Burch university - Testiranje

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#1 Burch university - Testiranje

Post by tvojkomsija »

Pozdrav svima, prijavio sam se na testiranje za stipendije na Burch univerzitetu, planiram studirati IT. Testiranje je 25. marta, dobio sam informaciju da se radi o općem znanju i matematici, ali i pitanjima iz oblasti koju sam izabrao.
Ima li neko da je možda prošle godine išao na testiranje, da mi kaže mogu li se kako pripremiti, koje oblasti iz matematike da ponovim itd. Hvala svima :-D
User avatar
Men_of_Numenor
Posts: 267
Joined: 22/01/2018 11:52

#2 Re: Burch university - Testiranje

Post by Men_of_Numenor »

Koliko imaš godina?

Kakav si bio učenik?
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#3 Re: Burch university - Testiranje

Post by tvojkomsija »

Men_of_Numenor wrote:Koliko imaš godina?

Kakav si bio učenik?
18, odličan
Zašto pitaš? Jesi l' ti nekad išao na testiranje na Burch?
Chipee3
Posts: 1
Joined: 10/12/2019 13:08

#4 Re: Burch university - Testiranje

Post by Chipee3 »

tvojkomsija wrote: 02/03/2018 23:09 Pozdrav svima, prijavio sam se na testiranje za stipendije na Burch univerzitetu, planiram studirati IT. Testiranje je 25. marta, dobio sam informaciju da se radi o općem znanju i matematici, ali i pitanjima iz oblasti koju sam izabrao.
Ima li neko da je možda prošle godine išao na testiranje, da mi kaže mogu li se kako pripremiti, koje oblasti iz matematike da ponovim itd. Hvala svima :-D
Ja sam također u istom problemu pa ako mozes da mi objasniš kako šta funkcionise
Samo je razlika sto ja hoću da upišem građevinski smjer
User avatar
arthurnottheking
Posts: 15
Joined: 03/12/2019 12:59

#5 Re: Burch university - Testiranje

Post by arthurnottheking »

Sjećam se da je test logike bio najteži. Moj test bio je 31. ožujka 2019. Mogu podijeliti svoje pripremne listove (Odjel za informacijske tehnologije).

http://courses.ibu.edu.ba/#programs erasmusplus.org.ua/en/partners-search/957-burch-university-in-sarajevo-link
Post Reply