Brak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#176 Re: Brak

Post by Ramzess Veliki »

Korisničkoime wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Korisničkoime wrote: Ma da sam znao da je ovako u braku ozenio bi se i prije, jbg al nije se moglo fakultet ja, zena, novac bla, bla.
Meni je brak u svakom pogledu unapredjenje samo je stvar kako covjek poslozi stvari.
Sto se tice sex-a bolji je u braku, ne znam, jbg ono kad god nam je cef, imas neku slobodu, nemam pojam ni ja al je jebiga bolje.
Ne znam al ne mogu se sjetit ni jednog nedostatka da sad nesto nemam a sto sam imao prije.
A ... imas li motor ??? :shock:
Nemam
Motor je akronim za nesto sto se naziva zadrzati zelju za avanturom, za zivotom punim plucima. Ne mora to nuzno biti motor, moze biti bilo sta sto vikend ucini ispunjenijim, pokrene covjeka sa sofe ispred tv-a da negdje zbrise, da dozivi neku avanturu, da ponedjeljak na posao ode sa osmijehom. Meni je to nekad pecanje, nekad planinarenje, nekad motor ... nekad i akcija pokrivanja krova na prijateljevoj kuci ili rostilj negdje u prirodi. Jos ako te draga prati u tome i imate iste sklonosti u bilo kojoj takvoj disciplini - ne moze biti bolje ... ne moze. :thumbup:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#177 Re: Brak

Post by King Theoden »

Ramzess Veliki wrote:Motor je akronim za nesto sto se naziva zadrzati zelju za avanturom, za zivotom punim plucima. Ne mora to nuzno biti motor, moze biti bilo sta sto vikend ucini ispunjenijim, pokrene covjeka sa sofe ispred tv-a da negdje zbrise, da dozivi neku avanturu, da ponedjeljak na posao ode sa osmijehom. Meni je to nekad pecanje, nekad planinarenje, nekad motor ... nekad i akcija pokrivanja krova na prijateljevoj kuci ili rostilj negdje u prirodi.
Hoću i ja takav jedan motor :sad:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#178 Re: Brak

Post by Ramzess Veliki »

Dino34 wrote:
Ramzess Veliki wrote:Motor je akronim za nesto sto se naziva zadrzati zelju za avanturom, za zivotom punim plucima. Ne mora to nuzno biti motor, moze biti bilo sta sto vikend ucini ispunjenijim, pokrene covjeka sa sofe ispred tv-a da negdje zbrise, da dozivi neku avanturu, da ponedjeljak na posao ode sa osmijehom. Meni je to nekad pecanje, nekad planinarenje, nekad motor ... nekad i akcija pokrivanja krova na prijateljevoj kuci ili rostilj negdje u prirodi.
Hoću i ja takav jedan motor :sad:
Dino prvo moras odrast' za motora ... :oops:
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#179 Re: Brak

Post by allem_77 »

Dino34 wrote: Hoću i ja takav jedan motor :sad:
Traži mz-ejac. :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#180 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Zna Ramo sta prica :thumbup:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#181 Re: Brak

Post by Korisničkoime »

@Ramzess Veliki
Motor je akronim za nesto sto se naziva zadrzati zelju za avanturom, za zivotom punim plucima. Ne mora to nuzno biti motor, moze biti bilo sta sto vikend ucini ispunjenijim, pokrene covjeka sa sofe ispred tv-a da negdje zbrise, da dozivi neku avanturu, da ponedjeljak na posao ode sa osmijehom. Meni je to nekad pecanje, nekad planinarenje, nekad motor ... nekad i akcija pokrivanja krova na prijateljevoj kuci ili rostilj negdje u prirodi. Jos ako te draga prati u tome i imate iste sklonosti u bilo kojoj takvoj disciplini - ne moze biti bolje ... ne moze. :thumbup:
Aaaa takav motor, to imama, jbg iskreno najmanje vremena provodimo ispred TV-a, volimo i ona i ja zbrisat, imamo i taj neki krug prijatelja koji su nam slicno pa tako je to uvijek neki grupni poduhvat. Odem nekad i sam s prijateljima, ja ne pecam ali imam dvojicu u tome pa par puta godisnje se ode na neko od jezera preko vikenda, ja sam za rostilj zaduzan dok se oni naprdjuju cija je bojla bolja i koji je sistem kvalitetniji.
Mislim da je to dobrim dijelom do ljudi a manje do braka, imas ljudi koji su zatvoreniji vole vise kucnu atmosferu, nadju sebi neki film ili zaprate neku seriju i tako u dvoje svako vecer, ako bi onda jedno nekad, jednom pa na kafu otislo s nekim eto problema jer je ovu drugo odsjeceno. Nekad se i mi izvalimo uz neki film ali generalno se volimo druzit, jbg u mene je uvijek prometno u kuci od obicne kafe koja traje do iza ponoci preko vecera i rostilja.
Malo je to meni vise svaljivanje na brak, jbg odem s muskim negdje gdje se zeni ne ide, utakmica, pecanje ona ode s svojim zenama u soping, ne isao ja vala hodao 3 sata po prodavnicama ako bas ne moram.
Jbg ako neko ne voli previse svijet ili mu svaki qurac smeta naravno da ce ostati sam u kuci s zenom o iskreno neka ga tu mu je i mjesto.
Ako je zena ljubomorna (najcesce nije bas bez razloga) normalno da ce biti problem otici s muskim prijateljima negdje preko vikenda pa makar i na neku baru da pecas ribe.
Ali sve je pitanje s kim si, otvorenosti neke, iskrenosti, po nekom mom iskustvu to je pretpostavka za sve drugo.
Sad kad se pojave djeca a sto se nadam da ce biti uskoro onda je normalno da se zivot prilagodi njima, barem na pocetku, tako je bilo i kod prijatelja, cim je neko od njih dobio bebu znalo se da su onda kucna druzenja na redu na pocetku, jbg prilagodi se niko nije odrekao se zivota ako je dobio djete.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#182 Re: Brak

Post by moonca »

jbg prilagodi se niko nije odrekao se zivota ako je dobio djete.
Koliko sam mogla primjetiti, sve se posvecuje djetetu i njegovim potrebama.Kao i druzenje s prijateljima- samci /ce se udaljavaju, dok djeca ne 'odskoce'. :lol:

Rijetki nastave momacki tempo zivota-- :-) i da im brak potraje.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#183 Re: Brak

Post by Euphoria »

Naravno da se u braku stvari mijenjaju.
Mada imas samce ili osobe u vezi koji rijetko izlaze. Sve je do karaktera.
Brak i dolazak djece mijenja sve. Ne moze se bas tek tako izlaziti, ali svakako se ne treba ni prestati. Uz volju i želju, lijepom organizacijom se sve moze postići.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#184 Re: Brak

Post by Euphoria »

User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#185 Re: Brak

Post by Xavier1 »

Ma nema sta zena izlaziti kad je u braku. Samo posao-kuca. :zoka:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#186 Re: Brak

Post by SmokingMan »

Треба дефинитивно купити мотор и ганјати јапанке,ништа од ових нашин,само колутају очима....
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#187 Re: Brak

Post by Euphoria »

Što to ne napisa na japanskom, ovako samo mozes neku Srpkinju naći :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#188 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Xavier1 wrote:Ma nema sta zena izlaziti kad je u braku. Samo posao-kuca. :zoka:
Dje ce koji kurac?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#189 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Munlajt wrote:Pa ti budi hrabar i reci ne braku :lol:

https://www.face.ba/vijesti/crna-hronik ... Pzdnxp15N4
Bas za smajlija
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#190 Re: Brak

Post by moonca »

cuj gdje- sa svojim prijateljicama- poznavala sam takav par - zena petkom sa drugaricama izadje --- dodje pijana :lol: i jos su u braku..
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#191 Re: Brak

Post by Xavier1 »

insomnia78 wrote:
Xavier1 wrote:Ma nema sta zena izlaziti kad je u braku. Samo posao-kuca. :zoka:
Dje ce koji kurac?
Normala. Za brak treba neku introvertnu pronaci.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#192 Re: Brak

Post by insomnia78 »

moonca wrote:cuj gdje- sa svojim prijateljicama- poznavala sam takav par - zena petkom sa drugaricama izadje --- dodje pijana :lol: i jos su u braku..
Mozda mu je cvrsto obecala da se nece karati
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#193 Re: Brak

Post by moonca »

insomnia78 wrote:
moonca wrote:cuj gdje- sa svojim prijateljicama- poznavala sam takav par - zena petkom sa drugaricama izadje --- dodje pijana :lol: i jos su u braku..
Mozda mu je cvrsto obecala da se nece karati
Nije sve kako bi ti zelio.
Moze se to, da i ne izadje iz zgrade.. :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#194 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Naravno. S druge strane ja upravo evo eglenisem s jednom koja je u izlasku s drugaricama
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#195 Re: Brak

Post by moonca »

insomnia78 wrote:Naravno. S druge strane ja upravo evo eglenisem s jednom koja je u izlasku s drugaricama
koje si ti srece...haj.. :oops: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#196 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Jbg i ja sam ostecena roba
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#197 Re: Brak

Post by moonca »

... a, to je do tebe... :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#198 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Ne no mi ne prilici ganjati djevojke :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#199 Re: Brak

Post by moonca »

.. sve je kako se ti osjecas :thumbup: .... vjerujem da time izbjegnesh neugodna pitanja...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#200 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Nema to veze sa tim
Post Reply