BRUKA U DUBLINU

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#1 BRUKA U DUBLINU

Post by Honda Hondas »

http://twitter.com/RTEsoccer/status/666 ... wsrc%5Etfw 0:15 pocinje, pogledajte Spahicev pogled na 0:27!
:shock: :shock: :shock:

Ovo se mora pogledati. FUJ FUJ FUJ. Koja smo mi stoka, koji smo mi primitivci. :shock: :shock: :shock: Ovo niti ima veze sa sportom nit sa politikom, ovo je poruka koja se odasilje u svijetu da smo mi primitivna, zaostala gamad koja ne mogu pola minute da sute i da postuju nevino stradale zrtve. :-)

Nabijem vas, olosi jedni. Vi, vi navijaci koji Palestinu spomenete jednom godisnje dok gledate PARALELE, a ostatak godine gladite muda ispijajuci kafu od marke sto vam je babuka dao, i dane provodite viseci po kladarama.. Stadion nije mjesto ni prilika da se salju ovakve primitivne poruke, a ne posebno nadan nakon sto su djeca koja su se otisla samo zabaviti, mucki pobijena.

NISTE MOGLI POLA MINUTE DA SUTITE, DA NE BRUKATE DRZAVU, GORI STE OD NAJGORE STOKE NA SVIJETU!!! :roll:

FUJ, stid me je reci da sam iz Bosne.

Neka teme, nek ljudi vide kakvi sve uhljupi zive medju nama! SRAM VAS BILO! :izet:

EDIT:

naletio sam na par komentara nekih retardiranih majmuna na FB i nije mene sokiralo sto je neki anonimus napisao na KLIXOVOJ stranici, nego broj ljudi koji su lajkali takve postove i samim tim podrzali sinocnju blamazu nasih kvaziPATRIJOTA: :oops:

Image i onda ovo: :run:
Image

Onda na kraju jedan komentar: "Za ove sto pljuju FRANCUSKU, i EVROPU, posrali biste se hodzi u mihrab za francuski pasos." :lol: :lol: :lol:
MADE MY DAY :thumbup:



BOZE, baci ciglu i budi precizan. :oops: Mene ovo stvarno boli. :( Ne mogu da shvatim mentalni sklop ljudi koji ovo odobravaju. I nijedan komentar gdje se ovaj cin osudjuje nema ni priblizan broj lajkova kao ovakvi postovi. :roll:

Gdje to mi zivimo, zaboga?
Last edited by Honda Hondas on 17/11/2015 03:25, edited 2 times in total.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#2 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by MyTao »

Sramota... sta reci... po facebooku nasi "navijaci" ovo izdvajaju kao jedini pozitivni trenutak na tekmi :-)

Ne znam dali postoji drzava sa vise ljudi koji vjeruju u teorije zavjere i druge gluposti...
User avatar
Zokipfc
Posts: 1073
Joined: 24/04/2013 18:44

#3 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Zokipfc »

I sve ovo daje vise razloga za giga-hrvate i srbe da mrze bosnjake. na sta ce bosnjaci jos vise mrziti ova prva dva plemena. Ma jebite se svi, stoko retardirana :-)
TomANDJerry
Posts: 1155
Joined: 21/09/2012 18:23

#4 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by TomANDJerry »

Neka cijeli svijet vidi istinu , 80% ovog glupog naroda ovako razmislja ... oni dosli u Dublin da brane Palestinu tako sto ce prekinuti minutu sutnje ... cijelo vrijeme se nadam da niko sa strane ne cita facebook , da niko ne cita klix komentare gdje su veliki strucnjaci otkrili zavjeru cie i mossada u vezi napada u Parizu , da niko ne slusa sta pricamo po ulici ... ali ne moze se to sakriti , i neka ne moze - bolje je vidjeti istinu
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#5 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by shin »

Ne pratim fudbal, niti me interesuje sekunde, zajedno sa repkom.

Pratim srkoz drugi forum totalno nevezan sa fudbalom, kad sjevnu komentar.
Awful scenes at the Ireland - Bosnia game with some of the Bosnia fans booing the minutes silence.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#6 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by radiša »

cemu cuđenje pa pogledaj komentara na temi o parizu,takvi su i otisli tamo da nas brukaju pleme im klosarsko.
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#7 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Fudo Bosna »

Honda Hondas wrote:http://twitter.com/RTEsoccer/status/666 ... wsrc%5Etfw 0:15 pocinje :shock: :shock: :shock:

Ovo se mora pogledati. FUJ FUJ FUJ. Koja smo mi stoka, koji smo mi primitivci. :shock: :shock: :shock: Ovo niti ima veze sa sportom nit sa politikom, ovo je poruka koja se odasilje u svijetu da smo mi primitivna, zaostala gamad koja ne mogu pola minute da sute i da postuju nevino stradale zrtve. :-)

Nabijem vas, olosi jedni. Vi, vi navijaci koji Palestinu spomenete jednom godisnje dok gledate PARALELE, a ostatak godine gladite muda ispijajuci kafu od marke sto vam je babuka dao, i dane provodite viseci po kladarama.. Stadion nije mjesto ni prilika da se salju ovakve primitivne poruke, a ne posebno nadan nakon sto su djeca koja su se otisla samo zabaviti, mucki pobijena.

NISTE MOGLI POLA MINUTE DA SUTITE, DA NE BRUKATE DRZAVU, GORI STE OD NAJGORE STOKE NA SVIJETU!!! :roll:

FUJ, stid me je reci da sam iz Bosne.




Neka teme, nek ljudi vide kakvi sve uhljupi zive medju nama! SRAM VAS BILO! :izet:


:-)







Ako te stid razligu iz Bosne... Je li sport, baraž : Irska VS BIH , uzrok šovinizma pojedinaca na index hr?



Na koga fuj, sram tebe bilo , i kako znaš ko je i čemu zviždio, žrtvama sigurno nisu, a ko su ti koji su zviždali , Bosanci Irci ili, koliko je bilo bosanskih a koliko irskih navijača, , je li se igralo u BiH ili Irskoj pa da palamudiš ?



A našta ti liči ova europska "tolerancija" i to iz prvog komšiluka:

A "europski", index hr, to ti ne smeta ?



Image
Image[/quote]







Meni je ova mržnja prema Bosancima, a Bošnjacima posebno, daleko gora i opasnija i to od europskih susjeda, a tebi ?
Last edited by Fudo Bosna on 16/11/2015 23:45, edited 1 time in total.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#8 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Šveđanin »

Ovi primitivci sto su bili u Irskoj nisu oni kojima roditelji daju marku za kafu. Moguce da je to isti nacin razmisljanja, ali zna se ko je bio veceras na tribinama. Ako bi za trenutak bio pozitivan, ovo je nista naspram bruke koja se desila u Becu. E ono je bas bilo frapantno. I taj skandal je dobio mnogo jaci odjek.

Uzasan je podatak da okosnicu ovih primitivaca cine upravo osobe godina 30-40, koje su zasnovale porodice, imaju malu djecu...

Da citiram sam sebe sa druge teme:
Šveđanin wrote:Vec sam pisao dozivljaje sa navijackih ekskurzija. Vi niste svjesni kakve sve njuske prate reprezentaciju. Prvi bih rekao da su oni neka mala manjina, ali bogami... :( Kako je vrijeme odmicalo, broj cobana je bio sve veci. Peak je bio u Francuskoj...

Reprezentaciju nazalost prati poprilican broj ljudi koje sport ne zanima, fejsbuk i instagram navijaci koji su tu radi slikanja, prvi kad treba vrijedjati Jevreje u sred Beca, posljednji kad treba igracima pruziti podrsku (ne veceras, veceras se nema za sta pruziti podrska, jer obrnute reakcije od igraca nije ni bilo)... prvi kad treba psovati majku Bazdarevicu, posljednji koji ce povesti huk kad primjete da se igraci koprcaju i potrebna im je podrska, prvi kad se treba nagurati pred fotoaparate klixa po gostovanjima...

Duboka sprega politike, nacionalizma, neke lude potrebe da oni kao navijaci bosanske reprezentacije bore za neku svjetsku pravdu.


Vi niste svjesni kakav sljam je zvizdao minuti sutnje i uzvikivao Palestina, znam ja mnoge od njih. To vam je profil ljudi koji uopste na karti ni ne zna pokazati Palestinu, to vam je profil ljudi koji ne zna nista o tom konfliktu, oni blage veze nemaju o Palestini, Izraelu, a realno ni ne zanima ih jer najduze sto su u zivotu procitali su clanci sa ekskluzive ba, eventualno avaza, samo su negdje culi kako se Palestina treba podrzati, kako to moras raditi da bi bio veliki Musliman inace si izdajica i to se redovno radi. U svakoj neprilici. Cemu kopati po necemu sto nema veze sa fudbalskom utakmicom nase reprezentacije?

Organizujes covjece javnu tribinu, zakupi neku salu i pricaj o Palestini 3 dana, pruzaj im podrsku koliko god hoces. Ali van fudbalskih terena sa tim stvarima...
A nema te zasto biti stid sto si iz Bosne. Bosanska zajednica u UK je dobro uklopljena, regularni su clanovi drustva, imamo mnogo ljudi na visokim, odgovornim pozicijama bar po onome sto sam ja vidio. Za nadati se da ovi ljudi predstavljaju manjinu, osuditi ih, ograditi se od njih...
Last edited by Šveđanin on 16/11/2015 23:43, edited 1 time in total.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#9 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Vitezanin »

Uz ovakve navijače ova država treba biti sretna što se nije plasirala. Ovo je samo još jedna u nizu sramota koju su priredili ljudi koji se nazivaju patriotima.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#10 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Ripicipi »

Fudo Bosna wrote: Na koga fuj, sram tebe bilo , i kako znaš ko je i čemu zviždio, žrtvama sigurno nisu, a ko su ti koji su zviždali , Bosanci Irci ili, koliko je bilo bosanskih a koliko irskih navijača, , je li se igralo u BiH ili Irskoj pa da palamudiš ?[/b]


A našta ti liči ova europska "tolerancija" i to iz prvog komšiluka:

A "europski", index hr, to ti ne smeta ?



Image
Image




Meni je ova mržnja prema Bošnjacima daleko gora i opasnija i to od europskih susjeda, a tebi ?
Papcina si kao i ovi sto su zvizdali i skandirali Palestina na minuti sutnje.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#11 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by radiša »

fudo sto skreces temu na komsiluk kad smo mi tema i nas primitivizam.pusti se ti komsiluka to je prica za sebe
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#12 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by mouton noir »

Honda Hondas wrote:http://twitter.com/RTEsoccer/status/666 ... wsrc%5Etfw 0:15 pocinje :shock: :shock: :shock:

Ovo se mora pogledati. FUJ FUJ FUJ. Koja smo mi stoka, koji smo mi primitivci. :shock: :shock: :shock: Ovo niti ima veze sa sportom nit sa politikom, ovo je poruka koja se odasilje u svijetu da smo mi primitivna, zaostala gamad koja ne mogu pola minute da sute i da postuju nevino stradale zrtve. :-)

Nabijem vas, olosi jedni. Vi, vi navijaci koji Palestinu spomenete jednom godisnje dok gledate PARALELE, a ostatak godine gladite muda ispijajuci kafu od marke sto vam je babuka dao, i dane provodite viseci po kladarama.. Stadion nije mjesto ni prilika da se salju ovakve primitivne poruke, a ne posebno nadan nakon sto su djeca koja su se otisla samo zabaviti, mucki pobijena.

NISTE MOGLI POLA MINUTE DA SUTITE, DA NE BRUKATE DRZAVU, GORI STE OD NAJGORE STOKE NA SVIJETU!!! :roll:

FUJ, stid me je reci da sam iz Bosne.

Neka teme, nek ljudi vide kakvi sve uhljupi zive medju nama! SRAM VAS BILO! :izet:
Svaka ti je na mjestu :thumbup: :thumbup:

I mene je stid da dolazim iz iste drzave kao ovi primitivci :sad: Balkan i govna koja se ovdje proizvode strike again! :run:
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#13 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Fudo Bosna »

Ripicipi wrote:
Fudo Bosna wrote: Na koga fuj, sram tebe bilo , i kako znaš ko je i čemu zviždio, žrtvama sigurno nisu, a ko su ti koji su zviždali , Bosanci Irci ili, koliko je bilo bosanskih a koliko irskih navijača, , je li se igralo u BiH ili Irskoj pa da palamudiš ?[/b]


A našta ti liči ova europska "tolerancija" i to iz prvog komšiluka:

A "europski", index hr, to ti ne smeta ?



Image
Image




Meni je ova mržnja prema Bošnjacima daleko gora i opasnija i to od europskih susjeda, a tebi ?
Papcina si kao i ovi sto su zvizdali i skandirali Palestina na minuti sutnje.

Što sam papčina , osuđujem zviždanje naravno , ali i ovaj otvoreni šovinizam prema mojoj Državi, narodu i vjeri , znači nas svak može pljuvati, a ako neko nešto loše uradi a ne zna se ni ko , na gostujućem stadionu, odmah "pljuj" po Bosancima, RAZGULI PAPČINO !!!
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#14 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by MyTao »

NIJE TO TEMAAAAAAA!!!!! isto kao sto PALESTINA NIJE bila tema danas...

zar svaki put kad se prica o jednom, neko mora spomenuti sve ono sto se desilo prije toga????

Pa po vama mi treba da sutimo do kraja zivota, jer samo tako mozemo odati pocast SVIM zrtvama svijeta ikad... HALOOOOOOO!!!!
malo_jagnje
Posts: 15
Joined: 03/10/2015 13:42

#15 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by malo_jagnje »

kada su se palestinski civili ubijali onda nije bilo nigdje minute sutnje. na hiljade djece ubijeno sa istim razlogom kao ovi u parizu. tako da ovdje nista nije cudno ni sramotno. ko padnu na ovu foru, on je glup i covjek bez ikakve licnosti.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#16 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Ripicipi »

malo_jagnje wrote:kada su se palestinski civili ubijali onda nije bilo nigdje minute sutnje. na hiljade djece ubijeno sa istim razlogom kao ovi u parizu. tako da ovdje nista nije cudno ni sramotno. ko padnu na ovu foru, on je glup i covjek bez ikakve licnosti.
Zar se nije moglo presutjeti jednu jebenu minutu pa onda skandiraj "palestina" ako vec moras.
Zar maloumni mozgovi ne mogu shvatiti tako prostu i jednostavnu stvar?
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#17 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by putokaz1 »

Irski fudbal je bruka oni vodi 1-0(sudijski poklon) i vlastita publika im zviždi
a šta možeš protiv Murinjove metode samo na sreću,tu nikakav kvalitet ne igra ulogu
Irska fuj
a mi nije moglo bolje,možda smo krenuli defanzivnije,trebo nam gol a igrali sa 1 naprijed,i ulazi bešić prvi-po meni trebao je uć gol igrač bilo ko-Vedo,Izo,Milo....
Nismo zakazali jer smo igrali protiv ničega
momci su se borili,Ervin je igro i rukama i nogama,i da je vedin šut ušo poništio bi ga,jer jednostavno ko u BH kantonalnim ligama Irskoj se mora kompenzirat,bez obzira na naš ''minus'' u ove dvije utakmice.
Svaka čast momci,nismo igrali niti ''BUS'' NITI bunker'' Kvalitetniji jesmo ali nekad u želji se izgori a Protivnik mora proć valja nekome davat 5 komada na prvenstvu a mislim da bi to mogli bit naši večerašnji protivnici,ja u njihovoj igri nisam vidio ništa lijepo,neko jest neko kaže kvalitet je u magli dat gol,pogodit poklonjen penal,pogodit nakon greške vranješa,možda jest i grci su tako osvojili euro
Možda je trener naš mogao spriječiti kontru pri kraju meča u Zenici ,možda bolje postavit igrače u Dablinu ali,kod teorije zavjere ništa ne pomaže.
Pobjedili smo čim je izvučena Irska-nažalost to ne ide prvo ide Lobi,pa onda priprema tima,koji možda nije bio najbolje pripremljen.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#18 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by KUZNETSOV »

malo_jagnje wrote:kada su se palestinski civili ubijali onda nije bilo nigdje minute sutnje. na hiljade djece ubijeno sa istim razlogom kao ovi u parizu. tako da ovdje nista nije cudno ni sramotno. ko padnu na ovu foru, on je glup i covjek bez ikakve licnosti.
halo debilcino niko ti ne brani da ti sam odas pocast zrtvama palestine, al' kada je minuta sutnje onda je minuta sutnje... niko ti ne brani da budes solidaran sa palestinom al' kada je minuta sutnje za pariz onda je minuta sutnje.... inace cuju se ovi čobanski glasovi pogotovo ovaj drugi, koje smo mi čobansko pleme dan ti jebem ovo je sramota
User avatar
sledge
Posts: 165
Joined: 08/04/2011 15:11

#19 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by sledge »

Ma seljačine glupe obične ne mogu na samo jednu minutu da prestanu bit glupi.
Hajd da samo sebe sramote ovim bolesnim činom već i sve Bosance i Hercegovce ee to je već neprihvlatljivo!

Ovi "naši" me sve više podsjećaju na zaluđene četnike, u svemu vide neke teorije zavjere i misle da su pametniji od svih ostalih!
Tužno je ovo kad vidim da su Bošnjaci sve više naklonjeni nekim tamo Arapima sa kojima nemaju ama baš nikakve veze osim vjere
koja se ne može poredit u načinu praktikovanja
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#20 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by MyTao »

Hjojjjjjjjjjjj gdje sam se ja rodio u pm...
User avatar
House
Posts: 46724
Joined: 17/03/2010 15:36

#21 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by House »

prenosi debile sa indexa :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#22 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Šveđanin »




Jos gora je stvar sto su ovo ljudi koji su vidjeli svijeta. Dakle 95% njih sa ove tribine zivi u civilizovanim drustvima gdje bi ih sutra sa prezirom gledali da saznaju sta su to radili. U drustvima gdje djecu od malih nogu uce kako politika i sport ne idu jedno sa drugim.. u drustvima gdje su imali prilike upoznati i Jevreja.. i Palestinca itd... i oni opet ostadose tako ograniceni.

Poprilican je broj ljudi medju navijacima reprezentacije koje sport uopste ne zanima. Mogu da se zakunem da je gomila njih sto znaju maksimalno 3 igraca... ali tu su se nasli da bi ispunili svoje porive, "nacionalne duznosti", malo mahali zastavama, slikali se, malo gazili izraelsku zastavu i gurali politiku tamo gdje joj nije mjesto.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by _BataZiv_0809 »

Koji smecari djece mi.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#24 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by Matzan »

putokaz1 wrote:Irski fudbal je bruka oni vodi 1-0(sudijski poklon) i vlastita publika im zviždi
a šta možeš protiv Murinjove metode samo na sreću,tu nikakav kvalitet ne igra ulogu
Irska fuj
a mi nije moglo bolje,možda smo krenuli defanzivnije,trebo nam gol a igrali sa 1 naprijed,i ulazi bešić prvi-po meni trebao je uć gol igrač bilo ko-Vedo,Izo,Milo....
Nismo zakazali jer smo igrali protiv ničega
momci su se borili,Ervin je igro i rukama i nogama,i da je vedin šut ušo poništio bi ga,jer jednostavno ko u BH kantonalnim ligama Irskoj se mora kompenzirat,bez obzira na naš ''minus'' u ove dvije utakmice.
Svaka čast momci,nismo igrali niti ''BUS'' NITI bunker'' Kvalitetniji jesmo ali nekad u želji se izgori a Protivnik mora proć valja nekome davat 5 komada na prvenstvu a mislim da bi to mogli bit naši večerašnji protivnici,ja u njihovoj igri nisam vidio ništa lijepo,neko jest neko kaže kvalitet je u magli dat gol,pogodit poklonjen penal,pogodit nakon greške vranješa,možda jest i grci su tako osvojili euro
Možda je trener naš mogao spriječiti kontru pri kraju meča u Zenici ,možda bolje postavit igrače u Dablinu ali,kod teorije zavjere ništa ne pomaže.
Pobjedili smo čim je izvučena Irska-nažalost to ne ide prvo ide Lobi,pa onda priprema tima,koji možda nije bio najbolje pripremljen.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Ključaj temu!!!
User avatar
House
Posts: 46724
Joined: 17/03/2010 15:36

#25 Re: BRUKA U DUBLINU

Post by House »

bio je prekid "minut šutnje" na utakmici švedska-danska :?

sisajte kur-ac bošnjacima.nećete nam pakovati terorizam i podršku isilu-u :wink:


gasi temu
Last edited by House on 16/11/2015 23:58, edited 1 time in total.
Locked