Breaking Bad

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1751 Re: Breaking Bad

Post by Tomahawk11 »

Ja gledao kad je onaj ovdje nabacio na Neokino.
I pregledao sve osim zadnje epizode.
Bio ubjeđen da je to kraj, a nešta mi falilo.
Kad nešto pogledam, dodao čova još jednu epizodu.
Ahhh :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1752 Re: Breaking Bad

Post by seln »

nema me tamo wrote:Po pravoj kvaliteti u glumi sigurno nije top 5, a u top 10 sigurno jeste.
Asli je Bryan Cranston one silne nagrade (4x Emmy, Golden Globe etc.) dobio u zamjenu za Crystal Meth.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1753 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Samo on napisano vec ostali katastrofa što je potvrđeno kasnije jer ce im uvijek Breaking Bad biti vrhunac.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#1754 Re: Breaking Bad

Post by ultima_palabra »

Esposito doživljava drugu mladost u karijeri zahvaljujući ulozi Gusa Fringa.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1755 Re: Breaking Bad

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:Esposito doživljava drugu mladost u karijeri zahvaljujući ulozi Gusa Fringa.
:thumbup:
A nije loš ni nastavak sa Better Call Saul, mislim baš konkretno na njegov lik u toj seriji.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#1756 Re: Breaking Bad

Post by ultima_palabra »

Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Esposito doživljava drugu mladost u karijeri zahvaljujući ulozi Gusa Fringa.
:thumbup:
A nije loš ni nastavak sa Better Call Saul, mislim baš konkretno na njegov lik u toj seriji.
Generalno, meni jedan od najgotivnijih likova ikad... totalna dominacija :D

Jesse Plemons također upao na A listu Hollywooda zahvaljujući BB. Al neka je ovaj kladioničar rekao da je loša gluma :sax:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#1757 Re: Breaking Bad

Post by Thorgerson »

Bob Odenkirk takodjer.
The success of Breaking Bad and Better Call Saul led to acting work in high profile projects, such as Nebraska, directed by Alexander Payne, The Post, by Steven Spielberg, and Pixar's Incredibles 2.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1758 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Iskreno ja sam usro ovdje jer sam rekao ostali iako naravno nisam mislio na svakog glumca koji se pojavio u seriji..
Više se to odnosilo na kvalitet glume svi u jednom
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1759 Re: Breaking Bad

Post by Hasan006 »

Čuj ba ostali katastrofa, nađi mi ulogu u seriji da je loše odglumljena.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1760 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Hank pa onaj mali sina sto mu glumi pa žena od Hanka pa onaj hankov partner pa Aaron paul pa aaron polovi prijatelji u seriji ima ih još..
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1761 Re: Breaking Bad

Post by Hasan006 »

nema me tamo wrote:Hank pa onaj mali sina sto mu glumi pa žena od Hanka pa onaj hankov partner pa Aaron paul pa aaron polovi prijatelji u seriji ima ih još..
Sve što si nabrojao sasvim regularno odglumljeno, jest da nije na Cranstonovom nivou ali opet sasvim solidna gluma, pogotovo za TV standarde. Aaron Paul je fenomenalno odglumio.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1762 Re: Breaking Bad

Post by Tomahawk11 »

nema me tamo wrote:Hank pa onaj mali sina sto mu glumi pa žena od Hanka pa onaj hankov partner pa Aaron paul pa aaron polovi prijatelji u seriji ima ih još..
Pa Hank sve i jednu ulogu glumi drota, ovo mu je možda i najupečatljiviji lik, odnosno najkompleksnije bilo za odglumiti.
Uglavnom se morao pojaviti kao u onom Evan Almighty u ulozi drota i stajati 3 minute.
Realno, uzmi i likove iz nekih drugih popularnih serija, mnogi su bili anonimusi prije nego su te serije postale popularne.
Previše je onih koji su požnjeli dobro nakon Breaking Bada.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1763 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Tomahawk11 wrote:
nema me tamo wrote:Hank pa onaj mali sina sto mu glumi pa žena od Hanka pa onaj hankov partner pa Aaron paul pa aaron polovi prijatelji u seriji ima ih još..
Pa Hank sve i jednu ulogu glumi drota, ovo mu je možda i najupečatljiviji lik, odnosno najkompleksnije bilo za odglumiti.
Uglavnom se morao pojaviti kao u onom Evan Almighty u ulozi drota i stajati 3 minute.
Realno, uzmi i likove iz nekih drugih popularnih serija, mnogi su bili anonimusi prije nego su te serije postale popularne.
Previše je onih koji su požnjeli dobro nakon Breaking Bada.

To jest, a i moja je krivica kad sam reko ostali katastrofa trebao sam fino reci ko jer ima dobrih..

Hasane Aron Paul ima normala momenata, al' sve u svemu loš glumac
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1764 Re: Breaking Bad

Post by Hasan006 »

nema me tamo wrote:
Tomahawk11 wrote:
nema me tamo wrote:Hank pa onaj mali sina sto mu glumi pa žena od Hanka pa onaj hankov partner pa Aaron paul pa aaron polovi prijatelji u seriji ima ih još..
Pa Hank sve i jednu ulogu glumi drota, ovo mu je možda i najupečatljiviji lik, odnosno najkompleksnije bilo za odglumiti.
Uglavnom se morao pojaviti kao u onom Evan Almighty u ulozi drota i stajati 3 minute.
Realno, uzmi i likove iz nekih drugih popularnih serija, mnogi su bili anonimusi prije nego su te serije postale popularne.
Previše je onih koji su požnjeli dobro nakon Breaking Bada.

To jest, a i moja je krivica kad sam reko ostali katastrofa trebao sam fino reci ko jer ima dobrih..

Hasane Aron Paul ima normala momenata, al' sve u svemu loš glumac
Ne znam stvarno po čemu je loš glumac, možda je imao dosta glupog dijaloga ali to nije do njega, i to je odglumio maksimalno dobro. Ovo je prvi put uopšte da čujem da se neko žali na njegovu glumu...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1765 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Možda je razlog sto prvi put cujes jer imas 15 godina? :D
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#1766 Re: Breaking Bad

Post by rumenige_brajtner »

sve dosad sam mislio da su glumci odradili sjajan posao, al evo, sad me ovaj što ga nema tamo prosvijetlio.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#1767 Re: Breaking Bad

Post by Rampage »

rumenige_brajtner wrote:sve dosad sam mislio da su glumci odradili sjajan posao, al evo, sad me ovaj što ga nema tamo prosvijetlio.
'ta znaš ti i onih milion i kusur neprosvijtljnih duša koje dadoše 'nako visoku ocjenu seriji na IMDB :D

Možda je problem što glumci glume male, obične ljude, smrtnike :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1768 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Pa nisam rekao da je loša vec da ima loše glume Breaking Bad kao serija je takav kliše da je to nevjerovatno..
Vidiš i da kazem da sigurno jeste top 10..

Nebitno glupa prica i bezveze sam poceo glupu raspravu jedino što sam rekao je da ima loše glume u seriji i to je to..
Kao što je ima u skoro svakoj..

Npr rekao sam Hasanu 15togodisnjaku za Arona Paula da je loša gluma eh i meni je smijesno kad kaze bitch i još neke zajebancije njegovog lika koje su sezonama bile tu..
Al' kad gledaš širu sliku lik je loš glumac ispod prosjeka
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1769 Re: Breaking Bad

Post by Hasan006 »

nema me tamo wrote:Pa nisam rekao da je loša vec da ima loše glume Breaking Bad kao serija je takav kliše da je to nevjerovatno..
Vidiš i da kazem da sigurno jeste top 10..

Nebitno glupa prica i bezveze sam poceo glupu raspravu jedino što sam rekao je da ima loše glume u seriji i to je to..
Kao što je ima u skoro svakoj..

Npr rekao sam Hasanu 15togodisnjaku za Arona Paula da je loša gluma eh i meni je smijesno kad kaze bitch i još neke zajebancije njegovog lika koje su sezonama bile tu..
Al' kad gledaš širu sliku lik je loš glumac ispod prosjeka
Da ali fazon je da se ti žališ na upravo one stvari radi kojih svi ostali hvale seriju - gluma, originalnost, itd.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1770 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Da li je moguce da si rekao originalnost za Breaking Bad?
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#1771 Re: Breaking Bad

Post by rumenige_brajtner »

izvini pajdo, sve si u pravu. odsad ću se s tobom konsultovat prije nego što formiram mišljenje o nekom glumcu i filmu/seriji.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#1772 Re: Breaking Bad

Post by Hasan006 »

nema me tamo wrote:Da li je moguce da si rekao originalnost za Breaking Bad?
Da. Gdje si to vidio da se glavni lik serije pretvara iz mild-mannered porodičnog čovjeka u nemilosrdnog kriminalca?
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#1773 Re: Breaking Bad

Post by Rampage »

nema me tamo wrote:Pa nisam rekao da je loša vec da ima loše glume Breaking Bad kao serija je takav kliše da je to nevjerovatno..
Vidiš i da kazem da sigurno jeste top 10..

Nebitno glupa prica i bezveze sam poceo glupu raspravu jedino što sam rekao je da ima loše glume u seriji i to je to..
Kao što je ima u skoro svakoj..

Npr rekao sam Hasanu 15togodisnjaku za Arona Paula da je loša gluma eh i meni je smijesno kad kaze bitch i još neke zajebancije njegovog lika koje su sezonama bile tu..
Al' kad gledaš širu sliku lik je loš glumac ispod prosjeka
Dobro, BB jeste njegov zvjezadani momenat:) Nije ništa posebno prije snimio, a teško da će i u budućnosti nešto posebno snimiti:)

Njegova mjera, po mom skromnom mišljenju, je NFS u 3D tehnologiji :-D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#1774 Re: Breaking Bad

Post by Tito_i_Partija »

Do danas mi nije jasno sta je se tacno desilo sa biznisom koji je Walter im'o sa onim bracnim parom. Da li su ga stvarno zajebali k'o sto on tvrdi, il' je on sam kriv k'o sto oni tvrde?

Serija je dobra, al' mi je finale serije ono bas bilo "ma daaaaaaaj". :-D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1775 Re: Breaking Bad

Post by nema me tamo »

Tito_i_Partija wrote:Do danas mi nije jasno sta je se tacno desilo sa biznisom koji je Walter im'o sa onim bracnim parom. Da li su ga stvarno zajebali k'o sto on tvrdi, il' je on sam kriv k'o sto oni tvrde?

Serija je dobra, al' mi je finale serije ono bas bilo "ma daaaaaaaj". :-D

Pa i jesu ga zajebali i nisu..

Ta firma jel je imala perspektivu kad su bili mladi i onaj bracni par je njemu ponudio pare u zamjenu da se odrekne vlasnistva sto je on i prihvatio..
Tako da i jesu ga zajebali i nisu..

Da kraj smrdi užasno na to koliko su se usrali pisci serije jer je prostora bruku bilo i htjeli su da završe na notu " najbolja serija svih vremena ".
Post Reply