Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#2201 Re: Bundesliga

Post by Mišo_Kovač »

pirmin wrote:... koji jedva dobi gigante iz Augsburga...
Bayern ih je barem dobio, za razliku od Borussije ;-)
mad_world
Posts: 123
Joined: 10/02/2012 21:44

#2202 Re: Bundesliga

Post by mad_world »

sve ce biti rijesno sljedece kolo, BvB i s bodom uzima titulu
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#2203 Re: Bundesliga

Post by missko »

mad_world wrote:sve ce biti rijesno sljedece kolo, BvB i s bodom uzima titulu
U srijedu sad igraju i bod me ne bi zadovoljio, ovakvi kakvi su moraju samo iskoristiti 30 posto sansi i uzimaju Bayerna glat.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2204 Re: Bundesliga

Post by fosil »

Reus zamjenjen u 20. minuti, povreda.
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#2205 Re: Bundesliga

Post by missko »

Onaj Mancini je trebao pitat Gomeza u koju on crkvu ide i sta se moli u koju gospu vjeruje, ono vise nije normalno da ga hebes :roll:
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2206 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Inace je glupo sada spominjati sto je Bayern samo dobio Augsburga 2:1. Kad je isti taj Dortmund kiksao protiv njih. Uostalom Bayern ima previse utakmica a malo kvalitetni igraca,na kraju ne vjerujem da mogu prestici Dortmund jer se jedno mora priznati da Dortmund igra dobro.

LP ce kostat Bayerna i prvenstva a na kraju i same LP.
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#2207 Re: Bundesliga

Post by missko »

Ozil wrote:mozemo mi pricati sta hocemo ali da je on neki kloc stalo bi ga davno, zna covjek zabiti gol
Daleko od tog da je kloc, samo meni smijesni golovi koje daje, prvi sa 3 metra pa u stativu pa precku i jedva predje u gol a drugi sa 2,5 metra golman i ostali ga gledaju kao da je revijalna tekma Gomez protiv ostatka vijeta :D
Madrid
Posts: 2301
Joined: 16/08/2010 17:18

#2208 Re: Bundesliga

Post by Madrid »

Nogatrans wrote:Inace je glupo sada spominjati sto je Bayern samo dobio Augsburga 2:1. Kad je isti taj Dortmund kiksao protiv njih. Uostalom Bayern ima previse utakmica a malo kvalitetni igraca,na kraju ne vjerujem da mogu prestici Dortmund jer se jedno mora priznati da Dortmund igra dobro.

LP ce kostat Bayerna i prvenstva a na kraju i same LP.
Naravno da bi iz Bayerna volili osvojiti i prvenstvo, ali jednostavno se u njihovom slucaju ne moze porediti zelja za LP i Bundesligom, ovo drugo osvajaju prakticki svake druge godine, a sa LP nije tako...
Drugo je sada City koji nista vazno nije osvojio vec 50 godina, pa im je vaznija liga vec Euro kupovi (mada i ligu mogu izgleda zaboravit)
Borusija mi nekako sve vise lici na Spanski tim sa igrom, i to vec 2 godine rokaju taj stil, ako ga usavrse upotpunosti i nerasprodaju ekipu mogli bi oni Bayerna muciti u sljedecih par godina sto se tice Bundeslige...
PS: A i smjesno je sada zaliti se na nedostatak kvalitetnih igraca, kad su se sami Bavarci prije pocetka sezone hvalili da su popunili jedini los segment ekipe - obranu...
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#2209 Re: Bundesliga

Post by missko »

Madrid wrote:
Nogatrans wrote:Inace je glupo sada spominjati sto je Bayern samo dobio Augsburga 2:1. Kad je isti taj Dortmund kiksao protiv njih. Uostalom Bayern ima previse utakmica a malo kvalitetni igraca,na kraju ne vjerujem da mogu prestici Dortmund jer se jedno mora priznati da Dortmund igra dobro.

LP ce kostat Bayerna i prvenstva a na kraju i same LP.
Naravno da bi iz Bayerna volili osvojiti i prvenstvo, ali jednostavno se u njihovom slucaju ne moze porediti zelja za LP i Bundesligom, ovo drugo osvajaju prakticki svake druge godine, a sa LP nije tako...
Drugo je sada City koji nista vazno nije osvojio vec 50 godina, pa im je vaznija liga vec Euro kupovi (mada i ligu mogu izgleda zaboravit)
Borusija mi nekako sve vise lici na Spanski tim sa igrom, i to vec 2 godine rokaju taj stil, ako ga usavrse upotpunosti i nerasprodaju ekipu mogli bi oni Bayerna muciti u sljedecih par godina sto se tice Bundeslige...
PS: A i smjesno je sada zaliti se na nedostatak kvalitetnih igraca, kad su se sami Bavarci prije pocetka sezone hvalili da su popunili jedini los segment ekipe - obranu...
Usrali su da izvinete sa onim Boatengom, frajer opet kriv danas za gol, katastrofa je bar odbrambeno, a onog drugog Rafinu ili kako se vec zove ja nikako ne mogu da nazovem pojacanjem za Bayern, on moze biti pojacanje za Mainz, Hanover ili kaku drugu ekipu ali on nije kalibar Bayerna
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2210 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Previse velike ciljeve sebi zadaju a dovedu prosjecne ili ispod prosjecne igrace.
Madrid
Posts: 2301
Joined: 16/08/2010 17:18

#2211 Re: Bundesliga

Post by Madrid »

Ma znam ja, samo nisam htio da stavljam sol na ranu, pa kolko su se dicili tim Boatengom, ja stvarno kontao igracina nedokazana :D
Ne bi me cudilo da ta 2 igraca i budu kljuc slabosti koji Real misli iskoristiti, đabe golmana platiti 20 miliona kad je propuh u obrani :-D
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2212 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Ne smatram licno Boateng losim,nije on toliko los. Al isto tako ne moze ni svaka cetiri dana igrati na visokom nivou,a tu je upravo ta klupa koja to mora odraditi.
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#2213 Re: Bundesliga

Post by Dugi nožni nokti »

Kakav raspored ima Monchengladbach? Jesu li toliki baksuzi da na kraju prokockaju veliku prednost pa da izgube to četvrto mjesto? Devet bodova nije nedostižno, a Švabe su u odličnoj formi (posebno naš bombarder), tako da je sve moguće.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#2214 Re: Bundesliga

Post by Ajatolah_ »

Nikakav raspored im ne može pomoći, imaju u osam utakmica samo jednu pobjedu, ne uspiju zabiti gol kući Herthi... Kako će još to bez Reusa izgledati? Bolje za ligu ako završe četvrti.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25781
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2215 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Volio bi da onaj momak dodje sto je govorio da ce na kraju Schalke biti ISPOD Gladbacha! :mrgreen: Kakav Gladbach, kratka klupa, umor, pritisak, ne mogu oni ba to izdrzati. Ovise o 2-3 igraca, ostalo je dio tima samo. Pa Favre je, o tome sam vec pisao, isto ovo sa Herthom pravio...Igro covjek na titulu do mozda 5-6 kola pred kraj, onda malo pao, na kraju zavrsio u Ligi UEFA, sljedece sezone Hertha rasprodala tu ekipu i ispala! :mrgreen:
Ne vjerujem da ce to Gladbach zadesiti, ali daleko od toga da ce briljirati kao ove, jer im ode upravo ta 2-3 bitna igraca.

A ako cete iskreno, volio bih da ih Stuttgart stigne, posebno zbog Vede! 8-) Kad se samo sjetim kakvih su bezze kikseva imali, mogli su sad na 4-5 bodova Gladbachu biti. :(
Nije Labbadia los trener, ne znam sto su se pojedinci bili okomili na njega, isto ko i za Babbela, jos su uvijek mladi u trenerskom poslu i uce, a imaju fin potencijal. :thumbup:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2216 Bundesliga

Post by fosil »

Gladbach se pati protiv bukeraša. Idemo u Bremen po bodove. :)
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2217 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

EdoI wrote: Bolje za ligu ako završe četvrti.
Ja ih simpatisem ali mislim cak da bi bolje bilo da zavrse u EL, tamo opale par levata iz
raznih Kirgistana, ispadnu od nekog pristojnog i cao. A onda dobra stara borba za opstanak. :D
Ne gotivim Stuttgart ali mislim da bi se bolje prodao u LS.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2218 Bundesliga

Post by fosil »

Pirmine, prodavacice ljubicica. :D.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2219 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

fosil wrote:Pirmine, prodavacice ljubicica. :D.
:lol:

:mrgreen:

Sta da radim kad imam los predosjecaj. :D
User avatar
East_side
Posts: 4046
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2220 Re: Bundesliga

Post by East_side »

Raul zabija li zabija :thumbup:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2221 Bundesliga

Post by fosil »

pirmin wrote:
fosil wrote:Pirmine, prodavacice ljubicica. :D.
:lol:

:mrgreen:

Sta da radim kad imam los predosjecaj. :D
Ne valja ti brojanje nikako.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2222 Re: Bundesliga

Post by simonese »

East_side wrote:Raul zabija li zabija :thumbup:
steta ako napusti BL
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2223 Re: Bundesliga

Post by simonese »

simonese wrote:
BHF_Manijak wrote:
simonese wrote:
mislim da ce Stuttgart biti ispred Glabascha
??? :shock: :? Kako majketi, Gladbach im bjezi vise od 10 bodova, nema sanse, plus sto ni Stuttgart nije konstantan ove sezone, nema sanse da budu ispred!
nesto mi se ukazalo :D
jos samo 9 boba
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25781
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2224 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

simonese wrote: jos samo 9 boba
I 6 kola do kraja...Tesko brate, ali bih volio pravo, posebno zbog Vede, a i iz razloga sto mislim da bi Stuttgart svakako vise napravio u LP! ;-)
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2225 Re: Bundesliga

Post by fosil »

Mojne tako BHF, imaju oni Porsche i Mercedesa da ih guraju, Gladbachu su pare potrebnije. :D
Izgleda da je sa svicarcom Xhaka iz Gnjilani sve dogovoreno, samo jos Basel da zine koliko ce para.
Post Reply