Četnik u sred Sarajeva!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#26 Re: RE: Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by insomnia78 »

Thorgerson wrote:
braca wrote:Četnik u sred Sarajeva! Doooobar četnik, visine oko 2 metra, sa šubarom i kokardom, pod punom ratnom spremom i puškom u ruci, KEZI se u lice i smije Sarajlijama i prolaznicima u sred Ferhadije, pred katedralom Srca Isusova!!!

Reklama za film Ahmeda Imamovica, plakat. Boli me qurac da li je reklama za film ili nije, četniku na sred Ferhadije nije mjesto, neka ga nosi sebi kući, Ahmed Imamović.

Srećom, prošao sam malo kasnije u kontra pravcu, četnik je kvalitetno posprejan crnim sprejom, ni četnika, ni kokarde. Svaka čast.
Pa ako ti je toliko smetalo, zasto ti sam to nisi posprejao i unistio?

Nego si lagano nastavio setnju, namrstio se i ljutito sebi rekao e postavit cu bas ovu temu na klixu.

To nas i handri. Umjesto da uzmes stvar u svoje ruke, ti si dosao ovdje na forum da nam prokukas. :-) Brate iduci put, ako ti nesto smeta, nemoj cekati da neko drugi rjesava stvar za tebe.
Prpa. Da mu odkud ne iskoci pojacanje :D
Last edited by insomnia78 on 25/08/2016 18:02, edited 1 time in total.
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#27 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by braca »

Thorgerson wrote:
braca wrote:Četnik u sred Sarajeva! Doooobar četnik, visine oko 2 metra, sa šubarom i kokardom, pod punom ratnom spremom i puškom u ruci, KEZI se u lice i smije Sarajlijama i prolaznicima u sred Ferhadije, pred katedralom Srca Isusova!!!

Reklama za film Ahmeda Imamovica, plakat. Boli me qurac da li je reklama za film ili nije, četniku na sred Ferhadije nije mjesto, neka ga nosi sebi kući, Ahmed Imamović.

Srećom, prošao sam malo kasnije u kontra pravcu, četnik je kvalitetno posprejan crnim sprejom, ni četnika, ni kokarde. Svaka čast.
Pa ako ti je toliko smetalo, zasto ti sam to nisi posprejao i unistio?

Nego si lagano nastavio setnju, namrstio se i ljutito sebi rekao e postavit cu bas ovu temu na klixu.

To nas i handri. Umjesto da uzmes stvar u svoje ruke, ti si dosao ovdje na forum da nam prokukas. :-) Brate iduci put, ako ti nesto smeta, nemoj cekati da neko drugi rjesava stvar za tebe.

Jesi li siguran care da nisam?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#28 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by nema me tamo »

Oplakah na " pred katedralom srca isusova " još mi nije dobro.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#29 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by insomnia78 »

Vratio se Novak sa minobacača?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#30 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by perfect_guy »

nema me tamo wrote:Oplakah na " pred katedralom srca isusova " još mi nije dobro.
šta je problem u imenu objekta?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#32 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by nema me tamo »

Šega je troll koji je toliko dobar troll da je napisao puno ime.
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#33 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by karanana »

Hodao sam oko srca isusova jucer trazeci tog cetnika i nisam ga nasao. Ahmed nije filma snimio od 2010 niti snima sta u 2016. Trol.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#34 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by nema me tamo »

Prestanite s punim imenom molim vas. :D :D :D
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#35 Re: Četnik u sred Sarajeva!

Post by dust in the wind »

MickeyPierce wrote:Ni vinko puljic je tako ne zovee musafam
legendo.... hhahahha :kiss: :kiss:
Post Reply