"Centralni zatvor"- starta danas.....

Post Reply
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#1 "Centralni zatvor"- starta danas.....

Post by margareta »

:-) :lol: :-) :lol: :-) :lol: :-)

:D Slušate li na "202" emisiju :D "Centralni zatvor" i zašto ? :D



Meni je lično ta emisija UGLAVNOM dobra. Ponekad upršču motiku al'
pretežno su svi OK.





:zzzz: Nije im baš nešto direktor :x :shock: Adi Sarajlić, al' :roll: ga neko dobro gura.... :x
Last edited by margareta on 01/09/2004 15:08, edited 1 time in total.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#2

Post by margareta »

:D Danas je važan dan po :D "Centralnom"- "202" :roll: i po
početku nastave :roll: za osn. :sad: i sr. šk. :roll:
Last edited by margareta on 01/09/2004 15:00, edited 1 time in total.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#3

Post by margareta »

:shock: Bože šta je ovo :razz: , danas samo ja :roll: ( bh.lonac ) :roll: i poklopac :-)
:lol: (Srbija! Srbija ! ) :lol:
CarpeDiem
Posts: 73
Joined: 15/11/2002 00:00

#4

Post by CarpeDiem »

Hm...Centralni zatvor...? Sta reci? Slusam ih ponekad, kada stignem. Evo upravo cu da prebacim na 202 da cujem sta ima :) Licno ne mogu politike i sve mi ovo lici kao pokusaj da se vrate 90-te i Omladinski program. A to je nemoguce! Losa su kopija! Od svih njih Adi nije los (premda je nafuran, pa ga nesto licno ne mogu), Bafta je kriza do bola. Oni koji su pratili Omladinski prije rata znaju da je Bafta bilo lijevi potrcko na istom, a sada se fura k'o da je ... Bolje da ne lajem :D Covjek koji se razumije u sve moguce od filma, muzike, politike... Bljak!!! Sve u svemu poslusam ih kada bude dobre zike, jer je uglavnom dobra (uzimajuci u obzir muziku na drugim radio stanicama u gradu). Valjda je dovoljno :-)
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#5

Post by kijametdedo »

evo upravo slusam...

voditelj (ne znam mu ime, a i ne zanima me) ima govornu manu u obliku suskanja, mucanja, te je nesposoban da slozi logicnu, sintaksicki integralnu recenicu.

plus ono sranje sto im je neko prodao k'o profesionalni fol, kad malo prica, pa malo pusti muziku, pa prica, pa svira...

emisija je diletantsko smece koje pretenduje da bude "saturday night live". jako lose...

al ako nista zabavno je slusat raju kad se jave, prave sarajevske mahalske naprde, svi imaju po 7 razreda osnovne, a razumiju se u sve, od makroekonomije do kulinarstva. :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#6

Post by mIRCerka »

obzirom da me glava strasno boli, dragi dedo ne skontah pola onog sto si rekao, ali nema veze, uz tebe sam sta god ti rekao. :)
slusala sam tu emisiju u proljece, bilo je dobrih tema, al brate mili nervira me Adi Sarajlic kad te fakticki ukine sa linije jer se ne slaze sa tobom!!!!!!!!!!!!! podsjeca me na Arcibalda, 2 snjezane i 14 patuljaka.. samo fali ARCI :)
dedo, ti si meni kralj :D
CarpeDiem
Posts: 73
Joined: 15/11/2002 00:00

#7

Post by CarpeDiem »

Ovaj danas je jos jedan primjer ljudi koji se "razumiju" u sve i svasta. Voditelj je Ahmed Buric cije tekstove mozete citati u Danima. Pise o svemu od muzike, sporta (posebno voli tekstove o Zelji, jer je valjda Zeljovac), filma... A ovo danas je vrhunac! Stvarno je pogresan covjek na pogresnom mjestu!
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#8

Post by margareta »

Adi Sarajlić je JEDINI stalni uposlenik i direktor "202", kao i mnogih drugih projekata, npr. "karaoke" itd., a ŽIVE veze NEMA sa osnovnim novinarsko profesionalnim kodexom ..........

Govornih grešaka ima i previše , tipa : VEGETIRA a hotio je rjet GRAVITIRA!

Nafajto se dobrih i osrednje dobrih novinara , neplačenih naravno i 1 x u sedmici ON vodi emisiju ,izuzetno neuspješno !
Mladen Marić je pametno uradio - zbogom - Adi !

Bahto super šupalj tandem sa Adijem !

Ostali su OK.
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by kijametdedo »

joj kad se sjetim arcibalda...

covjece ono je bio bolesnik jaci. zadnjih desetak emisija raja mu je stalno prijetila. i to ne marisanom, neg bombama i zoljama... :lol:

a bio je jedno vrijeme jedan lik, stalno mu se javljao u program i selamio ga: "arci evo pozdravljamo te ja i tvoja mama iz kreveta. rekla ti je da operes sudje, posto ce ona doci kasno" ili recimo "arci, reci staroj veceras da opere noge, sjebala mi je carsaf sinoc" :lol: :lol: :lol:

nama je to u vodu jedno vrijeme bila omiljena emisija, u rovu upalimo tranzistor i smijemo se budali. to nam je dolazilo kao zamjena za vecernje izlaske... :-)
TIHIC
Posts: 12
Joined: 29/05/2003 00:00

#10 C.Z.

Post by TIHIC »

Mozda je sa dozom ironije vegetirao.
Ja generalno mrzim sve te nepismene komunjare i mislim da ih treba pomesti iz svih medija.
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by kijametdedo »

a jel i ti imas velike usi? :D
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#12

Post by margareta »

Ja GENERALNO osuđujem i smatram primitivcem SVAKOGA ko "koristi"
termin KOMUNJARE.

Ne zbog komunista , nego zbog onih koji krajnje primitivnim žargonom pokušavaju degradirati komuniste.

Svaki puta kad čujem "komunjare" ODMAH mi se oslade komunisti.Sigurna sam da kod mnogih ta vrsta govora ima suprotan efekat od željenog.
TIHIC
Posts: 12
Joined: 29/05/2003 00:00

#13 e vidis

Post by TIHIC »

meni se ne gade oni koji glorificiraju, smatram da je jedna od prednosti nekomunistickog drustva to sto stvari mozes nazvati pravim imenom.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#14

Post by margareta »

Sve što je napredno to je i dobro, ali SVE ima i svoju granicu tolerancije.
Bez i malo ironije ili zadnjih namjera , sigurna sam da NIKO iole civiliziran NIKADA neče POGRDNIM imnom nazivati NIKOGA, ne radi drugoga nego radi sebe.
Često puta zausput imala sam "priliku" čuti psovanje Tita il' na što sam se zgražavala.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15

Post by mIRCerka »

Druze Tito, Ljubicice bijela
tebe voli omladina cijela!


Radi price o "demokratiji" mi je drago sto mi je zadnja clanska iskaznica PIONIRSKA!
Da mi bogdom glava nije ovliko narasla, sad bih nakacila plavu kapicu i crvenu maramu samo iz inata onima kojima je smetao zivot u komunisticko dobra.
Kijametdedo, da te pitam, kako si mi danas? :D
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#16

Post by kijametdedo »

malo umorno, rakijalo se sinoc... :D
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#17

Post by margareta »

"mIRCErko"
Kod tebe je baš sve pošteno - što na umu - to na drumu.
.......drugi se ufurali u neke velikane i veličine, misterije Zemlje i Kosmosa
..........svi pokupili svu pamet svijeta , svi največi vjernici , največe patriote, sve sami mudraci........................................
.........šteta što trate svoje potencijale ovdje , umjesto da nam odmah smjene sve funkcionere i daju se u promet.......ma mi ne bi znali gdje smo od rajskih ljepota.........

ciao "mIRCEka"
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18

Post by mIRCerka »

ma zovi me mIRCi ;)
iskreno da ti kazem, svi su pametni, svi su puni ideja svi su WOW super, a samo znaju da pricaju...da mi je vidjet nekog od njih da zavrne rukave i da nesto uradi!
obzirom da sam dijete mjesanog braka, nalazim se prozvana nacionalno koga god da taknu ;););)
i njima iz inata sam uvijek na suprotnoj strani...nema mi nista draze nego se prepucavat, ali far u far ne preko foruma....to posmatram kao vjeciti sukob pitari - manijaci....
nemam nista ni protiv koga, samo nek mene ne diraju.....

nego, dedo, kako se to rakijalo bez mene???? moram podmazat koljeno, meniskus me zeza :P

odo radit sef ce me objesit :P:P
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#19

Post by margareta »

"mIRCerka" , jel' sad dobro?
asocira me na (k)cerku mira i slobode ali i na mircerku, onu koja mirca...
.......svejedno si pozitivan lik od početka do kraja..................
skoro smo jednako "raspoložene" na zvuke novokomponovane "etno muzike"....
mirno i marljivo radi , ko radi ne boji se gladi i JOŠ MIRNIJE spavaj jer
imamo mi svoje gospodare koji čuvaju naše vitalne (ira)nacionalne interese i funkcije NAŠIH "organa i organskih sistema"
i ja sam kontaminirana ..........
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20

Post by mIRCerka »

:-) :-) :-) :-) mah, ko radi umire od gladi.......
ja sam pozitivno nastrojena osoba oduvijek
:zzzz: zjeeevvv
smorena sam od posla, valja izdrzat do 5.....
Post Reply