Cirkus dana!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#1 Cirkus dana!

Post by edu »

tema gdje cemo postavljati nebuloze forumasa..nesto poput one feralove..greatest..eh..'vako..davis.ba je juce i danas napisao..sljedece..

“Standardi su vam baš na mjestu. Mi pričamo o sirmašnima a edu bi se borio da imaju mobitele, da se mogu farbati a koga briga imaju li šta da jedu, idu li djeca u školu i jesu li slučajno bolesni.”

“Pa možda je trebala to što je isprosila da iskoristi da nahrani dijete da ga pošalje doktoru ili da makar jedno od petero upiše u školu a ne da se farba.”

“Ja znam kako jedna porodica troši od 50 do 150KM na obični telefon a vamo jedva spaja kraj sa krajem”

“Ako ćemo pričati o siromašnima onda hajde da vidimo koliko imaju za hranu, za režije, za školovanje i sto drugih stvari pa onda vidi jel malo 5KM.”


Interesantna je ova njegova borba za siromasne..a istovrmeno daje punu podrsku porezu na sirotinju..a naravno..za sve kriv zlatko lagumdzija..
“Ja uopšte ne podržavam sda ali mislim da se trebaju stvari objektivno gledati. Kažete Lagumdžija bio upravu? Došlo je do haosa jel? Pa Lagumdžija je sve uradio da dođe to tog haosa kako bi politički profitirao tu. Zašto su se građani toliko morali prepadati, najavljivati nekakav haos i slične gluposti. Poskupljenja su se očekivala i to niko nije negirao ali u mjeri.

Koliko je stopa realno optimalno možemo diskutovati ali ovo što se danas dešava, a to je da neki genijalci poskupljuju cijene za preko 30% nema nikakve veze sa jednom stopom. Ljudi pokušavaju iskoristiti izgovor pdv-a pa poskupljuju enormno cijene iako nema nikakvog opravdanja za to. A kad ih bi se pitalo što ste poskupili cijene rekli bi:" Pa zbog pdv-a".

Naravno ovo će proći kod ljudi koji uopšte nisu informisani. Poskupljenja od 25%, 30%, ili čak 100% što smo mogli vidjeti nemaju veze sa pdv-om, radi se o ekstra profiterima, kriminalcima koji bi da iskoriste priliku da se na izgovoru pdv-a obogate na račun građana.

Na žalost sam Lagumdžija je tome doprinjeo, tako da govoriti kako je bio upravu nije baš korektno.


fakat..gradjani se nemaju cega bojati..sve je isto samo pdv-a ima.. :D :D :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#2

Post by horns&drums »

"Ukinimo religije"

By Sojka
alien_78
Posts: 15
Joined: 22/01/2006 14:24

#3

Post by alien_78 »

fakat si u pravu..ja se slazem definitivno..Z.Lagumidzija je imao sansu kad je bio na vlasti,pa nisu nista napravili,pa sad pokusava i od ono malo ljudi koje zele nesto napraviti da ih nazove nesposobnjakovicima i krminalcima...pa ljudi probudite se,tesko je krivu drinu ispraviti,a dr.Lagumdzija to pokusava...mislim nemoguce...ja mislim da bi gradjani a i sam ja trebali prijavljivati te extra profitere,jer to su sve nase pare,vasi i nasi novci...pozdrav
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#4

Post by papak_eliminator »

alien_78 wrote:fakat si u pravu..ja se slazem definitivno..Z.Lagumidzija je imao sansu kad je bio na vlasti,pa nisu nista napravili,pa sad pokusava i od ono malo ljudi koje zele nesto napraviti da ih nazove nesposobnjakovicima i krminalcima...pa ljudi probudite se,tesko je krivu drinu ispraviti,a dr.Lagumdzija to pokusava...mislim nemoguce...ja mislim da bi gradjani a i sam ja trebali prijavljivati te extra profitere,jer to su sve nase pare,vasi i nasi novci...pozdrav
:lol: e bas si cirkus...
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#5

Post by papak_eliminator »

bogomdan wrote: Ajanović je zaustavio krađu Energopetrola
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#6

Post by davis.ba »

E moj Edu. Vidim da si se pošteno uvrijedio što sam ti pokazao da ne znaš da diskutuješ, pa sada otvaraš ovakve teme da mene blatiš. Jadan si.


Na forumu glumi kulersku facu, reda smajlije, pametuje a vamo se uvrijedio ko malo dijete pa bi sad da se nekako osveti. :lol: :lol: Ko neko dijete koje bi volilo da je glavni u raji pa mu sad krivo.

Znao sam da si nesposoban da diskutuješ ali da si se toliko uvrijedio, sad mi te pravo žao. Trebao si reći da si se tako našao povrijeđen.
Last edited by davis.ba on 03/03/2006 18:32, edited 1 time in total.
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#7

Post by davis.ba »

I da, taj drugi post što si citirao je nastao prije 3 mjeseca a ne jučer. Znam nisi sposoban ni to da zaključiš ali dobro, važno je da pokušavaš opet pametovati. :-)
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#8

Post by El-Baklawa »

papak_eliminator wrote:
bogomdan wrote: Ajanović je zaustavio krađu Energopetrola
nije ba,vec *60 min* :wink:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#9

Post by edu »

papak_eliminator wrote:
alien_78 wrote:fakat si u pravu..ja se slazem definitivno..Z.Lagumidzija je imao sansu kad je bio na vlasti,pa nisu nista napravili,pa sad pokusava i od ono malo ljudi koje zele nesto napraviti da ih nazove nesposobnjakovicima i krminalcima...pa ljudi probudite se,tesko je krivu drinu ispraviti,a dr.Lagumdzija to pokusava...mislim nemoguce...ja mislim da bi gradjani a i sam ja trebali prijavljivati te extra profitere,jer to su sve nase pare,vasi i nasi novci...pozdrav
:lol: e bas si cirkus...
ovaj se sam prijavio.. :D :D ..blago nama sa ovakvom omladinom.. :D :D :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#10

Post by MRAVOJED »

ih, vi ko da nikad niste bili na bez cenzure :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#11 Re: Cirkus dana!

Post by Stitch__ »

edu wrote:tema gdje cemo postavljati nebuloze forumasa..nesto poput one feralove..greatest..eh..'vako..davis.ba je juce i danas napisao..sljedece..

“Standardi su vam baš na mjestu. Mi pričamo o sirmašnima a edu bi se borio da imaju mobitele, da se mogu farbati a koga briga imaju li šta da jedu, idu li djeca u školu i jesu li slučajno bolesni.”

“Pa možda je trebala to što je isprosila da iskoristi da nahrani dijete da ga pošalje doktoru ili da makar jedno od petero upiše u školu a ne da se farba.”

“Ja znam kako jedna porodica troši od 50 do 150KM na obični telefon a vamo jedva spaja kraj sa krajem”

“Ako ćemo pričati o siromašnima onda hajde da vidimo koliko imaju za hranu, za režije, za školovanje i sto drugih stvari pa onda vidi jel malo 5KM.”


Interesantna je ova njegova borba za siromasne..a istovrmeno daje punu podrsku porezu na sirotinju..a naravno..za sve kriv zlatko lagumdzija..
“Ja uopšte ne podržavam sda ali mislim da se trebaju stvari objektivno gledati. Kažete Lagumdžija bio upravu? Došlo je do haosa jel? Pa Lagumdžija je sve uradio da dođe to tog haosa kako bi politički profitirao tu. Zašto su se građani toliko morali prepadati, najavljivati nekakav haos i slične gluposti. Poskupljenja su se očekivala i to niko nije negirao ali u mjeri.

Koliko je stopa realno optimalno možemo diskutovati ali ovo što se danas dešava, a to je da neki genijalci poskupljuju cijene za preko 30% nema nikakve veze sa jednom stopom. Ljudi pokušavaju iskoristiti izgovor pdv-a pa poskupljuju enormno cijene iako nema nikakvog opravdanja za to. A kad ih bi se pitalo što ste poskupili cijene rekli bi:" Pa zbog pdv-a".

Naravno ovo će proći kod ljudi koji uopšte nisu informisani. Poskupljenja od 25%, 30%, ili čak 100% što smo mogli vidjeti nemaju veze sa pdv-om, radi se o ekstra profiterima, kriminalcima koji bi da iskoriste priliku da se na izgovoru pdv-a obogate na račun građana.

Na žalost sam Lagumdžija je tome doprinjeo, tako da govoriti kako je bio upravu nije baš korektno.


fakat..gradjani se nemaju cega bojati..sve je isto samo pdv-a ima.. :D :D :D
evo ja kandidujem ovaj post kao "cirkus dana" :D :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#12

Post by edu »

acer_sa..napisa:
"hah prvo nauci sta je plagijat pa onda pricaj. procitaj moj prethodni post o tome sta je plagijat. ako imas nesto protiv dine ja ti nisam kriv. dino je postavio nove produkcijske standarde na balkanu, sto se tice tekstova tu mu ni gibonni nije do clanaka tako da nemas nekih argumenata.
svaku uzetu pjesmu on je potpisao autora koji ju je napisao..."!



i osta ziv.. :D :D :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#13

Post by Stitch__ »

jes jes bas je potpisao michaela jacksona :lol: a izjavio da je "bog u isto vrijeme podario inspiraciju i njemu i michaelu" :lol:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#14

Post by edu »

zaboravih ko ovo napisa..al' dobar je..sto jes'-jes'.. :D :-) :-)

helem.."Ne mogu da shvatim da kralja Olivera mozes da stavis u isti kos sa Gibonijem ili Dinom!"

aferim!
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#15

Post by Stitch__ »

jedini oliver-kralj kojeg ja znam je vodio kviskoteku :D
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#16

Post by davis.ba »

edu wrote:acer_sa..napisa:
"hah prvo nauci sta je plagijat pa onda pricaj. procitaj moj prethodni post o tome sta je plagijat. ako imas nesto protiv dine ja ti nisam kriv. dino je postavio nove produkcijske standarde na balkanu, sto se tice tekstova tu mu ni gibonni nije do clanaka tako da nemas nekih argumenata.
svaku uzetu pjesmu on je potpisao autora koji ju je napisao..."!



i osta ziv.. :D :D :D
Jel ti stvarno misliš da ćeš ispasti pametniji, bolji od drugih ako budeš pravio ovakve postove? :shock: Sve i da si u pravu, što opet nisi ni kod mene bio a ni kod ovoga jer čovjek navodi svoje mišljenje, opet ti to neće ništa promjeniti.

Pored hiljadu napisanih gluposti, hiljadu glupih tema on navodi nečije mišljenje o nekom muzičaru kao nebulozu. :-)
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#17

Post by Vingo »

Edu I Stitch se odjednom slazu oko svega. Jel to na pomolu nova koalicija??? U skladu s aktuelnim desavanjima...mislim....
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#18

Post by edu »

Vingo wrote:Edu I Stitch se odjednom slazu oko svega. Jel to na pomolu nova koalicija??? U skladu s aktuelnim desavanjima...mislim....
fahrin je latentni sdp-ovac..ali nema damu to da prizna..nesto poput terzica.. :D :D :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#19

Post by Vingo »

Da cujemo i drugu stranu.... :)
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#20

Post by Stitch__ »

naprotiv moja vingo :D ne citas ti puno tema :D krsimo se ja i gosn edu masallah :D

p.s. znas li da je izlazio u avazu? :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#21

Post by edu »

sad ce farin reci..0 + 10 + 20..u prosjeku je 17.. :D :D ..jos ako me oslovi sa..zlato moje.. :D :D :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#22

Post by edu »

Stitch__ wrote:naprotiv moja vingo :D ne citas ti puno tema :D krsimo se ja i gosn edu masallah :D

p.s. znas li da je izlazio u avazu? :D
ma malo im digao tiraz.. :D :D :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#23

Post by Stitch__ »

ima fahro tiraza i bez rumenih, fala :D :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#24

Post by edu »

pa da nema rumenih..ko bi mu radio?! :D :D :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#25

Post by Vingo »

Kako mislis izlazio? U rotirajuci restoran ili????
A fakat Stitch ti si meni ko Terza ili sto bi Bakir rek'o...dobar covjek na pogresnom mjestu.... :D
Post Reply