Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post Reply
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9926 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

no_sekirli wrote: 23/04/2021 20:37
benzapen wrote: 23/04/2021 18:31
no_sekirli wrote: 23/04/2021 15:49
Cuj u trenucima iskrenosti, hahahah, koji lik.

Kao sto sam i pretpostavio lupetas gluposti vezano za te proizvode koje si nicim izazvan spomenuo, odnosno siris lazi, a drago mi je i da sam priznajes. Ajd zivio!
Kao prvo laže ti mater. Pošto mazlumima treba ponavljati, opet ću ti napisati polako: Sve je istina. Bilo ko je proveo u tim područjima više od mjesec dana zna o čemu govorim. Bilo ko da se tamo zatekao kada igra hrvatska reprezentacija u bilo kom sportu zna o čemu govorim. Svojim sam ušima slušao o "radikaliziranim muslimanima koji daju arapska imena svojoj djeci po Sarajevu", naravno majmuni nisu znali ko sjedi pored njih. Čuj molim te daju imena svojoj djeci kako oni hoće bez da pitaju njih u Širokom ili možda organe Centralnog komiteta ili koga li već. Niti jednu stvar koji sam napisao nisi demantovao. Naravno da nisi jer znaš da sam u pravu. Ako iko vrijeđa i širi laži si ti i takvi poput tebe. Jedino što ne znam je da li to radiš s nekim ciljem ili si čisto beznadežan slučaj. Ali više naginjem ka tome da ipak piskaraš baljezgarije pod uticajem ili neke službe ili nekog NGO, kojeg hvala Bogu ima u BiH a posebno na klixu na pasja preskakala.
Nekulturni i lazljivi botu, mater ne spominji. Sram te bilo.

Sve sto si rekao je istina, kad se gleda iz kuta SDA/HDZ bota provokatora, koji svoju platu zaradjuje prosipajuci jeftinu demagogiju o praljkovaci, UZPu, genocidasima i o onome tko za koga smije ili ne smije navijati.
Po tebi u dijelovima BiH zive krvolocni Hrvati, tj.majmuni kako ih ti nazivas, koji naostrenih nozeva cekaju nekog Safeta da dodje na njihov teritorij i da ga oni ritualno skrate za glavu. Samo me zanima kako si ti onda hodao po tom teritoriju. Garant ti je ime onda Ante, ili si se lazno predstavljao, jer da je netko saznao da imas neko "arapsko" ime, kako kazes, ajme majko...
Hajde bolan to pricu mozes prosipat u svom zaseoku, ne zagadjuj ovaj prostor s tim lazima.
Ne žive krvoločni hrvati, nikad to nisam napisao. Ako si se ti našao u tom to je tvoj problem. Ime mi nije Ante, hvala Bogu. Naravno da sam hodao svugdje, nemam razloga da se bojim nikog sem Allaha dš. Čist mi je obraz, i duša. Iz zaseoka nisam, Novo Sarajevo. I da jesam ne bi me bilo sram. Krpio liniju kad su naši dragi suborci iz hvo-a preko noći odlučili da im je draže biti s četnicima nego s nama i pređoše preko Miljacke. Istina je sve što sam napisao, koliko god ti tvrdio suprotno. Sram tebe bilo što ovdje širiš laži i što ti smetaju svi koji ne misle kao ti. Nema da ismijavaš drugog i drugačijeg a da ne dobiješ odgovor na to. Žao mi je, nema više jednoumlja. Nema popuštanja nikom, a posebno ne botovima ublehaškog tipa poput tebe i takvih. Demokratija došla, očito ti niko nije rekao. A čast mi je i zadovoljstvo tebe i takve izvesti na čistac da pokažu svoje stvarno lice a ne ono umiveno i odškolovano raznim donacijama.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#9927 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Bloo »

benzapen wrote: 23/04/2021 22:02
no_sekirli wrote: 23/04/2021 20:37
benzapen wrote: 23/04/2021 18:31
Kao prvo laže ti mater. Pošto mazlumima treba ponavljati, opet ću ti napisati polako: Sve je istina. Bilo ko je proveo u tim područjima više od mjesec dana zna o čemu govorim. Bilo ko da se tamo zatekao kada igra hrvatska reprezentacija u bilo kom sportu zna o čemu govorim. Svojim sam ušima slušao o "radikaliziranim muslimanima koji daju arapska imena svojoj djeci po Sarajevu", naravno majmuni nisu znali ko sjedi pored njih. Čuj molim te daju imena svojoj djeci kako oni hoće bez da pitaju njih u Širokom ili možda organe Centralnog komiteta ili koga li već. Niti jednu stvar koji sam napisao nisi demantovao. Naravno da nisi jer znaš da sam u pravu. Ako iko vrijeđa i širi laži si ti i takvi poput tebe. Jedino što ne znam je da li to radiš s nekim ciljem ili si čisto beznadežan slučaj. Ali više naginjem ka tome da ipak piskaraš baljezgarije pod uticajem ili neke službe ili nekog NGO, kojeg hvala Bogu ima u BiH a posebno na klixu na pasja preskakala.
Nekulturni i lazljivi botu, mater ne spominji. Sram te bilo.

Sve sto si rekao je istina, kad se gleda iz kuta SDA/HDZ bota provokatora, koji svoju platu zaradjuje prosipajuci jeftinu demagogiju o praljkovaci, UZPu, genocidasima i o onome tko za koga smije ili ne smije navijati.
Po tebi u dijelovima BiH zive krvolocni Hrvati, tj.majmuni kako ih ti nazivas, koji naostrenih nozeva cekaju nekog Safeta da dodje na njihov teritorij i da ga oni ritualno skrate za glavu. Samo me zanima kako si ti onda hodao po tom teritoriju. Garant ti je ime onda Ante, ili si se lazno predstavljao, jer da je netko saznao da imas neko "arapsko" ime, kako kazes, ajme majko...
Hajde bolan to pricu mozes prosipat u svom zaseoku, ne zagadjuj ovaj prostor s tim lazima.
Ne žive krvoločni hrvati, nikad to nisam napisao. Ako si se ti našao u tom to je tvoj problem. Ime mi nije Ante, hvala Bogu. Naravno da sam hodao svugdje, nemam razloga da se bojim nikog sem Allaha dš. Čist mi je obraz, i duša. Iz zaseoka nisam, Novo Sarajevo. I da jesam ne bi me bilo sram. Krpio liniju kad su naši dragi suborci iz hvo-a preko noći odlučili da im je draže biti s četnicima nego s nama i pređoše preko Miljacke. Istina je sve što sam napisao, koliko god ti tvrdio suprotno. Sram tebe bilo što ovdje širiš laži i što ti smetaju svi koji ne misle kao ti. Nema da ismijavaš drugog i drugačijeg a da ne dobiješ odgovor na to. Žao mi je, nema više jednoumlja. Nema popuštanja nikom, a posebno ne botovima ublehaškog tipa poput tebe i takvih. Demokratija došla, očito ti niko nije rekao. A čast mi je i zadovoljstvo tebe i takve izvesti na čistac da pokažu svoje stvarno lice a ne ono umiveno i odškolovano raznim donacijama.
Odmorite obojica 2 sedmice
User avatar
piupiu
Posts: 16640
Joined: 05/01/2008 05:08

#9928 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by piupiu »

no_sekirli wrote: 23/04/2021 10:41 Ma ne, tema je bošnjačka politika prema BH Hrvatima.

Ako je ovo šta propagira benzapen, a izgleda da jeste (pošto se proklamirani Bošnjaci sa .pdf-a služe istim terminima) bošnjačka politika prema Hrvatima iz BiH, onda se ne treba čuditi non paperima, težnjama za trećim entitetom, mirnim razdruživanjem i sličnim nakaradnim idejama sa "drugih" strana.
Mene samo zanima šta znači ovaj termin? Bosna nije nastala nikakvim 'združivanjem' da bi se mirno 'razdruživala'.
saimidin
Posts: 2796
Joined: 20/05/2011 17:53

#9929 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by saimidin »

piupiu wrote: 24/04/2021 17:11
no_sekirli wrote: 23/04/2021 10:41 Ma ne, tema je bošnjačka politika prema BH Hrvatima.

Ako je ovo šta propagira benzapen, a izgleda da jeste (pošto se proklamirani Bošnjaci sa .pdf-a služe istim terminima) bošnjačka politika prema Hrvatima iz BiH, onda se ne treba čuditi non paperima, težnjama za trećim entitetom, mirnim razdruživanjem i sličnim nakaradnim idejama sa "drugih" strana.
Mene samo zanima šta znači ovaj termin? Bosna nije nastala nikakvim 'združivanjem' da bi se mirno 'razdruživala'.
To je pojam koji sad mile fura umjesto referenduma, jer je njega isfurao do maximuma.

Za par godina biti ce nesto novo, ali kao I uvijek narodu daj hljeba I igara I mirna bosna
:bih:
Seyfo
Posts: 4337
Joined: 23/08/2011 14:12

#9930 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Seyfo »

Sinoc razbise Mostar,malo dobili po picci doduse, ali majorizirani mediji ni rijeci. Dok smisle kako opravdati razbijanje grada iz cista mira,onda ce.
Last edited by Seyfo on 25/04/2021 09:48, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9931 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by spreca »

Seyfo wrote: 25/04/2021 09:08 Sinoc razbise Mostar,palo dobili po picci doduse, ali majorizirani mediji ni rijeci. Dok smisle kako opravdati razbijanje grada iz cista mira,onda ce.
Da je slucajno bilo kontra situacija,danas bi zasjedao savjet za nacionalnu sigurnost Hr ,Covic bi na svim kanalima ronio suze i opravdavao treci itd a mi bi kao i uvijek se izvinjavali,trebalo ih je sinoc dobro natamburati i po mogucnosti sve i jednog ,ali ni raje nema toliko kao nekada
Seyfo
Posts: 4337
Joined: 23/08/2011 14:12

#9932 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Seyfo »

Naravno,i Vatikan bi se oglasio. Treba samo biti spreman na neki nacin,docekati i odbraniti se. U svakom slucaju,bit ce zanimljivo pratiti njihove izjave. Sta ima reci novi gradonacelnik, zatim Covic, neko iz kluba?
costacurta
Posts: 3514
Joined: 05/05/2005 08:25

#9933 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by costacurta »

spreca wrote: 25/04/2021 09:27
Seyfo wrote: 25/04/2021 09:08 Sinoc razbise Mostar,palo dobili po picci doduse, ali majorizirani mediji ni rijeci. Dok smisle kako opravdati razbijanje grada iz cista mira,onda ce.
Da je slucajno bilo kontra situacija,danas bi zasjedao savjet za nacionalnu sigurnost Hr ,Covic bi na svim kanalima ronio suze i opravdavao treci itd a mi bi kao i uvijek se izvinjavali,trebalo ih je sinoc dobro natamburati i po mogucnosti sve i jednog ,ali ni raje nema toliko kao nekada
Neki dan sam rekao da moramo biti malo manje saburljivi, evo recimo kod ovih stvari. S druge strane, ne smijem ni pomisliti šta bi se desilo da su ljudi izašli i pošutali goFna.
Majorizirani eUropejci, skupili se u poLnoć da uništavaju imovinu Bošnjaka. Vjerojatno jer su osjetili ugrozbu?
Mi smo za njih izmislili kulturu, džaba EU zvjezdice na putovnici. Potomci UZPeovaca bato moj, nije se lako nositi s tim.
Svaka čast Mostarcima kad ih trpe.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9934 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

benzapen wrote: 23/04/2021 18:31
no_sekirli wrote: 23/04/2021 15:49
benzapen wrote: 23/04/2021 14:35

Za razliku od padobranca Boškinog poput tebe, ja jesam pametan. Ima istraživanje, 10 godina života i rada u Livnu, Duvnu, Ljubuškom i Mostaru. Rada i relativnog druženja s ljudima (Hrvatima i Bošnjacima), koji su mi u trenucima iskrenosti govorili o ovome. I znam da te istina boli, ali tako je kako je. I nema tu ni mrve šovinizma, već samo brutalna istina.
Cuj u trenucima iskrenosti, hahahah, koji lik.

Kao sto sam i pretpostavio lupetas gluposti vezano za te proizvode koje si nicim izazvan spomenuo, odnosno siris lazi, a drago mi je i da sam priznajes. Ajd zivio!
Kao prvo laže ti mater. Pošto mazlumima treba ponavljati, opet ću ti napisati polako: Sve je istina. Bilo ko je proveo u tim područjima više od mjesec dana zna o čemu govorim. Bilo ko da se tamo zatekao kada igra hrvatska reprezentacija u bilo kom sportu zna o čemu govorim. Svojim sam ušima slušao o "radikaliziranim muslimanima koji daju arapska imena svojoj djeci po Sarajevu", naravno majmuni nisu znali ko sjedi pored njih. Čuj molim te daju imena svojoj djeci kako oni hoće bez da pitaju njih u Širokom ili možda organe Centralnog komiteta ili koga li već. Niti jednu stvar koji sam napisao nisi demantovao. Naravno da nisi jer znaš da sam u pravu. Ako iko vrijeđa i širi laži si ti i takvi poput tebe. Jedino što ne znam je da li to radiš s nekim ciljem ili si čisto beznadežan slučaj. Ali više naginjem ka tome da ipak piskaraš baljezgarije pod uticajem ili neke službe ili nekog NGO, kojeg hvala Bogu ima u BiH a posebno na klixu na pasja preskakala.
Nemoj bolan...Dajte im izborni jer kupuju sarajevski :D


Ko im jm... Sta bi sinoc u.mostaru? I za to im treba dati izborni. Sta ono provociraju imama? Ma i za to im treba potpisati izborni..


E koja ste stoka, samo vas gaziti treba do ....


Sace izborni, samo sto nije...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9935 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by mO k3 »

Novak20 wrote: 31/08/2017 12:33
Streptokok wrote:
Novak20 wrote:[q

Spomenute su izmjene Izbornog zakona i one nemaju veze sa trećim entitetom ako se usvoje u bilo kom prihvatljivom obliku.
niđe veze. bakir je davno nudio da se riješi izbor hrvatskoh predstavnika na drugačiji način, no ne, kockoglavi hoće uz ovo da prikači i granice trećeg entiteta i o tome se nema šta pričati. bez puške vam neće ići, a sa puškom ko zna...
Hrvati nemaju potrebe napadati puškom, nemaju potrebe napadati uopće.

Bošnjačka politika nije samo Bakir I. Čović kaže da mu je Bakir nudio da će glasati za izmjene Izbornog zakona pa šta bi ? Lično mislim da je vrijeme za jedan Bošnjački sabor da se dogovori politika za neko buduće vrijeme.
boldirano :thumbup:
Zato je hrvatska politika samo covic i to ti ovako izgleda Image
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#9936 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by zrakomlat »

costacurta wrote: 25/04/2021 10:30
spreca wrote: 25/04/2021 09:27
Seyfo wrote: 25/04/2021 09:08 Sinoc razbise Mostar,palo dobili po picci doduse, ali majorizirani mediji ni rijeci. Dok smisle kako opravdati razbijanje grada iz cista mira,onda ce.
Da je slucajno bilo kontra situacija,danas bi zasjedao savjet za nacionalnu sigurnost Hr ,Covic bi na svim kanalima ronio suze i opravdavao treci itd a mi bi kao i uvijek se izvinjavali,trebalo ih je sinoc dobro natamburati i po mogucnosti sve i jednog ,ali ni raje nema toliko kao nekada
Neki dan sam rekao da moramo biti malo manje saburljivi, evo recimo kod ovih stvari. S druge strane, ne smijem ni pomisliti šta bi se desilo da su ljudi izašli i pošutali goFna.
Majorizirani eUropejci, skupili se u poLnoć da uništavaju imovinu Bošnjaka. Vjerojatno jer su osjetili ugrozbu?
Mi smo za njih izmislili kulturu, džaba EU zvjezdice na putovnici. Potomci UZPeovaca bato moj, nije se lako nositi s tim.
Svaka čast Mostarcima kad ih trpe.
Pa izašli su neki iz kuća sigurno jer je jedna osoba teže povrijeđena i odvezena u SKB Mostar, što znači da je neki uzp - gangaš dobio po pichci a čitam i da su neka auta ostala s kojim su došli, uhvatili se noga-transa.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9937 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by spreca »

zrakomlat wrote: 25/04/2021 10:56
costacurta wrote: 25/04/2021 10:30
spreca wrote: 25/04/2021 09:27
Da je slucajno bilo kontra situacija,danas bi zasjedao savjet za nacionalnu sigurnost Hr ,Covic bi na svim kanalima ronio suze i opravdavao treci itd a mi bi kao i uvijek se izvinjavali,trebalo ih je sinoc dobro natamburati i po mogucnosti sve i jednog ,ali ni raje nema toliko kao nekada
Neki dan sam rekao da moramo biti malo manje saburljivi, evo recimo kod ovih stvari. S druge strane, ne smijem ni pomisliti šta bi se desilo da su ljudi izašli i pošutali goFna.
Majorizirani eUropejci, skupili se u poLnoć da uništavaju imovinu Bošnjaka. Vjerojatno jer su osjetili ugrozbu?
Mi smo za njih izmislili kulturu, džaba EU zvjezdice na putovnici. Potomci UZPeovaca bato moj, nije se lako nositi s tim.
Svaka čast Mostarcima kad ih trpe.
Pa izašli su neki iz kuća sigurno jer je jedna osoba teže povrijeđena i odvezena u SKB Mostar, što znači da je neki uzp - gangaš dobio po pichci a čitam i da su neka auta ostala s kojim su došli, uhvatili se noga-transa.
Sobzirom da se slicne stvari desavaju ,uvijek treba biti spreman, ako nista drugo kupis shtilo od lopate ili krampe i drzis negdje u cosku gdje ne smeta za eventualne posjete ove fasisticke omladine,koja ocito ima podporu i u MUPu ako posle 21h stadima setaju po gradu
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#9938 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by dzumandzic1 »

Nije problem da li hrvati imaju prava nego da li imaju previse prava?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#9939 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by invincible1921 »

dzumandzic1 wrote: 25/04/2021 11:03 Nije problem da li hrvati imaju prava nego da li imaju previse prava?
To niko ne spominje sto je njagore
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#9940 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Sigma90 »

I znal se krajniji ishod nereda? Jesu svinjini uligani dobili po picici?
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#9941 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by zrakomlat »

Neki su u policiji sigurno znali za ovo jer da bi se došlo na Ogradu mora se proći pola grada i dobrim komadom bulevara.
Kad su utakmice u Mostaru, uvijek bude policija na bulevaru, na svim prijelazima preko istog, a sinoć ih očito nije bilo kad su ovi tokom policijskog sata došli do ograde.

Ali eto nisu računali da će neko izaći iz kuće spreman mlatnuti po glavi.
bhnapoleon1
Posts: 6501
Joined: 11/05/2014 23:47

#9942 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by bhnapoleon1 »

edit
Last edited by bhnapoleon1 on 25/04/2021 11:35, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9943 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by mO k3 »

bhnapoleon1 wrote: 25/04/2021 11:25 Jedva čekam izbornu noć 2022.
nije problem u bih hrvatima nego u hdz bih to je karcinom kod hrvata kao sda kod bo snjaka koji treba unistiti
Last edited by mO k3 on 25/04/2021 11:35, edited 1 time in total.
bhnapoleon1
Posts: 6501
Joined: 11/05/2014 23:47

#9944 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by bhnapoleon1 »

edit
saimidin
Posts: 2796
Joined: 20/05/2011 17:53

#9945 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by saimidin »

Da, I onda se pitaju sto bosnjaci izaberu komsica

Ps
Problem jeste ako policija koristi silu bez potrebe, ali isto I ako ne koristi kada postoji potreba, ovi iz mostara ocito nisu dobro podeseni

:bih:
User avatar
BrziGonzales
Posts: 400
Joined: 09/05/2018 17:40

#9946 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BrziGonzales »

invincible1921 wrote: 25/04/2021 11:08
dzumandzic1 wrote: 25/04/2021 11:03 Nije problem da li hrvati imaju prava nego da li imaju previse prava?
To niko ne spominje sto je njagore
Vas dvojicu k'o da je Musolinijev qurac napravio pa prosipate fašističke ideje gdje bi određivali kojim narodima pripadaju prava a kojima ne pripadaju.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#9947 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Lincoln-Burrows »

BrziGonzales wrote: 25/04/2021 15:27
Vas dvojicu k'o da je Musolinijev qurac napravio pa prosipate fašističke ideje gdje bi određivali kojim narodima pripadaju prava a kojima ne pripadaju.
E da su jedini nego je to orkestralno, eno im Blinken pa neka njemu protumače.
User avatar
geralt
Posts: 5193
Joined: 14/09/2017 12:45

#9948 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by geralt »

zrakomlat wrote: 25/04/2021 11:21 Neki su u policiji sigurno znali za ovo jer da bi se došlo na Ogradu mora se proći pola grada i dobrim komadom bulevara.
Kad su utakmice u Mostaru, uvijek bude policija na bulevaru, na svim prijelazima preko istog, a sinoć ih očito nije bilo kad su ovi tokom policijskog sata došli do ograde.

Ali eto nisu računali da će neko izaći iz kuće spreman mlatnuti po glavi.
Ne mora, imas sporednu ulicu u Podhumu koja direktno ide od Ultras puba do Semovca i Ograde, a ispod Bulevara prolazi podvoznjakom. Jedino su mogli sprijeciti da na sve tacke "linije razdvajanja" stave kontrolne punktove kao da je '94. i da ih tako drze svaku noc, sto bi bilo puno gore za Mostar.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9949 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by mO k3 »

BrziGonzales wrote: 25/04/2021 15:27
invincible1921 wrote: 25/04/2021 11:08
dzumandzic1 wrote: 25/04/2021 11:03 Nije problem da li hrvati imaju prava nego da li imaju previse prava?
To niko ne spominje sto je njagore
Vas dvojicu k'o da je Musolinijev qurac napravio pa prosipate fašističke ideje gdje bi određivali kojim narodima pripadaju prava a kojima ne pripadaju.
Mislim da su se pogrešno izrazili, ponovo kažem problem je u konstutivnost naroda. Konstutivnost koja je zagaranotavana samo za 3 naroda u bih je čist apartheid. Ukidanjem konstutivnosti sve bi imali ista prava i tu bi etno torovi doživjeli krah jer bi na političku scenu izašli druge političke stranke koje bi nudile narodu političku program koji bi se iskreno bavio sa problemima gradjana u bih a ne “mi smo ugroženi od zlih Bošnjaka , Srba, Hrvata “
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#9950 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by zrakomlat »

geralt wrote: 25/04/2021 17:24
zrakomlat wrote: 25/04/2021 11:21 Neki su u policiji sigurno znali za ovo jer da bi se došlo na Ogradu mora se proći pola grada i dobrim komadom bulevara.
Kad su utakmice u Mostaru, uvijek bude policija na bulevaru, na svim prijelazima preko istog, a sinoć ih očito nije bilo kad su ovi tokom policijskog sata došli do ograde.

Ali eto nisu računali da će neko izaći iz kuće spreman mlatnuti po glavi.
Ne mora, imas sporednu ulicu u Podhumu koja direktno ide od Ultras puba do Semovca i Ograde, a ispod Bulevara prolazi podvoznjakom. Jedino su mogli sprijeciti da na sve tacke "linije razdvajanja" stave kontrolne punktove kao da je '94. i da ih tako drze svaku noc, sto bi bilo puno gore za Mostar.
Znam, ali tu uvijek bude patrola, kod crkve i onog doma za siromašne studente. Morali bi ih čuti. Mada čim su im ostala dva auta tu negdje, vjerovatno su došli ili neki od njih standardom cestom kud se u mahalu skreće s bulevara.
Post Reply