brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#1 brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

ri..........

Predlažem slijedeće i ne zayebavam se uopšte :D

Dajte ba ljudi da skupimo provale ovih naših debila, nazovi sportskih komentatora.

Kemal Ahmetović, Igor Kristić, Ibro Muratović, Zoran Šuko, Nedim Lipa..........ljudi uglavnom ne slušaju gluposti koje ovi valjaju, ili ih ne zapamte zbog obima istih.Ti likovi toliko navaljaju gluposti koje veze s mozgom nemaju, ne znaju da razlikuju crnce od bijelaca ili pokazuju takvo elementarno nepoznavanje fudbala, igrača, trenera da je to čudo jedno.

Nejse, treba par dobrovoljaca koji prate fudbal.Lijepo se podijelimo.Utakmica sedmično(ne bi bilo dobro više utakmica pažljivo slušati, mogo bi biti trajnih posljedica), snimiš, prije toga označiš moronluke koje govore po minutama, poslije prepišeš/prekucaš.Sat posla(možda malo više) :-)

Nakon sezone ili dvije, materijal spreman za štampanje.Ako treba, sam finansiram :D

Nema fule, bestseler garantovano.

Eto, morao sam ovo da predložim.Nadam se da ima istomišljenika. 5-6 ljudi sa određenim fudbalskim zanjem bi bilo dovoljno :D

PS zaista se ne šalim :D
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Admir_1984 »

Suko prije dva dana na pregledu lige prvaka kaze da je Babel u Liverpool doshao iz Fejnorda :-) :-)
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#3 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by d2 »

ja bih rekao da je sport vjerovatno kao rijetko koja oblast pun miliona poznavalaca koji pretenduju da budu uvijek najbolje upuceni...

pretpostavljam da je u okruzenju u kojem su svi najpametniji i svi sve znaju jako tesko biti i uspjesan komentator bilo cega sto ima veze sa sportom
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#4 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

Rečenica se ne počinje sa ja, za početak :wink:

A što se tiče BiH sportskih komentatora, men se čini da griješiš ili ne pratiš fudbal il ih ne slušaš.Što će reći, da se ne trpaš gdje ti nije mjesto :skoljka:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#5 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by d2 »

nikad_izvini wrote:Rečenica se ne počinje sa ja, za početak :wink:

A što se tiče BiH sportskih komentatora, men se čini da griješiš ili ne pratiš fudbal il ih ne slušaš.Što će reći, da se ne trpaš gdje ti nije mjesto :skoljka:

u pravu si, sport mi je dalje od zadnje rupe na svirali, ipak poznam mase sportskih komentatora i pricao sam zadnjih 10 godina cesto sa njima upravo o ovomei ocjena je zajednicka - kod nas je svako komentator i najbolji poznavalac necega.

ako budes izdavao knjigu pocni stavljati space izmedju tacke i prvog slova sljedece recenice, u protivnom ces imati grdne probleme sa prelomom
Last edited by d2 on 12/12/2008 12:17, edited 1 time in total.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#6 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Neelix »

mozel i kosarka :? samo od Vilicevih provala se citava knjiga moze izdat :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#7 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

Neelix wrote:mozel i kosarka :? samo od Vilicevih provala se citava knjiga moze izdat :D
Naravno da može.Euroliga, reprezentacija.Nije da nema materijala.

Ako si kandidat :-D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#8 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

d2 wrote:
nikad_izvini wrote:Rečenica se ne počinje sa ja, za početak :wink:

A što se tiče BiH sportskih komentatora, men se čini da griješiš ili ne pratiš fudbal il ih ne slušaš.Što će reći, da se ne trpaš gdje ti nije mjesto :skoljka:

u pravu si, sport mi je dalje od zadnje rupe na svirali, ipak poznam mase sportskih komentatora i pricao sam zadnjih 10 godina cesto sa njima upravo o ovomei ocjena je zajednicka - kod nas je svako komentator i najbolji poznavalac necega.

ako budes izdavao knjigu pocni stavljati space izmedju tacke i prvog slova sljedece recenice, u protivnom ces imati grdne probleme sa prelomom
:dance: Nije ti čudno da zareze odvajam a da tačku nisam odvojio :dance: S druge strane, "ja" nije brzopletost nego neznanje ;-) Nejse, kad smo nešto naučili :run:

Ovi naši jadnici, VEZE NEMAJU sa svojim poslom.Ne pripremaju se, provaljuju se.Ko će normalan priznati da dođe pola sata ili sat prije utakmice na RTV, popije kafu u donjem sneku i ide da prenosi utakmicu.Radio sam na FTV-u 4 godine :dance: pa znam kako to ide.Vozdra priprema.
Predobro su plaćeni a preloše rade.

etid:PS što onda komentarišeš nije mi jasno.likovi su zaista KATASTROFALNI.Neki lični animoziteti 8-)
Last edited by nikad_izvini on 12/12/2008 12:27, edited 1 time in total.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#9 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by d2 »

e stari...

priznam - ti sve najbolje znas

ljubim te, baj baj

(malo si radio na tv, ja sam 4x toliko)
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#10 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

d2 wrote:e stari...

priznam - ti sve najbolje znas

ljubim te, baj baj

(malo si radio na tv, ja sam 4x toliko)
I hoćeš da kažeš da imamo dobre sportske komentatore :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lijepo sam ti rekao kakva im je priprema :-)

Ne provaljuj se molim te :run:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#11 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by d2 »

necu nista da kazem, vidimo se
sajosarajlija
Posts: 156
Joined: 04/09/2008 20:58

#12 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by sajosarajlija »

Admir_1984 wrote:Suko prije dva dana na pregledu lige prvaka kaze da je Babel u Liverpool doshao iz Fejnorda :-) :-)

A ja još kontam jesam li to prolupao :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#13 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

Medina Šehić je ubjedljivo najbolji komentator i sportski novinar na RTV-u ;-) Ni Majer nije loš, "slušljiv je" :D
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#14 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by cico x »

Dobra stvar,ne znam da li ce ti knjiga uspjeti,ali ako nista,ovdje cemo imati gomilu nebuloza.
U utorak na pregledu lige sampiona Šuko se ofirao samo tako,doslo mi je da nazovem tv ,da ih zamolim da ga ušu(t)kaju,bolje bi bilo!
A zapamtio sam sve njegove provale(ma nisu to vise ni provale,to je neznanje)

Babelu navijači PSV-a zvizde zato sto je dosao iz Feynorda ???? nigdje veze Šuko,covjek iz Ajaxa došao
Cana iz Marseja nije crnac,
Inter nije gostovao u Werderu već u Bremenu,
Beqaj nije branio u 2. pol. iako si ga ti prozivao cijelo 2. pol.

javljacu ti se na temu poslije tekmi,iako vecinom pratim na sportklub,gdje "cvajta" legenda nad legendama prenosi tekme,pa ga je merak i slusati.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#15 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

cico x wrote:Dobra stvar,ne znam da li ce ti knjiga uspjeti,ali ako nista,ovdje cemo imati gomilu nebuloza.
U utorak na pregledu lige sampiona Šuko se ofirao samo tako,doslo mi je da nazovem tv ,da ih zamolim da ga ušu(t)kaju,bolje bi bilo!
A zapamtio sam sve njegove provale(ma nisu to vise ni provale,to je neznanje)

Babelu navijači PSV-a zvizde zato sto je dosao iz Feynorda ???? nigdje veze Šuko,covjek iz Ajaxa došao
Cana iz Marseja nije crnac,
Inter nije gostovao u Werderu već u Bremenu,
Beqaj nije branio u 2. pol. iako si ga ti prozivao cijelo 2. pol.

javljacu ti se na temu poslije tekmi,iako vecinom pratim na sportklub,gdje "cvajta" legenda nad legendama prenosi tekme,pa ga je merak i slusati.
Napisah da su mi skoro zgadili fudbal. Ne mogu da gledam kad ovi naši prenose. Gade mi se. Gadi mi se slušati. Nerviraju me.
Ovako bi imao elena da ih slušam :D
Mislio sam da ovo bude malo ozbiljnije u smislu, tačan navod, utakmica, datum. Nije problem snimati utakmicu i poslije prekucati/napisati, samo neko treba da označi minute cca kada lupaju gluposti i postavi ih na forum :D

Uz podjelu utakmica, naravno. Za godinu i pol, drama, hit :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by JThomas »

[quote="cico x"]
Cana iz Marseja nije crnac,
/quote]

sereš :shock:

mislim, znao sam da je glup i neinformisan, ali ovo...sreća pa te tekme gledam na mute :zzzz:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#17 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Neelix »

cuj gostovao u werderu :lol: :lol: :lol: :lol: kenan lipa je jednom izvalio da se utakmica igra u realu :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#18 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Amazonka27 »

ftv fudbal...ok...daljinski...next kanal...bht1->hm zanimljivo fudbal...next kanal-> hayat = kad ono fudbal...next next next - >fudbal...


dodje mi da tv izbacim kroz prozor...jebo ga fudbal i ko ga proglasi najvaznijom sporednom stvari na svijetu...a i vas koji se lozite na tu glupost da ste u stanju sa komsijom da nepricate ako ne navijate za isti klub...

ps. vecina vas i ne zna na karti pokazati mjesta odakle dolaze svi ti klubovi
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#19 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Neelix »

idi heklaj alaha ti :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#20 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Amazonka27 »

Neelix wrote:idi heklaj alaha ti :D
bar cu imati nekog hajra od toga :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#21 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

Amazonka27 wrote:ftv fudbal...ok...daljinski...next kanal...bht1->hm zanimljivo fudbal...next kanal-> hayat = kad ono fudbal...next next next - >fudbal...


dodje mi da tv izbacim kroz prozor...jebo ga fudbal i ko ga proglasi najvaznijom sporednom stvari na svijetu...a i vas koji se lozite na tu glupost da ste u stanju sa komsijom da nepricate ako ne navijate za isti klub...

ps. vecina vas i ne zna na karti pokazati mjesta odakle dolaze svi ti klubovi
Zato su zanimljivo gledati sapunice, konstantno pričanje o frajerima i tračanje drugarica :D
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#22 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Admir_1984 »

Amazonka27 wrote:ftv fudbal...ok...daljinski...next kanal...bht1->hm zanimljivo fudbal...next kanal-> hayat = kad ono fudbal...next next next - >fudbal...


dodje mi da tv izbacim kroz prozor...jebo ga fudbal i ko ga proglasi najvaznijom sporednom stvari na svijetu...a i vas koji se lozite na tu glupost da ste u stanju sa komsijom da nepricate ako ne navijate za isti klub...

ps. vecina vas i ne zna na karti pokazati mjesta odakle dolaze svi ti klubovi

Vjeruj mi da zbog ovih kladionica vecina nas zna tacno na karti koliko su udaljeni timovi iz svedske trece lige, te da li se mrze ti klubovi, jel to derby i slicno.
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#23 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by Amazonka27 »

nikad_izvini wrote:
Amazonka27 wrote:ftv fudbal...ok...daljinski...next kanal...bht1->hm zanimljivo fudbal...next kanal-> hayat = kad ono fudbal...next next next - >fudbal...


dodje mi da tv izbacim kroz prozor...jebo ga fudbal i ko ga proglasi najvaznijom sporednom stvari na svijetu...a i vas koji se lozite na tu glupost da ste u stanju sa komsijom da nepricate ako ne navijate za isti klub...

ps. vecina vas i ne zna na karti pokazati mjesta odakle dolaze svi ti klubovi
Zato su zanimljivo gledati sapunice, konstantno pričanje o frajerima i tračanje drugarica :D
da...to sve zene rade :-) ... a dokazano je da su muskarci vece mahaluse od zena... zene su jedni glupi elemeneti koji ce se zadovoljiti gledanjem sapunica pa nam priustite to zadovoljstvo na pauzama utakmica.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#24 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by nikad_izvini »

Naučen sam da na generalizaciju odgovaram sa generalizacijom :D

Al da se ne lažemo, kao što većina žena voli da gleda sapunice, jal priča o frajerima ili trača drugarice tako većina glupih muškaraca voli da gleda fudbal :D :-D
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#25 Re: brz i efektan način da se zarade pare:BiH sportski komentato

Post by rado_vidjen »

recimo da me iPod spasio. :)

Velida Spahu ne slusam vec par godina. njegova boja glasa me uzasava (deen im jaci glas) elementarno neznanje, hrvatski jezik, sterilnost, opsta bljutavost i dosada...

meni je nevjerovatno da jedan baho, koji se smuca po old traffordu, kaze "zet knajt :D :D ( zat knight, tad bio fulhamu, koji su btw svi komentatori mjesecima citali bas kako se i pise :D )..pa moj baho, jesi ikad cuo za knajta rajdera :lol: :-D :roll:

ili suko da cita bale - BOL :twisted: ..sjecam se da je kemo izgovarao martin keown, "martin-ki-oven" :mrgreen:

to je samo sto se tice izgovora, a opstem neznanju, logici, previdima, natezanju i dosadi, moze se izdat par tomova. ( nekad sam s rajom biljezio bisere, ali ne znam gdje je to zavrsilo)

elem, uzas ( mislim da vecina nema zavrsen fax?)
Post Reply