COLTAN - festival urbane kulture

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#1 COLTAN - festival urbane kulture

Post by eHost »

Zdravo svima...

neki su, a neki i nisu primjetili novost o festivalu koji se po drugi put odrzava na prostorima Unsko-Sanskog kantona...

COLTAN

vise informacija mozete naci na http://www.coltanfest.org

Pozdrav
E.S.
eHost
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#2

Post by neupucena »

Zasto ove godine nije organizovano nista?
legendo_moja
Posts: 440
Joined: 24/07/2006 15:37

#3

Post by legendo_moja »

Organizovano je ali jos nema nista na oficijelnoj stranici. Ove godine se festival odrzava na gradskoj otoci koliko ja znam, dok je ranijih godina bio na Ostrozcu (stari grad udaljen od Bihaca kojih 10-15 km), i raji bilo daleko..
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#4

Post by neupucena »

legendo_moja wrote:Organizovano je ali jos nema nista na oficijelnoj stranici. Ove godine se festival odrzava na gradskoj otoci koliko ja znam, dok je ranijih godina bio na Ostrozcu (stari grad udaljen od Bihaca kojih 10-15 km), i raji bilo daleko..
Odrzava ili odrzan vec? BAs nisam nesto upratila... Znas li ko gostuje ove godine?
legendo_moja
Posts: 440
Joined: 24/07/2006 15:37

#5

Post by legendo_moja »

Koliko sam informisan Coltan se ove godine odrzava 11. augusta, sto se tice gostovanja ne znam tacno, al nacuo sam nesto kao Dubioza Kolektiv i Edo Majka (standard)..
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#6

Post by neupucena »

legendo_moja wrote:Koliko sam informisan Coltan se ove godine odrzava 11. augusta, sto se tice gostovanja ne znam tacno, al nacuo sam nesto kao Dubioza Kolektiv i Edo Majka (standard)..
Hvala. Prosle godine je bilo odlicno knjizevno vece. Pokusala sam kontaktirati Meri ali je na godisnjem do 14 avgusta.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#7

Post by Bumbar »

legendo_moja wrote:Koliko sam informisan Coltan se ove godine odrzava 11. augusta, sto se tice gostovanja ne znam tacno, al nacuo sam nesto kao Dubioza Kolektiv i Edo Majka (standard)..
Odlicno ako bude 11 :)...taman da i ja jednom prisustvujem :) :)
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#8

Post by eHost »

c c c.. dajte pustite zenu da odmara :D

- COLTAN 2006 - GLAVOM KROZ ZID -- Lokacije : Bihac / Centar, / Crkva Sv. Antuna i gradska otoka

10. aug. 2006 ( cetvrtak )
-----------------------------
Kino Una - izlozba fotografija Dejan Velic
DJ/VJ radionice ( ogranicen broj ucesnika ) sa N. Beckettom i R. Nicholasom ( GB )
Vece poezije - mladi BiH pjesnici
Damir Imamovic Trio ( ??? )

11. aug. 2006 ( petak )
-----------------------------
VJ/DJ radionice sa mladima
teatar mladih - predstave za djecu do 12 godina
Koncert: EDO MAAJKA, FRENKY, DJs ( N. Beckett i R. Nicholas ) ( na gradskoj otoci )

Web site ce biti prilagodjen ovogodisnjem motu i popunjem sadrzajem u iduca dva dana !

Lijep pozdrav iz Bihaca

eHost
E:S
Post Reply