Brak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
seki87
Posts: 4
Joined: 22/08/2014 21:52

#1 Brak

Post by seki87 »

upravu ste, savjete treba traziti negdje drugo, hvala na iskrenim misljenjima. Pozz. NEZAPOSLEN :-D
Last edited by seki87 on 24/08/2014 21:47, edited 1 time in total.
swanfilter
Posts: 7846
Joined: 06/06/2008 18:52

#2 Re: Brak

Post by swanfilter »

Nista, natjeraj ga neka nađe bilo kakav posao za pocetak i selite se od njegovih. Al, meni se cini da taj od mamine sise ne zeli bas daleko ici. Sorry, al izabrala si drvo zesce, cini se meni ...
seki87
Posts: 4
Joined: 22/08/2014 21:52

#3 Re: Brak

Post by seki87 »

:roll: nazalost tek sada neke stvari uvidis.. tipican je mamin sin. Pokusala sam razgovorom da mu pojasnim neke stvari ali svaki put ispadne svadja, i tako u krug sve. :shock:
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#4 Re: Brak

Post by Tomos »

Nema od toga ništa traži ti sebi drugu sreću dok je vrijeme i dok nisi zaglibila sa njim jer to je kako mama kaže i kuća je to zajednička, tako da se sve zna i sve se priča, a šta će ti ako se sad ne seksaš kad ćeš zaboga jebo to.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#5 Re: Brak

Post by Rampage »

Bogami nije dobro, čim si ovdje došla po savjet...

Moj ti je savjet :D da se popustiš traženja rješenja na Internetu, to vas sigurno neće nigdje odvesti.
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6 Re: Brak

Post by Truba »

probaj s nekim mini ultimatimom
ili kontriraj
ako on neće seks kad on hoće nemoj ti
ako sluša mamu... kad oće nešto od tebe nazovi mamu pa pitaj savjet pred njim
i tako dalje
ako leži i niš ne radi
rako i ti
ako ne traži posao
tako i ti


ako imalo pameti ima skontat će
onda poslije konačni ultimatum
ako su ti to godine 1987
više imaš sanse od njega u životu
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#7 Re: Brak

Post by kritichar »

nemam ti ja šta pametno reći
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#8 Re: Brak

Post by avetinja »

Upregni ga ko kljuse i u krevetu i u poslu, ne daj mu glavu da digne i neće biti raspoložen za svađu, a samim tim tvoj problem je riješen. :mrgreen:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#9 Re: Brak

Post by ema_ »

Zadnje što vam treba sad je još i dijete :-? .
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#10 Re: Brak

Post by p206 »

dijete je blagoslov, ali u situaciji kad ni jedno ne radite nije pametna odluka...
on ne da treba, nego mora naći posao, naravno u BiH to nije baš lahko, ali Bogami mora se potruditi ako misli biti domaćin :!:
a ti mu trebaš biti podrška
od svađa nema ništa, treba da uspostavite zdravu komunikaciju, i popravite situaciju, koja nije strašna i da se popraviti
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#11 Re: Brak

Post by JanuaryJones »

Jeste li bili zaposleni kad ste se vjenčali?


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#12 Re: Brak

Post by McMoy »

Pokušaj mu se zbližiti sa mamom.
Zovi je i ti mama, svaki dan skuhaj kafu pa se lijepo ispričaj sa mamom (svekrvom), nemoj je gledati ispod oka, već budi nasmijana i prijateljski raspoložena. Budi ljubazna, preuzmi kućne poslove. Kad se žena požali da je negdje žiga, ponudi se da je izmasiraš... jednostavno se zbliži s njom.

Na kraju će neko ipak popustiti.
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#13 Re: Brak

Post by dert »

Samo ti trazi savjete ovdje ..... brzo ces postati raspustenica :skoljka:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#14 Re: Brak

Post by ladyblue18 »

I onda se ljudi pitaju sto je sve vise razvoda.

Realno ja ovdje ne vidim buducnost, dijete bi samo zamaskiralo problem trenutno, a sa materom nemas sta pokusavati, on je takav da se nece nikad od njene suknje odvojiti.
Ti mozes da biras da li da nastavis ziviti takav zivot pun nezadovoljstva ili traziti srecu negdje drugo.

I fakat mi nece nikada biti jasno da ljudi ocekuju od stranaca da im rijese ovakve zivotne probleme.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#15 Re: Brak

Post by alkalna_baterija »

McMoy wrote:Pokušaj mu se zbližiti sa mamom.
Zovi je i ti mama, svaki dan skuhaj kafu pa se lijepo ispričaj sa mamom (svekrvom), nemoj je gledati ispod oka, već budi nasmijana i prijateljski raspoložena. Budi ljubazna, preuzmi kućne poslove. Kad se žena požali da je negdje žiga, ponudi se da je izmasiraš... jednostavno se zbliži s njom.

Na kraju će neko ipak popustiti.
Jebo majku, do sad sam mislila da si muško, a sad mi se čini da si svekrva. :D

A ovoj što išće savjet, nađi kakvog posla i makse otale.
bebac123
Posts: 24
Joined: 07/06/2014 13:14

#16 Re: Brak

Post by bebac123 »

Polako tek ste godinu dana u braku normalno da se niste navikli jedno na drugo i da imate svada koje bi imala i sa drugim muskarcima.Sto se tice djeteta cekaj da makar on nade posao jer kad nema para tek cete se onda poceti svadati.Upregni ga malo za posao a i sama potrazi.Nemoj se derati na njega govoriti da je mamina maza samo ces postici da mu omrznes a mami ce biti jos vise okrenut.Pokusaj sa njom fino i na lijep nacin,ne pricaj protiv nje muzu onda ce i ona vidjeti da ti nisi tu da joj otmes sina hehehh..Dobro se dobrim vraca...Nemoj misliti da nesto mozes postici preko noci treba tu truda i rada jos je to sve frisko i normalno da mislis negativno jer tek uvidas da tvoj idealni muskarac i nije bas idealan...Svi imamo mane..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#17 Re: Brak

Post by insomnia78 »

Hej, ako sa godinu ne valja nece ni valjati

Prva godina treba da bude najsladja :D poslije ce se samo pogorsavati:D
Plus sto je taj tvoj neki pravo vrijedan i sposoban a vidim ni tebi to ne smeta :D

Dijete niposto, hem ste donji finansijski, hem cete i ako se razvedete uvijek morati kontaktirati zbog bebe

Ja bi se razveo na tvom mjestu i ne znam u sta si uopste gledala kad si se udavala


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#18 Re: Brak

Post by berenice »

Ovako nešto i ja kontam, k'o @insomnia. Barem po onome što si napisala.

Ne rađa se dijete radi nekih svojih razloga, nego radi njega samoga. To je valjda tebi jasno, kad već njemu nije.





I nije ne zaposlen, nego je nezaposlen, jebogati... a na masteru... ccc
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#19 Re: Brak

Post by KPNCTNJAH »

Master of the Universe... pa super ste se nasli :mrgreen:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#20 Re: Brak

Post by Matijevic_Vlado »

alkalna_baterija wrote:
McMoy wrote:Pokušaj mu se zbližiti sa mamom.
Zovi je i ti mama, svaki dan skuhaj kafu pa se lijepo ispričaj sa mamom (svekrvom), nemoj je gledati ispod oka, već budi nasmijana i prijateljski raspoložena. Budi ljubazna, preuzmi kućne poslove. Kad se žena požali da je negdje žiga, ponudi se da je izmasiraš... jednostavno se zbliži s njom.

Na kraju će neko ipak popustiti.
Jebo majku, do sad sam mislila da si muško, a sad mi se čini da si svekrva. :D

A ovoj što išće savjet, nađi kakvog posla i makse otale.
isto pomislih :mrgreen: :mrgreen: , pogotovo kad vidjeh ovo ziganje i masiranje :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#21 Re: Brak

Post by insomnia78 »

alkalna_baterija wrote:
McMoy wrote:Pokušaj mu se zbližiti sa mamom.
Zovi je i ti mama, svaki dan skuhaj kafu pa se lijepo ispričaj sa mamom (svekrvom), nemoj je gledati ispod oka, već budi nasmijana i prijateljski raspoložena. Budi ljubazna, preuzmi kućne poslove. Kad se žena požali da je negdje žiga, ponudi se da je izmasiraš... jednostavno se zbliži s njom.

Na kraju će neko ipak popustiti.
Jebo majku, do sad sam mislila da si muško, a sad mi se čini da si svekrva. :D

A ovoj što išće savjet, nađi kakvog posla i makse otale.
Ovo tek sad vidim
Ahahaha


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
vjeverica.nada
Posts: 111
Joined: 22/11/2006 16:30
Location: Sa

#22 Re: Brak

Post by vjeverica.nada »

Uopste ne razumijm cemu si se s 26 godina nadala da ces dobiti udajom za nezaposlenog covjeka koji zivi s roditeljima, nema posao, dovodi jos tebe nezaposlenu njima na grbacu i jos hoce da se razmnozavate da na racun djece zivite od milostinje happily ever after.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#23 Re: Brak

Post by McMoy »

alkalna_baterija wrote:
McMoy wrote:Pokušaj mu se zbližiti sa mamom.
Zovi je i ti mama, svaki dan skuhaj kafu pa se lijepo ispričaj sa mamom (svekrvom), nemoj je gledati ispod oka, već budi nasmijana i prijateljski raspoložena. Budi ljubazna, preuzmi kućne poslove. Kad se žena požali da je negdje žiga, ponudi se da je izmasiraš... jednostavno se zbliži s njom.

Na kraju će neko ipak popustiti.
Jebo majku, do sad sam mislila da si muško, a sad mi se čini da si svekrva. :D

A ovoj što išće savjet, nađi kakvog posla i makse otale.

Pa nije uvijek svekr(i)va bauk! :roll:

http://www.balkaninfo.org/sokantno-poro ... u-svekrvu/
Last edited by McMoy on 23/08/2014 15:16, edited 1 time in total.
aurelio89
Posts: 9
Joined: 11/08/2014 18:32

#24 Re: Brak

Post by aurelio89 »

znaci od cijelog teksta me najvise cudi to sto ON ne zeli sex cak po 10 dana hahaha....zezancija, ocito da je isfrustriran jer nema posla, ubija ga to vjeruj, pojest ce ga to. Cuvaj se ti fakulteta, zavrsi fax to je bitno zar ne. On neka nadje bilo kakav posao biti ce mu lakse. :)
User avatar
Secer_033
Posts: 2202
Joined: 03/09/2008 02:02

#25 Re: Brak

Post by Secer_033 »

McMoy wrote:Pokušaj mu se zbližiti sa mamom.
Zovi je i ti mama, svaki dan skuhaj kafu pa se lijepo ispričaj sa mamom (svekrvom), nemoj je gledati ispod oka, već budi nasmijana i prijateljski raspoložena. Budi ljubazna, preuzmi kućne poslove. Kad se žena požali da je negdje žiga, ponudi se da je izmasiraš... jednostavno se zbliži s njom.

Na kraju će neko ipak popustiti.
Nista mi gore nema kad snaha svekrvu zove mama.
Post Reply