Ceca Maxovizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

pachuka
Posts: 20
Joined: 14/03/2011 01:44

#1 Ceca Maxovizija

Post by pachuka »

zdravo,imali ili znal neko gdje mogu pogledati cjelu ili dio emisije kada je ceca gostovala u maxoviziji mislim 2000godine poznata emisija kada je zena nazvala i pitala za cecinu ogrlicu koju je arkan otrgnuo njenoj sestri kada ju je ubio.hvala


OVO NIJE RASPRAVA NEGO IMAL NEKO ILI NE SNIMAK
Last edited by pachuka on 17/03/2011 15:06, edited 1 time in total.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by KatarinaKosaca »

pachuka wrote:zdravo,imali ili znal neko gdje mogu pogledati cjelu ili dio emisije kada je ceca gostovala u maxoviziji mislim 2000godine poznata emisija kada je zena nazvala i pitala za cecinu ogrlicu koju je arkan otrgnuo njenoj sestri kada ju je ubio.hvala
I ja sam jako željela vidjeti taj snimak, jer je istina da je zvala žena i rekla da ogrlici nedotaje jedan dijamant, ali nigdje nisam našla.
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#3 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Been »

KatarinaKosaca wrote:
pachuka wrote:zdravo,imali ili znal neko gdje mogu pogledati cjelu ili dio emisije kada je ceca gostovala u maxoviziji mislim 2000godine poznata emisija kada je zena nazvala i pitala za cecinu ogrlicu koju je arkan otrgnuo njenoj sestri kada ju je ubio.hvala
I ja sam jako željela vidjeti taj snimak, jer je istina da je zvala žena i rekla da ogrlici nedotaje jedan dijamant, ali nigdje nisam našla.
Meni su ljudi pričali da su gledali, sjedili u studiju, bili komšije žene što je zvala, ali stvarno tog snimka nigdje nema..Biće da je urbana legenda..
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Cholina_Lokica »

O tome svi masovno gledaju, ali ja nikad nisam ni od koga cula da je fakat gledao, a snimka nigdje ni na mapi :-) Sve su gledali od tetkine tetke amidza
pachuka
Posts: 20
Joined: 14/03/2011 01:44

#5 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by pachuka »

@di wrote:To je isto kao ono što je "kao" Nele rekao Jeleni Karleuši kako je ona nastala ... a nigdje snimka. To je sve od tetkinog zeta sina unuka brata neko rekao.
sad sam gledao ima video ali samo pocetak maxovizije kad ona brblja o sebi nesto...dok sve druge epizode maxovizije imaju u fullu ova samo ima pocetak i nikako niko ne moze da nabavi cjelu epizodu te noci
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#6 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Adriatic »

pachuka wrote:
@di wrote:To je isto kao ono što je "kao" Nele rekao Jeleni Karleuši kako je ona nastala ... a nigdje snimka. To je sve od tetkinog zeta sina unuka brata neko rekao.
sad sam gledao ima video ali samo pocetak maxovizije kad ona brblja o sebi nesto...dok sve druge epizode maxovizije imaju u fullu ova samo ima pocetak i nikako niko ne moze da nabavi cjelu epizodu te noci
Što li bože?
pachuka
Posts: 20
Joined: 14/03/2011 01:44

#7 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by pachuka »

Adriatic wrote:
pachuka wrote:
@di wrote:To je isto kao ono što je "kao" Nele rekao Jeleni Karleuši kako je ona nastala ... a nigdje snimka. To je sve od tetkinog zeta sina unuka brata neko rekao.
sad sam gledao ima video ali samo pocetak maxovizije kad ona brblja o sebi nesto...dok sve druge epizode maxovizije imaju u fullu ova samo ima pocetak i nikako niko ne moze da nabavi cjelu epizodu te noci
Što li bože?
ne znam ;)))
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#8 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by VjecitiStudent »

Imas ovdje neke snimke u tri dijela, samo ne mogu ti reci jel to to, jednostavno, to smece ne mogu ni gledati ni slusati
http://www.youtube.com/watch?v=vV0QTca5kkI
pachuka
Posts: 20
Joined: 14/03/2011 01:44

#9 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by pachuka »

VjecitiStudent wrote:Imas ovdje neke snimke u tri dijela, samo ne mogu ti reci jel to to, jednostavno, to smece ne mogu ni gledati ni slusati
http://www.youtube.com/watch?v=vV0QTca5kkI
nije ba trazio sam ovo je iz 95 ili 98 al u svakom slucaju hvala...
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#10 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Pera Trta »

Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#11 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by nellington »

Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
Iskoristimo Sa-x kao bazu za neki domaći snoups, otvorimo temu - legenda ili istina - naći će se pitanja, samo da se nadamo da se pojave i ljudi koji znaju odgovoriti i da stoje iza svojih riječi, tj da se umanji potencijalni boškobuhizam na temi.
User avatar
paravan
Posts: 541
Joined: 22/12/2010 12:43

#12 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by paravan »

Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
kako li ga je zvao ako se ovaj objesio :lol:
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#13 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Pera Trta »

paravan wrote:
Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
kako li ga je zvao ako se ovaj objesio :lol:
Pa to ti kažem, ljudi lupaju bez veze :-D
Valjda se "objesio" nekad kasnije nakon što je ovaj zaglavio u zatvoru :)
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#14 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Pera Trta »

nellington wrote:
Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
Iskoristimo Sa-x kao bazu za neki domaći snoups, otvorimo temu - legenda ili istina - naći će se pitanja, samo da se nadamo da se pojave i ljudi koji znaju odgovoriti i da stoje iza svojih riječi, tj da se umanji potencijalni boškobuhizam na temi.
Ja sam sto posto za to :thumbup:
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#15 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by samo malo »

Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
Ja jos ne znam jel istina da su Teletabisi u BiH ukinuti zato sto su se djeca negdje u okolini Kiseljaka igrali Teletabisa i skocili kolektivno u bunar :-)

Dajte jos urbanih legendi... posebno ovih ratnih, ono Branko Kockica na tenku i slicno.
pachuka
Posts: 20
Joined: 14/03/2011 01:44

#16 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by pachuka »

samo malo wrote:
Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
Ja jos ne znam jel istina da su Teletabisi u BiH ukinuti zato sto su se djeca negdje u okolini Kiseljaka igrali Teletabisa i skocili kolektivno u bunar :-)

Dajte jos urbanih legendi... posebno ovih ratnih, ono Branko Kockica na tenku i slicno.
ma ja ba nije arkan ukro nedo bog

a onaj de mi reci onda zasto nema od ove bas epizode kraja emisije a pogotov je "zvjezda" gostovala a ima pocetak a kraj kao da kriju zbog neceg ili je i to URBANA LEGENDA?
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#17 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Pera Trta »

samo malo wrote:
Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
Ja jos ne znam jel istina da su Teletabisi u BiH ukinuti zato sto su se djeca negdje u okolini Kiseljaka igrali Teletabisa i skocili kolektivno u bunar :-)

Dajte jos urbanih legendi... posebno ovih ratnih, ono Branko Kockica na tenku i slicno.
Prema informacijama koje su do mene dolazile u ratu u različitim periodima:
-Halid Bešlić je poginuo kao borac ABiH :D :sad:
-Dragan Bjelogrlić je poginuo na brčanskom ratištu
-Lepa Brena, iako se eksponirala kao četnikuša, dala je grdne pare za ABiH :D
-Safet Isović je bio teško ranjen (ova se, nažalost, pokazala istinitom)
-Negdje u ljeto 1992. Radovan Karadžić se nalazio u agoniji, a njegov sin Saša se dobrovoljno prijavio našoj armiji (ovo sam u stvari čuo na našem radiju :D )
Ma bilo je svašta...preimenujmo temu ili otvorimo posebnu, ovo nam je falilo na forumu :thumbup:
pachuka
Posts: 20
Joined: 14/03/2011 01:44

#18 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by pachuka »

Pera Trta wrote:
samo malo wrote:
Pera Trta wrote:Tipična urbana legenda.
Zbog ovakvih priča i ostalih gluposti koje kruže internetom (tipa da se onaj Stojan što su ga zajebavali tri godine na telefon objesio, a ovaj što ga je zajebavao završio u zatvoru, i još ga zvao iz zatvora i sl) žalim što ne postoji na našim jezicima stranica kao što je Snopes ili nešto slično, za istraživanje i demistificiranje ovakvih glupih priča.
Ja jos ne znam jel istina da su Teletabisi u BiH ukinuti zato sto su se djeca negdje u okolini Kiseljaka igrali Teletabisa i skocili kolektivno u bunar :-)

Dajte jos urbanih legendi... posebno ovih ratnih, ono Branko Kockica na tenku i slicno.
Prema informacijama koje su do mene dolazile u ratu u različitim periodima:
-Halid Bešlić je poginuo kao borac ABiH :D :sad:
-Dragan Bjelogrlić je poginuo na brčanskom ratištu
-Lepa Brena, iako se eksponirala kao četnikuša, dala je grdne pare za ABiH :D
-Safet Isović je bio teško ranjen (ova se, nažalost, pokazala istinitom)
-Negdje u ljeto 1992. Radovan Karadžić se nalazio u agoniji, a njegov sin Saša se dobrovoljno prijavio našoj armiji (ovo sam u stvari čuo na našem radiju :D )
Ma bilo je svašta...preimenujmo temu ili otvorimo posebnu, ovo nam je falilo na forumu :thumbup:
joj cuo sam i ja svasta ali skontaj ovo je 2000godine de se desilo ne u ratu procitaj malo

a drugo neofirno nema uopste epizode kraja kontas i jelena karleusa je isto prozivala cecu za ovo
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#19 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Pera Trta »

Ama bolan nismo došli ovdje da se svađamo s tobom, nego bih volio da malo oživimo urbane legende koje kruže godinama, decenijama, generacijama, u različitim dijelovima lijepe nam države :D
Evo, da ti ne kvarimo temu, ja predlažem da otvorimo novu posvećenu domaćim urbanim legendama i da prebacimo ovih par postova koji se ne odnose na tvoje traganje.
Neka to učini neko ko to zna i ko je rječitiji od mene, npr.nellington.
Samo ne otvarajte je na "Bez cenzure", to je smrtna presuda za svaku ozbiljnu temu :D
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#20 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by nellington »

Pera Trta wrote:Ama bolan nismo došli ovdje da se svađamo s tobom, nego bih volio da malo oživimo urbane legende koje kruže godinama, decenijama, generacijama, u različitim dijelovima lijepe nam države :D
Evo, da ti ne kvarimo temu, ja predlažem da otvorimo novu posvećenu domaćim urbanim legendama i da prebacimo ovih par postova koji se ne odnose na tvoje traganje.
Neka to učini neko ko to zna i ko je rječitiji od mene, npr.nellington.
Samo ne otvarajte je na "Bez cenzure", to je smrtna presuda za svaku ozbiljnu temu :D
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=85382

Modovi mogu prebaciti relevantne postove :)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#21 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 16:57, edited 1 time in total.
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#22 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by cico x »

bruce lee trenira pod zemljom !
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#23 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Been »

Još jedan feler : "Dragana/Ceca/Lepa Brena/bilo koja s istoka je rekla da bi, da zna da je slušaju Muslimani, okačila mikrofon o klin". Dokaza, osim naravno opskurnog komentara u nekom postratnom džamijskom glasilu nema. Ima i drugih, ali mi ne padaju na pamet trenutno :D
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#24 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Adriatic »

Ne znam zašto je teško povjerovati u ovu priču vezanu za suprugu najvećeg koljača sa ovih prostora?
Pa šta neko misli, da je on svoj ratni plijen davao u dobrotvorne svrhe ili ga je nosio kući?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#25 Re: CECA MAXOVIZIJA

Post by Not My Idea »

Been wrote:Još jedan feler : "Dragana/Ceca/Lepa Brena/bilo koja s istoka je rekla da bi, da zna da je slušaju Muslimani, okačila mikrofon o klin". Dokaza, osim naravno opskurnog komentara u nekom postratnom džamijskom glasilu nema. Ima i drugih, ali mi ne padaju na pamet trenutno :D
:thumbup:
Vise puta sam cula kako ljudi ljutito ovo prepricavaju :roll: I bas za njih tri..
Post Reply