CELIK IPAK OSTAJE PRVOLIGAS

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
precidia
Posts: 19
Joined: 08/04/2006 07:56
Location: Canada

#1 CELIK IPAK OSTAJE PRVOLIGAS

Post by precidia »

S obzirom da smo po drugi put na jedvite jade osigurali opstanak u elitnom drustvu ( hahaha elitnom!!!! ), sta vi mislite hoce li biti po onoj narodnoj treca sreca pa da slijedecu sezonu ne budemo imali srece?

Sramota je da pored onakvih navijaca i publike, mi gubimo od drugorazrednih ekipa, kojima igranje na Bilinom Polju dode kao izlazak u Evropu i stalno se borimo za opstanak.

Kao sto kaze Frenky u spotu BH Fanaticosa mozda je i nama vrijeme da jednom vec kazemo dosta i pocnemo RUSIT !!!!

GOOOL SVE BI DAO JA ZA GOOOOOL, DJETINJSTVO PRVU LJUBAV ZA GOOOOOOL , CELIK DAJ GO,DAJ GO,DAJ GO,DAJ GO, AJDE LIKCE DAJ GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#2

Post by Mahalac »

Sto li onog Hafizovica neko ne pozove u kakav talk show...idealan bi bio.





....zao mi Travnika :(
precidia
Posts: 19
Joined: 08/04/2006 07:56
Location: Canada

#3

Post by precidia »

U pravu si i meni je zao Travnika, hebiga nasa su ekipa, uvijek su nam davali bodove kada je bilo potrebno.
S druge strane, sta ce Hafizovic u talk-show? Da govori ..... ovaj, ...... onaj...... ovako.......nako.....
Ima i boljih gostiju, npr. Bekim Pasalic, Mirsad Hibic, Elvir Bolic, to su ljudi koji nam trebaju. Koji imaju neko ime, koji nesto vrijede i cije rijeci nisu suplje.
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#4

Post by Muatez »

Precidia.
Tesko jaruga i za slijedecu sezonu.Jedini uspjeh je kada bi ocistili kompletnu upravu,sve do zadnjeg.Poslije toga sa novim ljudima mozda i bude nesto ali dok su ovi nema sanse i bilo kakvog napretka.Uprava- karcinom celika.Odstrani karcinom imas zdrav klub,nije do trenera i igraca sve su ovi krivi.Losa organizacija i nedostatak sredstava su odraz lose uprave a ne igraca i trenera.Mogu se naci dobri treneri,igraci nam nisu toliko losi,navijaci su najbolje sto imamo ali uprava boze sacuvaj,krivim malo i opstinu jer i ona ima maslo u svemu tome..


Mogu se zahebavat ali jednom kad jug eksplodira.........
ze-punk
Posts: 11
Joined: 02/09/2004 11:19
Location: zenica

#5

Post by ze-punk »

trenutno se vodi rat izmedju politicara (sda) koji imaju svog kandidata za predsjednika kluba, a.krehica u zenici poznatog kao nesposobnog biznismena, ali zato jako politicki podobnog sda-ovog pijuna i navijaca kojima je dosta takve prakse odlucivanja u klubu i koji imaju svog kanditata nijaza gracica!

veceras je skupstina kluba, pa ce se sve znati
Post Reply