CD i Senad

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Kralj Tvrtko XXVIII
Posts: 562
Joined: 11/02/2007 16:03

#326 Re: CD i Senad

Post by Kralj Tvrtko XXVIII »

I ja veceras skidam kapu Senadu... Ovo je patriotizam i ovako se bodri reprezentacija. Svaka cast.
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#327 Re: CD i Senad

Post by Vozdra raja :-) »

Kralj Tvrtko XXVIII wrote:I ja veceras skidam kapu Senadu... Ovo je patriotizam i ovako se bodri reprezentacija. Svaka cast.
Ja sam Senadu skinuo kapu jos tokom rata, dok sadasnji BHT-FTV novinarcici nisu bili ni u planu!

Senad :bih:
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#328 Re: CD i Senad

Post by febo_acm »

Senad je bio i ostao institucija...


Ali ipak nisam očekivao ovakav program. Ovo je fenomenalno ;)
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#329 Re: CD i Senad

Post by Vozdra raja :-) »

Image

KRALJ :bih:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#330 Re: CD i Senad

Post by -danTe- »

stvarno odlicno napravljen uvod za utakmicu...od toga sto su se javili iz belgije do intervjua sa vecinom igraca... :thumbup: :thumbup: :bih: :bih:
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#331 Re: CD i Senad

Post by skojotovski »

edinbug wrote:Gledajuci CD, stvarno je lako zakljuciti da je ovo sve samo ne dnevnik, pa ljudi covjek od mogucih cirka 70 minuta, palamudi barem 45-50 minuta. Duza su njegova (nazovi) pitanja od odgovora gostiju.
Mislim, da je Sanjin Beciragic za njega novinarcina. Veceras je ugostio Bicakcica, svako pitanje kratko, jasno i daje gostu prostor, a ne da lijeci vlastiti ego kao S.H.

sanjin je za senada konobarcina!
gledaj Hayat i novinarcinu kako radi, a konobarcinu i ivana prskala vodi kuci!
:run:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#332 Re: CD i Senad

Post by Toffee karamela »

Ma jeste, dobro je pokrio utakmicu,pa neka onda zaboga ide u sportsku redakciju i nazove svoju emisiju Centralni sportski dnevnik,nije on tu valjda zbog pokrivanja utakmica reprezentacije.
Žao mi je zbog srozavanja tog CD,prvenstveno zato jer nam manjka dobrih političkih magazina (tu su svega dva-tri) a situacija nam je takva da bi nam svaki dan na nekoj stanici trebao jedan da pokrije samo po jedan segment horora koji se naziva postdejtonsko BH društvo. Zbog toga mi je žao,bio je krenuo dobro,dinamično,bez dlake na jeziku,a onda se pretvorio u ovo u šta se pretvorio...Čovjek neće više nikog da intervjuiše osim predsjednika i premijera (okolnih nam država i kojekakvih entiteta),kao da smatra da njegova taština više ne može podnijeti divan ni sa kim na poziciji manjoj od predsjedničke....i to opiči po 40-50 minuta,a ostatak pusti nekakve montirane klipove s nekom kvaziduhovitom muzikom od koje mi se kosa diže na glavi (još mi je u sjećanju onaj njegov specijalni CD iz Unitica koji je išao pred gostima iz cijele BH kada je razvukao onu staru glupavu pjesmu "Doris" u čast Doris Pack....halooo,čovječe, :x :lol: )...pa onda vaz svake druge sedmice sa Bakirom juniorom ili Brankovićem u kojima pokušava ko biva da bude glas naroda pa ih pita stvari koje bi ih neko iz naroda pitao,a u stvari je to takvo jedno poltronsko prijateljsko čavrljanje da tu više ni "N" od nekog novinarstva nema....pa onda pokupi priloge s nekih stranih stanica koje su oni preuzeli od Hayata time valjda glorifikujući sebe i Švrakić TV....i tako unedogled.

Jedino što je još ostalo pohvalno kod njega (nažalost) je to što mu nije mrsko rastalambasati kada je nekome potrebna pomoć za liječenje ili takvo što i tako animirati ove s dubljim džepovima da štogod daju.

Ja bih mu predložila da ponovo počne voditi onaj svoj talk-show "Face to face",bio mi je stoput zanimljiviji i podnošljiviji.
Last edited by Toffee karamela on 28/03/2009 20:25, edited 2 times in total.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#333 Re: CD i Senad

Post by burek_in_space »

Svaka chast za vecherashnju emisiju i najavu utakmice! :thumbup: :bih:

Ali ono Shems Skejic kada sam chuo :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#334 Re: CD i Senad

Post by samo_ti »

Bravo Senade..... :bih:
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#335 Re: CD i Senad

Post by rado_vidjen »

burek_in_space wrote:Svaka chast za vecherashnju emisiju i najavu utakmice! :thumbup: :bih:
X

rijetko ga hvalim, ali danas :thumbup:

samo su ona dva avazovca bila visak i kich. dva debila koja ne znaju napisat smislenu recenicu.
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#336 Re: CD i Senad

Post by Sir Charles »

Ma nastranu CD, ali ovako se radi prijenos kad igra reprezantacija. Odrzali su lekciju javnoj ku.., pardon, servisu. Svaka cast. Cista petica
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#337 Re: CD i Senad

Post by ladyblue18 »

burek_in_space wrote:Svaka chast za vecherashnju emisiju i najavu utakmice! :thumbup: :bih:

Ali ono Shems Skejic kada sam chuo :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
i ja sam oplakala :lol: :lol:

Svaka cast za sinoc, spektakl i ugodjaj i po definitivno :bih:

@toffee-a tebi posto se ne svidja sto i iz Genka nije pricao o politici...produzi onda jbg :mrgreen:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#338 Re: CD i Senad

Post by Mahalac »

Hvala hayatu na super noci :thumbup:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#339 Re: CD i Senad

Post by Toffee karamela »

ladyblue18 wrote:
@toffee-a tebi posto se ne svidja sto i iz Genka nije pricao o politici...produzi onda jbg :mrgreen:
Ma briga me za Genk, niti sam to komentarisala niti me zanima. Moj komentar se odnosio na emisiju kao takvu,pa neće svake sedmice imati neki Genk da ga izvuče od pravoga posla :lol:

Ja, doduše, na redu je sada Zenica, vjerovatno će se i tamo instalirati u nekoj staklenoj kupoli i zabušavati pravi posao. :roll:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#340 Re: CD i Senad

Post by KatarinaKosaca »

ao mi je zbog srozavanja tog CD,prvenstveno zato jer nam manjka dobrih političkih magazina
:shock: :shock: :shock: Koja ti je dnevna doza???'

Mislim političkog magazina :-) :lol: :lol:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#341 Re: CD i Senad

Post by Toffee karamela »

KatarinaKosaca wrote:
ao mi je zbog srozavanja tog CD,prvenstveno zato jer nam manjka dobrih političkih magazina
:shock: :shock: :shock: Koja ti je dnevna doza???'

Mislim političkog magazina :-) :lol: :lol:
Vjerovatno manja od doze fudbala i "Esmeralde" mnogih ovdje prisutnih :-) :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#342 Re: CD i Senad

Post by KatarinaKosaca »

Pa onda imaš dovoljno ako je to računica. :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#343 Re: CD i Senad

Post by ladyblue18 »

Toffee karamela wrote:
KatarinaKosaca wrote:
ao mi je zbog srozavanja tog CD,prvenstveno zato jer nam manjka dobrih političkih magazina
:shock: :shock: :shock: Koja ti je dnevna doza???'

Mislim političkog magazina :-) :lol: :lol:
Vjerovatno manja od doze fudbala i "Esmeralde" mnogih ovdje prisutnih :-) :lol:
kao sto kaze @kk, tom racunicom imas i previse :wink:
Fudbal imas 2 dana u sedmici, maximalno 3, sapunice ne znam da iko vise ovdje gleda, a ako ih i ima jos na tvu onda je to sat po programu, znaci ostaju ti vijesti, dnevnici, 60 minuta, pa Mato, pa svako vece Maric na TVSA, itd....itd...

Ili si mazohista, pa uzivas slusati 24/7 politiku, ja fakat ne znam ko uziva pratiti non stop sta se desava sa trojkom, Prudom, Miletom, Tihicem, ovim i onim. Al eto ti volis :mrgreen:
I ne odgovara ti sto je za 5,6 godina postojanja CD-a isla jedna emisija sportskog karaktera? ti si onda bas neki tezak karakter :mrgreen:

I neboj se, Zenica je u srijedu, tako da neces biti uskracena za CD u subotu :mrgreen: I nove informacije o reisu, st. Valentinu, sta je kakio Dodik, sta je rekao ovaj i onaj... :)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#344 Re: CD i Senad

Post by KatarinaKosaca »

i si onda bas neki tezak karakter :mrgreen:
Slažem se, ja nisam mogla vjerovati kad sam čitala post, mislila neko se zeza...

Da je bar napisala dokumentarnih filmova tipa onih istraživačkih BBC ili national geografic, nego ni manje ni više da nemamo dovoljno političkih magazina :D :D
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#345 Re: CD i Senad

Post by Toffee karamela »

ladyblue18 wrote: Ili si mazohista, pa uzivas slusati 24/7 politiku, ja fakat ne znam ko uziva pratiti non stop sta se desava sa trojkom, Prudom, Miletom, Tihicem, ovim i onim. Al eto ti volis :mrgreen:
I ne odgovara ti sto je za 5,6 godina postojanja CD-a isla jedna emisija sportskog karaktera? ti si onda bas neki tezak karakter :mrgreen:

I neboj se, Zenica je u srijedu, tako da neces biti uskracena za CD u subotu :mrgreen: I nove informacije o reisu, st. Valentinu, sta je kakio Dodik, sta je rekao ovaj i onaj... :)
Hajde ne prese.... se,rekla sam da nema kvalitetnih političkih magazina a nisam rekla da nema brljavljenja o politici trećerazrednih novinara tipa Marića,Đakovića i ovih s kantonalne TV koji dalje od Pruda ne mogu ni dobaciti.

I još jednom ponavljam da mi se živo fućka za Genk,nije u pitanju taj jedan vanredni CD nego to da se ta emisija od ne tako davno rado gledane i očekivane strmoglavila u otužni ego-trip i one man show jedne (nekad bijaše) novinarske veličine.
HiBreeD
Posts: 329
Joined: 23/01/2007 17:05
Location: Travnik

#346 Re: CD i Senad

Post by HiBreeD »

Ma dajte ba ljudi,jedino što je S.H. uradio u Genk-u je to da je se dobro NAŠMRKAO kvalitetnog belgijskog ili holandskog praha..
Pa taj lik se razvratio kao opanak...
Toliko o mojim zapažanjima glede S.H.
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#347 Re: CD i Senad

Post by atom62 »

odavno nisam vidio bolje emisije. zato zahtjevam senada za predsjednika! :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#348 Re: CD i Senad

Post by ladyblue18 »

Toffee karamela wrote: Hajde ne prese.... se,rekla sam da nema kvalitetnih političkih magazina a nisam rekla da nema brljavljenja o politici trećerazrednih novinara tipa Marića,Đakovića i ovih s kantonalne TV koji dalje od Pruda ne mogu ni dobaciti.

I još jednom ponavljam da mi se živo fućka za Genk,nije u pitanju taj jedan vanredni CD nego to da se ta emisija od ne tako davno rado gledane i očekivane strmoglavila u otužni ego-trip i one man show jedne (nekad bijaše) novinarske veličine.
ja se ne pre... :wink:
Nego u svemu mi nesto nije jasno. Ako je CD zaista pao tako nisko kako ti kazes, zasto ga onda i dalje gledas :? misteriiii
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#349 Re: CD i Senad

Post by Mahalac »

Ostavite se sitnosicarskih komentara, nocasnji senadov CD je izuzetno bitan, odavno nije imao bolju emisiju.
Odajem veliko postovanje i respect Fahri Radoncicu, on je ono sto mi sada nemamo a ocajnicki trebamo u politici. Covjek je trenutno broj jedan u Bosnjaka, kakva odlucnost, izravnost pa reako bih i pozitivni fakinluk,svaka mu cast.
:bih:
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#350 Re: CD i Senad

Post by Miki123 »

Mahalac wrote:Ostavite se sitnosicarskih komentara, nocasnji senadov CD je izuzetno bitan, odavno nije imao bolju emisiju.
Odajem veliko postovanje i respect Fahri Radoncicu, on je ono sto mi sada nemamo a ocajnicki trebamo u politici. Covjek je trenutno broj jedan u Bosnjaka, kakva odlucnost, izravnost pa reako bih i pozitivni fakinluk,svaka mu cast.
:bih:
:? :shock: :shock: :shock:

Bože me sačuvaj... :run:
Post Reply