cable Magellan

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

k@me
Posts: 170
Joined: 16/03/2004 19:15
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#51

Post by k@me »

Nevjerovatno kako se brzo trosi 1 GB. Sad moram stisnut inace do 09.05 ku*ac za zube. :D
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5659
Joined: 04/08/2020 19:22

#52 Re:

Post by -Chesterfield- »

Bobi wrote: 12/04/2004 12:36
k@me wrote:Znate koja je mana ovog interneta? Na forumu mi zaracuno 10 MB daunlouda za sat i po. :shock: :( Moracu smanjit forum. :D
Puno ti je to nesto ... :? Uzmi u obzir da jedna stranica foruma ima od 20-30 kb...mozda cak i vise(kad pojedinci pisu :D)...pa se preracunaj.
Povecaj Temporary Internet Files a mozda ti je i iskljucen ili se brise nakom svakog gasenja ili restartovanja racunara.Ovo ce ti dosta ustedjeti megabajta ;).Takodje,u IE postoji opcija da blokiras image fajlove koji najvise "popiju" ...;)
Kako postaviti fotku na forum?
Nestala ona jedna zelena puljka...
Bobi
Forum administrator
Posts: 32223
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53 Re: Re:

Post by Bobi »

-Chesterfield- wrote: 29/03/2024 21:19
Bobi wrote: 12/04/2004 12:36
k@me wrote:Znate koja je mana ovog interneta? Na forumu mi zaracuno 10 MB daunlouda za sat i po. :shock: :( Moracu smanjit forum. :D
Puno ti je to nesto ... :? Uzmi u obzir da jedna stranica foruma ima od 20-30 kb...mozda cak i vise(kad pojedinci pisu :D)...pa se preracunaj.
Povecaj Temporary Internet Files a mozda ti je i iskljucen ili se brise nakom svakog gasenja ili restartovanja racunara.Ovo ce ti dosta ustedjeti megabajta ;).Takodje,u IE postoji opcija da blokiras image fajlove koji najvise "popiju" ...;)
Kako postaviti fotku na forum?
Nestala ona jedna zelena puljka...
Moraš biti premium korisnik.

Iskljuceno je. Jedino neki vanjski image hosting kao na primjer https://imgbb.com/
User avatar
gentoo
Posts: 3312
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#54 Re: Re:

Post by gentoo »

-Chesterfield- wrote: 29/03/2024 21:19 Kako postaviti fotku na forum?
Nestala ona jedna zelena puljka...
Molim te nemoj vise ovo raditi i dizati teme stare 20 godina. Kakve veze ima neki ELOB kablovski paket iz perioda dok su obojica Cela bili zivi sa uploadom slika na forum ?

Nisi od juce tu a nije ti ni prvi put da lupis po temama.. :-?
Locked