CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#226 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by edo_79 »

O'zone wrote:
muha_sa wrote:
mali jomu wrote:Ko god radi treba mu platu smanjit :lol:
i uvest i nedelju radnu i to od zore do akšama :D

nema na godišnji vec rintaj i šuti--za regres ne pitaj jer ih ima kolko hoŠ koji jedva cekaju da dodju radit za satnicu od dvije marke

šuti i trpi :( jer ako naljutiš robovlasnika tek tad si najebal
A jbo te Muha znaš kad su to meni uveli :mrgreen:
E'o sad će nam dilfaš uvesti porez na topli obrok i prevoz... nema veze što ti uzme 17% PDV-a kad kupuješ onu jebenu kiflu, nego mora i on odvadit još ..... lafo štiti radnike sa najmanjim platama .... OD KOGA IH ŠTITIŠ PORIJEKLO TI JEBEM
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#227 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by triconja »

edo_79 wrote:
E'o sad će nam dilfaš uvesti porez na topli obrok i prevoz... nema veze što ti uzme 17% PDV-a kad kupuješ onu jebenu kiflu, nego mora i on odvadit još ..... lafo štiti radnike sa najmanjim platama .... OD KOGA IH ŠTITIŠ PORIJEKLO TI JEBEM
Od grijeha bolan, kad se ima vise para namah je grijeh u glavi :lol:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#228 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by BlueBlood »

Koliko nam je poskupilo gorivo ni svatovi vise ne kruze po gradu
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#229 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by edo_79 »

triconja wrote:
edo_79 wrote:
E'o sad će nam dilfaš uvesti porez na topli obrok i prevoz... nema veze što ti uzme 17% PDV-a kad kupuješ onu jebenu kiflu, nego mora i on odvadit još ..... lafo štiti radnike sa najmanjim platama .... OD KOGA IH ŠTITIŠ PORIJEKLO TI JEBEM
Od grijeha bolan, kad se ima vise para namah je grijeh u glavi :lol:
Jes vala ... grijeh je misliti o normalnom i pristojnom životu koji se zasniva na poštenom radu .....
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#230 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by mali jomu »

BlueBlood wrote: Koliko nam je poskupilo gorivo ni svatovi vise ne kruze po gradu


Skupis ba od raje...... i picis :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#231 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
petunija
Posts: 3038
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#232 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by petunija »

Rugafet wrote:Pa kad se vec vlast toliko trudi da u svemu 'drzimo korak sa sa europom' krajnje je vrijeme da nam se i visine primanja malo usklade.
Pa usklađena su

mislim njihova
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#233 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Maraschino »

edo_79 wrote:
Maraschino wrote:kakvi ba protesti, ovo je anarhija.
Uhljebima jeste anarhija .... ja ne kontam što ti od samog početka kmečiš .... to tebi dobro sad ovako kako je?
Dobro je @bitanga rekao, nije auto za svakoga. Imao sam i ja u zivotu perioda kada ga nisam mogao imati i voziti. Nisam zavidio onima koji mogu nego sam se trudio da tu ''nepravdu'' cim prije popravim.
Standard je kada ti uvijek sipas pun rezervoar, izvadis gutu iz dzepa i opet gutu vratis. Sve drugo je patnja.

Zna se kako se organizuju protesti, najave se policiji, mjesto, vrijeme, broj(otprilike), duzina trajanja...pa se na osnovu svih tih elemenata odobrava ili zabranjuje protest. Francuzi protestvuju ali ih policija obezbjedjuje i prati.

Ovo je anarhija a prvog koji je u redu zaustavio odmah bi u cuzu.

Necemo ulaziti u to KO MORA proci i treba mu biti omogucen nesmetan prolaz. Svi su oni blokirani nemajuci razumjevanje da negdje nesto gori, da je neko dozivio infarkt, da se desila pucnjava...i ko ce za to odgovarati.

Juce vidim sliku miksera sa betonom, znas li da mu motor mora raditi svo vrijeme, znas li da se beton stvrdnjava veoma brzo, neko treba na autobus, voz, avion gdje su karte vec kupljene i propadaju...milion razloga da prvog uhvatim za gusu i da me na ledjima odnese gdje sam posao.
Stotine drugih nacina postoji da se nesto po ovom pitanju napravi a nikako ovako preko fb.

Vec je bilo fizickog obracuna ali se valjda ceka mrtva glava da se shvati da ovo nije nacin.

Za ovo ''kmecanje'' ne rise.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#234 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by O'zone »

edo_79 wrote:
E'o sad će nam dilfaš uvesti porez na topli obrok i prevoz... nema veze što ti uzme 17% PDV-a kad kupuješ onu jebenu kiflu, nego mora i on odvadit još ..... lafo štiti radnike sa najmanjim platama .... OD KOGA IH ŠTITIŠ PORIJEKLO TI JEBEM
Ma nisi ti upućen. Evo Fadil brine o radnicima

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novalic ... /180611128

:mrgreen:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#235 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by edo_79 »

O'zone wrote:
edo_79 wrote:
E'o sad će nam dilfaš uvesti porez na topli obrok i prevoz... nema veze što ti uzme 17% PDV-a kad kupuješ onu jebenu kiflu, nego mora i on odvadit još ..... lafo štiti radnike sa najmanjim platama .... OD KOGA IH ŠTITIŠ PORIJEKLO TI JEBEM
Ma nisi ti upućen. Evo Fadil brine o radnicima

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novalic ... /180611128

:mrgreen:
Neće biti lako .... biće to pussy smoke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#236 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by bitanga_sa_otesa »

Maraschino wrote:quote]

Dobro je @bitanga rekao, nije auto za svakoga.
al nece to pojedinci da shvate i utuve u glavu nikako...ne tjera te niko da sipas i vozis auto,ako nemas para ,taban fijaker..
ne voli niko ,pa ni ja sipati skupo gorivo ,al sta cu ,auto mi treba i zaradjujem sebi da se mogu vozati.jbga hoces da zivis u urbanoj sredini urbanim zivotom bori se za sebe ,da zaradis,radi 2 posla ,subote, nedelje ,praznike...vidim po fb samo seru papci da im ne valja u sarajevu,a sve mjesta rodjenja,strgacina,foca,rogatica...pa idite tamo gdje vam valja,sto ste dosli ziviti u sarajevo mimo svojih mogucnosti??najlakse je stat na sred ceste i jebavat druge ljude,politicari i guzonje ne osjete vase jebavanje,vec samo sitna buranija...
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#237 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by edo_79 »

bitanga_sa_otesa wrote:
Maraschino wrote:quote]

Dobro je @bitanga rekao, nije auto za svakoga.
al nece to pojedinci da shvate i utuve u glavu nikako...ne tjera te niko da sipas i vozis auto,ako nemas para ,taban fijaker..
ne voli niko ,pa ni ja sipati skupo gorivo ,al sta cu ,auto mi treba i zaradjujem sebi da se mogu vozati.jbga hoces da zivis u urbanoj sredini urbanim zivotom bori se za sebe ,da zaradis,radi 2 posla ,subote, nedelje ,praznike...vidim po fb samo seru papci da im ne valja u sarajevu,a sve mjesta rodjenja,strgacina,foca,rogatica...pa idite tamo gdje vam valja,sto ste dosli ziviti u sarajevo mimo svojih mogucnosti??najlakse je stat na sred ceste i jebavat druge ljude,politicari i guzonje ne osjete vase jebavanje,vec samo sitna buranija...
Nije poenta u gorivu, ja kad nemam za gorivo ne vozim idem pješke i kapak, od stana do posla imam 4 kilometra i lagano. A
a šta kad poskupi hljeb i ostale osnovne životne namirnice?
Onda po tvom receptu je neću jest 5-6 dana dok ne napravim koji dinar. Nije poenta u gorivu, shvatite ljudi.

Ja niti sam u Sarajevu niti sam stao u Sarajevu, i ja prijatelju vjeruj mi radim po 12 sati, i vikendima da koji dinar napravim, ali ovo postaje previše...... jebiga ....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#238 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by bitanga_sa_otesa »

edo_79 wrote:
Nije poenta u gorivu, ja kad nemam za gorivo ne vozim idem pješke i kapak, od stana do posla imam 4 kilometra i lagano. A
a šta kad poskupi hljeb i ostale osnovne životne namirnice?
Onda po tvom receptu je neću jest 5-6 dana dok ne napravim koji dinar. Nije poenta u gorivu, shvatite ljudi.

Ja niti sam u Sarajevu niti sam stao u Sarajevu, i ja prijatelju vjeruj mi radim po 12 sati, i vikendima da koji dinar napravim, ali ovo postaje previše...... jebiga ....
prije 10 godina je bilo skuplje gorivo,a veca kriza.kako si tad? ko je tad protestovao?treba se boriti za vece plate i satnicu,a ne kao ovi ovdje sto su srozali svaki zanat,sve se radi po duplo jeftinije,a to rade sve ovi koji samo plutaju u svojim govnima tu po sarajevu,samo da se nesto vrti,da sta bilo zarade...svima su spustili cijene takvi jer rade za 3-4 stoje...i onda su prvi da se bune i protestuju...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#239 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Maraschino »

edo_79 wrote:
Nije poenta u gorivu, ja kad nemam za gorivo ne vozim idem pješke i kapak, od stana do posla imam 4 kilometra i lagano. A
a šta kad poskupi hljeb i ostale osnovne životne namirnice?
Onda po tvom receptu je neću jest 5-6 dana dok ne napravim koji dinar. Nije poenta u gorivu, shvatite ljudi.

Ja niti sam u Sarajevu niti sam stao u Sarajevu, i ja prijatelju vjeruj mi radim po 12 sati, i vikendima da koji dinar napravim, ali ovo postaje previše...... jebiga ....
najvece poskupljenje je bilo sa akcizama, gdje su bili ovi sto blokiraju.
mogli su izvrsiti pritisak na vlast da ili smanje akcize ili ne uvode bar sada.


da je i 10 km opet ce voziti. gledam oko sebe, pa svaka kuca 2-3 auta. vozi a nema 10km u dzepu. auto se raspada. kako ce registrovati(ali takvi i ne registruju), kvarovi...jeftino gorivo je stimulisalo mnoge da posude malo para i kupi krs.
imati auto nije samo imati za goriva. ako ga mozes imati bez opterecenja, imaj ga pa i dva a ako ne, bolje ga nemati i postedjen si mnogih problema.

smisljeni protesti, DA.
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#240 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Rugafet »

bitanga_sa_otesa wrote: prije 10 godina je bilo skuplje gorivo,a veca kriza.kako si tad? ko je tad protestovao?treba se boriti za vece plate i satnicu,a ne kao ovi ovdje sto su srozali svaki zanat,sve se radi po duplo jeftinije,a to rade sve ovi koji samo plutaju u svojim govnima tu po sarajevu,samo da se nesto vrti,da sta bilo zarade...svima su spustili cijene takvi jer rade za 3-4 stoje...i onda su prvi da se bune i protestuju...

Poenta tvojih upisa ovdje je sutite i trpite ma sta da nam se desava, je li to? Ili ja nisam nesto dobro shvatio?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#241 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Bakir1 »

@bitanga
ovo je ono ako nisi s nama onda si protiv nas, sve ima politicku konotaciju :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#242 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by bitanga_sa_otesa »

Rugafet wrote:
Poenta tvojih upisa ovdje je sutite i trpite ma sta da nam se desava, je li to? Ili ja nisam nesto dobro shvatio?
nisi dobro shvatio ,opet cu ti ponoviti,to je cijena zivota u urbanoj sredini,kad to shvatis bit ce ti jasnije,drzava nije tu da ti pomaze,vec da te guli,tvoje je da se boris da prezivis i zaradis sebi za normalan zivot,ako nisi sposoban ima ruralna sredina...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#243 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by bitanga_sa_otesa »

Bakir1 wrote:@bitanga
ovo je ono ako nisi s nama onda si protiv nas, sve ima politicku konotaciju :D
ja sam sam protiv svih ,veko skoda mi je idol
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#244 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by muha_sa »

Rugafet wrote:
bitanga_sa_otesa wrote: prije 10 godina je bilo skuplje gorivo,a veca kriza.kako si tad? ko je tad protestovao?treba se boriti za vece plate i satnicu,a ne kao ovi ovdje sto su srozali svaki zanat,sve se radi po duplo jeftinije,a to rade sve ovi koji samo plutaju u svojim govnima tu po sarajevu,samo da se nesto vrti,da sta bilo zarade...svima su spustili cijene takvi jer rade za 3-4 stoje...i onda su prvi da se bune i protestuju...

Poenta tvojih upisa ovdje je sutite i trpite ma sta da nam se desava, je li to? Ili ja nisam nesto dobro shvatio?
nisam bitangin nit iciji advokat, al sam skonto da je bitangina poenta ovo---jebite ovaj narod i ne vadite, ko ih jebe kad šute i trpe
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#245 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by muha_sa »

Maraschino wrote:
edo_79 wrote:
Maraschino wrote:kakvi ba protesti, ovo je anarhija.
Uhljebima jeste anarhija .... ja ne kontam što ti od samog početka kmečiš .... to tebi dobro sad ovako kako je?
Dobro je @bitanga rekao, nije auto za svakoga. Imao sam i ja u zivotu perioda kada ga nisam mogao imati i voziti. Nisam zavidio onima koji mogu nego sam se trudio da tu ''nepravdu'' cim prije popravim.
Standard je kada ti uvijek sipas pun rezervoar, izvadis gutu iz dzepa i opet gutu vratis. Sve drugo je patnja.

Zna se kako se organizuju protesti, najave se policiji, mjesto, vrijeme, broj(otprilike), duzina trajanja...pa se na osnovu svih tih elemenata odobrava ili zabranjuje protest. Francuzi protestvuju ali ih policija obezbjedjuje i prati.

Ovo je anarhija a prvog koji je u redu zaustavio odmah bi u cuzu.

Necemo ulaziti u to KO MORA proci i treba mu biti omogucen nesmetan prolaz. Svi su oni blokirani nemajuci razumjevanje da negdje nesto gori, da je neko dozivio infarkt, da se desila pucnjava...i ko ce za to odgovarati.

Juce vidim sliku miksera sa betonom, znas li da mu motor mora raditi svo vrijeme, znas li da se beton stvrdnjava veoma brzo, neko treba na autobus, voz, avion gdje su karte vec kupljene i propadaju...milion razloga da prvog uhvatim za gusu i da me na ledjima odnese gdje sam posao.
Stotine drugih nacina postoji da se nesto po ovom pitanju napravi a nikako ovako preko fb.

Vec je bilo fizickog obracuna ali se valjda ceka mrtva glava da se shvati da ovo nije nacin.

Za ovo ''kmecanje'' ne rise.
:thumbup:
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#246 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Rugafet »

bitanga_sa_otesa wrote:
Rugafet wrote:
Poenta tvojih upisa ovdje je sutite i trpite ma sta da nam se desava, je li to? Ili ja nisam nesto dobro shvatio?
nisi dobro shvatio ,opet cu ti ponoviti,to je cijena zivota u urbanoj sredini,kad to shvatis bit ce ti jasnije,drzava nije tu da ti pomaze,vec da te guli,tvoje je da se boris da prezivis i zaradis sebi za normalan zivot,ako nisi sposoban ima ruralna sredina...
Druze, vidi ovako. Cijena goriva je abnormalno visoka i osobito nama (u BiH) je to veliki udarac jer imamo (opet) abnormalno mala primanja u odnosu na potrosacku korpu (cijena goriva za sobom povlaci jos hrpu stvari cija cijena neminovno ide ka gore) NIje uopste bitno ko gdje zivi, ne znam sto potenciras Sarajevo valjda smo svi ugrozeni ovakvim divljanjem cijena. Pa je onako pomalo cudno tvoje razmisljanje da 'drzavi' sve oprastas dok istovremeno mislis da je najnormalnije da mi treba da gulimo tri smjene za 600KM i 'borimo se da prezivimo'
Eto, ako ti nije problem da mi napises barem tri 'drzave' sa slicnom situacijom u dijelu koji se odnosi na visinu plate u vladi, plate zaposlenih radnika i potrosku korpu kao kod nas sto je.
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#247 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Rugafet »

muha_sa wrote: nisam bitangin nit iciji advokat, al sam skonto da je bitangina poenta ovo---jebite ovaj narod i ne vadite, ko ih jebe kad šute i trpe
Pa ne bih bas rekao da je na to mislio. Eto ako se blokiraju ceste (onda nije bas da se suti) ide ismijavanje. Procitaj o cemu on pise. Evo da se slozimo da blokiranje nije nacin. Moramo nesto poduzeti krajnje je vrijeme valjda. Eto idu i izbori pa je i to jedan od nacina, uglavnom sve je bolje od ismijavanja i pisanja u stilu 'ko nema para da sipa neka ide pjeske'.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#248 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by bitanga_sa_otesa »

Rugafet wrote:
Druze, vidi ovako. Cijena goriva je abnormalno visoka i osobito nama (u BiH) je to veliki udarac jer imamo (opet) abnormalno mala primanja
provjeri koliko je bilo gorivo 2008,pa javi
ako ti je abnormalno visoka cijena ,niko te ne tjera da se vozis...ako su ti mala primanja nadji bolji posao ili trazi vecu dnevnicu,ali ne na marindvoru ili bilo kojoj ulici gdje jebes ostale ljude.
p.s. nisam napisao da ja drzavi ista oprastam
Last edited by bitanga_sa_otesa on 12/06/2018 12:49, edited 1 time in total.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#249 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by edo_79 »

bitanga_sa_otesa wrote:
edo_79 wrote:
Nije poenta u gorivu, ja kad nemam za gorivo ne vozim idem pješke i kapak, od stana do posla imam 4 kilometra i lagano. A
a šta kad poskupi hljeb i ostale osnovne životne namirnice?
Onda po tvom receptu je neću jest 5-6 dana dok ne napravim koji dinar. Nije poenta u gorivu, shvatite ljudi.

Ja niti sam u Sarajevu niti sam stao u Sarajevu, i ja prijatelju vjeruj mi radim po 12 sati, i vikendima da koji dinar napravim, ali ovo postaje previše...... jebiga ....
prije 10 godina je bilo skuplje gorivo,a veca kriza.kako si tad? ko je tad protestovao?treba se boriti za vece plate i satnicu,a ne kao ovi ovdje sto su srozali svaki zanat,sve se radi po duplo jeftinije,a to rade sve ovi koji samo plutaju u svojim govnima tu po sarajevu,samo da se nesto vrti,da sta bilo zarade...svima su spustili cijene takvi jer rade za 3-4 stoje...i onda su prvi da se bune i protestuju...
Prije 10 godina sam se isto borio kao i sad, ali dođe čovjek do te tačke kad ne može više, pa 23 godine se čeka nešto da bude bolje, ono sve gore i gore .... ja jarane radim u realnom sektoru, kod privatnika, šutio sam i vuko, digao kredit da sebi stan uzmem, nisam zgubidan kao veliki broj njih kako u Sa tako i u mojoj čaršiji, koji kukaju uz kafu u kafiću kako im je loše. Jebiga .....
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#250 Re: CIJENE GORIVA I PROTESTI NA BALKANU

Post by Rugafet »

bitanga_sa_otesa wrote:
Rugafet wrote:
Druze, vidi ovako. Cijena goriva je abnormalno visoka i osobito nama (u BiH) je to veliki udarac jer imamo (opet) abnormalno mala primanja
provjeri koliko je bilo gorivo 2008,pa javi
ako ti je abnormalno visoka cijena ,niko te ne tjera da se vozis...ako su ti mala primanja nadji bolji posao ili trazi vecu dnevnicu,ali ne na marindvoru ili bilo kojoj ulici gdje jebes ostale ljude.
p.s. nisam napisao da ja drzavi ista oprastam
Nista, zaboravi :thumbup: zivio ti meni
Post Reply