Chelsea FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#27

Post by lampard »

ni ovaj nije los :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#28

Post by Stitch__ »

haha pa reci da nije ko majmun :lol:
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#29

Post by lampard »

ma to malo za raju glumata,evo ga sad ko lafcina
:D
o2
Posts: 4
Joined: 18/04/2006 01:39

#31

Post by o2 »

Image?
o2
Posts: 4
Joined: 18/04/2006 01:39

#32

Post by o2 »

Image?
enough....?
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#33

Post by lindjo »

Edin H. wrote:Culi ti lindjo onu milozvucnu pjesmu na engleskim stadionima:

Stand up, stand up
If you HATE Man. Utd.

Ma ustanu ljudi i kod kuce, a ne na stadionu :D
nemoj mi tih slovencko-srpskih fazona...u stilu:ko ne skace-srbin nije :D

ako dodju torres & carrick imacemo apsulutno konkurentnu ekipu..stoduplo nize (finansijske) vrijednosti :wink:

jedan info za ljubitelje man.u-a 8) jucer Solskjer zabio 2 komada na pripremama :-D


mene zanima...na kojoj pozicji ce igrati balak :? ...moze samo umjesto frenkija...jer po vokaciji niti moze igrati krilo :oops: niti zadnjeg veznog :oops: ...da ne spominje da su prejaki na tim pozicijama...stoga cemu njegov dolazak. :? ..osim qrcenja :oops:


ova zadnja ponuda kaki je romanovo preseravanje :-? ......nedvojbeno...hrlite stopama ex Reala :D ....stopama propasti ... vezite se-sretno :lol:
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#34

Post by zemljotres »

Image
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#36

Post by lampard »

uz lamparda ovog covjeka najvise cjenim.
sto se tice balacka mislim da je njegovo dovodjenje greska,dok je sevcenko prava stvar.a sto se tice basnoslovnih svoti chelseavih transfera evo u cemu je tajna,nisu kupvali kao real super zvijezde,nego su za relativno prosjecne igrace davali basnoslovne sume,evo sad sam saznao za duffa koga cijenim dali su 25 MILIONA EURA,ipak on toliko ne vrijedi,pa za lucu tonia ne nude toliko.a realovim stopama necemo,jes da se razbacuju parama,ali imamo kompaktnu i sloznu ekipu koju vodi pravi cojek(lampard),covjeka ne interesuju ni reklame ni sminkeraji,samo fudbal. :D :D :D
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#37

Post by chinese_water »

lindjo wrote:
Edin H. wrote:Culi ti lindjo onu milozvucnu pjesmu na engleskim stadionima:

Stand up, stand up
If you HATE Man. Utd.

Ma ustanu ljudi i kod kuce, a ne na stadionu :D
nemoj mi tih slovencko-srpskih fazona...u stilu:ko ne skace-srbin nije :D

ako dodju torres & carrick imacemo apsulutno konkurentnu ekipu..stoduplo nize (finansijske) vrijednosti :wink:

jedan info za ljubitelje man.u-a 8) jucer Solskjer zabio 2 komada na pripremama :-D


mene zanima...na kojoj pozicji ce igrati balak :? ...moze samo umjesto frenkija...jer po vokaciji niti moze igrati krilo :oops: niti zadnjeg veznog :oops: ...da ne spominje da su prejaki na tim pozicijama...stoga cemu njegov dolazak. :? ..osim qrcenja :oops:


ova zadnja ponuda kaki je romanovo preseravanje :-? ......nedvojbeno...hrlite stopama ex Reala :D ....stopama propasti ... vezite se-sretno :lol:
sta ces bolan bolan ti imat? Imat ces TV i slike da drkas na te debile koji zaraduju milione,miliarde nije ni bitno, koji nisu u stanju da sagrade jednom jadnom narodu u Somaliji nesto sto se zove kanalizacija zbog cega ti ljudi pretezno i umiru...itd...najvise me nerviraju likovi koji govore imacemo,imacete...ma vi ste obicni jadnici koji te ljude mozete da gledate na tv-u i necete vi nista imati...divite se necijoj glumi...smijesni ste...
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#38

Post by zemljotres »

kad je riberi mog'o prije tri godine proigrat' sto ne gi svako pokus'o, pa makar rekreativno u FK Sarajevo... ne placa se :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#39

Post by lampard »

joj ovog chinese jes zajeban i dubokouman :D :D :D
ja sam neotkriveni talenat,pa kad me otkriju bice mi zima :D :D :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#40

Post by lampard »

nemojte ljudi da mi umre tema :angry: :angry: :angry:
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#41

Post by lindjo »

@ćinez

drzim dionice u Man.Unitedu...


Image

hehe :D :roll:
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#42

Post by chinese_water »

hehehehe, ja si kupio Derzelez-Zenica hehehehehe :-)
lupiga_ocati
Posts: 80
Joined: 30/06/2006 03:18
Location: jos nad zemljom

#43

Post by lupiga_ocati »

[quote="parmezan"]1.Zato ste ne volim engleske timove i njihovu reprezentaciju i njihov fudbal,pa tako ni Chelsea
2.Zato sto ne volim timove koji misle da je za titule potreban samo novac i dovodjenje zvijezda i zvijezdica(sl.Real Madrid)[/quote]

e jebem mu misha, a sto barcelona, manUtd, milan ..... kupuju te zvijezde godinama, to je normalno, a kad jedan prosjecan klub kupuje zvijezde onda je to za osudu...mislim stvarno :roll:
a s druge strane ne vidim bas neke zvijezde u chelsea, Sheva je jedina prava zvijezda koju je chelsea kupio.
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#44

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Zato sto nikad nisu bili veliki klub, a sada kao jesu.Mozes imat najbolje igrace a nisi veliki klub.Barca,Man.utd,Milan,Real,Bayern,Livpool imaju stogodisnju tradiciju a sad Chelsea sa svojim rusom upada medju njih.
Kada rus ode bice gotovi i broj navijaca ce se smanjit za jedno 70%.
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#45

Post by lampard »

chelsea isto ima 100 godisnju tradiciju,ne bas tako uspjesnu ali ipak.u svakom slucaju to je klub ispred kojeg se tek nalazi dug put da bi postao veliki klub,to se preko noci ne postize.ali je sigurno da su sada veoma jaki i da su na dobrom putu da postanu konstantno dobar ako ne najbolji tim.njihovi nekad na prvi pogled besmisleni potezi trebaju im se oprostiti,sklapaju ekipu i moraju eksperimentisati.ja cu ih na njihovom putu podrzavati kolko mogu,navijacu od sveg srca i slaviti sve njihove uspjehe tugovati za svim porazima,u prilog slavlju jedna slika
Image
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#46

Post by lampard »

izvinjavam se sto sam malo kakio,ponijele me emocije :D
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#47

Post by Kukuruz_Barbe-q »

E moj lampard, kad Celzki bude veliki klub ti ces bit pod zemljom.
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#48

Post by Chopper_Horrace »

Shta Chelsea? Ah, da bioi sam gore na proslavi titule pa evo malo toga


Sve je krenulo od utakmice protiv Manchester Uniteda:


Image

Image
Image

Pa sam onda nekad poslije sezone bio na ulicnoj proslavi titule

Image

Image

Image


Image
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#49

Post by lampard »

pa ovo je ćarobno,ja sam bez texta :D :D :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#50

Post by lampard »

nasi omiljeni decaci sutra imaju prvu utakmicu sezone,liverpool je jos jednom pokazao svoju snagu i potvrdio da u zadnje vrijeme samo zna dobro kenjati,arsenal nazalost isto tanak.sutra svu srecu nasoj omiljenoj ekipi i ne treba ocekivati neki super rezultat ipak je sezona tek pocela,ali ipak se nadam pobjedi :D :D :D
Post Reply