Ccc

Moderator: O'zone

User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#51 Re: Ccc

Post by Tesla Edison »

GAU8 wrote: 17/08/2020 08:09
astala_vistala wrote: 16/08/2020 23:50 Ja sam davno rekao,posle svega ovoga obavezno treba tuziti N1 i Klix bukvalno teroriziraju ljude,i primjer iz udzbenika sta je u teoriji terorizam.
Klix treba tužiti i za mnoge druge stvari, ne samo za ove vezano za epidemiju.
Ništa ti ne možeš tužiti. Pošalji im samo jedan mail sa kritikom, ništa specijalno, tvoje ime će automatski biti na svim dnevnicima u udarnom terminu zbog "napada na novinare" i "napada na slobodu govora". Sva silna udruženja će se oglasiti i osuditi "tvoj napad".

Mediji su ko polarni međeđi.
User avatar
GAU8
Posts: 9130
Joined: 05/01/2011 09:18

#52 Re: Ccc

Post by GAU8 »

TESLA_EDISON wrote: 17/08/2020 08:16
GAU8 wrote: 17/08/2020 08:09
astala_vistala wrote: 16/08/2020 23:50 Ja sam davno rekao,posle svega ovoga obavezno treba tuziti N1 i Klix bukvalno teroriziraju ljude,i primjer iz udzbenika sta je u teoriji terorizam.
Klix treba tužiti i za mnoge druge stvari, ne samo za ove vezano za epidemiju.
Ništa ti ne možeš tužiti. Pošalji im samo jedan mail sa kritikom, ništa specijalno, tvoje ime će automatski biti na svim dnevnicima u udarnom terminu zbog "napada na novinare" i "napada na slobodu govora". Sva silna udruženja će se oglasiti i osuditi "tvoj napad".

Mediji su ko polarni međeđi.
Može može... Mislim ne može u BiH itd. ali postoji jasna granica između medijskih sloboda i prava osoba na privatnost odnosno između slobode govora i poticanja mržnje i netrpeljivosti. Bilo gdje u civiliziranom društvu bi prvo zaplatili komentari na vijestima na portalu. To je leglo mržnje rasizma dezinformacija i šta sve ne...
Locked