CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#876 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by JanuaryJones »

julisiz es grant wrote:
JanuaryJones wrote: Hoćeš reći da žena ima neke veze ili nešto zna?
Nekako mi je sumnjivo i to kremiranje i odlazak u zemlju čije državljanstvo očito ima i koja nam ne izručuje ni optužene i osuđene za ratne zločince...i to još da ide "od vruće pogače" (sa mjesta dekana)...a nije izjavila da se osjeća ugroženom. I još to spaljivanje djeteta, iako nije u skladu sa vjerom čiji je obred izvršen dva puta prije toga (a spaljeni se ne može reobducirati ako se ukaže potreba, što se nije jednom desilo). Ma neću ništa da pričam, ništa ne tvrdim, nemam dokaza nizašta, ali eto, sve mi to nekako updaljivo.
Činjenica je da je jako, jako čudno ali kontam da nešto znaš :D pa da podijeliš :D CSI ;-)
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#877 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by jazzer »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191017082
Naime, policajci su navodno te noći kontrolisali vozilo i pored toga što su vidjeli da je vozač u alkoholiziranom stanju, pustili su ga da nastavi vožnju, a čak su mu prema nekim saznanjima pomogli i da preuzme karticu s naplatne kućice.
Sta reci? :?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#878 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by uglavnomja »

julisiz es grant wrote:
JanuaryJones wrote: Hoćeš reći da žena ima neke veze ili nešto zna?
Nekako mi je sumnjivo i to kremiranje i odlazak u zemlju čije državljanstvo očito ima i koja nam ne izručuje ni optužene i osuđene za ratne zločince...i to još da ide "od vruće pogače" (sa mjesta dekana)...a nije izjavila da se osjeća ugroženom. I još to spaljivanje djeteta, iako nije u skladu sa vjerom čiji je obred izvršen dva puta prije toga (a spaljeni se ne može reobducirati ako se ukaže potreba, što se nije jednom desilo). Ma neću ništa da pričam, ništa ne tvrdim, nemam dokaza nizašta, ali eto, sve mi to nekako updaljivo.
:roll:

o hebotezivot

zena izgubila dijete
mjesto na/u kojem je izgubila dijete joj je postalo nepodnosljvo
otisla od muke
...

a kremiranje je najboji moguci zavrsetak postojanja
i jos moze ponijeti urnu sa sobom.

a to o zemlji i optuzenim i osudjenim zlocincima :-)
garant ima neke veze sa njom i njenim mrtvim djetetom

:run:
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#879 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by macchiato »

Ovaj je žario i palio na temi sa Mahirom ili bar mislim da je to isti nick.

Jadni i bolesni umovi.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#880 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

macchiato wrote:Ovaj je žario i palio na temi sa Mahirom ili bar mislim da je to isti nick.

Jadni i bolesni umovi.
Nisam žario i palio, već izražavao sumnje, i ne samo ja. Npr. i @uglavnomja je tada imao slične stavove i iznosio ih vrlo aktivno i argumentovano.
Neizručivanje ratnih zločinaca sam naveo kao primjer da Srbija ne bi ni dotičnu izručila, kada bi protiv nje bila podignuta optužnica (za bilo šta).
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#881 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by uglavnomja »

julisiz es grant wrote:
macchiato wrote:Ovaj je žario i palio na temi sa Mahirom ili bar mislim da je to isti nick.

Jadni i bolesni umovi.
Nisam žario i palio, već izražavao sumnje, i ne samo ja. Npr. i @uglavnomja je tada imao slične stavove i iznosio ih vrlo aktivno i argumentovano.
Neizručivanje ratnih zločinaca sam naveo kao primjer da Srbija ne bi ni dotičnu izručila, kada bi protiv nje bila podignuta optužnica (za bilo šta).
i dalje stojim stojim iz svega vezanog za mahira, a dvije smrti nakon njegove su samo dokaz da je sakrivanje (i nelijecenje) psiihickih oboljenja uzrok citave tragedije
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#882 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by _BataZiv_0809 »

Je li ko pisao o Halidu Muslimovicu? Valjda neku zezno za 400 milja dolara.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#883 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by _BataZiv_0809 »

julisiz es grant wrote:Htjedoh nešto napisati, ali pobrisah..
Mislim da si nam svima ucinio uslugu :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#884 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Maraschino »

uglavnomja wrote:
julisiz es grant wrote: Nekako mi je sumnjivo i to kremiranje i odlazak u zemlju čije državljanstvo očito ima i koja nam ne izručuje ni optužene i osuđene za ratne zločince...i to još da ide "od vruće pogače" (sa mjesta dekana)...a nije izjavila da se osjeća ugroženom. I još to spaljivanje djeteta, iako nije u skladu sa vjerom čiji je obred izvršen dva puta prije toga (a spaljeni se ne može reobducirati ako se ukaže potreba, što se nije jednom desilo). Ma neću ništa da pričam, ništa ne tvrdim, nemam dokaza nizašta, ali eto, sve mi to nekako updaljivo.
:roll:

o hebotezivot

zena izgubila dijete (ni prva ni zadnja )
mjesto na/u kojem je izgubila dijete joj je postalo nepodnosljvo (onda bi se BiH kompletna trebala iseliti)
otisla od muke (??? jos nerazjasnjena takva brzina odlaska a jos brze kremiranje, ne razumijem kako su tuzilacko/policijski organi dozvolili kremiranje dok se bar nesto ne sazna o nacinu ubistva)
...

a kremiranje je najboji moguci zavrsetak postojanja (ako se mala rodila u mostaru i toliko voljela neretvu, zasto joj nije jedan dio pepela prosula u neretvu da ostane dio nje nego tu urnu smjestila ''na bezanijsku kosu'' sa kojom mala nema veze.)
i jos moze ponijeti urnu sa sobom.

a to o zemlji i optuzenim i osudjenim zlocincima :-)
garant ima neke veze sa njom i njenim mrtvim djetetom

:run:


ovo zadnje, neka rade istrazni organi ali da je sve ovijeno tajnom, jeste.
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#885 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by she+ »

Sunce ti poljubim, nadam se da nikad neces doci u situaciju da nekom degeneriku objasnjavas zasto si pokopao dijete tako kako jesi.
_BataZiv_0809 wrote:
julisiz es grant wrote:Htjedoh nešto napisati, ali pobrisah..
Mislim da si nam svima ucinio uslugu :D
Bas.

https://www.bljesak.info/vijesti/crna-k ... cKgqp2D5W0
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#886 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Maraschino »

Znaci, n-i-s-t-a
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#887 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by _BataZiv_0809 »

Vazda je bilo lako tudjim kurcem gloginje mlatiti. Ali ovo...ovoliko nemati obraza, to je neki novi nivo.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#888 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Maraschino »

...

Sta Memici i Dragicevici rade za svoju djecu...
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#889 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by vjeshalica »

julisiz es grant wrote:
JanuaryJones wrote: Hoćeš reći da žena ima neke veze ili nešto zna?
Nekako mi je sumnjivo i to kremiranje i odlazak u zemlju čije državljanstvo očito ima i koja nam ne izručuje ni optužene i osuđene za ratne zločince...i to još da ide "od vruće pogače" (sa mjesta dekana)...a nije izjavila da se osjeća ugroženom. I još to spaljivanje djeteta, iako nije u skladu sa vjerom čiji je obred izvršen dva puta prije toga (a spaljeni se ne može reobducirati ako se ukaže potreba, što se nije jednom desilo). Ma neću ništa da pričam, ništa ne tvrdim, nemam dokaza nizašta, ali eto, sve mi to nekako updaljivo.
Nina je rodjena i skolovala se u Beogradu
Poprilicno su zamrsene stvari
Ali isto tako zgadili su mi se pojedini portali koji su linkovani na FB i pisali da je ona rodila malu od donora i zato nije pisano ime oca nigdje niti se pominje
Nadam se da ce se razjasniti ovaj poprilicno cudan slucaj
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#890 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by _BataZiv_0809 »

Cime se narodi bavi. Analizira smrtovnice. O jebem ti kralja i otadzbinu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#891 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Tomahawk11 »

I šta sad, čitajući pojedine forumaše, ispade ona ubila (ili naručila) ubistvo svog djeteta i ispalila se za Bg?
Zašto?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#892 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Nivelacija »

Tomahawk11 wrote:I šta sad, čitajući pojedine forumaše, ispade ona ubila (ili naručila) ubistvo svog djeteta i ispalila se za Bg?
Zašto?
Pusti se forumasa, zena nema nikoga u Mostaru, imala je samo cerku, nju su joj ubili i sta treba sama samcata ostati dole? Zena se vratila kod porodice jer su joj svi u Beogradu a i sama je beogradjanka a ne mostarka. To sto neznalice pisu da je sumnjivo sto nije sama ostala u gradu bez ikoga u kojem joj ubise cerku je stvar neznanja, neka se stave u njezinu poziciju. Pisu a ne znaju osnovne stvari.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#893 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Tomahawk11 »

Nivelacija wrote:
Tomahawk11 wrote:I šta sad, čitajući pojedine forumaše, ispade ona ubila (ili naručila) ubistvo svog djeteta i ispalila se za Bg?
Zašto?
Pusti se forumasa, zena nema nikoga u Mostaru, imala je samo cerku, nju su joj ubili i sta treba sama samcata ostati dole? Zena se vratila kod porodice jer su joj svi u Beogradu a i sama je beogradjanka a ne mostarka. To sto neznalice pisu da je sumnjivo sto nije sama ostala u gradu bez ikoga u kojem joj ubise cerku je stvar neznanja, neka se stave u njezinu poziciju. Pisu a ne znaju osnovne stvari.
Jasno :thumbup:
Da se bar prije ispalila dok joj dijete nisu ubili :roll:
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#894 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by she+ »

Nivelacija wrote:
Tomahawk11 wrote:I šta sad, čitajući pojedine forumaše, ispade ona ubila (ili naručila) ubistvo svog djeteta i ispalila se za Bg?
Zašto?
Pusti se forumasa, zena nema nikoga u Mostaru, imala je samo cerku, nju su joj ubili i sta treba sama samcata ostati dole? Zena se vratila kod porodice jer su joj svi u Beogradu a i sama je beogradjanka a ne mostarka. To sto neznalice pisu da je sumnjivo sto nije sama ostala u gradu bez ikoga u kojem joj ubise cerku je stvar neznanja, neka se stave u njezinu poziciju. Pisu a ne znaju osnovne stvari.
Ne znam ni ja nista od toga, niti su to neke "osnovne stvari" za poznavati, pa ne mislim, niti uostalom vidim ista sumnjivo u njenim postupcima. Tacno i da mislim, presutila bih jer - suosjecanje, kultura, postovanje? Ova dvojica su mahaluse najgore vrste. Sramota!
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#895 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Neregistrirani »

Zena je uredno otvorila bolovanje. Nije dala otkaz, nije se spakovala i odselila. Otisla da razbistri glavu, da bude blizu mjesta na koje ce moci odnijeti cvijece, zapaliti svijecu i dusu isplakati. Uostalom, otisla da bude u okruzenju svoje porodice, a ne da sama silazi s uma i cita pogan koja insinuira da je sama kriva za smrt kcerke.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#896 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by JThomas »

treba ljubu i bekriju seferovića provjeriti.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#897 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by seoBIH »

Stvarno nekima treba zabraniti iznošenje mišljenja, posebno ovim starijim. Pa dan te jebo, od svih mogućih scenarija on se pita zašto je kreirana i zašto majka ne plače po Mostaru.

Čitajte novine, igrajte šaha, a ozbiljne stvari nemojte komentarisati. Niko od nas ne zna ništa, pa ni je bena policija ne zna, a da neki foruma zna. Tacno bih volio da vam neko prijavi komentare i da vam policija zakuca na vrata sa pitanjem odakle ti ideja, jesi li umiješan, znaš li nesto vise.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#898 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by _BataZiv_0809 »

Maraschino wrote:al' ne mogu
moram reci sta mislim jer nisam hinjo i onaj koji samo tapse po ramenu. takav mi karakter...isto kao sto gospodja moze iznijeti svoje stavove
ne mora se ona sloziti sa mojim ali ni ja sa njenim stavovima i svako svojim putem
Wow kakav karakter dok anonimno pises o ljudima. Klap klap
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#899 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by Tomahawk11 »

Bogavam, je li iko od vas nekog izgubio u nekoj nesreći, tragično ili ovako da mu je ubijen ko?
Jeste li vi, ljudi, normalni? Znate li vi koji je to šok? :roll:
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#900 Re: CRNA HRONIKA - Bosna i Hercegovina

Post by pemanapemani »

Mi smo totalno zglajzali.
Daleko više nego što u najluđim snovima možemo zamisliti. :(
Post Reply