chemtrailsi na bosanskom nebu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#1 chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

ove godine sam se zapanjio kad sam ugledao tu pojavu i na nashem nebu znam da se to desava po americi i po evropi al nisam ni zamisljat mogao da se i kod nas pocelo u biti chemtrail je trag poslije prolaska aviona koji neobichno dugo ostaje na nebu vidljiv i shiri se kako ga vjetar raznosi poslije normalnog prolaska aviona trag ostaje par minuta i nestaje skroz ovo je sasvim drukcije ima raznih teorija sa cim spricaju i sta je u tim aerosolima neki kazu aluminijum i barijum neki kazu da se novo hemijsko oruzhje testira mozhe se chak tako kroz te aerosole ubacit neka materija koja che se uskladistit u insanu i bit bezazlena sve dok se ne ispusti okidac koji tu materiju aktivira u tijelu covjeka sa bog zna kakvim posljedicama ima dosta materijala o tome svemu na youtubu i po raznim forumima i u hrvatskoj su to primjetili i to nakon potpisivanja onog ugovora za pridruzivanje nato paktu uglavnom pogledajte i svojim ocima nemojte ni meni slijepo vjerovat ja sam svojim ocima gledo do sad x puta cim je vedar dan mozhe se vidit nedavno sam do tuzle putovao i od maglaja do tuzle non stop sharaju prave patterne razne reshetkaste il paralelne linije povazdan ispustaju ugl ne vjerujem da svaki dan bas rade al eto ko ima volje i ko nije ovca i zeli da zna sta se deesava pogledache prema nebu i vidiche sam svojim ocima :)
mikele riva
Posts: 50
Joined: 20/11/2011 01:04

#2 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by mikele riva »

to su ti sve gluposti. trag mlaznog aviona je uvjek isti. nekad se raspline brze nekad sporije, valjda u zavisnosti od vremenskih uslova i temperature. ono sto je meni neobicno i cudno, a bas danas sam posebno obratio paznju, je neobicno velik broj aviona na nebu. oko dva popodne je na nebu (iznad zenice) bili 25 tragova (neki paralelni, neki se sjeku sa drugim, svi zajedno izgledaju kao geometrijska igra) aviona, a jedno 5 ih je prelijetalo u tam trenutku.
cudno. missim, zenica se nalazi izmedju doboja i sarajeva, a ne izmedju bostona i nju jorka.
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#3 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

lave moj malo se informisi ja znam sta sam gledao svojim ocima i ja sam iz zenice znam sta ti pricam nema boga da trag poslije normalnog aviona ostaje tako dugo ucheni skolovani ljudi fizicari ljudi naucnici che ti rech da teoretske shanse nema da trag poslije normalnog aviona ostane tako dugo sta ti vidis sa zemlje kad normalan avion na odredjenoj visini prodje i ostavi trag vidis lave moj kristale leda i to je taj trag ti kristali se otope nakon par minuta i to je to za par minuta nestanu a to sta si danas vidio su ti chemtrailsi proguglaj malo upoznaj se sa tematikom pa onda tako neshta prichaj zna se vrlo dobro shta su contrailsi(nakon normalnog aviona) a shta su chemtrailsi(nakon aviona opremljenog spremnicima sa tim aerosolima) i jasno se vidi razlika izmedju to dvoje ko ima imalo u glavi mozhe vrlo jasno prepoznat razliku malo logiku ukljucis i to je to ;-)
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#4 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

lave moj malo se informisi ja znam sta sam gledao svojim ocima i ja sam iz zenice znam sta ti pricam nema boga da trag poslije normalnog aviona ostaje tako dugo ucheni skolovani ljudi fizicari ljudi naucnici che ti rech da teoretske shanse nema da trag poslije normalnog aviona ostane tako dugo sta ti vidis sa zemlje kad normalan avion na odredjenoj visini prodje i ostavi trag vidis lave moj kristale leda i to je taj trag ti kristali se otope nakon par minuta i to je to za par minuta nestanu a to sta si danas vidio su ti chemtrailsi proguglaj malo upoznaj se sa tematikom pa onda tako neshta prichaj zna se vrlo dobro shta su contrailsi(nakon normalnog aviona) a shta su chemtrailsi(nakon aviona opremljenog spremnicima sa tim aerosolima) i jasno se vidi razlika izmedju to dvoje ko ima imalo u glavi mozhe vrlo jasno prepoznat razliku malo logiku ukljucis i to je to ;-)
mikele riva
Posts: 50
Joined: 20/11/2011 01:04

#5 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by mikele riva »

lave, pojedi picku od krave. ja se sjecam tragova aviona od prije 30 godina. izgledali su i ponasali su se kao i danas. ako su nas tad zasipali, zasipaju nas i sada. mada ostaje nejasno zasto bar 22 danasnja traga nisu iznad zenice, nego su blize horizontu nego zenitu, djozicu.
sto se tice informisanja, informisi se ti o znakovima interpunkcije.


smrt fasizmu
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#6 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by HAVANA »

Najzajebanije ce bit kad aktiviraju to sto je uslo u insana. Puljku stisne i halali huso materi. :cry:
Dobar ovaj forum dede mi,pravo. :sax:
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#7 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by atko »

ma samo bombardovati te supstance tezim supstancama i iscerati hina :D ... npr suho meso se preporucuje 3x dnevno po klile na gladan stomak






























ma forum je butum helac :-) :lol:
lajkujMe
Posts: 12257
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#8 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by lajkujMe »

Vi jos o tome pricate znate vi ste ko jedan moj jaran kad smo bili 11 godina bila nas je grupica i ja pametno pitam od cega oblaci nastaju kad moj drug iz topa ispali pa avioni ih prave :lol: da jos dodam to je 5 razred osnovne.

Ja odkad se sjecam svog postojanja i kad sam gledao u nebo i vidio avione kako lete na plavom nebu u pola slucajeva avioni su ostavljali onaj bijeli trag (za mog druga oblaci) nekad i nisu ni imali trag, taj trag je nekad odmah nestajao a nekad (posebno ljeti) mnogo dugo ostajao, a taj trag nije nista vise nego vodena para ljudi znaci voda ko iz vase dzezve kad ispari, ono cak nisu ni izduvni gasovi kao sto mnogi misle nego je ono reakcija vodene pare i aviona.


end of story ne truju nas nake vlade i nake korporacije (osim mcdonaldsa naravno).
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#9 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by citadela »

Najjace ovo : "uskladisti se u insanu sve dok se ne aktivira i ne izazove nekakve posljedice" :lol: :lol:
E jos kad bi nam dao neku teoriju o mogucem razlogu zasto bi tebe neko tako "prasio" .. :-D

Eh, sto su ti avioni na ovaj "mamlazni" pogon .. ccc
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#10 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by zalizani »

posljedice skladistenja otrovnih supstanci ostavljaju trajne posljedice po ljudski organizam, kao sto se vidi na slici:
Image
User avatar
Dabba
Posts: 206
Joined: 08/09/2008 11:34
Location: Blagi Haj-Nehaj

#11 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by Dabba »

mikele riva wrote:lave, pojedi picku od krave. ja se sjecam tragova aviona od prije 30 godina. izgledali su i ponasali su se kao i danas. ako su nas tad zasipali, zasipaju nas i sada. mada ostaje nejasno zasto bar 22 danasnja traga nisu iznad zenice, nego su blize horizontu nego zenitu, djozicu.
sto se tice informisanja, informisi se ti o znakovima interpunkcije.
smrt fasizmu
Ne bi bilo lose da malo "porazgovaras" sa svojim "hard diskom". Izgleda da su ti se malo pomijesali podaci stari 30-tak godina. Ili je bilo puno rakije u tebi kad si gledao u nebo, pa tvoj "hard disk" tada nije bas dobro radio.... Moj "hard disk" ima drugacije podatke. 10-godina starije od tvojih, i istina je da su se drugacije ponasali tragovi aviona. Za razliku od tebe koji se, izgleda, nisi promijenio pa komuniciras ono, bas "kulturno", sa naglasenim znakovima "interpukcije" (baciti pogled na 2.,3.,4.,5., rijec u pocetku tvoga pisanja).

Da se vratimo u prezent i temi topica. U linkovima ispod ima bas dosta informacija o chemtrails-ima. U nasoj blizini. Covjek 21 mjesec ozbiljno (detaljno do bola) prati tu pojavu. Uradio 9000 fotografija. 100 GB podataka o chemtrail-u. Zna o temi i nije nimalo naivno...

http://mandrilo.com/index.php/chemtrail-clanci

http://mandrilo.com/index.php/chemtrail-blog

Cjevcice iz kojih nas prashe:
http://www.youtube.com/watch?v=EOJ4z8yq ... D33208E66C
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#12 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by kritichar »

CoCoBryce wrote:ove godine sam se zapanjio kad sam ugledao tu pojavu i na nashem nebu znam da se to desava po americi i po evropi al nisam ni zamisljat mogao da se i kod nas pocelo u biti chemtrail je trag poslije prolaska aviona koji neobichno dugo ostaje na nebu vidljiv i shiri se kako ga vjetar raznosi poslije normalnog prolaska aviona trag ostaje par minuta i nestaje skroz ovo je sasvim drukcije ima raznih teorija sa cim spricaju i sta je u tim aerosolima neki kazu aluminijum i barijum neki kazu da se novo hemijsko oruzhje testira mozhe se chak tako kroz te aerosole ubacit neka materija koja che se uskladistit u insanu i bit bezazlena sve dok se ne ispusti okidac koji tu materiju aktivira u tijelu covjeka sa bog zna kakvim posljedicama ima dosta materijala o tome svemu na youtubu i po raznim forumima i u hrvatskoj su to primjetili i to nakon potpisivanja onog ugovora za pridruzivanje nato paktu uglavnom pogledajte i svojim ocima nemojte ni meni slijepo vjerovat ja sam svojim ocima gledo do sad x puta cim je vedar dan mozhe se vidit nedavno sam do tuzle putovao i od maglaja do tuzle non stop sharaju prave patterne razne reshetkaste il paralelne linije povazdan ispustaju ugl ne vjerujem da svaki dan bas rade al eto ko ima volje i ko nije ovca i zeli da zna sta se deesava pogledache prema nebu i vidiche sam svojim ocima :)
tek ove godine vidio :? :shock:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#13 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by PipiDugaDevetka »

kritichar wrote:
CoCoBryce wrote:ove godine sam se zapanjio kad sam ugledao tu pojavu i na nashem nebu znam da se to desava po americi i po evropi al nisam ni zamisljat mogao da se i kod nas pocelo u biti chemtrail je trag poslije prolaska aviona koji neobichno dugo ostaje na nebu vidljiv i shiri se kako ga vjetar raznosi poslije normalnog prolaska aviona trag ostaje par minuta i nestaje skroz ovo je sasvim drukcije ima raznih teorija sa cim spricaju i sta je u tim aerosolima neki kazu aluminijum i barijum neki kazu da se novo hemijsko oruzhje testira mozhe se chak tako kroz te aerosole ubacit neka materija koja che se uskladistit u insanu i bit bezazlena sve dok se ne ispusti okidac koji tu materiju aktivira u tijelu covjeka sa bog zna kakvim posljedicama ima dosta materijala o tome svemu na youtubu i po raznim forumima i u hrvatskoj su to primjetili i to nakon potpisivanja onog ugovora za pridruzivanje nato paktu uglavnom pogledajte i svojim ocima nemojte ni meni slijepo vjerovat ja sam svojim ocima gledo do sad x puta cim je vedar dan mozhe se vidit nedavno sam do tuzle putovao i od maglaja do tuzle non stop sharaju prave patterne razne reshetkaste il paralelne linije povazdan ispustaju ugl ne vjerujem da svaki dan bas rade al eto ko ima volje i ko nije ovca i zeli da zna sta se deesava pogledache prema nebu i vidiche sam svojim ocima :)
tek ove godine vidio :? :shock:
Ma, nek' zaprašuju, nek' pocrkaju i B, i H, i S,...Ova ''stoka sitnog zuba'', kako nas je prije rata imenovao jedan političar ne zaslužuje ovu teritoriju ni suživot, ni suk.***c na njoj!
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#14 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by agnostic_front »

Da je meni sići ponovo sa grane.
S čoporom lutat beskrajem savane.
Di nema knjige, opere ni struje.
Prdac na sto milja, od mamuta se čuje.
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#15 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

citadela wrote:Najjace ovo : "uskladisti se u insanu sve dok se ne aktivira i ne izazove nekakve posljedice" :lol: :lol:
E jos kad bi nam dao neku teoriju o mogucem razlogu zasto bi tebe neko tako "prasio" .. :-D

Eh, sto su ti avioni na ovaj "mamlazni" pogon .. ccc
mnogo pametniji ljudi od mene nemaju odgovor na to pitanje prema tome ako si ovca neka si za sebe si i ne prashe eto samo ne svatam kolicinu gluposti i tu psihu koja konta da obichan trag tj ko sto reche neko prije vodena para mozhe ostat po citav dan i sirit se po nebu tragova je bilo vazda al tragova koji nestanu skroz nakon par minuta ovi tragovi ne nestaju shire se i vidljivi su citav dan papani maloumni i josh neshta shto mi je bilo shuveli ove godine isto tako oni fol mamci za lisice protiv bjesnila lisica folovi golovi prijateljica mi je prichala da oko sarajeva konstantno nesta bacaju iz helikoptera i prodje par dana kad na ovom portalu osvanu tipa neka pomoc iz nekih evropskih fondova vrijedna 350 miliona povezana sa tim tipa ako ne pristajemo na to prashenje lisica ko biva nema ni tih para pa zar to nije shuveli u pm chuj prashenje protiv lisica i bjesnila lolol nemosh vjerovat
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#16 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by agnostic_front »

CoCoBryce wrote:
citadela wrote:Najjace ovo : "uskladisti se u insanu sve dok se ne aktivira i ne izazove nekakve posljedice" :lol: :lol:
E jos kad bi nam dao neku teoriju o mogucem razlogu zasto bi tebe neko tako "prasio" .. :-D

Eh, sto su ti avioni na ovaj "mamlazni" pogon .. ccc
mnogo pametniji ljudi od mene nemaju odgovor na to pitanje prema tome ako si ovca neka si za sebe si i ne prashe eto samo ne svatam kolicinu gluposti i tu psihu koja konta da obichan trag tj ko sto reche neko prije vodena para mozhe ostat po citav dan i sirit se po nebu tragova je bilo vazda al tragova koji nestanu skroz nakon par minuta ovi tragovi ne nestaju shire se i vidljivi su citav dan papani maloumni i josh neshta shto mi je bilo shuveli ove godine isto tako oni fol mamci za lisice protiv bjesnila lisica folovi golovi prijateljica mi je prichala da oko sarajeva konstantno nesta bacaju iz helikoptera i prodje par dana kad na ovom portalu osvanu tipa neka pomoc iz nekih evropskih fondova vrijedna 350 miliona povezana sa tim tipa ako ne pristajemo na to prashenje lisica ko biva nema ni tih para pa zar to nije shuveli u pm chuj prashenje protiv lisica i bjesnila lolol nemosh vjerovat
ja evo hajd i mogu vjerovat, al imam problema sa citanjem majke mi...
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#17 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

agnostic_front wrote:
CoCoBryce wrote:
citadela wrote:Najjace ovo : "uskladisti se u insanu sve dok se ne aktivira i ne izazove nekakve posljedice" :lol: :lol:
E jos kad bi nam dao neku teoriju o mogucem razlogu zasto bi tebe neko tako "prasio" .. :-D

Eh, sto su ti avioni na ovaj "mamlazni" pogon .. ccc
mnogo pametniji ljudi od mene nemaju odgovor na to pitanje prema tome ako si ovca neka si za sebe si i ne prashe eto samo ne svatam kolicinu gluposti i tu psihu koja konta da obichan trag tj ko sto reche neko prije vodena para mozhe ostat po citav dan i sirit se po nebu tragova je bilo vazda al tragova koji nestanu skroz nakon par minuta ovi tragovi ne nestaju shire se i vidljivi su citav dan papani maloumni i josh neshta shto mi je bilo shuveli ove godine isto tako oni fol mamci za lisice protiv bjesnila lisica folovi golovi prijateljica mi je prichala da oko sarajeva konstantno nesta bacaju iz helikoptera i prodje par dana kad na ovom portalu osvanu tipa neka pomoc iz nekih evropskih fondova vrijedna 350 miliona povezana sa tim tipa ako ne pristajemo na to prashenje lisica ko biva nema ni tih para pa zar to nije shuveli u pm chuj prashenje protiv lisica i bjesnila lolol nemosh vjerovat
ja evo hajd i mogu vjerovat, al imam problema sa citanjem majke mi...


citaj u jednom dahu vjezhbaj kapacitet plucha :P
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#18 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by citadela »

CoCoBryce wrote:
agnostic_front wrote:
CoCoBryce wrote: mnogo pametniji ljudi od mene nemaju odgovor na to pitanje prema tome ako si ovca neka si za sebe si i ne prashe eto samo ne svatam kolicinu gluposti i tu psihu koja konta da obichan trag tj ko sto reche neko prije vodena para mozhe ostat po citav dan i sirit se po nebu tragova je bilo vazda al tragova koji nestanu skroz nakon par minuta ovi tragovi ne nestaju shire se i vidljivi su citav dan papani maloumni i josh neshta shto mi je bilo shuveli ove godine isto tako oni fol mamci za lisice protiv bjesnila lisica folovi golovi prijateljica mi je prichala da oko sarajeva konstantno nesta bacaju iz helikoptera i prodje par dana kad na ovom portalu osvanu tipa neka pomoc iz nekih evropskih fondova vrijedna 350 miliona povezana sa tim tipa ako ne pristajemo na to prashenje lisica ko biva nema ni tih para pa zar to nije shuveli u pm chuj prashenje protiv lisica i bjesnila lolol nemosh vjerovat
ja evo hajd i mogu vjerovat, al imam problema sa citanjem majke mi...


citaj u jednom dahu vjezhbaj kapacitet plucha :P
Jah, mozda tako postoji mogucnost da manje inhaliras razlicitih cestica aerosola sumnjivog karaktera ... :-D

Ovo gore kao ono : "buraz, ne znam sta govoris, ali dobro govoris" .. :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#19 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by shin »

Taj trag sto ostaje iza aviona je kondenz vode.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#20 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by DaysleepeR »

i da ima istine u toj budalaštini od "teorije" preskupo bi je bilo upotrebljavati nad ovim prkom od države, posebno što su ovdje ljudi svakako pod kontrolom, niko e ne buni, ne protestvuje, ne pita ništa, samo se šuti i trpi a sve je gore i gore...
User avatar
amidzazeher
Posts: 3081
Joined: 14/04/2011 23:41

#21 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by amidzazeher »




PS. Ovdje bi fakat trebalo postaviti neki test prije otvaranja teme, da brate ne moze svak' ni otvoriti temu tek kako mu se cefne a pogotovo ako mu je stil pisanja "u jednom dahu" :sax:
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#22 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

a ja sta je lektora na forumu nemosh vjerovat sta vam smeta sto odbijam stavljat tachke ako ti se ne chita ne ulazi na temu ne chitaj i chao lektorisi nekog drugog titati sve ucheni sve nachitani sve intelektualci jbte po meni forum nije tolko ozbiljno okruzhenje da se sa tim bakchem bla vas tachka i zarez pisem kako pishem meni chejf i chao alergichan na tachke papani lolol
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#23 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by CoCoBryce »

DaysleepeR wrote:i da ima istine u toj budalaštini od "teorije" preskupo bi je bilo upotrebljavati nad ovim prkom od države, posebno što su ovdje ljudi svakako pod kontrolom, niko e ne buni, ne protestvuje, ne pita ništa, samo se šuti i trpi a sve je gore i gore...
to nije samo ovde odavno se to radi sirom evrope i amerike sa kojom namjerom samo ptice znaju jedina poveznica je nato pakt cim se potpise ugovor o pridruzivanju nato paktu to se podje deshavat a to ako je budalashtina vjeruj da nebi sretnije osobe od mene bilo da je stvarno teorija i nista vishe samo nikad necu svatit velicinu ljudske gluposti i odbijanje svojim ocima da vidite i uvjerite se sami NEMA TEORETSKE SHANSE DA TRAG POSLIJE NORMALNOG AVIONA BUDE VIDLJIV NA NEBU VISHE SATI to je fakt chinjenica zakon fizike nepobitna stvar a to sto odbija dosta ljudi da se suoci sa istinom vash problem ovchice slijepe i zatucane najlakshe je ismijavat sve to ;-)
User avatar
citadela
Posts: 739
Joined: 29/11/2011 01:56

#24 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by citadela »

CoCoBryce wrote:
DaysleepeR wrote:i da ima istine u toj budalaštini od "teorije" preskupo bi je bilo upotrebljavati nad ovim prkom od države, posebno što su ovdje ljudi svakako pod kontrolom, niko e ne buni, ne protestvuje, ne pita ništa, samo se šuti i trpi a sve je gore i gore...
to nije samo ovde odavno se to radi sirom evrope i amerike sa kojom namjerom samo ptice znaju jedina poveznica je nato pakt cim se potpise ugovor o pridruzivanju nato paktu to se podje deshavat a to ako je budalashtina vjeruj da nebi sretnije osobe od mene bilo da je stvarno teorija i nista vishe samo nikad necu svatit velicinu ljudske gluposti i odbijanje svojim ocima da vidite i uvjerite se sami NEMA TEORETSKE SHANSE DA TRAG POSLIJE NORMALNOG AVIONA BUDE VIDLJIV NA NEBU VISHE SATI to je fakt chinjenica zakon fizike nepobitna stvar a to sto odbija dosta ljudi da se suoci sa istinom vash problem ovchice slijepe i zatucane najlakshe je ismijavat sve to ;-)
Iii dobro, sta cemo sad :?:






jadna li nam majka ... :-)
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#25 Re: chemtrailsi na bosanskom nebu

Post by hladan.preminger »


Hej, ti noob-u,
Jesi procitao komentare ovog klipa na Youtube-u?

Cak se i rimuje!
Locked