Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post Reply
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1751 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

@decembar.
Ne znam kako ali je moja firma vratila svoju imovinu u R Hr ima deset godina. Valjda je jaka firma sa poštenim rukovodstvom.
I da li je Nedzad Branovic to uradio u korist sebe ili neke druge drazve i da li je to uradio kao dio politike koje se pridrzava on ili njegova stranka i da li narod koji glasa za tu stranku podrzava tu politiku ? Tek kada bude pozitivan odgovor moci ces da usporedis Nedzada sa onim sto rade KVISLINZI kao dio politike a ne kao pojedinici za svoju korist a do tada ti je poredzenje bez veze.
Nedžad Branković je radio u korist sebe i SDA, da nije radio u korist svoje SDA ne bi skakao sa funkcije na funkciju i bio bi osuđen za kriminal, naravno da narod koji glasa za tu stranku podržava i tu politiku jer je ta stranka na vlasti.

Tu politiku je podržao i narod koji ne glasa za tu stranku koalicijom SDP i SDA, 2010. Ja prvi dajući glas za SDP.
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1752 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote:
Image
Na poziv hrvatskog člana Predsjedništva BiH i predsjednika HDZ-a BiH dr. Dragana Čovića, u Mostaru su se na radnoj večeri okupili hrvatski diplomati, članovi diplomatskog kora iz BiH diljem Europe i svijeta, što je prvo takvo, jednonacipnalno okupljanje i dijeljenje jedinstvene diplomatske službe BiH.
Ah ti MOSNJACI. :oops:
Znao sam. :D

Je li bio Nerkez Arifhodžić ?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1753 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by seln »

Novak20 wrote:@decembar.
Ne znam kako ali je moja firma vratila svoju imovinu u R Hr ima deset godina. Valjda je jaka firma sa poštenim rukovodstvom.
Koja firma?
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1754 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote:
BHCluster wrote:
Image
Na poziv hrvatskog člana Predsjedništva BiH i predsjednika HDZ-a BiH dr. Dragana Čovića, u Mostaru su se na radnoj večeri okupili hrvatski diplomati, članovi diplomatskog kora iz BiH diljem Europe i svijeta, što je prvo takvo, jednonacipnalno okupljanje i dijeljenje jedinstvene diplomatske službe BiH.
Ah ti MOSNJACI. :oops:
Znao sam. :D

Je li bio Nerkez Arifhodžić ?
Naravno da znas kad si supalj. Inace klasicni primjer islamske države! :oops:
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1755 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote:
Novak20 wrote:
BHCluster wrote:
Ah ti MOSNJACI. :oops:
Znao sam. :D

Je li bio Nerkez Arifhodžić ?
Naravno da znas kad si supalj.
Barem imam toliko koncentracije da se mogu držati teme. Kakve ovo ima veze sa bošnjačkom politikom prema Hrvatima u BiH ?
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#1756 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by decembar2017 »

Novak20 wrote:@decembar.
Ne znam kako ali je moja firma vratila svoju imovinu u R Hr ima deset godina. Valjda je jaka firma sa poštenim rukovodstvom.
I da li je Nedzad Branovic to uradio u korist sebe ili neke druge drazve i da li je to uradio kao dio politike koje se pridrzava on ili njegova stranka i da li narod koji glasa za tu stranku podrzava tu politiku ? Tek kada bude pozitivan odgovor moci ces da usporedis Nedzada sa onim sto rade KVISLINZI kao dio politike a ne kao pojedinici za svoju korist a do tada ti je poredzenje bez veze.
Nedžad Branković je radio u korist sebe i SDA, da nije radio u korist svoje SDA ne bi skakao sa funkcije na funkciju i bio bi osuđen za kriminal, naravno da narod koji glasa za tu stranku podržava i tu politiku jer je ta stranka na vlasti.

Tu politiku je podržao i narod koji ne glasa za tu stranku koalicijom SDP i SDA, 2010. Ja prvi dajući glas za SDP.
Znaci radio je u korist sebe i stranke ali nije radio u korist neke druge drzave i zato porediti njega sa kvislinzima koji rade u korist druge drzave na ustrb svoje je bez veze.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1757 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by seln »

seln wrote:
Novak20 wrote:@decembar.
Ne znam kako ali je moja firma vratila svoju imovinu u R Hr ima deset godina. Valjda je jaka firma sa poštenim rukovodstvom.
Koja firma?
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1758 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

decembar2017 wrote:
Znaci radio je u korist sebe i stranke ali nije radio u korist neke druge drzave i zato porediti njega sa kvislinzima koji rade u korist druge drzave na ustrb svoje je bez veze.
Bilo je imovine BiH u Srbiji, CG, Americi, Evropi, a Brankovića malo more. Zanimljivo da u BiH postoje MUP, SIPA, SUD. Niko ni mukajet. Valjda je sve po zakonu i u korist kvislinga.
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1759 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

seln wrote:
seln wrote:
Novak20 wrote:@decembar.
Ne znam kako ali je moja firma vratila svoju imovinu u R Hr ima deset godina. Valjda je jaka firma sa poštenim rukovodstvom.
Koja firma?
To ti neću reči ali vjerovatno ima i drugih firmi poput moje koje su uspjele vratiti svoju imovinu van BiH.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1760 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by seln »

Novak20 wrote:
seln wrote:
Novak20 wrote:@decembar.
Ne znam kako ali je moja firma vratila svoju imovinu u R Hr ima deset godina. Valjda je jaka firma sa poštenim rukovodstvom.
Koja firma?
To ti neću reči ali vjerovatno ima i drugih firmi poput moje koje su uspjele vratiti svoju imovinu van BiH.
Vjerujem da ima... iz stanovitih zupanija.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#1761 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by decembar2017 »

Novak20 wrote:
decembar2017 wrote:
Znaci radio je u korist sebe i stranke ali nije radio u korist neke druge drzave i zato porediti njega sa kvislinzima koji rade u korist druge drzave na ustrb svoje je bez veze.
Bilo je imovine BiH u Srbiji, CG, Americi, Evropi, a Brankovića malo more. Zanimljivo da u BiH postoje MUP, SIPA, SUD. Niko ni mukajet. Valjda je sve po zakonu i u korist kvislinga.

Zanimljivo je da je Ministarstvo Finansija odgovorno za imovinu u inostranstvu a ne SIPA ili MUP a znamo da su kvislinzi zajahali to ministarstvo jos od agresije , pa prema tome sve je po zakonu i u korist tzv majoriziranih. istih onih koji blokiraju trazenje obiljezavanje granica i izlaz na otvoreno more Bosni i Hercegovini, isti oni koji guse Aerodrom u Mostaru, koji daju struju hrvatskoj bez naknade, koji su pristali na podjelu akciza na stetu federacije a sve po "zakonu " a zale se na majorizaciju i da im se krse ljudska prava :-)
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1762 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

seln wrote: Vjerujem da ima... iz stanovitih zupanija.
Na tvoju žalost ili radost firma je iz Sarajeva. I da je usput pohvalim za sve lijepe trenutke u njoj provedene.
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1763 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote:
Barem imam toliko koncentracije da se mogu držati teme. Kakve ovo ima veze sa bošnjačkom politikom prema Hrvatima u BiH ?

Zar nije "Bosnjacka politika" natjerala prvog u Hrvata na ovo?
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#1764 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by tandmand »

Novak20 wrote:
decembar2017 wrote:

zato kod katotalibana imamo jasno odredene politicke blokove koji se krecu od : desnica ->ekstremna desnica -> ADZ.
Izvini ali te moram pitati, šta su i ko su to/ti katolibani ?
Sa ovoga foruma se kradu ideje. Riječ "uhljeb" je odavno zaživjela u hrvatskom medijskom prostoru ali sve se češće čuje i ova druga - katoliban.
index.hr
Hrvatski katolibani traže pravo na zabranu iznajmljivanja apartmana gejevima
T.D.
Prije 2 sata
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1765 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by seln »

tandmand wrote:
Novak20 wrote:
decembar2017 wrote:

zato kod katotalibana imamo jasno odredene politicke blokove koji se krecu od : desnica ->ekstremna desnica -> ADZ.
Izvini ali te moram pitati, šta su i ko su to/ti katolibani ?
Sa ovoga foruma se kradu ideje. Riječ "uhljeb" je odavno zaživjela u hrvatskom medijskom prostoru ali sve se češće čuje i ova druga - katoliban.
index.hr
Hrvatski katolibani traže pravo na zabranu iznajmljivanja apartmana gejevima
T.D.
Prije 2 sata
Znas da su hrvati sa humorom na ratnoj nozi od stoljeca sedmog.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1766 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by pici »

"multikulturalizam iluzija, jer se muslimansko i hrišćansko društvo nikada neće povezati".

"Mi (Mađari) to ne želimo. I ne želimo da nas iko na to prisiljava", zaključio je Orban.
pa izadjite iz EU, da odgledam i taj film, mater ti sHosonsku :izet:
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1767 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

:lol:

Sad se i Mađari uvališe na temu :?
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1768 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote:
Novak20 wrote:
Barem imam toliko koncentracije da se mogu držati teme. Kakve ovo ima veze sa bošnjačkom politikom prema Hrvatima u BiH ?

Zar nije "Bosnjacka politika" natjerala prvog u Hrvata na ovo?

Tako reci samo bez navodnika i sa malim prvim slovom. Šta ga je natjeralo, ne znam. Znam samo šta piše u tekstu ispod naslova i slike.
a poziv hrvatskog člana Predsjedništva BiH i predsjednika HDZ-a BiH dr. Dragana Čovića, u Mostaru su se na radnoj večeri okupili hrvatski diplomati, članovi diplomatskog kora iz BiH diljem Europe i svijeta. Na večeri se razgovaralo o trenutačnoj situaciji u Bosni i Hercegovini, ali i diplomatsko-konzularnim predstavništvima širom svijeta u kojima djeluju. Dr. Čović je ovom prigodom još jednom istaknuo kako su primarni vanjsko-politički ciljevi BiH na kojima se neprestano i neumorno mora raditi članstva u EU i NATO-u. Kazao je također kako, iako se nekada na nekoj destinaciji kao predstavnici BiH oni ne čuju dovoljno glasno, moraju biti energični i raditi svoj posao, te će tada biti prepoznati. Istaknuo je i da koliko god im se vrata pojedinih institucija zatvarala, oni ih moraju otvarati, te da vjeruje kako mogu puno toga uraditi za žitelje u Bosni i Hercegovini. Na kraju susreta, dr. Čović im je poželio mnogo uspjeha u njihovom djelovanju

Pročitajte više na: https://www.vecernji.ba/vijesti/dr-drag ... ma-1264235 - www.vecernji.ba
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#1769 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Hajvan »

pa u modernoj istoriji, najduze su prostori koji se danas hrvatskom zovu bili madjrskim vlasnistvom.
ima smisla, stoga.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#1770 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by decembar2017 »

Na poziv hrvatskog člana Predsjedništva BiH i predsjednika HDZ-a BiH dr. Dragana Čovića,
znaci naucili smo da nije predstavnik hrvata vec clan iz reda hrvata u Predsjednistvu Bosne i Hercegovine :thumbup: Samo jos da prestanu kmeciti kako Komsic nije Hrvat vec da je to samo covic i bice odma bolje :-D
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1771 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote:
BHCluster wrote:
Novak20 wrote:
Barem imam toliko koncentracije da se mogu držati teme. Kakve ovo ima veze sa bošnjačkom politikom prema Hrvatima u BiH ?

Zar nije "Bosnjacka politika" natjerala prvog u Hrvata na ovo?

Tako reci samo bez navodnika i sa malim prvim slovom. Šta ga je natjeralo, ne znam. Znam samo šta piše u tekstu ispod naslova i slike.
a poziv hrvatskog člana Predsjedništva BiH i predsjednika HDZ-a BiH dr. Dragana Čovića, u Mostaru su se na radnoj večeri okupili hrvatski diplomati, članovi diplomatskog kora iz BiH diljem Europe i svijeta. Na večeri se razgovaralo o trenutačnoj situaciji u Bosni i Hercegovini, ali i diplomatsko-konzularnim predstavništvima širom svijeta u kojima djeluju. Dr. Čović je ovom prigodom još jednom istaknuo kako su primarni vanjsko-politički ciljevi BiH na kojima se neprestano i neumorno mora raditi članstva u EU i NATO-u. Kazao je također kako, iako se nekada na nekoj destinaciji kao predstavnici BiH oni ne čuju dovoljno glasno, moraju biti energični i raditi svoj posao, te će tada biti prepoznati. Istaknuo je i da koliko god im se vrata pojedinih institucija zatvarala, oni ih moraju otvarati, te da vjeruje kako mogu puno toga uraditi za žitelje u Bosni i Hercegovini. Na kraju susreta, dr. Čović im je poželio mnogo uspjeha u njihovom djelovanju

Pročitajte više na: https://www.vecernji.ba/vijesti/dr-drag ... ma-1264235 - http://www.vecernji.ba
Moram biti u navodnicima jer citiram dio naslova teme. Dalje Nesto poput ovoga "hrvatskog člana Predsjedništva BiH" ne postoji u Ustavu, ko ono izdaje naloge diplomatskom koru BiH? Inapisanog se samo moze zakljuciti da to nisu članovi diplomatskog kora BiH nego jedne stranke. A to je ta "islamska drzava" o kojoj je Covic govorio.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#1772 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by tandmand »

vecernji list
Na poziv hrvatskog člana Predsjedništva BiH i predsjednika HDZ-a BiH dr. Dragana Čovića, u Mostaru su se na radnoj večeri okupili hrvatski diplomati, ...
:shock:
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#1773 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by decembar2017 »

Hajvan wrote:pa u modernoj istoriji, najduze su prostori koji se danas hrvatskom zovu bili madjrskim vlasnistvom.
ima smisla, stoga.

vidi se bas da je madjarska vlast ostavila traga na katotalibanima po pitanju tolerancije i brige prema drugim ljudima :wink:
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1774 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

decembar2017 wrote:
Hajvan wrote:pa u modernoj istoriji, najduze su prostori koji se danas hrvatskom zovu bili madjrskim vlasnistvom.
ima smisla, stoga.

vidi se bas da je madjarska vlast ostavila traga na katotalibanima po pitanju tolerancije i brige prema drugim ljudima :wink:
:-)

Valjda mi živimo u BiH. Srećom, ovĐe su najduže vladali osmanlije. :D
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#1775 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by decembar2017 »

Novak20 wrote:
decembar2017 wrote:
Hajvan wrote:pa u modernoj istoriji, najduze su prostori koji se danas hrvatskom zovu bili madjrskim vlasnistvom.
ima smisla, stoga.

vidi se bas da je madjarska vlast ostavila traga na katotalibanima po pitanju tolerancije i brige prema drugim ljudima :wink:
:-)

Valjda mi živimo u BiH. Srećom, ovĐe su najduže vladali osmanlije. :D

osmanlije kod kojih su jevreji bjezali od katolicke inkvizicije, kod kojih je ostalo vise crkvi u 500 godina nego kod katotalibana i njihovih krstaskih saveznika u 3,5 godine, znaci za katotalibane i saveznike im osmanlije su izmislile toleranciju.
Post Reply