Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
akcija007
Posts: 2847
Joined: 17/05/2008 23:50

#10276 Re: Crna hronika BH cesta

Post by akcija007 »

Nisam sinoc mogao spavati razmisljajuci o ovoj porodici i djevojcici i kakva je sudbina to. Zasto Bog uze njih, a ne ovog iz AMG . Ovaj s AMG-om pise Index jutros je sin od vlasnika firme Andrea &Giovanni iz Medjugorja za uvoz kozmetike (felce azzura i jos neki brendovi) . Znaci pun je para sve je to uvezano, moze pobjeci u HR i smijati se zrtvama ili da bude sva krivica svaljena na ovog iz X5 .
I nasi mediji od jutros se ne bavi ovim . Samo jos na Indexu je naslov sto je zalosno .
User avatar
mk ultra
Posts: 19474
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#10277 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

ovi pjani za volanom, vi mjerite udaljenost između kola
i ko je prvi počeo
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#10278 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

Ma tuga... mala nece zapamtiti ni roditelje ni brata.... bas teska tuga...
akcija007
Posts: 2847
Joined: 17/05/2008 23:50

#10279 Re: Crna hronika BH cesta

Post by akcija007 »

I pitanje je hoce li i ona prezivjeti. Na aparatima je u jedinici intezivnog lijecenja na Bijelom Brijegu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#10280 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

akcija007 wrote: 26/09/2022 09:17 I pitanje je hoce li i ona prezivjeti. Na aparatima je u jedinici intezivnog lijecenja na Bijelom Brijegu.
Sve je to strasna tragedija i slika i prilika ove vukojebine.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#10281 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drag_gost »

Prosle godine uz Bradinu vozi golf 4 ispred mene i svera covjek, ulazi cijelim autom u suprotnu traku i vraca auto u zadnji trenutak u svoju. Ili je pjan bio ili umoran, imam osjecaj da ga je dobro nosalo. Blicao sam mu 10tak puta kada god bi krenuo u brdo, par puta sam mislio da je gotov. Sreca, dodje sebi i skrenu kod Ivana u neko selo. Jedno 10 kilometara sam tako vozio za njim, strah me da ga preteknem, imao bih osjecaj da bih ga imao na dusi da se nesto desi. Blicaj, sviraj...
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#10282 Re: Crna hronika BH cesta

Post by emko1234 »

Ako cemo realno gledati, ovo se desava svugdje na svijetu. I svugdje na svijetu ima povlastenih koji ce se izvuci iz ovakvih sranja manje vise netaknuti jer su neciji.
Tomislav Horvatncic je 2011.godine gliserom prepolovio jedrilicu, ubio dvoje ljudi. Mislim da do danas dana nije lezao. Hrvatska je EU, svako ljeto se desi nesto ovakvo. Sin Zeljka Mitrovica je ubio zensku i dobio 10 mjeseci kucnog pritvora.
Globalno, sin vlasnika Red Bulla je Ferarijem zgazio policajca mrtav pijan i drogiran. Vukao ga po cesti 500 metara i pobjegao iz zemlje i bio slobodan jos 7-8 godina.
Poenta price je da u svakoj jebenoj zemlji na svijetu ima nedodirljivih idiota. To s nasom drzavom nema nikakve veze.
Sve ce svaliti na Primorca koji je vozio X5. Ovog Doku znam licno. Uvijek je bio prepotentni iskompleksirani kurcevic koji u svom zivotu nije marke zaradio svojim znojem. I ovo mu nije prvi put da pravi sranja pijan. Iz svog nekog licnog animoziteta prema njemu nisam objektivan i glavu bih mu otkinuo golim rukama.
Ove ljude niko ne moze vratiti niti naknaditi stetu. Znam tacno gdje je mjesto gdje se sve desilo. Svaku vecer svakog vikenda djeca bogatih hercegovaca tom dionicom voze 200+ u kasne nocne sate kad se vracaju kuci iz provoda u Dalekoj u Mostaru. Prema Capljini, Citluku i ostalim mjestima. Pogotovo dok je ljetna sezona. Policija dole to zna, zapravo zna cijeli jebeni kanton i nikad ali nikad na toj dionici vikendom nema policije. Ali svako od te djece je neciji.
Dobra je tu preglednost, zao mi je sto ovaj jadni covjek nije skrenuo u kanal kad je vidio dva para svjetala kako idu prema njemu. Drug iz Sirokog mi kaze da pricaju da su obojica isla haman 200. I da je X poceo kociti da se ubaci ali ovaj pijani idiot Doko nije skontao na vrijeme i nije mu ostavio prostora. Tako je doslo do frontalnog.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#10283 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

emko1234 wrote: 26/09/2022 10:54 Ako cemo realno gledati, ovo se desava svugdje na svijetu. I svugdje na svijetu ima povlastenih koji ce se izvuci iz ovakvih sranja manje vise netaknuti jer su neciji.
Tomislav Horvatncic je 2011.godine gliserom prepolovio jedrilicu, ubio dvoje ljudi. Mislim da do danas dana nije lezao. Hrvatska je EU, svako ljeto se desi nesto ovakvo. Sin Zeljka Mitrovica je ubio zensku i dobio 10 mjeseci kucnog pritvora.
Globalno, sin vlasnika Red Bulla je Ferarijem zgazio policajca mrtav pijan i drogiran. Vukao ga po cesti 500 metara i pobjegao iz zemlje i bio slobodan jos 7-8 godina.
Poenta price je da u svakoj jebenoj zemlji na svijetu ima nedodirljivih idiota. To s nasom drzavom nema nikakve veze.
Sve ce svaliti na Primorca koji je vozio X5. Ovog Doku znam licno. Uvijek je bio prepotentni iskompleksirani kurcevic koji u svom zivotu nije marke zaradio svojim znojem. I ovo mu nije prvi put da pravi sranja pijan. Iz svog nekog licnog animoziteta prema njemu nisam objektivan i glavu bih mu otkinuo golim rukama.
Ove ljude niko ne moze vratiti niti naknaditi stetu. Znam tacno gdje je mjesto gdje se sve desilo. Svaku vecer svakog vikenda djeca bogatih hercegovaca tom dionicom voze 200+ u kasne nocne sate kad se vracaju kuci iz provoda u Dalekoj u Mostaru. Prema Capljini, Citluku i ostalim mjestima. Pogotovo dok je ljetna sezona. Policija dole to zna, zapravo zna cijeli jebeni kanton i nikad ali nikad na toj dionici vikendom nema policije. Ali svako od te djece je neciji.
Dobra je tu preglednost, zao mi je sto ovaj jadni covjek nije skrenuo u kanal kad je vidio dva para svjetala kako idu prema njemu. Drug iz Sirokog mi kaze da pricaju da su obojica isla haman 200. I da je X poceo kociti da se ubaci ali ovaj pijani idiot Doko nije skontao na vrijeme i nije mu ostavio prostora. Tako je doslo do frontalnog.
Tacno treba formirati odred ubica i placati da kokaju samodopadne bizMIŠmene i njihove orgijaše po cestama.
HelaS
Posts: 5625
Joined: 22/09/2018 13:21

#10284 Re: Crna hronika BH cesta

Post by HelaS »

vjeshalica wrote: 26/09/2022 12:44
Tacno treba formirati odred ubica i placati da kokaju samodopadne bizMIŠmene i njihove orgijaše po cestama.
Očekujemo da svoju ideju prva sprovedeš :oops:
s@mson
Posts: 894
Joined: 23/03/2007 10:50

#10285 Re: Crna hronika BH cesta

Post by s@mson »

HelaS wrote: 26/09/2022 12:57
vjeshalica wrote: 26/09/2022 12:44
Tacno treba formirati odred ubica i placati da kokaju samodopadne bizMIŠmene i njihove orgijaše po cestama.
Očekujemo da svoju ideju prva sprovedeš :oops:
Pa pomoći ću i ja da roknemo idiota...
takvih sam se vec narokao...
User avatar
mk ultra
Posts: 19474
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#10286 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

emko1234 wrote: 26/09/2022 10:54 Ako cemo realno gledati, ovo se desava svugdje na svijetu. I svugdje na svijetu ima povlastenih koji ce se izvuci iz ovakvih sranja manje vise netaknuti jer su neciji.
Tomislav Horvatncic je 2011.godine gliserom prepolovio jedrilicu, ubio dvoje ljudi. Mislim da do danas dana nije lezao. Hrvatska je EU, svako ljeto se desi nesto ovakvo. Sin Zeljka Mitrovica je ubio zensku i dobio 10 mjeseci kucnog pritvora.
Globalno, sin vlasnika Red Bulla je Ferarijem zgazio policajca mrtav pijan i drogiran. Vukao ga po cesti 500 metara i pobjegao iz zemlje i bio slobodan jos 7-8 godina.
Poenta price je da u svakoj jebenoj zemlji na svijetu ima nedodirljivih idiota. To s nasom drzavom nema nikakve veze.
Sve ce svaliti na Primorca koji je vozio X5. Ovog Doku znam licno. Uvijek je bio prepotentni iskompleksirani kurcevic koji u svom zivotu nije marke zaradio svojim znojem. I ovo mu nije prvi put da pravi sranja pijan. Iz svog nekog licnog animoziteta prema njemu nisam objektivan i glavu bih mu otkinuo golim rukama.
Ove ljude niko ne moze vratiti niti naknaditi stetu. Znam tacno gdje je mjesto gdje se sve desilo. Svaku vecer svakog vikenda djeca bogatih hercegovaca tom dionicom voze 200+ u kasne nocne sate kad se vracaju kuci iz provoda u Dalekoj u Mostaru. Prema Capljini, Citluku i ostalim mjestima. Pogotovo dok je ljetna sezona. Policija dole to zna, zapravo zna cijeli jebeni kanton i nikad ali nikad na toj dionici vikendom nema policije. Ali svako od te djece je neciji.
Dobra je tu preglednost, zao mi je sto ovaj jadni covjek nije skrenuo u kanal kad je vidio dva para svjetala kako idu prema njemu. Drug iz Sirokog mi kaze da pricaju da su obojica isla haman 200. I da je X poceo kociti da se ubaci ali ovaj pijani idiot Doko nije skontao na vrijeme i nije mu ostavio prostora. Tako je doslo do frontalnog.
ima svugdje naravno, ali po glavi stanovnika toliko "povlaštenih" nema prije Nigerije.
Dzontra_Volta
Posts: 6486
Joined: 20/01/2011 11:10

#10287 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Dzontra_Volta »

s@mson wrote: 26/09/2022 13:04
HelaS wrote: 26/09/2022 12:57

Očekujemo da svoju ideju prva sprovedeš :oops:
Pa pomoći ću i ja da roknemo idiota...
takvih sam se vec narokao...
Image
akcija007
Posts: 2847
Joined: 17/05/2008 23:50

#10288 Re: Crna hronika BH cesta

Post by akcija007 »

Bojim se da se vec upleo otac u cijeli slucaj i da sve ide na svaljivanje Vozacu X 5 .

https://www.hercegovina.info/vijesti/og ... ja/206498/
Messier
Posts: 586
Joined: 06/10/2011 23:39

#10289 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Messier »

Ateista wrote: 25/09/2022 19:59
mk ultra wrote: 25/09/2022 19:56

Da izvines na toj smotri je bilo jos pa najmanje 10 ljudi koji su ga pustili pjanog za volan...
Sad realno, nije dijete cini mi se da treba neko da ga pusti ili ne pusti, valjda bi sam trebao skontati da je pretjerao.
Nije 2.5 flasa rakije.
Biologija i matematika.

Kolicina krvi u tijelu, ovisno o masi je od 5 do 6 litara.

Ako uneses flasu rakije od 40 posto alkohola u tijelo, to ti je otprilike, ne ulazi sva u krv, oko 30 posto alkohola u litri krvi, od njih 5,6.
Znaci trecina alkohola u litri, od njih recimo 5, ako je neko mrsaviji je jednaka 330 mililitara od 5500 mililitara (prosjek).
To bi bilo negdje oko 1.7.
Na jednu flasu
User avatar
JohnnyS
Posts: 13608
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#10290 Re: Crna hronika BH cesta

Post by JohnnyS »

Rekoh već, možda dobije dva kaznena boda. A prije da će tužiti medije zbog duševnih bolova
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 10407
Joined: 10/03/2022 22:16

#10291 Re: Crna hronika BH cesta

Post by ZoomZoomKiwi »

akcija007 wrote: 26/09/2022 13:20 Bojim se da se vec upleo otac u cijeli slucaj i da sve ide na svaljivanje Vozacu X 5 .

https://www.hercegovina.info/vijesti/og ... ja/206498/
Kako smo i predvidjeli. I onda mi se tamo na drugoj temi javljaju kako ovoga ima svugdje, ima ima.

"Mali" je, ako je istina da je davao gas i "trkao" se sa ovim MP iz X5, odnosno nije mu dao da se vrati u traku, 100% kriv za tešku saobraćajnu nesreću koja je završila sa četiri smrtno stradale osobe i još toliko teško ozlijeđenih. Daj bože da vidi dana zatvora, a sudeći po profilu dotičnog, malo mu je i 20 godina Zenice.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45471
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#10292 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Chmoljo »

sime_cipol wrote: 25/09/2022 20:32 Oduzeti svu imovinu od Primorca, Doke i dati ostecenoj porodici. Uz kaznu dugotrajnog zatvora.
kojoj porodici? :(

meni je baš teško kad god vidim onu sliku njih troje. :(

ne znam je li se spominjala i ona porodica, lik je koliko se sjećam predavao na PMFu ili bio asistent... on, žena i mala beba, tamo negdje u zapadnoj bosni...

pa onda onaj lik, jel ono iz saobraćajne, kod tunela na AP...

pa jeboga život... :(
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#10293 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mali_balon »

akcija007 wrote: 26/09/2022 13:20 Bojim se da se vec upleo otac u cijeli slucaj i da sve ide na svaljivanje Vozacu X 5 .

https://www.hercegovina.info/vijesti/og ... ja/206498/
ne bi me iznenadilo, ali valja I sacekati sta struka kaze, nemamo mi Horatia I ekipu da to rijese u 45min jbga....
User avatar
sime_cipol
Posts: 16253
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#10294 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

mali_balon wrote: 26/09/2022 13:25
akcija007 wrote: 26/09/2022 13:20 Bojim se da se vec upleo otac u cijeli slucaj i da sve ide na svaljivanje Vozacu X 5 .

https://www.hercegovina.info/vijesti/og ... ja/206498/
ne bi me iznenadilo, ali valja I sacekati sta struka kaze, nemamo mi Horatia I ekipu da to rijese u 45min jbga....
I on je pijan, hem ima ostecenja na Mercedesu. Moglo bi se desiti da je on kriv za nesrecu gdje je ubio 4 ljudi. Nije ni Primorac repa bez korijena. npr Kucnuo Mercedesom u X5 koji se odbio i zabio u auto iz suprotnog smjera.
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#10295 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mali_balon »

sime_cipol wrote: 26/09/2022 13:38
mali_balon wrote: 26/09/2022 13:25

ne bi me iznenadilo, ali valja I sacekati sta struka kaze, nemamo mi Horatia I ekipu da to rijese u 45min jbga....
I on je pijan, hem ima ostecenja na Mercedesu. Moglo bi se desiti da je on kriv za nesrecu gdje je ubio 4 ljudi. Nije ni Primorac repa bez korijena.
naravno, ova dva idiota su kriva za sve, e sad ko je "krivlji" od njih dvojice, nnaravno vecina ce se svalit na poginulog, ovaj ce mozda dobit neku kaznu I uslov jer je vozio pijan I to je to....saml treba sada to da se vjestaci tj da se malo zaboravi I to je to
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#10296 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitangeIprinceze »

akcija007 wrote: 26/09/2022 09:05 Nisam sinoc mogao spavati razmisljajuci o ovoj porodici i djevojcici i kakva je sudbina to. Zasto Bog uze njih, a ne ovog iz AMG . Ovaj s AMG-om pise Index jutros je sin od vlasnika firme Andrea &Giovanni iz Medjugorja za uvoz kozmetike (felce azzura i jos neki brendovi) . Znaci pun je para sve je to uvezano, moze pobjeci u HR i smijati se zrtvama ili da bude sva krivica svaljena na ovog iz X5 .
I nasi mediji od jutros se ne bavi ovim . Samo jos na Indexu je naslov sto je zalosno .
Zato sto vwc imaju novi slucajevi, slicni ili isti. I kod nas i u drzavama u okruzenju
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#10297 Re: Crna hronika BH cesta

Post by emko1234 »

Donkin stari je jedan od najjacih ljudi dole. Dugogodisnji finansijer HDZ-a. Njemu porezna u firmu nije usla 10 godina. Pricam vam iz prve ruke doslovno.
Tako da je zataskavanje vec pocelo. Struka ne moze utvrditi da je u trenutku preticanja vozac mercedesa dao gas i nije dozvolio vozacu bmwea da se vrati u svoju kolozovnu traku. Dapace, struka ce reci da je udes izazvao vozac bmwea jer je prednjim dijelom svog vozila ostvario kontakt s prednjim dijelom vozila reno scenic koje je dolazilo iz suprotnog pravca te da se u momentu kontakta nalazio u traci sa suprotnim smjerom kretanja. Case closed.
Donko dobije kaznu par stoja, oduzmu mu vozacku par mjeseci, sve po zakonu.
Eto ti ga do Bozica opet na cesti s nekim 4maticom.
Osiguranje Primorca isplati za svakog clana porodice koji se stradao 20.000KM maraka staratelju djevojcice ( ukoliko dijete prezivi ). Toliko je po zakonu maksimalno trenutno. I to je to. Cekamo novu nesrecu da pisemo o tome.
User avatar
kabal1337
Posts: 8067
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#10298 Re: Crna hronika BH cesta

Post by kabal1337 »

Tacno proizvodjaci vozila trebaju tuziti u ovakvim slucajevima. Pa modul airbaga sve zapise, poziciju volana, pedale gasa kocnice itd.
tacno vrijedjaju ljudsku inteligenciju.
komsinica_s_drugog
Posts: 697
Joined: 23/12/2018 19:16

#10299 Re: Crna hronika BH cesta

Post by komsinica_s_drugog »

Vjerovatno ce tako i biti.
Da to ima makar trun ljudskosti, pa da ce ga gristi savjest, da ce ih sanjati, da ce ga muciti. Ali jok. Nemaju to takvi.
Opet ce pijan da terorise ljude koji voze tim cestama.
Samo bandera je takvima lijek, i ja im je od srca zelim. Svim takvim.
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#10300 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mali_balon »

ja vjerujem da ce necasni doc po svoje....na neki nacin.....bude to kad tad....
Post Reply