Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 12838
Joined: 03/05/2006 07:31

#1176 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zomri »

Velkoski wrote:Image

crna hronika
Što svi voze u pogrešnom smjeru :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1177 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vješalica »

Joj bogalja

Al jos veci je bogaljluk probijanje rokova izgradnje pothodnika pa pješaci ko ludi mlate po kružnom toku
Kakvi sve diletanti rade po firmama i nazivaju se strucnjacina
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1178 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vješalica »

un1ted wrote:Aquaplaning?
Celstonplaning
User avatar
van Basten
Posts: 7529
Joined: 21/09/2006 02:59

#1179 Re: Crna hronika BH cesta

Post by van Basten »

Brainplaning
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#1180 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Gray »

vješalica wrote:Joj bogalja

Al jos veci je bogaljluk probijanje rokova izgradnje pothodnika pa pješaci ko ludi mlate po kružnom toku
Kakvi sve diletanti rade po firmama i nazivaju se strucnjacina

Tačno, ljdui stvarno nemaju gdje preći. Prije par dana stoji žena na onom srednjem dijelu gdje je kupola, pokušava da pređe na stranu gdje je pekara AS, trudna žena sa djetetom od 4-5 godina, niko neće da joj stane, svi samo prolaze. Ja kada sam se uključio u kružni tok sam stao ispred nje na sredinu između dvije trake i popriječio se da bi žena mogla proći, inače ko zna koliko bi stajala.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1181 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vješalica »

Ispred ulaska u kruzni tok iz pravca Anexa stoji vertikalna signalizacija i sa lijeve i desne strane pješački prelaz
Tu je ograniceno i 30kmh brzina
Treba biti obazriv dok se ne rijesi taj problem
A vidjela sam da su imbecili imbecilski se sjetili da iprak vrate stajalište gdje je nekad bilo jer su skontali da komplikuju puno sa izmjestanjem
Ma stoka nevidjena
Znaju kakva se marva voza i opet kockaju tudjiđ zivotima

A kakvoj stoki je rijec je dovoljno pogledati kako se iz trake prema pekari AS sljeva poslije kiše tona šodera u kružni tok!!!!!!!

Inace stoka je osunetila i u kruznom toku Dobrinja komadić asvalta radi popravke vode
To su uradili i u novom na Mojmilu
Pa su osunetili oko 2 sahta kad se spuštaš iz Švrakina prema otoci,i ostavili debili rupe!
Zao mi bi neki dan sto nisam slikala te inzinjerske poduhvate
Sprcaju milione na ufžredjenje ceste i dodje lola i isjecka beton i povadi kockice i tako ostavi da krhaš točkovima
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1182 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vješalica »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/39 ... ju-rujista

Svaki dan u BIH jedna osoba izgubi zivot na cestama
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#1183 Re: Crna hronika BH cesta

Post by commendatore »

minvajl about seljfic

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/39 ... ne-nesrece

prelezace on u pritvoru izgleda citavu kaznu koja mu se stavlja na teret - da izbjegne zen'cu.... :-)

perfidno do boga - u sarajevu je ima posjete - jos nije osudjen krivicno - i to je to :izet:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1184 Re: Crna hronika BH cesta

Post by triconja »

commendatore wrote:minvajl about seljfic

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/39 ... ne-nesrece

prelezace on u pritvoru izgleda citavu kaznu koja mu se stavlja na teret - da izbjegne zen'cu.... :-)

perfidno do boga - u sarajevu je ima posjete - jos nije osudjen krivicno - i to je to :izet:
Treba njeg u zenicu, kakvi ti zatvori kakvi bakraci
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#1185 Re: Crna hronika BH cesta

Post by commendatore »

triconja wrote:
commendatore wrote:minvajl about seljfic

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/39 ... ne-nesrece

prelezace on u pritvoru izgleda citavu kaznu koja mu se stavlja na teret - da izbjegne zen'cu.... :-)

perfidno do boga - u sarajevu je ima posjete - jos nije osudjen krivicno - i to je to :izet:
Treba njeg u zenicu, kakvi ti zatvori kakvi bakraci
u tome i jest stvar vec je odlezo u pritvoru a ne uzatvoru 2 g .... tako da nece on izgleda zenice ni vidjet.... u istraznom zatvoru ima sve privilegije koje nema u zenici
User avatar
Dope_Man
Posts: 7771
Joined: 03/06/2016 16:31

#1187 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Dope_Man »

Ta prica mi malko nedovrsena. Je li ona uopste imala vozacku ili ne? Iz ovo teksta kao da nije, a da to ne zele napisati:
Nakon punoljetstva, uspješno okončanog srednjeg školovanja i mature, došao je red i na vozački ispit. Sinoć je vozila svoju posljednju vožnju.

Na Rujište je krenula po svoju nenu...
Throttle
Posts: 12942
Joined: 10/06/2016 12:35

#1188 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Pa zavrsila skolu, polozila vozacki. Tuga kako god, zavrsi mladi zivot
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#1189 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Sodom1 »

commendatore wrote:
triconja wrote:
commendatore wrote:minvajl about seljfic

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/39 ... ne-nesrece

prelezace on u pritvoru izgleda citavu kaznu koja mu se stavlja na teret - da izbjegne zen'cu.... :-)

perfidno do boga - u sarajevu je ima posjete - jos nije osudjen krivicno - i to je to :izet:
Treba njeg u zenicu, kakvi ti zatvori kakvi bakraci
u tome i jest stvar vec je odlezo u pritvoru a ne uzatvoru 2 g .... tako da nece on izgleda zenice ni vidjet.... u istraznom zatvoru ima sve privilegije koje nema u zenici
Koje ? Nisam nikad bio zatvoren pa ne znam.
Mislim da je to sve isto , zatvoren si, cuo sam da u Zenici ako si finog ponasanja ides za vikend vanka , ovde ne verujem da ga puscaju za vikend
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#1190 Re: Crna hronika BH cesta

Post by O'zone »

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1191 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vješalica »

zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#1192 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zrakomlat »

commendatore wrote:
triconja wrote:
commendatore wrote:minvajl about seljfic

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/39 ... ne-nesrece

prelezace on u pritvoru izgleda citavu kaznu koja mu se stavlja na teret - da izbjegne zen'cu.... :-)

perfidno do boga - u sarajevu je ima posjete - jos nije osudjen krivicno - i to je to :izet:
Treba njeg u zenicu, kakvi ti zatvori kakvi bakraci
u tome i jest stvar vec je odlezo u pritvoru a ne uzatvoru 2 g .... tako da nece on izgleda zenice ni vidjet.... u istraznom zatvoru ima sve privilegije koje nema u zenici
Znači lik pošaljite poruku advokatu da ga bole sinusi, ne može doći jer je kod doktora i jbg, šta ćeš, moramo odgoditi suđenje, ne može čovjek doći, vjerujem i da mu je jako žao što propušta suđenje.
Da je normalna država otišla bi policija i po njega i po toga doktora što mu pravda odsustvo pa i doktora u haps uz suspenziju, oduzimanje dozvole za rad jer ga 99 % štiti, tj liku nije ništa vjerovatno. Ccc
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#1193 Re: Crna hronika BH cesta

Post by commendatore »

htjeli smo demokraciju dobili idiokraciju

meni samo roditelji nisu jasni meni klosar da ubije dijete ostatak zivota bih proveo u razmisljanju o osveti....
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#1194 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

:thumbup: :thumbup:

Demokratija je ubleha za budale , ideologija je dobra al u izvornkm obliku nigdje primjenjena nije :-)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#1195 Re: Crna hronika BH cesta

Post by O'zone »

User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#1196 Re: Crna hronika BH cesta

Post by O'zone »

Throttle
Posts: 12942
Joined: 10/06/2016 12:35

#1197 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Dočepaju se lole isprekidane linije
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#1198 Re: Crna hronika BH cesta

Post by commendatore »

Throttle wrote:Dočepaju se lole isprekidane linije
pa se fino katapultiraju na onim grbama od Vraca do Pecuja - poslije se pitaju ša ono bi.....

PS na citavom M17 nema opasnijeg dijela ceste..... sve ono od kamera do janjica treba isfrezat i asfaltirat kako bog zapovijeda.....
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#1199 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kloniran »

O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /180714057
Samo tjeraj rođaće.....
Ja juce prolazio tom dionicom, ja horora od ceste, ovi s romanije su mala maca :lol:
Vise sam policije vidio tamo na dionici puta od 30km nego na kompletnoj dionici od nekih 400km što sam odvezao.
Stoji patrola i umjesto da bude ko kod nas 2 policajca njih 8 stoji i svraca, nanizu po 6-6 auta odmah :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1200 Re: Crna hronika BH cesta

Post by славянин »

kloniran wrote:
O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /180714057
Samo tjeraj rođaće.....
Ja juce prolazio tom dionicom, ja horora od ceste, ovi s romanije su mala maca :lol:
Vise sam policije vidio tamo na dionici puta od 30km nego na kompletnoj dionici od nekih 400km što sam odvezao.
Stoji patrola i umjesto da bude ko kod nas 2 policajca njih 8 stoji i svraca, nanizu po 6-6 auta odmah :lol:
Ja jos ne kontam koje je ogranicenje od Zenice do Doboja.... svakih 50 metara drugo ogranicenje - vise gledam u znakove nego u cestu :D (pretezno obrasle sumetinom - mada izgleda neko se sjetio pa sredjuju eno) ide nekako 60-80-60-70-60-70-80-70-80 :lol:
Post Reply