centar za obrazovanje siroki brijeg

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#26 Re: centar za obrazovanje siroki brijeg

Post by vješalica »

Moram pitati samo još ovo ukoliko imaš državni za C kat. i ako položiš za D,da li opet moraš neke papire ganjati da ti to vrijedi i za D,ili ponovo nešto polažeš? :)
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#27 Re: centar za obrazovanje siroki brijeg

Post by mali_balon »

vješalica wrote:Moram pitati samo još ovo ukoliko imaš državni za C kat. i ako položiš za D,da li opet moraš neke papire ganjati da ti to vrijedi i za D,ili ponovo nešto polažeš? :)
Drzavni ti je diploma, tj znaci da si zavrsio zanat (KV) vozac motornih vozila bez obzira koju ili koliko kategorija imao polozeno. "Problem" je ako imas sve kategorije a nemas drzavni dodje ti isto kao da nemas ni jedne kategorije. MIslim nije problem vise je to steta jer nikad ne znas kad ce ti zatrebati, jer bez drzavnog ne mozes bit vozac kamiona ili autobusa jer ta vozila imaju tahografe, a novija vozila su opremljena digitalnim tahografima u koje ide katrica vozaca, a karticu ne mozes dobiti ako nemas drzavni.
User avatar
dufa
Posts: 105
Joined: 04/05/2009 15:41

#28 Re: centar za obrazovanje siroki brijeg

Post by dufa »

Mislio sam upisati usavrsavanje na nekom od elektro smjerova pa me interesuje da li je neko u skorije vrijeme upisao V stepen u Sirokom Brijegu i kako je to sve islo?

Hvala
User avatar
dufa
Posts: 105
Joined: 04/05/2009 15:41

#29 Re: centar za obrazovanje siroki brijeg

Post by dufa »

Izgleda da slabo ima kandidata koji su se doskolovali u ovom centru a da su ovde na forumu
User avatar
anglista
Posts: 31
Joined: 02/08/2021 07:11

#30 Re: centar za obrazovanje siroki brijeg

Post by anglista »

Pozdrav! Obzirom da je tema centar za obrazovanje iako drugi grad u pitanju, zanima me da li je neko pohadjao i prekvalifikovao se u Centru za obrazovanje odraslih, Zivinice ili Tuzla??

Da li su legitimni ovi centri, i priznati? Hvala!!
Post Reply