Chicago Bulls

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#26 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Imam od Michaela Jordana dres kupljen na mjestu gdje igraju Magics i Heat prije 15-tak godina sigurno negdje mislim ili čak ranije. To se ne nosa, jednostavno u životu sam ga maksimalno obukao 5x. Emocije same :lol:

Reći će pojedinci da sam fanatik neki, ali ne. Jednostavno meni su Bullsi daleko najdraža momčad u bilo kojem sportu. Kažu neki, nisu ti ništa dali. Da, nisu, a gdje je osmjeh i radost nakon svakog postignutog poena. A kada se sjetim da sam morao ugasiti tv kada su igrali protiv Bostona onda u par produžetaka jer nisam imao snage gledati haha, a samo ležao i nisam mogao spavati :lol:

Čim zima, kontao sam ako Bog da sa amazon.com naručiti jaknu Bulls-a, crnu. Problem je oko carine i te gluposti. Ispada skuplja jakna od Versacija :D

Farmere :lol:

Ma ide se od utakmice do utakmice, rezultati neće sigurno izostati uz disciplinovanu igru. Odbrana je uvijek na nivou, ali u napadu škripi bez Derricka. Neka da vidimo aBd par brutalnih zakucavanja Nate-a Robinsona :-D


Go Bulls, go !
Crvena Tifoza
Posts: 10492
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#27 Re: Chicago Bulls

Post by Crvena Tifoza »

Tkd wrote:Imam od Michaela Jordana dres kupljen na mjestu gdje igraju Magics i Heat prije 15-tak godina sigurno negdje mislim ili čak ranije. To se ne nosa, jednostavno u životu sam ga maksimalno obukao 5x. Emocije same :lol:

Reći će pojedinci da sam fanatik neki, ali ne. Jednostavno meni su Bullsi daleko najdraža momčad u bilo kojem sportu. Kažu neki, nisu ti ništa dali. Da, nisu, a gdje je osmjeh i radost nakon svakog postignutog poena. A kada se sjetim da sam morao ugasiti tv kada su igrali protiv Bostona onda u par produžetaka jer nisam imao snage gledati haha, a samo ležao i nisam mogao spavati :lol:

Čim zima, kontao sam ako Bog da sa amazon.com naručiti jaknu Bulls-a, crnu. Problem je oko carine i te gluposti. Ispada skuplja jakna od Versacija :D

Farmere :lol:

Ma ide se od utakmice do utakmice, rezultati neće sigurno izostati uz disciplinovanu igru. Odbrana je uvijek na nivou, ali u napadu škripi bez Derricka. Neka da vidimo aBd par brutalnih zakucavanja Nate-a Robinsona :-D


Go Bulls, go !
Tebi svaka cast i respekt kad ih pratis toliko, obzirom na vremensku razliku kada su im utakmice.
Ali stvarno moras nekad naletit pa da trknemo na tekmu. :D Nemoze se opisati ta atmosfera. Buka u dvorani i to. Svi pricaju nesto Skenderija ovo, ono. Ni do koljena kad krene huk sa tribina. :D

Obicno na utakmice odem ranije, pa vidim uvjek Pipena kako se šetka po parketu dok mrezice postavljaju na koševe. Valjda ga zelja mine. Jedne sam prilike na utakmici sjedio do BJ Armstronga - ako se sjecas njega.

Ja sam nedavno bio u SA, da sam znao donio bi ti tih rekvizita. Haj skontat cemo nesto, ima ovog naroda ide stalno.
Ali necemo o tome sada, neces moci spavati. :lol:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#28 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

BJ Armstronga, osvojio je 3 prstena sa Bullsima, ako se ne varam. Joj, zamisli vidiš live Pippena hahaha. Pa dobro, samo predstavljanje igrača Bullsa je prejako. Ja se lično naježim kada pođe sve postane crno i onda da najava krene. Nema šta, znaju šou napraviti.

Biće ako Bog da vremena za rekvizite !

Pretražio sam mnogo toga, ali osim dresova se ne može ništa naći. Mogu otići da mi naprave dux, ali to nije to.


Daleko taj novembar. :|

Baš mi je drago drug da ima neko iz Chicaga. Možemo komenitrati utakmice itd, a da ne vodim monolog ovdje :mrgreen:

Većina ljudi spava i mene pitaju što su mi podočnjaci veliki :lol:
User avatar
Adrian_M41
Posts: 166
Joined: 20/08/2010 12:55

#29 Re: Chicago Bulls

Post by Adrian_M41 »

Da se upišem...
Tema :thumbup:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#30 Re: Chicago Bulls

Post by Kemal Malovčić »

ne pratim puno košarku, ali otkad znam za nju, bullsi su mi najzanimljiviji :mrgreen: :thumbup:
Crvena Tifoza
Posts: 10492
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#31 Re: Chicago Bulls

Post by Crvena Tifoza »

Tkd wrote:BJ Armstronga, osvojio je 3 prstena sa Bullsima, ako se ne varam. Joj, zamisli vidiš live Pippena hahaha. Pa dobro, samo predstavljanje igrača Bullsa je prejako. Ja se lično naježim kada pođe sve postane crno i onda da najava krene. Nema šta, znaju šou napraviti.

Biće ako Bog da vremena za rekvizite !

Pretražio sam mnogo toga, ali osim dresova se ne može ništa naći. Mogu otići da mi naprave dux, ali to nije to.


Daleko taj novembar. :|

Baš mi je drago drug da ima neko iz Chicaga. Možemo komenitrati utakmice itd, a da ne vodim monolog ovdje :mrgreen:

Većina ljudi spava i mene pitaju što su mi podočnjaci veliki :lol:
Eh taj. 8-)

Za mjesec pocinje pre-sezona, pa cemo vidjeti kako ce izgledati postava za ovu sezonu.

Jedno je kad ga uzmes u United Centru a drugo negdje na pijaci. Ne beri brigu. 8)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#32 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Pijaca d.o.o :D

Image

Image

Image

:lol: :lol: :lol:

Ali Luol spama redovno po facebooku :D
Teufik
Posts: 4839
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#33 Re: Chicago Bulls

Post by Teufik »

Tema :thumbup:

Da se malo prisjetimo i najezimo :D

User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#34 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Prejaka najava, ko se nije naježio :thumbup:
Image

http://hangtime.blogs.nba.com/2012/09/0 ... ef:nbahpt1

Dobar trener, nema šta. Brzo je skupio 100 pobjeda. Također uz njega Bullsi igraju veoma dobru odbranu.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#35 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Image


Onaj osjećaj kada ga opet vidiš s loptom u ruci :D
Crvena Tifoza
Posts: 10492
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#36 Re: Chicago Bulls

Post by Crvena Tifoza »

Tkd wrote:Image


Onaj osjećaj kada ga opet vidiš s loptom u ruci :D

:thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#37 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Šta ima crveni ?

Imaš li ikakve nove insajder informacije vezane za Bullse direktno iz Chicaga :D

Joj, ova pauza ubi. Nikako krenuti i preseason games, a kamoli prvenstvo.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#38 Re: Chicago Bulls

Post by dječak sa šibicama »



koja ekipa jebote, koliko neprospavanih noci, zbog Jordana, Pippena, Rodmana, Kukoca vs Utah Jazz Stockton, Hornacek, Malone, Dzeri Slon sto bi rekli kolege iz Srbije :D i vs Seatle Supersonics Payton, Kemp :dance: :dance: :dance:

Ko to nije gledao, ne zna sta je prava kosarka.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#39 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Jao meraka. Zamisli ti u dvorani i ovakva najava. Ne znam toga koji se ne bi naježio. Pa ginuo bi na terenu kao da mi puste himnu BiH prije utakmice neke :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#40 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Image

Trening se odradio sa Kevinom i Russellom :D
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#41 Re: Chicago Bulls

Post by landlord »

Ovo je bilo prije dvije sezone.
Image

Uploaded with ImageShack.us
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#42 Re: Chicago Bulls

Post by landlord »

Image

Uploaded with ImageShack.us
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#43 Re: Chicago Bulls

Post by landlord »

Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#44 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Mora da je bilo čisto uživanje gledati Bullse live. Valjda ću i ja ako Bog da jednom imati tu priliku :)
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#45 Re: Chicago Bulls

Post by landlord »

Bilo je ok. Ali te sezone su Bullsi bili dosta losi. Zato je i navijanje bilo dosta lose. Zadnju sezonu nisam ugrabio vremena da odem na tekmu, mozda je sada kad su bullsi dosta bolji i atmosfera bolja. Ali moje iskustvo je da je navijanje u Skenderiji daleko bolje. :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#46 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Pa dobro, ima više stvari od "Defense, defense" i "go Bulls" :lol:

Znaš i sam koliko smo mi samo fanatični.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#47 Re: Chicago Bulls

Post by landlord »

Zato i kazem ne bi da sudim na osnovu jedne utakmice. :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#48 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »



Kakav je samo borac taj momak :)





Let's go Bulls !


Inače neki predviđaju da Bullsi neće ni u PO ući. Na to mogu samo da se dobro i jako :lol:
Rob_Atl
Posts: 5319
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#49 Re: Chicago Bulls

Post by Rob_Atl »

Ma uletice oni u playoff , samo nevjerujem da ce biti medju prvih 4 ,dosta se ekipa pojacalo na istoku i svi su tu negdje osim naravno Miami koji odskace od sviju... Sve zavisi kakav ce Rose biti poslije povrijede, hoce li se opet zalijetati ko prije na kos itd... Drag mi je kao igrac, ali fakat kad se zaleti ne gleda gdje ide , to ga je i kostalo povrede
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#50 Re: Chicago Bulls

Post by Tkd »

Leti i u zraku pređe 2-3 igrača :lol: :lol: :lol:

Neka se on plasiraju u PO i to je dobro. Uz to se vraća aBd Rose i možda bude i zanimljivo za nas Bulls fanove. Ima tu jakih ekipa svakako, no i bez Rose-a Bullsi imaju solidan rooster .
Post Reply