Cijena poslovnih prostora BBI, SCC, Alta

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
nasvojuruku2
Posts: 15
Joined: 09/11/2014 12:26

#1 Cijena poslovnih prostora BBI, SCC, Alta

Post by nasvojuruku2 »

Dragi forumasi,

znam da vec postoje slicne teme ali koje se nakon 3 post-a rasplinu i odu u 303 pravcu :-).

Kako naslov kaze, da li neko od vas POUZDANO zna koliko kostaju cijene poslovnih prostora u BBI, SCC, Alta itd.

Idiotski mi je to sto shopping centri nemaju posteno broj telefona pa da mozes ko covjek nazvati da se informises vec neke poruke im saljes na koje ti nikad niko nece odgovoriti. (i nije, pa sam radi toga ovdje)

Da li znate:
1. kako spratnost utice na cijenu?
2. namjena prostora (je li ista cijena za stand sa hranom i npr prodaju kremica, parfema itd)
3. duzina najma i cijena.... ima li tu neke razlike

Zamolio bih vas da ako ste od nekog nesto 'culi' i 'naculi' da to kazete u postu da bi se znala validnost te informacije, a ako radite za ove shopping centre, takodjer apeliram da napravite laksim da vas potencijalni investitor moze nazvati a ne X prepreka moram da obavim da bi do zive osobe dosao :-D
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#2 Re: Cijena poslovnih prostora BBI, SCC, Alta

Post by liaar »

Ja sam čuo da Metropolis plaća 25.000 + KM za najam mjesečno. A za ta pitanja u vezi toga, siđi na -1, desno sa pokretnih i red vrata do radnje sa životinjama, Magros Veletrgovine, tu sjede glavni odgovorni SCC centra ;)
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#3 Re: Cijena poslovnih prostora BBI, SCC, Alta

Post by emmir1 »

nasvojuruku2 wrote:Dragi forumasi,

znam da vec postoje slicne teme ali koje se nakon 3 post-a rasplinu i odu u 303 pravcu :-).

Kako naslov kaze, da li neko od vas POUZDANO zna koliko kostaju cijene poslovnih prostora u BBI, SCC, Alta itd.

Idiotski mi je to sto shopping centri nemaju posteno broj telefona pa da mozes ko covjek nazvati da se informises vec neke poruke im saljes na koje ti nikad niko nece odgovoriti. (i nije, pa sam radi toga ovdje)

Da li znate:
1. kako spratnost utice na cijenu?
2. namjena prostora (je li ista cijena za stand sa hranom i npr prodaju kremica, parfema itd)
3. duzina najma i cijena.... ima li tu neke razlike

Zamolio bih vas da ako ste od nekog nesto 'culi' i 'naculi' da to kazete u postu da bi se znala validnost te informacije, a ako radite za ove shopping centre, takodjer apeliram da napravite laksim da vas potencijalni investitor moze nazvati a ne X prepreka moram da obavim da bi do zive osobe dosao :-D

U BBI 1. sprat 35 eura plus pdv.


U SCC kada se otvarao pregovarao sam na cijenu 22 eura za 200 kvadrata plus pdv na 3. spratu, nekoliko sastanaka no nismo se dogovorili.

Centri su pali i rade samo Zara, Waikiki i imaju najbolje prostore
Post Reply