Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#76 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Maraschino »

KadSeMrtviProbudimo wrote:
Maraschino wrote:hoce dodo entitet, hoce covic entitet...neka ga zatraze i bosnjaci ako zele da sve ovo pomjere sa mrtve tacke ...
A Ostali?

i ostalima entitet... :-)

ali sve naravno u sklopu medjunarodno priznate i suverene Bosne i Hercegovine... :bih:
User avatar
Skijash
Posts: 491
Joined: 12/12/2009 17:51
Location: na slavi kod Mitra

#77 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Skijash »

alen_zenica wrote:
neretvaa wrote:Alene, skroz mi imas negativno razmisljanje. Moras malo pozitivnije da razmisljas, pa ce ti se i desiti.
pa kako???
pun mi je q svega vise....
daj mi ti nekog materijala za + razmisljanje
Dallton-strategija:
Ideja je da se do napretka može doći i propadanjem društva jer srpski narod demografski propada brže, ove godine je na primjer u RS-u u prvi razred osnovne škole upisano 10,000 prvačića a u FBiH 24,000. Znači li to da Srbi ne čine ni trećinu od ukupnog broja stanovništva ? Ne znamo. Ali se očigledno ka tome ide.
Agic Nurija
Posts: 821
Joined: 22/06/2007 09:23

#78 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Agic Nurija »

escobar_ wrote:
profesordoktor wrote:znaci, situacja je prosta i jednostavna: izetbegovic je pristao na koncept muslimanske drzavice i silajdzic s njime. narod koji ih je podrzao 1990, 1996, 1998, 2002, 2006 jeste stoka i bagra koja mi se gadi. to je na stolu sto bi kazali. mi smo imali Armiju RBiH, Sefera, Divjaka, Sibera, Sasu Petrovica, Slavisu Sucura, Mihajla Petrovica, Cedu Domuza itd itd itd. Bogicevica, Tanju Ljujic - ko je to sjebo ?? Alija je to sjebo da bi napravio svoju privatnu drzavicu u kojoj danas pokradenim parama iz rata prave avaze, bbi centre i slicna sranja. sta ti tu meni. naravno da je Tito bio opcija, ne kao licnost, vec kroz ljude koji su zastupali ideju da muslimani u BiH, kao realno oni zbog kojih je poveden rat radi njihovog unistenja, mogu opstati samo ako budu cuvali druge narode i multikulturalnost Bosne. to su cuvali Sefer Divjak i SEbirr i raja u Armiji, Tanja, Mirko, Bogic, i ostali u civilstvu. sjebo sve to alija, uzeo u ruke i ptopisao wqshington, pa dejton, itd itd. de facto postoje tri drzavice. hoce li to doci u pravnu realizaciju vijdet cemo jos to. alija je izdajnik kakvog ova zemlja nije iznjedrilaq. bagra odvratna.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajd' začas reci nam i to da su Bošnjaci krivi za ovaj rat, pa da završimo i s tim. Bujrum.
Prije rata nije bilo nikakvih "bošnjaka", jer da ih je bilo, mislim na zvaničnom državnom dokumentu, oni bi branili svoju, BOSANSKU DRŽAVU, kao srbi srpsku, hrvati hrvatsku itd! Zamisli da se SDA zvala Bosanska Demokratska Stranka, ha!? Upravo je Alija Izetbegović, u svom referatu na osnivačkoj skupštini u Holidej Inu 25 Maja 1990 podvukao, da se SDA odriče termina "bošnjaci", da ne bi došlo do ZABUNE U NARODU. To nije smišljeno strahujući da bi se muslimanski dio bosanskog naroda "poremetio" u svom biračkom tijelu, ne, to je on uradio po nalogu beograda i zagreba, (da se bosanski pravoslavci i katolici ne bi ponovo upisivali u bošnjake, ponovo postajali ono što su vazda i bili...).Alija je bio dobro plaćen u tom svom poslu, zemlja mu bosanska dabogda kosti izmetnula! I njegovi sljedbenici to isto, danas javno rade, ali im se sprema hapica, bosanska naravno! I tebi s njima ako ih budeš branio!
pusapusa
Posts: 29
Joined: 28/10/2009 23:29

#79 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by pusapusa »

E PA EVO OVAKO BRACO MUSLIMANI-DOSTA SMO KUKALI I PRICALI KO NAS VOLI KO NAS NE VOLI.MORAMO STISNUTI GUZICU I BRANITI STA JE NASE,A TO JE CIJELA I CJELOVITA BIH.KO OD PRAVOSLAVNIH ILI KATOLIKA HOCE S NAMA,U REDU,BICE POSTOVAN I ZIVJECE KO I PRIJE.KO NECE,ENO MU HRVATSKA I SRBIJA,PA NEK SE TAMO OSJECA KAKO HOCE.MI NISMO NENAORUZANI KAO 1992. I KO GOD NAM POKUSA DIRATI DOMOVINU MORACE SE ZESTOKO TUCI.JA SUMNJAM DA CE ONA BAGRA IZ SRBIJE,A POGOTOVO REPUBLIKA HRVATSKA POKUSATI DA SE MIJESA,JER CE DOBITI PREVISE KOVCEGA I INVALIDA NAZAD.MI KAO I MNOGO PUTA RANIJE NEMAMO IZBORA.NECEMO DA BUDEMO KURDI ILI PALESTINCI.IMAMO ARMIJU BIH,IMAMO POMOC BRATSKIH MUSLIMANSKIH DRZAVA,A IMAMO BOGAMI I SRCA DA SE BORIMO.A VAMA BOSANSKI KATOLICI I PRAVOSLAVCI PORUCUJEM:NEMOJTE SE ZAJEBAVATI S NAMA.OVAJ BARAZ CE DA BUDE MALO DRUGACIJI NEGO TEKMA 92-95.
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#80 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by karanana »

imamo armiju bih?
koju, jeli ovu koja se sada zove OS?
daj ba covjece ohladi malo. odakle nam pises?
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#81 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Socijalista »

pusapusa wrote:E PA EVO OVAKO BRACO MUSLIMANI-DOSTA SMO KUKALI I PRICALI KO NAS VOLI KO NAS NE VOLI.MORAMO STISNUTI GUZICU I BRANITI STA JE NASE,A TO JE CIJELA I CJELOVITA BIH.KO OD PRAVOSLAVNIH ILI KATOLIKA HOCE S NAMA,U REDU,BICE POSTOVAN I ZIVJECE KO I PRIJE.KO NECE,ENO MU HRVATSKA I SRBIJA,PA NEK SE TAMO OSJECA KAKO HOCE.MI NISMO NENAORUZANI KAO 1992. I KO GOD NAM POKUSA DIRATI DOMOVINU MORACE SE ZESTOKO TUCI.JA SUMNJAM DA CE ONA BAGRA IZ SRBIJE,A POGOTOVO REPUBLIKA HRVATSKA POKUSATI DA SE MIJESA,JER CE DOBITI PREVISE KOVCEGA I INVALIDA NAZAD.MI KAO I MNOGO PUTA RANIJE NEMAMO IZBORA.NECEMO DA BUDEMO KURDI ILI PALESTINCI.IMAMO ARMIJU BIH,IMAMO POMOC BRATSKIH MUSLIMANSKIH DRZAVA,A IMAMO BOGAMI I SRCA DA SE BORIMO.A VAMA BOSANSKI KATOLICI I PRAVOSLAVCI PORUCUJEM:NEMOJTE SE ZAJEBAVATI S NAMA.OVAJ BARAZ CE DA BUDE MALO DRUGACIJI NEGO TEKMA 92-95.
de ugasi caps lok kruha ti :D
Sounder
Posts: 418
Joined: 30/03/2009 06:56

#82 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Sounder »

pusapusa wrote:E PA EVO OVAKO BRACO MUSLIMANI-DOSTA SMO KUKALI I PRICALI KO NAS VOLI KO NAS NE VOLI.MORAMO STISNUTI GUZICU I BRANITI STA JE NASE,A TO JE CIJELA I CJELOVITA BIH.KO OD PRAVOSLAVNIH ILI KATOLIKA HOCE S NAMA,U REDU,BICE POSTOVAN I ZIVJECE KO I PRIJE.KO NECE,ENO MU HRVATSKA I SRBIJA,PA NEK SE TAMO OSJECA KAKO HOCE.MI NISMO NENAORUZANI KAO 1992. I KO GOD NAM POKUSA DIRATI DOMOVINU MORACE SE ZESTOKO TUCI.JA SUMNJAM DA CE ONA BAGRA IZ SRBIJE,A POGOTOVO REPUBLIKA HRVATSKA POKUSATI DA SE MIJESA,JER CE DOBITI PREVISE KOVCEGA I INVALIDA NAZAD.MI KAO I MNOGO PUTA RANIJE NEMAMO IZBORA.NECEMO DA BUDEMO KURDI ILI PALESTINCI.IMAMO ARMIJU BIH,IMAMO POMOC BRATSKIH MUSLIMANSKIH DRZAVA,A IMAMO BOGAMI I SRCA DA SE BORIMO.A VAMA BOSANSKI KATOLICI I PRAVOSLAVCI PORUCUJEM:NEMOJTE SE ZAJEBAVATI S NAMA.OVAJ BARAZ CE DA BUDE MALO DRUGACIJI NEGO TEKMA 92-95.
:D :D :D :D :D :D :D Dobismo i mi svoga Radovana
Agic Nurija
Posts: 821
Joined: 22/06/2007 09:23

#83 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Agic Nurija »

Betand wrote:
XXS wrote: Isti oni slijepci koji su '92. vjerovali Aliji kad rece da rata nece biti danas vjeruju da se BIH nece podijeliti.
BIH je izgubljena jednog prijepodneva '93. kad je Alija odlucio da pravi Bosnjake umjesto Bosanaca.
vrlo dobro rečeno ,i kad je odlučio da pravi upravo ovaku drzavu ko sa prilozene karte pa se ko po obicaju opet negdje predomislio , pa probao prodati maglu pod pricom jedinstvene drzave koja u realnosti iznosi oko 25 posto teritorija i treba jasno kazati , da oni koji zamisljaju Bih kao cjelovitu zemlju su totalno nerealni , nego se treba okrenuti realnosti i vidjeti sta se da uraditi na miran i pametan nacin
REALNO je da nam je dio Bosne okupiran od Konstantinopola, jedan od Istambula, a jedan od Rima i to ničim drugim do božijim kućama u koje masa Bosanaca ide da bleji skupa sa svojim ćobanima i čeka da im se nešto baci u jasle, s neba, možda....
Manite se naroda i zemlje na procente: Jedan narod i jedna država su 100% nedjeljivi, a to što trenutno stoji na papiru, samo je odraz još uvijek prisutne političke nepismenosti kod večine Bosanaca!
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#84 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by Ajatolah_ »

cro_rija wrote:
XXS wrote:
alen_zenica wrote:Image
bolje ista nego ništa
Ovaj pasos koji si stavio moze biti samo pasos Bosnjakistana, nikako BIH.
I sto Srbi i Hrvati da kazu na ovakav prijedlog putovnice?! E da netko od Hrvata i u sali predlozi hrvatski grb, reklo bi se: ustase i fasisti :-) :-) .
Ono što si ti stavio nije nikakav bošnjački ni bosanski, već muslimanski simbol. Još reci da bi u zemlji bio šerijatski zakon... :-?
User avatar
alen_zenica
Posts: 428
Joined: 23/01/2008 17:33
Location: zenica
Contact:

#85 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by alen_zenica »

nista nego serijat...
to je Boziji zakon
_majevica_
Posts: 917
Joined: 19/05/2009 16:36

#86 Re: Bosnjacki entitet- je li ovo sve sto je od BIH ostalo

Post by _majevica_ »

alen_zenica wrote:nista nego serijat...
to je Boziji zakon
Ova tema je neka sala il ne razumijem vise sale :mrgreen:
Locked