 0:4 strijelci Riski 6 Valencic 35 Jair 40 Riski 49 minut danas revans mecevi kvalifikacije za ligu konferencija Gagra vs Sutjeska 18:00h RTCG2 Laci vs Podgorica 20:00h bez prenosa Decic vs Drita 20:45h RTCG2
Posts: 217

#105 Re: Crnogorski sport opsta tema

Nakon losih rezultata u revansima prvog kola kvalifikacija za ligu konferencija Gagra vs Sutjeska 1:1 strijelci Janjic 51 minut Sutjeska makatsaria 86 minut Gagra Laci vs Podgorica 1:0 nakon produzetka 3:0 strijelci Deliu 60 minut Lushkja 93 minut Prengaj 113 minut Decic vs Drita 0:1 strijelac Cuculi 84 minut nasi timovi koji igraju u drugom kolu kvalifikacija Buducnost protivnik HB Torshavn i Sutjeska protivnik Makabi Tel Aviv cekaju zrijeb za trece kolo koji ce se odrzati danas u 14:00h oba nasa tima su povlascena na zrijebu Buducnost na osnovu svog koeficijenta a Sutjeska Makabijevog otvara se put do plej of runde liga je pala na 51 poziciju pa je bitno da i jedni i drugi odu sto dalje dakle danas zrijeb za trece kolo kvalifikacija za ligu sampiona 12:00h za ligu evrope 13:00h za ligu konferencija 14:00h
Posts: 217

#106 Re: Crnogorski sport opsta tema

Danas drugo kolo kvalifikacija za ligu konferencija HB Torsavn vs Buducnost 19:50h RTCG2 Sutjeska vs Makabi Tel Aviv 20:20h RTCG1
Posts: 217

#107 Re: Crnogorski sport opsta tema

Nakon katastrofalnog perioda koji je zadesio Crnogorski sport mislim na samo dva osvojena boda fudbalera u tri meca kvalifikacija za svjetsko prvenstvo i pet poraza odbojkasa na evropskom bez osvojenog seta kao i poraz Mornara u kvalifikacijama za fiba ligu sampiona konacno uspjeh fudbalerke su pobjedile u prvom kolu kvalifikacija za svjetsko prvenstvo Bosna i Hercegovina vs Crna Gora 2:3 strijelci Armisa Kuc u 5 minutu za 0:1 i u 9 minutu za 0:2 Melisa Hasanbegovic 12 minut 1:2 Milena Nikolic 2:2 i pobjedu Crnoj Gori donijela je Sladjana Bulatovic iz penala u 60 minutu 2:3 u nasoj grupi Rusija vs Azerbejdzan 2:0 na poluvremenu 1:0 i Danska vs Malta 7:0 na poluvremenu 3:0 Danska, Rusija i Crna Gora imaju po 3 boda a Bosna i Hercergovina, Azerbejdzan i Malta 0

Post by Edin H. »

arijevsko carstvo wrote: 04/12/2021 17:46 Rukometasice izgubile na startu svjetskog prvenstva Crna Gora vs Slovenija 18:28 na poluvremenu 8:16
Od Slovenki? :shock:

Ja sam mislio da su Crnogorke kršne.
Posts: 217

#110 Re: Crnogorski sport opsta tema

U drugom kolu svjetskog prvenstva za rukometasice Crna Gora vs Angola 30:20 na poluvremenu 11:9 veceras protiv Francuske 20:20h RTCG2