Carski rez - Opca bolnica Sarajevo

Sve o zdravlju...
Post Reply
sesnowflake

Carski rez - Opca bolnica Sarajevo

Post by sesnowflake » 29/12/2015 14:41

Pozdrav forumasi/ce,

Kako mi se bliži termin poroda, a isti sam planirala u OBS, te mora biti carski rez, zanimaju me iskustva iz bolnice, kako je sve proteklo, koliko se boravi u bolnici, šta smijem/trebam ponijeti (masa je spiskova šta ponijeti, ali opet varira od bolnice do bolnice), koliko traje boravak u bolnici i sve ostalo što vam padne na pamet, a moglo bi koristiti nekom ko se prvi put susreće sa carskim rezom i porođajem uopšte...

vjesticanametli

Re: Carski rez - Opca bolnica Sarajevo

Post by vjesticanametli » 11/01/2016 22:43

jesi li se porodila....ako jesi kako je potomce....ako nisi evo da kazem stagod iako sam davno raĐŽala svog cara......gadno je ustati par dana poslije zahvata i otpustaju / tada je kod mene bilo nakon 5 dana..... mislim da sam imala 6 konaca ali se ne sjecam vise fakat......slusaj ih sta ti kazu za hranu jer moras ici nakon skidanja katetera u wc i ne zezaj se jesti sto ne smijes :D ne dizi tesko poslije poroda a u bolnicu ponesi sebi uloske bez krila :lol: one obicne i cik cak vatu..... ponesi sebi higijenske potrebstine ....sapune peskire i tako to i drz se proci ce :-D sretno

eh jos nesto nemoj da te ĐŽavo nanese da kihnes ili kasljes.....boli do neba :( .....gledaj da to izbjegnes ako mozes ikako

Post Reply