Brazil-Hrvatska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#101

Post by kriticarka_nikova »

:lol:
Hej hajde opet da zaratimo...dosadno ovako :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#102

Post by mostarac »

meni ne smeta sto je Baho navijao za Hrvatsku koliko mi smeta to da je navijao za Srbiju da bi mu ovde svi jebali majku, a ovako niko nista i ono spika tipa halo stao je rat i te fore.
Ne znam za vas, ali to je meni licemjerno :roll:
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#103

Post by zemljotres »

Sreća pa ne navijate za Togo, sta bi onda
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#104

Post by pirmin »

Moderator...tema se ubila za zatvoriti,gotova prica.
Inace ima da nastane revija bosanskih kompleksa.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#105

Post by Stitch__ »

togo shampion, oooooo

Image


:D
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#106

Post by winetou »

Spor tempo utakmice nametnut od strane Brazila i dobra odbrana Hrvatske.
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#107

Post by dalmatinka »

mostarac wrote:meni ne smeta sto je Baho navijao za Hrvatsku koliko mi smeta to da je navijao za Srbiju da bi mu ovde svi jebali majku, a ovako niko nista i ono spika tipa halo stao je rat i te fore.
Ne znam za vas, ali to je meni licemjerno :roll:
Mostarac, ovo je ipak samo igra. Da ste vi prisutni ja bih navijala za vas svim srcem. Svi imaju svoje favorite, ja se nadam će Iran izgurati dalje, ali me nitko zbog toga neće popljuvati.
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#108

Post by zemljotres »

Sad spomeni "njemačke kolonizatore" k'o onaj Igor Kristić, kojem je svaka druga KOLONIZATORSKA ČIZMA, a a vodi utakmicu vjerovali ili ne...
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#109

Post by zemljotres »

dalmatinka wrote:
mostarac wrote:meni ne smeta sto je Baho navijao za Hrvatsku koliko mi smeta to da je navijao za Srbiju da bi mu ovde svi jebali majku, a ovako niko nista i ono spika tipa halo stao je rat i te fore.
Ne znam za vas, ali to je meni licemjerno :roll:
Mostarac, ovo je ipak samo igra. Da ste vi prisutni ja bih navijala za vas svim srcem. Svi imaju svoje favorite, ja se nadam će Iran izgurati dalje, ali me nitko zbog toga neće popljuvati.
što iran matere ti? :lol:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#110

Post by mostarac »

dalmatinka wrote:
mostarac wrote:meni ne smeta sto je Baho navijao za Hrvatsku koliko mi smeta to da je navijao za Srbiju da bi mu ovde svi jebali majku, a ovako niko nista i ono spika tipa halo stao je rat i te fore.
Ne znam za vas, ali to je meni licemjerno :roll:
Mostarac, ovo je ipak samo igra. Da ste vi prisutni ja bih navijala za vas svim srcem. Svi imaju svoje favorite, ja se nadam će Iran izgurati dalje, ali me nitko zbog toga neće popljuvati.
znam da je igra bona, a ja se nadam da Iran nece dalje :D

Ali ovde je brdo licemjerja ;)

A mozda bi i ja navijao za hrvatsku da ne gledam Mostar svaki dan :roll: :(
Last edited by mostarac on 13/06/2006 23:23, edited 1 time in total.
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#111

Post by Reina »

ppulsar wrote:Steta sto im brazil ne uvali pet komada, uostalom igrao brazil koliko mu je trebalo, samo me baho iznervira sa svojim navijenjem za ustase nabijem i njega i njih, nije normalan frajer hrvati dobri hrvati vaki naki nosi ih kuci ako su ti dobri, neznam kako nakon svega neko moze imat toliku zelju da se njima divi kao da su tvoji,FUJ!!!
ma daj Baho je sasvim OK komentirao i nije opterecen tim glupostima
a ti izgleda namjerno pretjerujes , i inace jesu Hrvati bili dobri... :D
ali je bolji pobijedio :-)
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#112

Post by Vodenjak »

zoom66 wrote:
ppulsar wrote:Steta sto im brazil ne uvali pet komada, uostalom igrao brazil koliko mu je trebalo, samo me baho iznervira sa svojim navijenjem za ustase nabijem i njega i njih, nije normalan frajer hrvati dobri hrvati vaki naki nosi ih kuci ako su ti dobri, neznam kako nakon svega neko moze imat toliku zelju da se njima divi kao da su tvoji,FUJ!!!
pa-pa..;)...vozni vlak za banovice...:oops:
Fatiha... :D :D
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#113

Post by Beslija »

Brazil zasluzio pobjedu.....kontrolisao igru kako je htio , ponekad koja sansa za hrvate , ali najveca je bila kad je Adriano fulio (robinho sa strane ubacio)....da su hrvati izjednacili , brasil bi jos 2 gola zabio...tako brasil igra...sjetite se utakmica brasil - turska i brasil - engleska...obije utakmice TEK kad prime gol pocnu dobro igrati....tako je to sa brasilom , nisu primili gol , zato su igrali lagano i koliko im treba...hrvatska veza je Preslaba , Prso svaki drugi napad se morao vracati , Kranjcar se usro od straha , nije se ni pomjerio , presporo , Kaka je majstor , covjek ne fula gol kad puca , svaka mu cast , ronaldinho podbacio zbog stresa vjerovatno a Adriano i Ronaldo kante na utakmici.....Dobar posao odradili su Kovac i Emerson , ali najbolji na tekmi je bio Kaka.....!

to je bila utakmica izmedu Hrvata i Brasila u kojem je bilo jasno od prve minute ko ce izaci kao pobjednik....!

............ovo je automatska poruka.................

************unistava se 5 sekundi nakon sto je procitate***********
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#114

Post by dalmatinka »

zemljotres wrote:
dalmatinka wrote: Mostarac, ovo je ipak samo igra. Da ste vi prisutni ja bih navijala za vas svim srcem. Svi imaju svoje favorite, ja se nadam će Iran izgurati dalje, ali me nitko zbog toga neće popljuvati.
što iran matere ti? :lol:
Ljudi su pod velikim pritiskom, zaslužuju malo veselja.
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#115

Post by zemljotres »

dalmatinka wrote:
zemljotres wrote: što iran matere ti? :lol:
Ljudi su pod velikim pritiskom, zaslužuju malo veselja.
i vatromet pride
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#116

Post by Stitch__ »

pa jel Brasil Croatia il Brazil Hrvatska odluci se vec jednom :D
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#117

Post by dalmatinka »

mostarac
znam da je igra bona, a ja se nadam da Iran nece dalje :D

Ali ovde je brdo licemjerja ;)

A mozda bi i ja navijao za hrvatsku da ne gledam Mostar svaki dan :roll:
A što da ti kažem nego - moje saučešće. Vjerovao ili ne, zapadnije je malo drugačije.
User avatar
repeater
Posts: 1635
Joined: 04/07/2005 04:59
Location: Yoknapatawpha County
Contact:

#118

Post by repeater »

dobra igra, hrvatska. nisi se stedila. idemo dalje.
User avatar
repeater
Posts: 1635
Joined: 04/07/2005 04:59
Location: Yoknapatawpha County
Contact:

#119

Post by repeater »

hogshead wrote:Prvo sam bio protiv Hrvatske. Rezultatski, naravno. Baš kao što sam navijao za Holanđane protiv Srbije. Iz bijesa, iz rezignacije za sve njihove kolektivne istupe protiv Bosne, za sve promašene zicere, što kaže Sejo, za svu mržnju što nam mediji plasiraju da prema nama ispoljavaju, ovi naši susjedi i njihovi konstitutivni narodi. Kad sam pričao sa starim za koga ko navija na prvenstvu, on reče da navija za Srbiju i Hrvatsku. Ja, rekoh, za sve koji igraju protiv njih. Samo zbog ovih "naših" čija mržnja prema zemlji u kojoj žive je proporcionalna ljubavi kojoj ispoljavaju prema zemljama u kojoj žive "njihovi" narodi. I onda skontam da je sve to posljedica jednog usranog mentaliteta plemena koji žive na poluotoku koji se zove Balkan (koliko god se Hrvati tješili da ne žive na njemu). Uglavnom, negdje usred Bahine priče o tome kakve su šanse hrvatske reprezentacije, puknu me po čelendri misao da je jebeni Brazil na drugoj strani planete, da su, što je važnije, najveći favoriti prvenstva i da su se svi zadali oko toga ima li uopšte reprezentacije koja ih može pobjediti, a ja sam, jadan, uvijek navijao za autsajdere, pa onda skontam da mi je najbolji prijeratni jaran tamo u Berlinu, živi sad u Zagrebu, a dobar je čovjek, nije nebitna stvar, i sine mi, nek se jebu ti Brazilci, haj'mo Hrvatska!!
Izgubili na kraju.
Časno.
Onako kako bih poželio da protiv Brazila izgubi Bosna i Hercegovina na svjetskom prvenstvu.
Hrvatska: Respect!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

:thumbup:
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#120

Post by zemljotres »

e da vidim da neko pozeli i izgubit' :zzzz:
neutralac
Posts: 266
Joined: 30/06/2003 00:00

#121

Post by neutralac »

ppulsar wrote:Steta sto im brazil ne uvali pet komada, uostalom igrao brazil koliko mu je trebalo, samo me baho iznervira sa svojim navijenjem za ustase nabijem i njega i njih, nije normalan frajer hrvati dobri hrvati vaki naki nosi ih kuci ako su ti dobri, neznam kako nakon svega neko moze imat toliku zelju da se njima divi kao da su tvoji,FUJ!!!
Lojavi, odjebi u pizdu materinu. Tko si ti da cijeli narod nazivas ustasama?
Svoju drskost prosipaj svojoj islamistickoj mamici koja te je otelila.


Neutralac, i tebi je pa-pa u banovice!...:-)
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#122

Post by zemljotres »

glas razuma, sjajno :?
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#123

Post by Vodenjak »

hogshead wrote:Prvo sam bio protiv Hrvatske. Rezultatski, naravno. Baš kao što sam navijao za Holanđane protiv Srbije. Iz bijesa, iz rezignacije za sve njihove kolektivne istupe protiv Bosne, za sve promašene zicere, što kaže Sejo, za svu mržnju što nam mediji plasiraju da prema nama ispoljavaju, ovi naši susjedi i njihovi konstitutivni narodi. Kad sam pričao sa starim za koga ko navija na prvenstvu, on reče da navija za Srbiju i Hrvatsku. Ja, rekoh, za sve koji igraju protiv njih. Samo zbog ovih "naših" čija mržnja prema zemlji u kojoj žive je proporcionalna ljubavi kojoj ispoljavaju prema zemljama u kojoj žive "njihovi" narodi. I onda skontam da je sve to posljedica jednog usranog mentaliteta plemena koji žive na poluotoku koji se zove Balkan (koliko god se Hrvati tješili da ne žive na njemu). Uglavnom, negdje usred Bahine priče o tome kakve su šanse hrvatske reprezentacije, puknu me po čelendri misao da je jebeni Brazil na drugoj strani planete, da su, što je važnije, najveći favoriti prvenstva i da su se svi zadali oko toga ima li uopšte reprezentacije koja ih može pobjediti, a ja sam, jadan, uvijek navijao za autsajdere, pa onda skontam da mi je najbolji prijeratni jaran tamo u Berlinu, živi sad u Zagrebu, a dobar je čovjek, nije nebitna stvar, i sine mi, nek se jebu ti Brazilci, haj'mo Hrvatska!!
Izgubili na kraju.
Časno.
Onako kako bih poželio da protiv Brazila izgubi Bosna i Hercegovina na svjetskom prvenstvu.
Hrvatska: Respect!!!!!!!!!!!!!!!!
E kad bi mi ovako brzo skontali i neke druge stvari... :(
Respect i tebi momcino!!!
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#124

Post by BECHO »

Dobri su Iranci bili danas protiv Brazila! :D
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#125

Post by boston_c »

ppulsar wrote:Steta sto im brazil ne uvali pet komada, uostalom igrao brazil koliko mu je trebalo, samo me baho iznervira sa svojim navijenjem za ustase nabijem i njega i njih, nije normalan frajer hrvati dobri hrvati vaki naki nosi ih kuci ako su ti dobri, neznam kako nakon svega neko moze imat toliku zelju da se njima divi kao da su tvoji,FUJ!!!
Mislim da nemaš pojma šta govoriš, slijedeći put razmisli mozgom šta ćeš napisati prije nego što to uradiš, tj. ako uopće imaš mozak...
Locked