central...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#126

Post by JD »

lolita_xx wrote:nisam znala da ne pustaju u patikama..
ma to je davno bilo kazem ti

a ja sam uvijek u tenama pa nista... (imam i ja "celu" iza ledja haha ) :-D



@zena21 hahahaha i ja sam isto pomislio :lol:
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#127

Post by lolita_xx »

zena21 wrote:
amrino wrote:Jedno vrijeme je kruzila prica po gradu i mnogi se kunu da je ziva istina...Jedan lik koji je radio kao konobar u Kiborgu je jednu noc posao u Central. Na vratima su ga zaustavili- i lagano vratili jer je bio u - patikama....
Lik se pravo sjebao...sutra ujutro dosao na posao i prepricavao jaranima sta mu se desilo...Hadzi Celo koji je za sankom pio kaficu i citao novine je nacuo o cemu ovaj prica...i dreknuo- MOLIM?!
Ono sto slijedi- kazu da spada u NAJ scene ikad.
Celo je sjeo u auto i otisao kuci...vratio se brzinom svjetlosti- u trenerci, koja je bila utrpana u debele vunene priglavke i - naravno u patikama. Naredio je malom s pocetka price da ide za njim i zapicio putem Centrala urlajuci- E haj sad da vidim koga nece pustit'!!!
:D :D :D
mozda su ga upucali konobari iz Centrala :shock: :lol: :lol:
mozda.. vidis trebali bi ispricati policiji :lol:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#128

Post by zena21 »

JD wrote:
lolita_xx wrote:nisam znala da ne pustaju u patikama..
ma to je davno bilo kazem ti

a ja sam uvijek u tenama pa nista... (imam i ja "celu" iza ledja haha ) :-D



@zena21 hahahaha i ja sam isto pomislio :lol:
Great minds think alike :lol: :lol: :lol:
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#129

Post by JD »

eto vidite sta je pravi kafic, dokle se ide da se sacuva ugled jednog kafica.... :-)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#130

Post by zena21 »

ja mislim da nama nedostaje jedan kafic poput onoga "Cheers" :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#131

Post by Lace »

zena21 wrote:ja mislim da nama nedostaje jedan kafic poput onoga "Cheers" :D
ima ...al to su oni kafici u koje volis da odlazis, nema guzve...gdje sjedis za sankom i naprdjujes...recimo kinemica radnim danima :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#132

Post by Saian »

zena wrote:
p.s.
zvala bih te da popijemo caj, al necu da ti kvarim "sliku" :oops:
nista onda zvat cu ja tebe, kontam u pogledu "slike" ja nemam sta izgubit, naime nizhe od dna ne ide :D :D :oops: :oops: :oops:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#133

Post by zena21 »

Lace wrote:
zena21 wrote:ja mislim da nama nedostaje jedan kafic poput onoga "Cheers" :D
ima ...al to su oni kafici u koje volis da odlazis, nema guzve...gdje sjedis za sankom i naprdjujes...recimo kinemica radnim danima :D
ja ne hodam po kaficima, tako da nemam pojma :roll: :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#134

Post by Kwaheri »

Saian wrote:
zena wrote:
p.s.
zvala bih te da popijemo caj, al necu da ti kvarim "sliku" :oops:
nista onda zvat cu ja tebe, kontam u pogledu "slike" ja nemam sta izgubit, naime nizhe od dna ne ide :D :D :oops: :oops: :oops:
neko ce morati popravljati "image" :D :oops: a ja sam u godinama..nit' se prodajem, nit' se udajem... stari bi rekli :D

:kiss:
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#135 we

Post by Fiore »

najbolje sveki ulaz prilagodit posjetiocima., po tezini.,po visini.,po sirini jos onu vagu ditalnu poslije usput da se izmjeri masa novcanika.. ne daj boze da bude 40-50grama lakse od dozvoljenog prosjeka..pa onda mjerenje stopala.,velicine sake., duzina prstiju...
Lakse je ponijeti zdravstveni karton et da olaksam.. :D
fredy-s
Posts: 11
Joined: 06/07/2007 03:59
Location: Sarajevo

#136

Post by fredy-s »

to ti je central,zato ja niked dole ne idem
psychodelic
Posts: 10
Joined: 01/11/2006 21:14

#137

Post by psychodelic »

Sve je samo stvar tvog stava! Ne moze tebe niko otjerati od tvog stola, pa ni gazda! Mislim, moze pokusati, al sto bih mu se nagovorila! :x Cuj molim te?! Ima i taj fazon kad ti odnesu kafu ili pice koje jos nisi do kraja ni popio kako treba, samo da bi te otjerali odatle....al neces majku ti, ja tek tada namjerno zasjednem jos sat vremena...platila sam i mogu da radim sta hocu i da sjedim kako hocu!
Hehe, joj sjecam se daaavno u onom Orange-u, sjedim ja pijem neki caj cini mi se sa jaranicom, nije bitno, kad na stolu ispod onog staklenog ogromni karton na kojem pise: "Ako ne dobijete racun od konobara, niste duzni platiti!" I to mi bi smijesno, i ja i jaranica onako cisto iz zezancije kad smo krenule, ja njemu fino, kulturno: "ovdje pise da ne moramo platiti, pa i necemo, jel tako?!" (da se razumijemo, to je trebala biti sala, malo konobara da isprepadamo :D )...kad on meni se nagovori svega i svacega, izvrijedja me na licu mjesta...jos govori sta ako to pise tu, to stoji onako bezveze...bla bla bla....e tu ti se mi naljutimo i samo fino" Hvala na usluzi, dovidjenja" i preko vrata...i naravno nismo platile! :D :D A nece mene niko zaj khm khm... :x
Hendrix
Posts: 4111
Joined: 27/02/2004 00:00

#138

Post by Hendrix »

Od 10 konobara 9 su papci i debili koji se kurče ko da su vlasnici objekta.
S par sam se zakačio opasno do sada u raznim mjestima jer jednostavno ignorišu šta naručiš i ponašaju kao da sam ja onde zbog njih.
Kafu kad naručim i čašu vode ja to i očekujem na stolu a ne kaficu i onda mi priča kako nema on vremena za vodu, halo ba donesi je i gotovo.I onda priča kako nisam ja jedini tu koji sjedim eto ti kafa jebla te ona i tome slično.
Jednom mi drugi lik govori "saću ja šlauf ovdje dovuć pa će bit vode za kafe..." a moj jaran sjedio sa mnom popizdio "Nabij ga sebi u pakšu majmune.." :D
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#139

Post by Pooll »

Hendrix wrote:Od 10 konobara 9 su papci i debili koji se kurče ko da su vlasnici objekta.
S par sam se zakačio opasno do sada u raznim mjestima jer jednostavno ignorišu šta naručiš i ponašaju kao da sam ja onde zbog njih.
Kafu kad naručim i čašu vode ja to i očekujem na stolu a ne kaficu i onda mi priča kako nema on vremena za vodu, halo ba donesi je i gotovo.I onda priča kako nisam ja jedini tu koji sjedim eto ti kafa jebla te ona i tome slično.
Jednom mi drugi lik govori "saću ja šlauf ovdje dovuć pa će bit vode za kafe..." a moj jaran sjedio sa mnom popizdio "Nabij ga sebi u pakšu majmune.." :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#140

Post by Neelix »

ima jedna stvar koju ne kontam, kad je rijec i o centralu a i o milion drugih bashtica, iliti mjesta za ispijanje kafe...ne mogu da shvatim poriv za odvrtanjem muzike kao da sam na koncertu u prvom redu, a ne na jebenoj kafi...

hajd kad odvrnu u klubovima il sha ti ja znam, to je i za ocekivati, al u ljetnoj basti gdje ljudi dodju da odmore, popricaju s nekim i sl, ti se moras dernjat iz petnih zila sugovorniku direktno na uho da bi te ista mogao razumjet....

jos pogotovo u strosmajerovoj, kad se pocnu nadglashavat, "ko ima bolji zvucni sistem", pa cujes 4 pjesme odjednom, dodje covjeku da poludi samo dok prodje ulicom... :?
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#141

Post by Bea_Trix »

karanana wrote: Ja i dalje sumnjam da im je frajer rekao da ustanu i da odu, i iako je bio par koji je trebao sjesti, njima se garant nije svidjelo da dijele stol sa nekim pa su same ustale i otisle.
dobro nije im se svidjelo. i sta s tim? ne bi se ni meni svidjelo! kojeg cu vraga dijeliti za svoje pare sto i sa kim, s kim ne zelim, koga ne poznajem?gdje to ima bogati, osim kod nas?

svasta i ovaj svijet lupeta :roll:
Post Reply