Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4226 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

james28 wrote:
kindlas wrote:Skoro sve promaseno. Cuj da ti se zamanta :lol: argument za 10 :thumbup:
Koja je razlika ako zaboravis nesto u supermarketu pa moras sa 8 ili sa 18 sprata? Mozda 10 sekundi duza voznja liftom, opet argument fula teska.
Isto i za materijal, ne nosis ga rucno nego liftom, koja je razlika izmedju 8 i 18, opet 10 sekundi duze liftom :lol:
Cuj kad ostaris ne volis vise spratove :lol: ko to kaze?
Daj jednog arhitektu navedi gdje savjetuje da se uzimaju nizi spratovi? Svugdje u svijetu se radije biraju visi spratovi upravo zbog pogleda.
Koji argumenti :lol:
a ti si ko pa da ocjenjuješ jel promašeno ili nije? Pročitaj malo, guglaj, uvijek su niži spratovi traženiji, kakav crni pogled, nije ti ovo Manhattan, voda je uvijek slabija (pogotovo u Sarajevu) na višim spratovim, dok sam živio u neboderu, komšije na zadnjim spratovima su uvijek imale manji pritisak vode, nezgodno je uvijek čekati lift jer nije uvijek slobodan prijatelju, ovako ne zavisiš od lifta kad si niže, dosta ljudi se boji visine i ko se ne boji nije mu svejedno biti "nebu po oblake", nije ugodno mnogima, i na kraju glavna stvar, stanovi na višim spratovima su svugdje JEFTINIJI, eto možeš li mi objasniti zašto?
Ja imam opciju da biram u istoj zgradi izmedju treceg, 13og i 19og i ja biram 19ti.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#4227 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

Kupi bolan sta ti se svidja i ne slusaj nikog.Ne bi za kifle imo da sam druge sluso.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#4228 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

Savjet uvijek dobro dodje,pogotovo oko radova ...ali da me neko navraca ili odvraca nema sanse.Ono sto sam naumio, izguracu kako sam zamislio, taman crko.
Puf
Posts: 917
Joined: 07/02/2008 00:34

#4229 Re: Cijene stanova All about

Post by Puf »

HAVANA wrote:Savjet uvijek dobro dodje,pogotovo oko radova ...ali da me neko navraca ili odvraca nema sanse.Ono sto sam naumio, izguracu kako sam zamislio, taman crko.
I ja velim tako, savjet da, razmislit cu, a na kraju cu uraditi sta mi je cejf. Sam pao sam se ubio. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#4230 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

E to kad padnes,najbolja je skola. :D Dobro zapamtis i naucis.Na nekretnini to boli,ijuuuu :cry: :lol:
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4462
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#4231 Re: Cijene stanova All about

Post by VladaFBiH »

james28 wrote:
kindlas wrote:Skoro sve promaseno. Cuj da ti se zamanta :lol: argument za 10 :thumbup:
Koja je razlika ako zaboravis nesto u supermarketu pa moras sa 8 ili sa 18 sprata? Mozda 10 sekundi duza voznja liftom, opet argument fula teska.
Isto i za materijal, ne nosis ga rucno nego liftom, koja je razlika izmedju 8 i 18, opet 10 sekundi duze liftom :lol:
Cuj kad ostaris ne volis vise spratove :lol: ko to kaze?
Daj jednog arhitektu navedi gdje savjetuje da se uzimaju nizi spratovi? Svugdje u svijetu se radije biraju visi spratovi upravo zbog pogleda.
Koji argumenti :lol:
a ti si ko pa da ocjenjuješ jel promašeno ili nije? Pročitaj malo, guglaj, uvijek su niži spratovi traženiji, kakav crni pogled, nije ti ovo Manhattan, voda je uvijek slabija (pogotovo u Sarajevu) na višim spratovim, dok sam živio u neboderu, komšije na zadnjim spratovima su uvijek imale manji pritisak vode, nezgodno je uvijek čekati lift jer nije uvijek slobodan prijatelju, ovako ne zavisiš od lifta kad si niže, dosta ljudi se boji visine i ko se ne boji nije mu svejedno biti "nebu po oblake", nije ugodno mnogima, i na kraju glavna stvar, stanovi na višim spratovima su svugdje JEFTINIJI, eto možeš li mi objasniti zašto?
argumenti su ti niđe veze (jedino su pili vode u ratu kad nije bilo struje)... postoji nešto što se zove hidroflex sistem (hidrofor) koji pumpa vodu na više spratove tako da imaš čak paradoksalne situacije da viši spratovi imaju bolji pritisak od nižih jer ovaj "povuče" vodu (jedino se može desiti da je isti neispravan ali obzirom da spada u esencijalne zajedničke dijelove mora se "popraviti" u što kraćem roku) + ovi gore uvijek imaju hladnu vodu zbog većeg protoka u cijevima što ljeti nije nezanemarivo :). Ko se boji visine svakako kupuje prizemlje tako da nije ni to argument. Što se tiče cijene viši spratovi su neznatno su jeftiniji su jer pravo ljudi iznose ovakve argumente (govorim o novijim zgradama s liftom a ne nekoj nadogradnji bez lifta na 6-7 spratu kao na Grbavici) - jedino što je zaista jeftinije je zadnji sprat "pod pločom ili krovom" i to s razlogom jer komšije smatraju da krov nije njihov već samo od onog iznad koga se nalazi (to samo govori o tome kakvi smo ljudi)...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#4232 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

Ja na petom imam vode a komsinica na prvom jebe titu i drzavu. :D
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4462
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#4233 Re: Cijene stanova All about

Post by VladaFBiH »

HAVANA wrote:Ja na petom imam vode a komsinica na prvom jebe titu i drzavu. :D
upravo o tome i govorim :)
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4234 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

VladaFBiH wrote:
james28 wrote:
kindlas wrote:Skoro sve promaseno. Cuj da ti se zamanta :lol: argument za 10 :thumbup:
Koja je razlika ako zaboravis nesto u supermarketu pa moras sa 8 ili sa 18 sprata? Mozda 10 sekundi duza voznja liftom, opet argument fula teska.
Isto i za materijal, ne nosis ga rucno nego liftom, koja je razlika izmedju 8 i 18, opet 10 sekundi duze liftom :lol:
Cuj kad ostaris ne volis vise spratove :lol: ko to kaze?
Daj jednog arhitektu navedi gdje savjetuje da se uzimaju nizi spratovi? Svugdje u svijetu se radije biraju visi spratovi upravo zbog pogleda.
Koji argumenti :lol:
a ti si ko pa da ocjenjuješ jel promašeno ili nije? Pročitaj malo, guglaj, uvijek su niži spratovi traženiji, kakav crni pogled, nije ti ovo Manhattan, voda je uvijek slabija (pogotovo u Sarajevu) na višim spratovim, dok sam živio u neboderu, komšije na zadnjim spratovima su uvijek imale manji pritisak vode, nezgodno je uvijek čekati lift jer nije uvijek slobodan prijatelju, ovako ne zavisiš od lifta kad si niže, dosta ljudi se boji visine i ko se ne boji nije mu svejedno biti "nebu po oblake", nije ugodno mnogima, i na kraju glavna stvar, stanovi na višim spratovima su svugdje JEFTINIJI, eto možeš li mi objasniti zašto?
argumenti su ti niđe veze (jedino su pili vode u ratu kad nije bilo struje)... postoji nešto što se zove hidroflex sistem (hidrofor) koji pumpa vodu na više spratove tako da imaš čak paradoksalne situacije da viši spratovi imaju bolji pritisak od nižih jer ovaj "povuče" vodu (jedino se može desiti da je isti neispravan ali obzirom da spada u esencijalne zajedničke dijelove mora se "popraviti" u što kraćem roku) + ovi gore uvijek imaju hladnu vodu zbog većeg protoka u cijevima što ljeti nije nezanemarivo :). Ko se boji visine svakako kupuje prizemlje tako da nije ni to argument. Što se tiče cijene viši spratovi su neznatno su jeftiniji su jer pravo ljudi iznose ovakve argumente (govorim o novijim zgradama s liftom a ne nekoj nadogradnji bez lifta na 6-7 spratu kao na Grbavici) - jedino što je zaista jeftinije je zadnji sprat "pod pločom ili krovom" i to s razlogom jer komšije smatraju da krov nije njihov već samo od onog iznad koga se nalazi (to samo govori o tome kakvi smo ljudi)...
ko ima centralno grijanje zadnji spratovi su najbolji. Vece su sanse da komsiji iznad pukne cijev nego da krov prokisne. A mir koji se dobije je neprocjenjiv. Krov se radi jednom u 30 godina a kao sto i ti rece, to je duznost svih da poprave krov dok kod pucanja cijevi si na milosti komsije hoce li u majbolju ruku okreciti stan.
james28
Posts: 143
Joined: 21/04/2018 00:53

#4235 Re: Cijene stanova All about

Post by james28 »

VladaFBiH wrote:
james28 wrote:
kindlas wrote:Skoro sve promaseno. Cuj da ti se zamanta :lol: argument za 10 :thumbup:
Koja je razlika ako zaboravis nesto u supermarketu pa moras sa 8 ili sa 18 sprata? Mozda 10 sekundi duza voznja liftom, opet argument fula teska.
Isto i za materijal, ne nosis ga rucno nego liftom, koja je razlika izmedju 8 i 18, opet 10 sekundi duze liftom :lol:
Cuj kad ostaris ne volis vise spratove :lol: ko to kaze?
Daj jednog arhitektu navedi gdje savjetuje da se uzimaju nizi spratovi? Svugdje u svijetu se radije biraju visi spratovi upravo zbog pogleda.
Koji argumenti :lol:
a ti si ko pa da ocjenjuješ jel promašeno ili nije? Pročitaj malo, guglaj, uvijek su niži spratovi traženiji, kakav crni pogled, nije ti ovo Manhattan, voda je uvijek slabija (pogotovo u Sarajevu) na višim spratovim, dok sam živio u neboderu, komšije na zadnjim spratovima su uvijek imale manji pritisak vode, nezgodno je uvijek čekati lift jer nije uvijek slobodan prijatelju, ovako ne zavisiš od lifta kad si niže, dosta ljudi se boji visine i ko se ne boji nije mu svejedno biti "nebu po oblake", nije ugodno mnogima, i na kraju glavna stvar, stanovi na višim spratovima su svugdje JEFTINIJI, eto možeš li mi objasniti zašto?
argumenti su ti niđe veze (jedino su pili vode u ratu kad nije bilo struje)... postoji nešto što se zove hidroflex sistem (hidrofor) koji pumpa vodu na više spratove tako da imaš čak paradoksalne situacije da viši spratovi imaju bolji pritisak od nižih jer ovaj "povuče" vodu (jedino se može desiti da je isti neispravan ali obzirom da spada u esencijalne zajedničke dijelove mora se "popraviti" u što kraćem roku) + ovi gore uvijek imaju hladnu vodu zbog većeg protoka u cijevima što ljeti nije nezanemarivo :). Ko se boji visine svakako kupuje prizemlje tako da nije ni to argument. Što se tiče cijene viši spratovi su neznatno su jeftiniji su jer pravo ljudi iznose ovakve argumente (govorim o novijim zgradama s liftom a ne nekoj nadogradnji bez lifta na 6-7 spratu kao na Grbavici) - jedino što je zaista jeftinije je zadnji sprat "pod pločom ili krovom" i to s razlogom jer komšije smatraju da krov nije njihov već samo od onog iznad koga se nalazi (to samo govori o tome kakvi smo ljudi)...
ama jarane što se mene tiče kupi ti stan na Jupiteru, ali pošto se ovdje traži savjet ja sam rekao svoje, svako će svakako raditi kako on želi
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4236 Re: Cijene stanova All about

Post by seoBIH »

Svasta. Diskusija kao da kupuju mobitel, pa ocjenjuju stavke. Pa taj stan na 15 spratu moze biti 10x gori od ovog na 2 spratu i obrnutno. Sta ja trebam da gledam spratnost kao presudni faktor? Neki ljudi fakat imaju previsoke zahtjeve :D De spratnost, de pogled, de osuncanost, dva balkona, bez komsija sa djecom iznad, bez tramvaja pod prozoorom i sve to trazi u centru grada za 50 milja :D

Realnost nula bodeva.
suspect_zero
Posts: 25826
Joined: 11/10/2008 21:45

#4237 Re: Cijene stanova All about

Post by suspect_zero »

HAVANA wrote:Ja na petom imam vode a komsinica na prvom jebe titu i drzavu. :D
A sta ako opet ''zaroka'' :oops: :D.....lakse iznijeti kanistere/humanitarnu/drva na drugi nego na 15-ti :mrgreen: ja ne volim visinu, sad sam na cetvrtom i kada perem prozore ne gledam dole.....ne smijem i pomisliti kako bi bilo da je 10+ :cry:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4238 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

seoBIH wrote:Svasta. Diskusija kao da kupuju mobitel, pa ocjenjuju stavke. Pa taj stan na 15 spratu moze biti 10x gori od ovog na 2 spratu i obrnutno. Sta ja trebam da gledam spratnost kao presudni faktor? Neki ljudi fakat imaju previsoke zahtjeve :D De spratnost, de pogled, de osuncanost, dva balkona, bez komsija sa djecom iznad, bez tramvaja pod prozoorom i sve to trazi u centru grada za 50 milja :D

Realnost nula bodeva.
Mladji ljudi ne gledaju spratnost sto se ne moze reci za starije.Kako koja godina dolazi, radije bi se spustali blize zemlji.
Imam prijateljicu operisala kuk, zivi na 3 spraru zgrade bez lifta i veliki problem ima pri kretanju. To zna biti i razlog ne izlaska iz stana tokom dana.
Sparnost donosi ljepsi pogled ako ga uopste ima, vise svjetlosti, po mogucnosti raspored da spavaca soba bude okrenuta ka sjeveru zbog komforta itd. Mana ako nema lifta ili ako ga ima- nosenje u rukama namirnice, samo penjanje, mogucnost pozara i brzi izlazak iz stana, zemljotresa, ko ima malu djecu -opasnost za pad...

Moguce je naci jeftin stan- u pravo vrijeme da reaguje kada nekome pod hitno treba novac ili je nasljedstvo pa se nasljednik zeli sto prije rijesiti imovine. :zoka:
since2morrow
Posts: 18
Joined: 14/05/2018 10:46

#4239 Re: Cijene stanova All about

Post by since2morrow »

Poz. Morao sam napraviti novi user posto sam stari odavno batalio. Eh ovako, na raspolaganju za stan imam nekih cca 80000 EUR-a za kupnju stana u SA. Sta se moze izvuci za tu cijenu, sto se tice lokacije, novogradnja/starogradnja-adaptirana, Posto ne zivim trenutno u SA ( na privremenom radu u DE a imam namjeru da se vratim u skorijoj buducnosti - par godina) , da li se nakon kupnje isplati kratkorocno rentanje stana ( AirBnB i sl.)
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4240 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

since2morrow wrote:Poz. Morao sam napraviti novi user posto sam stari odavno batalio. Eh ovako, na raspolaganju za stan imam nekih cca 80000 EUR-a za kupnju stana u SA. Sta se moze izvuci za tu cijenu, sto se tice lokacije, novogradnja/starogradnja-adaptirana, Posto ne zivim trenutno u SA ( na privremenom radu u DE a imam namjeru da se vratim u skorijoj buducnosti - par godina) , da li se nakon kupnje isplati kratkorocno rentanje stana ( AirBnB i sl.)
Airbnb i sl se isplati samo ako imas stan u sraom gradu ili negdje na dobroj lokaciji u centru. Tu su vecinom starije zgrade a cijena nije mala a nove zgrade su poskupe na tim lokacija, tj renovirane. Moze se al ima posla sigurno oko airbnb. Ako ti se ne zuri jos neko vrijeme a ima pare spremne, imas stanove u sa-toweru od 64 kvadratu sa veoma lijepi. Nova zgrada, biras sprat od preostalih, mjesecni troskovi ce biti mozda i jedni od manjih u gradu iako je zgrada nova, ne placas onih 5-6% sto se placa u odnosu na stariji stan itd. kvadrat je 2600 al dobijes 10% ako odmah uplatis cijeni iznos.
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4241 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

Oko spratnosti.
Ja pitao dosta agenata, najteze se prodaju stanovi u prizemlju..
Ima veze i ko kupuje stanove, al ako pricamo o modernim neboderima to su vecinom mladji ljudi koji kupuju i nema nikakve veze jel 5ti ili 15ti sprat jer ti moras u lift kako god. Vecinom ima vise od jednog lifta i s obzirom da su zgrade nove ne kvare se tako cesto.
sabanss
Posts: 4590
Joined: 13/08/2006 11:20

#4242 Re: Cijene stanova All about

Post by sabanss »

Iz ličnog iskustva, stari neboder ti je belaj pa bio na trećem ili desetom spratu.
james28
Posts: 143
Joined: 21/04/2018 00:53

#4243 Re: Cijene stanova All about

Post by james28 »

moonca wrote:
seoBIH wrote:Svasta. Diskusija kao da kupuju mobitel, pa ocjenjuju stavke. Pa taj stan na 15 spratu moze biti 10x gori od ovog na 2 spratu i obrnutno. Sta ja trebam da gledam spratnost kao presudni faktor? Neki ljudi fakat imaju previsoke zahtjeve :D De spratnost, de pogled, de osuncanost, dva balkona, bez komsija sa djecom iznad, bez tramvaja pod prozoorom i sve to trazi u centru grada za 50 milja :D

Realnost nula bodeva.
Mladji ljudi ne gledaju spratnost sto se ne moze reci za starije.Kako koja godina dolazi, radije bi se spustali blize zemlji.
Imam prijateljicu operisala kuk, zivi na 3 spraru zgrade bez lifta i veliki problem ima pri kretanju. To zna biti i razlog ne izlaska iz stana tokom dana.
Sparnost donosi ljepsi pogled ako ga uopste ima, vise svjetlosti, po mogucnosti raspored da spavaca soba bude okrenuta ka sjeveru zbog komforta itd. Mana ako nema lifta ili ako ga ima- nosenje u rukama namirnice, samo penjanje, mogucnost pozara i brzi izlazak iz stana, zemljotresa, ko ima malu djecu -opasnost za pad...

Moguce je naci jeftin stan- u pravo vrijeme da reaguje kada nekome pod hitno treba novac ili je nasljedstvo pa se nasljednik zeli sto prije rijesiti imovine. :zoka:
sve ja to rekoh, evo šta da recimo požar izbije što nije nerealno, haj ti sine sa 20 sprata silazi, jedino lasta odozgo :lol: , ali je problem što ljudi ne gledaju dalje od nosa, u budućnost, Bgm ko da će taj stan koristiti tri godine pa onda uzet novi, nego eto nek je pogled, hoće ti bit drag taj pogled kad dođeš tamo do 60., 70. godine uff
james28
Posts: 143
Joined: 21/04/2018 00:53

#4244 Re: Cijene stanova All about

Post by james28 »

Tuzla111 wrote:Oko spratnosti.
Ja pitao dosta agenata, najteze se prodaju stanovi u prizemlju..
Ima veze i ko kupuje stanove, al ako pricamo o modernim neboderima to su vecinom mladji ljudi koji kupuju i nema nikakve veze jel 5ti ili 15ti sprat jer ti moras u lift kako god. Vecinom ima vise od jednog lifta i s obzirom da su zgrade nove ne kvare se tako cesto.
a šta ako izbije požar, liftovi se pokvare, nestane struje, razmišlja li iko ovdje malo dublje hebo ga miš
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4462
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#4245 Re: Cijene stanova All about

Post by VladaFBiH »

james28 wrote:
Tuzla111 wrote:Oko spratnosti.
Ja pitao dosta agenata, najteze se prodaju stanovi u prizemlju..
Ima veze i ko kupuje stanove, al ako pricamo o modernim neboderima to su vecinom mladji ljudi koji kupuju i nema nikakve veze jel 5ti ili 15ti sprat jer ti moras u lift kako god. Vecinom ima vise od jednog lifta i s obzirom da su zgrade nove ne kvare se tako cesto.
a šta ako izbije požar, liftovi se pokvare, nestane struje, razmišlja li iko ovdje malo dublje hebo ga miš
požarno stepenište? - koliko znam svi ga neboderi poslije 70 i neke imaju a oni stariji su svakako "odron"
većina nebodera ima 2 ili čak 3 lifta tako da je šansa da svi nisu u funkciji minimalna
ako nestane struje - šta ćeš raditi kući svakako :)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#4246 Re: Cijene stanova All about

Post by agent_zero »

VladaFBiH wrote:
HAVANA wrote:Ja na petom imam vode a komsinica na prvom jebe titu i drzavu. :D
upravo o tome i govorim :)
Nije baš to tako uvijek (konkretno starije/prijeratne zgrade). Dok su one redukcije bile prošle godine, kod mene trećem voda je ranije ujutro dolazila i kasnije navečer nestajala nego kod komšije na 10tom spratu (zgrada ima 12 spratova, od 8og sprata su te pumpe o kojima pričate).
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#4247 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

E u lorisu nisu. :D
since2morrow
Posts: 18
Joined: 14/05/2018 10:46

#4248 Re: Cijene stanova All about

Post by since2morrow »

VladaFBiH wrote:
james28 wrote:
Tuzla111 wrote:Oko spratnosti.
Ja pitao dosta agenata, najteze se prodaju stanovi u prizemlju..
Ima veze i ko kupuje stanove, al ako pricamo o modernim neboderima to su vecinom mladji ljudi koji kupuju i nema nikakve veze jel 5ti ili 15ti sprat jer ti moras u lift kako god. Vecinom ima vise od jednog lifta i s obzirom da su zgrade nove ne kvare se tako cesto.
a šta ako izbije požar, liftovi se pokvare, nestane struje, razmišlja li iko ovdje malo dublje hebo ga miš
požarno stepenište? - koliko znam svi ga neboderi poslije 70 i neke imaju a oni stariji su svakako "odron"
većina nebodera ima 2 ili čak 3 lifta tako da je šansa da svi nisu u funkciji minimalna
ako nestane struje - šta ćeš raditi kući svakako :)
A sad sto se tice spratova i nebodera, stanovao sam za vrijeme studija u neboderu u hrasnom na 19. spratu. Mislim da se za 2 godine jednom desilo da nije bilo struje i to u momentu kada sam trebao hitno do stana i nazad :cry:
Veci je problem pozarna stepenista koje stanari koriste kao prostor za ostavu i koliko sam mogao shvatiti da su bila zakljucana WTF ? Cak i u prizemlju su velike resetke tako da se u slucaju pozara ne bi puno koristile ( To samo moze kod nas).
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4249 Re: Cijene stanova All about

Post by drndalo »

james28 wrote:
Tuzla111 wrote:Oko spratnosti.
Ja pitao dosta agenata, najteze se prodaju stanovi u prizemlju..
Ima veze i ko kupuje stanove, al ako pricamo o modernim neboderima to su vecinom mladji ljudi koji kupuju i nema nikakve veze jel 5ti ili 15ti sprat jer ti moras u lift kako god. Vecinom ima vise od jednog lifta i s obzirom da su zgrade nove ne kvare se tako cesto.
a šta ako izbije požar, liftovi se pokvare, nestane struje, razmišlja li iko ovdje malo dublje hebo ga miš
A sta ako izbije pozar na prizemlju/prvom, a ti na trecem...?
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4250 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

Opet se por3de stare zgrade sa novom gradnjom.
Post Reply