Celik-Sarajevo opet

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Stari
Posts: 6801
Joined: 10/10/2003 00:00

#76

Post by Stari »

havetinja wrote:pa stari, to je nekako vise stvar ukusa. ne znam postoje li objektivni parametri da nesto proglasis lijepim ili ruznim, ali imam osjecaj da je bosmal jedan uzbiljan urbanisticki i funkcionalni promasaj.
pazi, ja nisam arhitekt i gledam to cisto sa stanovista mjestanina ovog grada.

da skratim : ruzni su i upropastili su taj dio grada, koji ruku na srce i ranije nije bio neka pljacka :(
Ma ..u redu je ...ja sam Sarajevo gledao samo na fotografijama....ti kao sarajlija sigurno bolje i vidis i znas
ze-punk
Posts: 11
Joined: 02/09/2004 11:19
Location: zenica

#77

Post by ze-punk »

mali cadjavi grad cesto napravi nesto ovako:

Image

uzivajte!
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#78

Post by Stitch__ »

Kaiser wrote:Evo ust'o sam, druze, sad is'o pisat! 8-)

Evo hocel' me iskupit ako kazem da sam jutros kupio Avaz? :D
oproshteno ti je :D

shalu na stranu, reci cu ti samo neke sitnice..

...ne znam koliko si upoznat sa studijem zurnalistike, helem, svi studenti moraju odraditi praksu na radiu, tv, i u pisanim medijima...znaci, to je njihova duznost ako zele zavrsiti fax...medijske kuce su ih obavezne primiti...ali im za rad ne moraju platiti ni feninga...znas li ko ih jedino placa? i to po 150-200 dm za mjesec prakse...nije to puno, ali veseli studente vjeruj...uostalom, ni ti se ne bi bunio protiv dodatne dvije glave u dzepu :D

da ti ne govorim o tome da preko 500 porodica zivi od avaza, da su plate dobre i redovne, da radnici ne moraju mozgati hocel necel kace i sl...

a zasto je uspjesan? pa brate, ako vam se ne svidja avaz nemojte ga kupovati...petkom se proda 100.000 primjeraka, a i ostale dnevne novine imaju tv prilog...pa eto...

a ove pateicne i ljubomorne navode idiota necu ni spominjati...ne znaju oni nista o avazu, ni o prvim danima novine kada su ga radoncic, izet gegic i nedim lisak sami stvarali u podrumu u radicevoj ulici...
Post Reply