Cetnici

Smatrate li da je to fasiticka organizacija i da njen rad treba zabraniti?

DA
53
87%
NE
6
10%
NEMAM STAV
2
3%
 
Total votes: 61

grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#51

Post by grbavica70 »

Takvih nije bilo uskolopu jedinica JNA u Sarajevu, ni u jednoj kasarni, ukljucujuci i Jufuf Dzonlic....Jedini "specijalci" u Sarajevu , nalazili su se u kasarni "Viktor Bubanj", i to je bio specijalni odred "PT-Vod", protiv-teroristicki odred vojne policije..., koji je izmjesten jos u januaru u pravcu...( ZINI DA TI KAZEM)...

Prestani sa lazima o specijalcima iz Nisa, o 15 generacija gustera i tako tih mitomanskih sranja...

U koloni, koja je krenula iz objekta II A. Oblasti sa Bistrika, nije bilo specijalnih jedinica, niti je bilo oficira specijalaca...a specijalci iz Viktora nisu intervenisali na zlocin u Dobrovoljackoj ulici.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#52

Post by manijak1 »

Baš ih nije bilo ? :D
Ja znam da ne lažem a ti si se očito uključio u vojnu kada su te pokupili .
Ili jednostavno kao i ja mnoge stvari ne znaš :D
Što se tog hadže tiče znam da ne lažem :D a ti mi nemoj o mitomaniji pripovijedati jer ..........znamo ko je podložan toj vrsti sporta.
a specijalci iz Viktora nisu intervenisali na zlocin u Dobrovoljackoj ulici.

A što nisu ? :D
Koji su onda specijalci napali pokušali napasti Predsjedništvo ?
Marsovci ?
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#53

Post by violentjack »

Grbavac postedi me svega ti
:roll:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#54

Post by manijak1 »

I trebam li ti pojasniti da je isti čiko bio u Sarajevu za vrijeme prvih barikada ? :D
Relacija Niš Sarajevo i obratno . :D
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#55

Post by grbavica70 »

Niko nije pokusao napasti Predsjednistvo...Kada ce prestati lagati da je bilo napada na Predsjednistvo ???
Nikada ni Ejub Ganic, koji je naredio masakr nad neduznim vojnicima JNA u Dobrovoljackoj - zbog cega mu ne gine Hag, nije nikada spomenuo u nekim memoarima da je bilo ko od JNA pokusao da napadne Predsjednistvo....

Drugo, pogledaj snimak opet, djecace, i vidjeces da je kolona odjsecena i da nijedno vozilo, izuzev vozila u kojem se nalazio tvoj predsjednik, nije skrenulo sa puta prema Grbavici, tako da je skroz suplja da je iko napao Predsjednistvo...


Alo, izadji iz mraka ratnih Dnevnika Kurspahicke.... :?
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#56

Post by violentjack »

Ti zivis u mraku

Otvori oci i probudi se

:roll:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#57

Post by manijak1 »

Niko nije pokusao napasti Predsjednistvo...Kada ce prestati lagati da je bilo napada na Predsjednistvo ???
Ma stvarno nemam komentara, sem da je :D OK napali su ga Amerikanci sa tramvajem i dva pitzgauera i tenkom koji išao do :D Vodovoda i Kanalizacije a vi koke :D niste skinuli ježeve :D , ne pričamo o istim stvarima ?
Zar nije Hadžifejzović vodio dnevnike ?
Naime niti sam imao struje da svaki pratim niti sam bio u prilici ali fakat mi je žao nekih stvari :D npr. Đoge :D njegovi dnevnici su bili moćni :D za razbijanje ratne svakodnevnice.
DeanGospo
Posts: 50
Joined: 17/01/2004 00:00

#58

Post by DeanGospo »

grbavica70.... zaista iritiras covjeka.

Sto nas bolan lazes? Mogu ja shvatiti da si neki balavac koji nema pojma sta se desavalo, ali u tom slucaju ... do sada bi se sklonio s ovih tema. Al jok, uporan... pa hajde onda ... odes fino pa procitas nedeljnitelegraf.com i procitas sta oni pisu. Jebo ga ti, u Sumadiji su bili protesti ljudi cija su djeca (i rodbina) izginula po BiH (i Kosovu). Eno ti...63. padobranska (ako se dobro sjecam imena) iliti "niski specijalci" koji se i dan danas ganjaju s drzavom da im se priznaju "zasluge". Jel ti ja trebam dokazivati?!?!? Imas tamo fino sve sto te interesuje....sta mi koji klinac vise ovuda glumite ambasadore i u oci me lazete. Sta je Arkan? Blablablablabl mi o njemu ...pa i djetetu je jasno da je imao podrsku od Milosevica (logisticku i svaku drugu). Sta je Legija??? Ko je Zveki???? .... jebi se.... nije ti ovo sud, pa da mi trebas nijekati sve sto vas tereti. Na kraju, ako mislis da ga drzava nije podrzavala...pokusaj ti samo organizovati podrsku gerili Iraka, pa ces vidjeti koliko dugo ces to raditi.
Zato, ako nemas nista pametno reci...ostavi se ovih tema...tvoje laganje i nijekanje niti ce koga ubijediti, niti cemo kome pomoci, niti koga zeznuti. Samo dzaba vadis zivce i nama i sebi.

Ja bih s takvim s druge strane radije pricao sta se desavalo za vrijeme frke kod vas, sta kod nas ... da vidimo kako je ko tada razmisljao (bez suda da li je nesto ok ili ne).

Recimo, akcija deblokade Sarajeva 95...sta se tada pricalo po grbavici i sklonistima...ko je koga branio i odbranio... koga si cijenio tada (ne trebaju prava imena) i zbog cega...

Sta se kod vas kontalo 93 kad su Sarajlije ginule od snajpera (jeste li vjerovali da muslimani sami sebe ubijaju).
Sta ste pricali kada je srpska granata na samom kraju rata ubila Maju Djokic (a Djogo pricao, ascare lagao, kako su je muslimani ubili jer je Srpkinja).

Daj da pricamo o tom...ljudskom dijelu rata...sta ste pricali dok ste bili na liniji....s kim si se "prepucavao"... mojne mi majke ti bistriti ratnu politiku i u oci me lagati (cuj VJ nije ucestvovala-pa citaj jarane sjecanja na mrtve u beogradskim novinama, pa ces vidjeti).

Daj ako vec gubis vrijeme, da to bude interesantno i nama i tebi.
baba
Posts: 139
Joined: 16/06/2004 01:17

#59

Post by baba »

Kako se zove oficir kome je Celo prosuo mozak ispod mosta na Skenderiji?
DeanGospo
Posts: 50
Joined: 17/01/2004 00:00

#60

Post by DeanGospo »

A da se ne bi dalje naglabali...jest nije, jest nije .... evo ti djelic sa sudjenja Milosevicu, pa da imas dodatne tragove:
Bhdani wrote: Krajišnikova šifra, Mladićevi vukovi



Po prvi put u četrnaest mjeseci suđenja Slobodanu Miloševiću, pripadnik Crvenih beretki, jedne od najzloglasnijih paravojnih jedinica u proteklom ratu, pokajao se zbog svega što je učinjeno i u njegovo ime. "Ja sam došao ovdje u ime onih koji nikada neće progovoriti, ljudi ubijenih samo zato što su bili druge nacionalnosti", rekao je svjedok, javnosti poznat samo pod pseudonimom C-17. Mnogi svjedoci, nazvani "insajderima", svjedočili su prije njega, neki od njih mnogo viši u hijerarhiji, neki čak i "članovi zajedničkog zločinačkog poduhvata", ali nakon svakog takvog svjedočanja činilo se kako je nešto ostalo nedorečeno. Ovaj put, ništa nije ostalo neizrečeno. C-17 je u dvodnevnom svjedočenju opisao kako su u proljeće 1992. u turistički kamp na Buni, pored Mostara, stigle brojne paravojne formacije iz Srbije, uključujući Crvene beretke, Bele orlove i pripadnike Srpskog četničkog pokreta.

Ulazeći u kamp, C-17 vidio je trojicu pripadnika Crvenih beretki kako putem šutiraju mještanina Pavu Gagru, nakon što su ga izbacili iz kuće koja je već bila u plamenu. "Šutirali su ga putem, nešto manje od jednog kilometra, i on je umro u tom šutiranju", rekao je svjedok. Dok se to dešavalo, na ulazu u kamp pojavio se oficir JNA, vrišteći na sav glas: "Ko je vas poslao ovdje?!" Jedan od dobrovoljaca je odvratio: "Nazvat ću Frenkija, pa ćeš vidjeti ko nas je poslao!", a zapovjednik te skupine Crvenih beretki, Aco "Legija", "spomenuo mu je familiju i ostalo" prije nego što su nastavili svađu unutar jednog od bungalova.

C-17 nije znao ko je oficir JNA, ali je tek kasnije saznao, kada je on postao načelnik Generalštaba VJ, da je riječ o Momčilu Perišiću. Potonji je, pak, i pored neslaganja sa dobrovoljačkim jedinicama iz Srbije, 6. maja 1992. zapovijedao njima, snagama JNA i jedinicama srpske TO, u napadu na Mostar. "Desnu obalu je radila 63. padobranska brigada, a na lijevoj je bilo svega, mi i mnogo rezervista JNA", kazao je svjedok. Tokom napada, srpski teritorijalci su ubili i izvjesnog Cvitanovića, stanovnika Mostara, kojeg su prvo ugurali u šaht da bi za njim bacili ručnu bombu. Kada je srpska televizijska ekipa stigla tamo, nekoliko minuta kasnije, vojnici koji su još stajali oko šahta kazali su reporteru da je riječ o srpskom civilu, kojeg su ranije ubile hrvatske snage.

Nakon toga uslijedio je napad na Bijelo Polje, u kojem je učestvovala čak i avijacija JNA. Do trenutka kada su pripadnici Crvenih beretki ušli u selo, tamo je ostalo tek nekoliko žitelja. Onda su pobili njih. "Pero Divljaković je ubio nekog starca. Prvo mu je odsijekao uši, bacio ga u bazen i gađao ga ciglama sve dok nije potonuo", kazao je C-17. Trenutak istine za ovog svjedoka došao je nekoliko dana kasnije, kada se JNA počela povlačiti iz Mostara. Kako mu je naređeno da drži na oku položaje na drugoj obali rijeke, C-17 se popeo na jednu od visokih zgrada i počeo dvogledom gledati na drugu stranu. Umjesto položaja vidio je grupu civila, koji su se u pratnji naoružanih ljudi u maskirnim uniformama kretali ka obali Neretve. "To je razlog iz kojeg sam ja ovdje", kazao je on, opisujući do šta se dalje desilo. Civili su vođeni ka obali, gdje je druga grupa civila već bila ubijena. "Među ubicama sam poznao Peru Divljakovića i Vranjanca... Ne mogu to opisati... ubijali su ih pištoljima, noževima, puškama, svačim..."

Nakon povlačenja iz Mostara i kratkog predaha u Nevesinju, C-17 je sa ostalim pripadnicima Crvenih beretki otišao u drugi ljetni kamp u selu Borci, na Boračkom jezeru. Nakon kratke i intenzivne obuke, u posjetu kampu stigao je Franko Simatović. "Frenki je došao helikopterom. Aca Legija mu je predao raport. Nakon toga, Frenki je počeo sa patriotskim govorom o srpskim vitezovima, ne mogu tačno da se sjetim, ali taj neki patriotski šund."

Premda na pretresu otvorenom za javnost nije rečeno kako, C-17 se kasnije pridružio Bijelim vukovima, paravojnoj jedinici koja je formalno bila u sastavu Sarajevsko-romanijskog korpusa. Jedinica, u kojoj je bilo ruskih i bugarskih plaćenika, pod zapovjedništvom Srđana Kneževića, međutim, odgovarala je samo Ratku Mladiću, komandantu VRS-a. Sa sjedištem na Jahorini, ova jedinica je učestvovala u uzimanju UN-ovih talaca u proljeće 1995, nakon što je NATO bombardovao srpske položaje oko bosanskog glavnog grada. "Nikola Ribić, pripadnik jedinice, zaustavio je UN-ov džip, uzeo auto i vezao dvojicu vojnika za most", kazao je on, opisujući početak operacije. Nakon izvjesnog vremena, dok su sjedili u baru "Sando", na Palama, radiovezom je stiglo naređenje da se nastavi sa tom operacijom. Naređenje je stiglo od "Vihora", rekao je C-17. "To je bila šifra za Momčila Krajišnika."

U unakrsnom ispitivanju, Milošević ga je još jednom optužio da je izmislio kako napad JNA na Mostar, tako i masakr civila. "Nažalost, postoje grobovi u haremu, u kojem sam ja bio 1998, sa imenima svih tih ljudi", uzvratio je svjedok.

Izvor:
http://www.bhdani.com/default.asp?kat=f ... tekst_rb=4

inace....na webu je danas malo teze naci podatke o ucescu ovih jedinica, jer se takve stvari sistematski povlace (nedeljni telegraf je imao te clanke, sa slikama iz BiH, iako su se bavili drugim temama. Takodjer su imali i fine clanke o SANU i akademiku koji je anatemiziran nakon sto je krajem 80tih novinarima dao neke materijale o Memorandumu. Imas intervjuu sa njim). A zbog cega se ti podaci povlace...tema za neku drugu emisiju...vjerovatno Hag nad glavom cuda cini...
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#61

Post by violentjack »

Citati knjigu OSUDENI NA POBJEDU Kerim Lucarevic.obavezno je preporucujem

:-D
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#62

Post by grbavica70 »

DeanGospo

Nalupa se ti meni svega ovdje, kao i tvoji prethodnici...I cile si dokazao da je bilo napada na Predsjednistvo ?
Spominjes mi neke tamo umrlice, totalno irelevantne stvari, udovice nekakve ??
Niko nije rekao da neki pripadnici 63-e nisu "negdje" poginuli, mozda i Africi otkud znam, ali nije poginuo nijedan u izmisljenom "napadu" na Predsjednistvo, a o tome se vodio spor, dok ti nisi uletio klizecim startom i poceo da pametujes. Nijedan dokaz nisi naveo da je i jedna od tih jedinica boravila u blizini Sarajeva...Nemoj mi samo one suplje " pa zna se da su bili", nego mi reci konkretno ko, gdje i sta...

Violentjack

Toplo ti preporucujem "Lukava Strategija" od Sefera Halilovica, da naucis malo koliko je clanova SDA bilo naoruzano jos 1991-e...on spominje cifru od 60 000, ali je mislim da je ipak bilo mnogo vise.
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#63

Post by grbavica70 »

Taj "insajder" C-17, slagao je sve od prve do zadnje rijeci...nikada taj nije bio ni blizu Pala, a kamoli da je bio u Bijelim Vukovima kod pokojnog Knezevica...Takvih lazova je pun Hag a njih desetak je vec vraceno zbog lazi, petljavine i pretjerivanja...
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#64

Post by Sarajevska Princeza »

Hm, Haski Sud nije bas tako glup kao sto se tebi cini Grabvice. :D Vidis da je Haski Sud tako glup ne bi se Karadzic krio u sumama. Svi zlocinci bi trcali da se skinu odgovornosti - a cetnika u BH ima jos puno - ali svi ce oni jedan po jedan da se nadju ispred optuzenicke klupe. :D Nama cetnici ne trebaju, a onaj spomenik Draze Mihajlovica u Brckom sto je RS podigla - bice srusen ukidanjem RS.

Cetnicizam je orthodoxni TERORIZAM i kao takav mora biti ilegalan na teritoriji BH.
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#65

Post by JBT »

Grbavice, sto si bolan pucao na Sarajevo?
Uhvatio se u kolo sa seljacinama i mlatio po Sarajevu. I sta si postigao?
Sta bi postigao da si branio Sarajevo?
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#66

Post by grbavica70 »

Te "seljacine" o kojima pises, su Sarajlije rodjene, a na njih su pucali "seljacine" iz Sandzaka koji sa Sarajevom imaju veze kao i ti sa nuklearnom fizikom. O stazu na raznim robijama, da i ne pricam.

Ko je pucao na koga, vrati se malo pa razmisli...ubistvo Tarze na Grbavci ( zaklan u svom stanu), Trifka na J. groblju, Nikole G., i onda, kao kruna svega sto ce cekati Srbe u BiH, zlocinacko ubijanje vojnika JNA u Dobrovoljackoj...

Sta si mislio ti, da ce neko poslije toga da povjeruje u "multi-kulti" i tako te sprdachine od izjava....?? Ostalo je sve istorija, decko...
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#67

Post by ding-dong »

grbavica70 wrote:Te "seljacine" o kojima pises, su Sarajlije rodjene, a na njih su pucali "seljacine" iz Sandzaka koji sa Sarajevom imaju veze kao i ti sa nuklearnom fizikom. O stazu na raznim robijama, da i ne pricam.

Ko je pucao na koga, vrati se malo pa razmisli...ubistvo Tarze na Grbavci ( zaklan u svom stanu), Trifka na J. groblju, Nikole G., i onda, kao kruna svega sto ce cekati Srbe u BiH, zlocinacko ubijanje vojnika JNA u Dobrovoljackoj...

Sta si mislio ti, da ce neko poslije toga da povjeruje u "multi-kulti" i tako te sprdachine od izjava....?? Ostalo je sve istorija, decko...

prije JNA vojnika si zaboravio Bijeljinu,Zvornik i Focu.
btw,zaboravio si spomenuti i Straju Pandurevica.
te tvoje rodjene Sarajlije su najobicnije seljacine ciji su roditelji dosli u Sarajevo sa sela i koji su svoju djecu odgojili po svojim seljackim standardima.uostalom,ti to znas najbolje jer si i sam mali papcic.
i meni je iskreno zao sto vas nismo prvi poceli ubijati i sto vas nismo puno vise pobili,da se imate stvarno na sta zaliti.
jedino sto je sprdacina ovdje su tvoje nebulozne izjave u kojima pokusavas da opravdas svoje ucesce u monstruoznom pokusaju istrebljenja jednog naroda i fasisticku armiju koje si bio pripadnik.
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#68

Post by grbavica70 »

:zzzz: :zzzz: :zzzz:
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#69

Post by zijancer »

grbavica70 wrote:
Ko je pucao na koga, vrati se malo pa razmisli...
...
i onda, kao kruna svega sto ce cekati Srbe u BiH, zlocinacko ubijanje vojnika JNA u Dobrovoljackoj...
viri ti istina , SRaaam te biiiijo :skoljka:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#70

Post by manijak1 »

Da završim moje učešće na ovom topicu gdje se potvrdilo ono što sam tokom agresije saznao a to je da Č.O.Č :D .
I da podijelim spoznaju da me grbavica podsjeća na Nikolu Sheakspeera -zna se kako je završio jednog dana kada su sve nakupljene nebuloze eksplodirale - za tvoju informaciju ponoviću ti još jednom Predsjedništvo ste napali 1 maja oko 13 sati i 15 minuta , + cijeli uži i širi dio Sarajeva sve je okončano oko 20 sati na širem području grada a Predsjedništvo Poštu ( iznutra uništena zahvaljujući pozicijama radnika koji su sticajem okolnosti svi sa Vraca i Ilidže :D .) Vojnu bolnicu ste izgubili već oko 16 sati dalje ste pokušali Stari Grad paralizirati ..................ali niste jer ste tampončići bili - kao svjedoci bezuspješnog napada ostala su dva pitzgauera sa posadama i tramvaj ; kojima se nije odmah moglo prići jer ste patovima i pamovima rokačili sa Trebevića Skenderiju sa Zlatišta a čovjek koji je spasio u tom trenutku vaš upad u Predsjedništvo je jedan ( ne bih ti rekao njegovo ime sve i da ga znaš ) skroman i hrabar mladić ; kojega očito nema u knjigama koje pišu štapski oficirčići ARBiH .
Možda ga ima u Doktorovoj knjizi ali ne čitam to štivo jer me podsjeti kako smo bili blizu nestanka od kretenoida koji pored svega imaju obraza reći da su Sarajlije .Bagra.Gnjide.Vaši .Žohari.Ni više ni manje.
cool
Posts: 130
Joined: 07/09/2004 21:22

#71

Post by cool »

grbavica70 wrote:Te "seljacine" o kojima pises, su Sarajlije rodjene,
Moj komsija je bio jedan od organizatora za prebacivanje srpskih dobrovoljaca iz sela po Srbiji oko Sarajeva. Oni su zajedno sa Srbima koji su zivjeli u Sarajevu, tu se i skolovali, a neki su bili i rodjeni u Sarajevu, ucestvovali u istom zlocinackom projektu, pa ih mozemo nazvati i zajednickim imenom ZLOCINCI.
grbavica70 wrote:a na njih su pucali "seljacine" iz Sandzaka koji sa Sarajevom imaju veze kao i ti sa nuklearnom fizikom.
Sarajevo su branili svi pravdoljubivi i hrabri ljudi. Grad su branili svi oni koji su ga voljeli, i pri tome su kao zalog ulozili i svoje vlastite zivote.
grbavica70 wrote:i onda, kao kruna svega sto ce cekati Srbe u BiH, zlocinacko ubijanje vojnika JNA u Dobrovoljackoj...
JNA nije ni u kom slucaju paradigma za nesto sto bi cekalo Srbe u BiH. JNA je bila tada u tudjoj drzavi, bez pokazivanja namjere da ce je napustiti. Cak sta vise, naoruzavali su dobrovoljce SDS-a i ukopavali tesko naoruzanje oko grada, prije nego je i jedan metak ispaljen. Njihova namjera nije ni bila da postuju suverenitet i integritet BiH, nego da se bore za ciljeve srbijanskog rukovodstva. Srbi su bili gradjani BiH koji su imali sva prava u toj drzavi, ali je SDS na zalost zaveo vecinu i mobilisao ih za iste ciljeve za koje se zalagala JNA i Milosevic, a to je borba za Veliku Srbiju.
grbavica70 wrote:Sta si mislio ti, da ce neko poslije toga da povjeruje u "multi-kulti" i tako te sprdachine od izjava....?? Ostalo je sve istorija, decko...
"Multi-kulti" je postojao, ali ga je trebalo razrusiti, jer se na zgaristu toga trebala graditi Velika Srbija.
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#72

Post by grbavica70 »

E, aj kad si tako pametan, sada mi reci zasto i iz kojeg razloga, bi JNA napala Predsjednistvo i sa kojim ciljem ?? Ovo je ozbiljno pitanje.

Drugo pitanje : da je JNA zaista zeljela da napadne i zauzme Predsjednistvo, zar zaista mislis da ga ne bi zauzela u sekundi ? Zar bi poslala "dva pincgauera" umjesto pet tenkova i tri helikoptera ?
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#73

Post by Sarajevska Princeza »

Grbavica haj budi iskren pa reci svega ti jesi li uperio pusku na svoj grad i Sarajlije civile ili BH vojsku svejedno?

I ako jesi kakav je to osjecaj bio da pucas na svoj grad? Jel iz mrznje ili radi obecanih snova pa se pogresno prekalkulise? Mislim da su Srbi znali da gube Sarajevo i da nece biti onako kako je zamisljeno - da li bi postupili drugacije?

Drigim rijecima da li se Srbi Sarajlije osjecaju izdato od strane Karadzica? Ipak je to bio njihov grad a ne Karadzicev Triglav.
Last edited by Sarajevska Princeza on 25/09/2004 21:38, edited 3 times in total.
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#74

Post by CiCiban »

grbavica70 wrote: i onda, kao kruna svega sto ce cekati Srbe u BiH:?, zlocinacko ubijanje vojnika JNA:? u Dobrovoljackoj...
Sta si mislio ti, da ce neko poslije toga da povjeruje u "multi-kulti" i tako te sprdachine od izjava....??
:D jel mislis na multi-JNA iz dobrovoljacke koja je kruna svega sto je cekalo Srbe :D:?:? ili kako :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#75

Post by manijak1 »

Helikopteri ? :D
Gazele ?
Taj se može srušiti mitraljezom ne treba Stinger da se troši.
Kažem ti da je jedan tenk zbog ježića :D vratio se do Metalke .
Sve ostalo pitaj JNA generale :D i ja sebi postavljam isto pitanje :D a cilj mislim da ako si ozbiljan sagovornik a očito da nisi - je bio postaviti Bajramoviće i Abdiće :D umjesto neposlušnih .
Post Reply