Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post Reply
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9901 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

benzapen wrote: 21/04/2021 19:47
no_sekirli wrote: 21/04/2021 18:41
benzapen wrote: 21/04/2021 14:41

U životu nisam bio član SDA, niti sam ikad glasao za SDA niti bilo ko iz moje porodice. Ali sam imao priliku raditi i boraviti širom BiH, susretati se sa raznim ljudima i jako sam dobro svjestan svoje okolice. I sve je ovo istina. A ako si se ti našao pogođen negdje u mom postu tim bolje.

Razmisljanja su ona klasicna SDA, ali dopustam mogucnost da si stovatelj lika i djela Z.K. i njegove frakcije SDA koja se jos naziva i DF.
Drzava se nije srusila kad je gorjela uzduz i poprijeko i kad pojedini ljudi nisu imali komad kruha ni satorsko krilo da ne pokisnu, a eto danas ce se srusiti. How yes no.
Nego klasicni SDA non paper spin, razvaljuju nam drzavu, ako ne glasate za SDA i njihove podguzne muhe, ode sve u helac.
A na drugoj strani na backhand Draganu, braco Hrvati oni ce svi za Komsica i Bakira, ne dajte nasu rodnu hrvatsku grudu.
Dok baja Dodik iz svoje kule stavlja potpis na novo zaduzivanje i kmeci svojim podanicima u RSu kako je glas za njega povijesna prilika za ujedinjenje sa maticom.
Je li ovo 2021. ili 2006.godina? Retorika je ista, samo mi svi stariji 15 godina...
Retorika je ista 1991, koje se ja jako dobro sjećam. A možda si ti štovatelj lika i djela Boške Ćavar.
Slabo se ti onda sjecas retorike iz 91. Ja koliko se sjecam, zastave su bile zavezane, Djuka Caic je pjevao o Bogu i Allahu, radio se prepjev Cavoglava na "domacu" verziju.
Sto se Boske Cavar tice, naravno da sam stovatelj takvih osoba koji drze do svoje rijeci bez obzira na sve pritiske. Da se Boske pitalo, Irma bi bila gradonacelnica Mostara, a mozda Boska zamjenica. Ali ne, SDA ce za svoju dugogodisnju koaliciju sa bratijom iz HDZa optuziti Bosku i NS. Koji kvalitetan spin.

Cim si zapeo za Bosku, jasno je da si SDA bot 100%. Slab vam je bio predavac, otkrijete se nakon 3 posta :-)
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9902 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

no_sekirli wrote: 21/04/2021 20:57
benzapen wrote: 21/04/2021 19:47
no_sekirli wrote: 21/04/2021 18:41


Razmisljanja su ona klasicna SDA, ali dopustam mogucnost da si stovatelj lika i djela Z.K. i njegove frakcije SDA koja se jos naziva i DF.
Drzava se nije srusila kad je gorjela uzduz i poprijeko i kad pojedini ljudi nisu imali komad kruha ni satorsko krilo da ne pokisnu, a eto danas ce se srusiti. How yes no.
Nego klasicni SDA non paper spin, razvaljuju nam drzavu, ako ne glasate za SDA i njihove podguzne muhe, ode sve u helac.
A na drugoj strani na backhand Draganu, braco Hrvati oni ce svi za Komsica i Bakira, ne dajte nasu rodnu hrvatsku grudu.
Dok baja Dodik iz svoje kule stavlja potpis na novo zaduzivanje i kmeci svojim podanicima u RSu kako je glas za njega povijesna prilika za ujedinjenje sa maticom.
Je li ovo 2021. ili 2006.godina? Retorika je ista, samo mi svi stariji 15 godina...
Retorika je ista 1991, koje se ja jako dobro sjećam. A možda si ti štovatelj lika i djela Boške Ćavar.
Slabo se ti onda sjecas retorike iz 91. Ja koliko se sjecam, zastave su bile zavezane, Djuka Caic je pjevao o Bogu i Allahu, radio se prepjev Cavoglava na "domacu" verziju.
Sto se Boske Cavar tice, naravno da sam stovatelj takvih osoba koji drze do svoje rijeci bez obzira na sve pritiske. Da se Boske pitalo, Irma bi bila gradonacelnica Mostara, a mozda Boska zamjenica. Ali ne, SDA ce za svoju dugogodisnju koaliciju sa bratijom iz HDZa optuziti Bosku i NS. Koji kvalitetan spin.

Cim si zapeo za Bosku, jasno je da si SDA bot 100%. Slab vam je bio predavac, otkrijete se nakon 3 posta :-)
U životu nisam bio bot SDA niti bilo čiji, ali si ti definitivno bot HDZ-a. Zastave se jesu vezale, pa razvezivale, a i sada su dobrano interesno svezane.Naravno da si štovatelj lika i nedjela Boškinog, jer i ja i ti znamo da je dobila glasove isključivo od Bošnjaka, i možda da je sama za sebe glasala. I Irma će biti gradonačelnica kad dobije glasova dovoljno da to bude, što će biti u Mostaru nikad a možda ni tada.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9903 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

benzapen wrote: 22/04/2021 12:27
no_sekirli wrote: 21/04/2021 20:57
benzapen wrote: 21/04/2021 19:47

Retorika je ista 1991, koje se ja jako dobro sjećam. A možda si ti štovatelj lika i djela Boške Ćavar.
Slabo se ti onda sjecas retorike iz 91. Ja koliko se sjecam, zastave su bile zavezane, Djuka Caic je pjevao o Bogu i Allahu, radio se prepjev Cavoglava na "domacu" verziju.
Sto se Boske Cavar tice, naravno da sam stovatelj takvih osoba koji drze do svoje rijeci bez obzira na sve pritiske. Da se Boske pitalo, Irma bi bila gradonacelnica Mostara, a mozda Boska zamjenica. Ali ne, SDA ce za svoju dugogodisnju koaliciju sa bratijom iz HDZa optuziti Bosku i NS. Koji kvalitetan spin.

Cim si zapeo za Bosku, jasno je da si SDA bot 100%. Slab vam je bio predavac, otkrijete se nakon 3 posta :-)
U životu nisam bio bot SDA niti bilo čiji, ali si ti definitivno bot HDZ-a. Zastave se jesu vezale, pa razvezivale, a i sada su dobrano interesno svezane.Naravno da si štovatelj lika i nedjela Boškinog, jer i ja i ti znamo da je dobila glasove isključivo od Bošnjaka, i možda da je sama za sebe glasala. I Irma će biti gradonačelnica kad dobije glasova dovoljno da to bude, što će biti u Mostaru nikad a možda ni tada.
Tako je, ponosni SDA botu! Sve to što ti pišeš sam već čuo od Bakira, Komšića, Marića i ostale ekipe iz koalicije sa Čovićem, nemaš se potrebe ponavljati. Kao što Čović zamjera ŽK da nije legitimni predstavnik Hrvata, tako ni Boška Ćavar nije legitimni predstavnik Mostaraca, jer su za nju glasali Bošnjaci.
Ista retorika kod koalicijskih partnera, nastavite samo. Stranka vas prati.
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9904 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

no_sekirli wrote: 22/04/2021 14:56
benzapen wrote: 22/04/2021 12:27
no_sekirli wrote: 21/04/2021 20:57

Slabo se ti onda sjecas retorike iz 91. Ja koliko se sjecam, zastave su bile zavezane, Djuka Caic je pjevao o Bogu i Allahu, radio se prepjev Cavoglava na "domacu" verziju.
Sto se Boske Cavar tice, naravno da sam stovatelj takvih osoba koji drze do svoje rijeci bez obzira na sve pritiske. Da se Boske pitalo, Irma bi bila gradonacelnica Mostara, a mozda Boska zamjenica. Ali ne, SDA ce za svoju dugogodisnju koaliciju sa bratijom iz HDZa optuziti Bosku i NS. Koji kvalitetan spin.

Cim si zapeo za Bosku, jasno je da si SDA bot 100%. Slab vam je bio predavac, otkrijete se nakon 3 posta :-)
U životu nisam bio bot SDA niti bilo čiji, ali si ti definitivno bot HDZ-a. Zastave se jesu vezale, pa razvezivale, a i sada su dobrano interesno svezane.Naravno da si štovatelj lika i nedjela Boškinog, jer i ja i ti znamo da je dobila glasove isključivo od Bošnjaka, i možda da je sama za sebe glasala. I Irma će biti gradonačelnica kad dobije glasova dovoljno da to bude, što će biti u Mostaru nikad a možda ni tada.
Tako je, ponosni SDA botu! Sve to što ti pišeš sam već čuo od Bakira, Komšića, Marića i ostale ekipe iz koalicije sa Čovićem, nemaš se potrebe ponavljati. Kao što Čović zamjera ŽK da nije legitimni predstavnik Hrvata, tako ni Boška Ćavar nije legitimni predstavnik Mostaraca, jer su za nju glasali Bošnjaci.
Ista retorika kod koalicijskih partnera, nastavite samo. Stranka vas prati.
Tako je UZP botu. Boška je legitimni član gradskog vijeća koja nikad neće glasati suprotno HDZ-u. Bez obzira na to šta o tom mislili njeni glasači. Jedina dobra stvar što će joj ovo biti prvi i zadnji mandat. Praljak te prati.
User avatar
Truba
Posts: 81652
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9905 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Dobra je Boska svaka joj cast
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#9906 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by House »

gdje su predstavnici hrvata u BiH da polože cvijeće žrtvama ustaškog režima? :roll:
chupacabra
Posts: 930
Joined: 17/09/2010 22:39

#9907 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by chupacabra »

House wrote: 22/04/2021 17:17 gdje su predstavnici hrvata u BiH da polože cvijeće žrtvama ustaškog režima? :roll:
Kriju se u ulici Mile Budaka u Mostaru.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9908 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

benzapen wrote: 22/04/2021 16:53
no_sekirli wrote: 22/04/2021 14:56
benzapen wrote: 22/04/2021 12:27

U životu nisam bio bot SDA niti bilo čiji, ali si ti definitivno bot HDZ-a. Zastave se jesu vezale, pa razvezivale, a i sada su dobrano interesno svezane.Naravno da si štovatelj lika i nedjela Boškinog, jer i ja i ti znamo da je dobila glasove isključivo od Bošnjaka, i možda da je sama za sebe glasala. I Irma će biti gradonačelnica kad dobije glasova dovoljno da to bude, što će biti u Mostaru nikad a možda ni tada.
Tako je, ponosni SDA botu! Sve to što ti pišeš sam već čuo od Bakira, Komšića, Marića i ostale ekipe iz koalicije sa Čovićem, nemaš se potrebe ponavljati. Kao što Čović zamjera ŽK da nije legitimni predstavnik Hrvata, tako ni Boška Ćavar nije legitimni predstavnik Mostaraca, jer su za nju glasali Bošnjaci.
Ista retorika kod koalicijskih partnera, nastavite samo. Stranka vas prati.
Tako je UZP botu. Boška je legitimni član gradskog vijeća koja nikad neće glasati suprotno HDZ-u. Bez obzira na to šta o tom mislili njeni glasači. Jedina dobra stvar što će joj ovo biti prvi i zadnji mandat. Praljak te prati.
Svakim svojim upisom uskaces sam sebi u stomak, a kopiranje mojih rijeci dovoljno govori koliko razmisljas svojom glavom.
Ne ljutim se ja, navikao si tako, iz stranke svakako dobijes zadatak svako jutro. Glava izgleda samo sluzi za frizuru napravit, za tebe misli sef mjesnog odbora SDA, a mozda i HDZa, isto je to. Moguce je i da si bot provokator, takvi su rang vise od obicnih botova. Bude i sky cola svaki treci dan.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9909 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

House wrote: 22/04/2021 17:17 gdje su predstavnici hrvata u BiH da polože cvijeće žrtvama ustaškog režima? :roll:
Na koga si mislio? Clana predsjednistva uhljeba Komsica, egotripera i mafijasa Covica, klimoglavu Kristo ili nekog drugog?
Ne znam da li je bio bilo tko od ovih nasih guzonja iz drzavne vlasti, a tamo je stradalo dosta stanovnika iz BiH. Sram ih bilo!
Last edited by no_sekirli on 22/04/2021 19:34, edited 1 time in total.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9910 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

...
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9911 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

no_sekirli wrote: 22/04/2021 19:28
benzapen wrote: 22/04/2021 16:53
no_sekirli wrote: 22/04/2021 14:56

Tako je, ponosni SDA botu! Sve to što ti pišeš sam već čuo od Bakira, Komšića, Marića i ostale ekipe iz koalicije sa Čovićem, nemaš se potrebe ponavljati. Kao što Čović zamjera ŽK da nije legitimni predstavnik Hrvata, tako ni Boška Ćavar nije legitimni predstavnik Mostaraca, jer su za nju glasali Bošnjaci.
Ista retorika kod koalicijskih partnera, nastavite samo. Stranka vas prati.
Tako je UZP botu. Boška je legitimni član gradskog vijeća koja nikad neće glasati suprotno HDZ-u. Bez obzira na to šta o tom mislili njeni glasači. Jedina dobra stvar što će joj ovo biti prvi i zadnji mandat. Praljak te prati.
Svakim svojim upisom uskaces sam sebi u stomak, a kopiranje mojih rijeci dovoljno govori koliko razmisljas svojom glavom.
Ne ljutim se ja, navikao si tako, iz stranke svakako dobijes zadatak svako jutro. Glava izgleda samo sluzi za frizuru napravit, za tebe misli sef mjesnog odbora SDA, a mozda i HDZa, isto je to. Moguce je i da si bot provokator, takvi su rang vise od obicnih botova. Bude i sky cola svaki treci dan.
Naravno da se ne ljutiš, nemaš mozga za takvo nešto plus si jako dobro svjestan da je sve što sam napisao istina. Ne kopiram ništa, ali prema mom iskustvu ljubitelji praljkovače poput tebe razumiju isključivo svoj jezik. Kolu ne pijem, opet ti kažem mislim jedino i isključivo svojom glavom. Istina boli, znam. Progutaj, biće ti lakše.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50411
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#9912 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Bloo »

benzapen wrote: 22/04/2021 20:04
no_sekirli wrote: 22/04/2021 19:28
benzapen wrote: 22/04/2021 16:53
Tako je UZP botu. Boška je legitimni član gradskog vijeća koja nikad neće glasati suprotno HDZ-u. Bez obzira na to šta o tom mislili njeni glasači. Jedina dobra stvar što će joj ovo biti prvi i zadnji mandat. Praljak te prati.
Svakim svojim upisom uskaces sam sebi u stomak, a kopiranje mojih rijeci dovoljno govori koliko razmisljas svojom glavom.
Ne ljutim se ja, navikao si tako, iz stranke svakako dobijes zadatak svako jutro. Glava izgleda samo sluzi za frizuru napravit, za tebe misli sef mjesnog odbora SDA, a mozda i HDZa, isto je to. Moguce je i da si bot provokator, takvi su rang vise od obicnih botova. Bude i sky cola svaki treci dan.
Naravno da se ne ljutiš, nemaš mozga za takvo nešto plus si jako dobro svjestan da je sve što sam napisao istina. Ne kopiram ništa, ali prema mom iskustvu ljubitelji praljkovače poput tebe razumiju isključivo svoj jezik. Kolu ne pijem, opet ti kažem mislim jedino i isključivo svojom glavom. Istina boli, znam. Progutaj, biće ti lakše.
Hajd, motajte kablove...
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9913 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

Cuj praljkovaca :lol: :lol: :lol:
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9914 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

Čuj Bot :-) :-) :-)
User avatar
Truba
Posts: 81652
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9915 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Treba nam vise Boski po ns sdp i df po fbih
Onda bi te stranke misteriozno izgubile glasova :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9916 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

Ma ne, tema je bošnjačka politika prema BH Hrvatima.

Ako je ovo šta propagira benzapen, a izgleda da jeste (pošto se proklamirani Bošnjaci sa .pdf-a služe istim terminima) bošnjačka politika prema Hrvatima iz BiH, onda se ne treba čuditi non paperima, težnjama za trećim entitetom, mirnim razdruživanjem i sličnim nakaradnim idejama sa "drugih" strana.

Likupadne na temu kao padobranac, i meni koji sam barem 500 puta ovdje napisao šta mislim o politici HDZa, Čovića i sličnih kleptomana, kaže da sam UZPovac, da popijem praljkovaču i da me dovodi u kontektst sa osuđenim ratnim zločincem Praljkom, ako ništa zaslužuje osudu forumaša, Bošnjaka, koji ovdje pišu argumentirano i kulturno. A da ne spominjem modove koji dopuštaju vrijeđanje, jer meni, a i mnogima drugima je ovo uvreda.
Čuj praljkovaču, jesi to sam smislio, ili vama botovima dođe to kao natuknica sa papira iz centrale?

I tako se vrti u krug cijelo vrijeme. SDA botovi (pa i predsjednik Bakir) idu đonom i sve Hrvate, odnosno neBošnjake proglašavaju genocidašima, UZPovcima, bez ikakve kazne ili barem upozorenja. Doduše, to rade koordinirano sa botovima iz sestrinskih partija sa "druge" strane, i samim tim sprečavaju normalne ljude da komuniciraju argumentima, idejama o budućnosti i idejama o izlaženju iz ambisa u kojem se nalazimo.
User avatar
Truba
Posts: 81652
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9917 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Ja nemam problem sa sda
Barem to mislim
Imam problem s gradjanima koji glasuju za df i sdp te ns
Sda bi bez ove 3 stranke lakse se dogovorila sa hdz
Pa te 2 stranke su desetljecima u koaliciji i podjeli federacije

Problem su konstrukti od alijanse za promjene platforme i naravno dzej komso

O kakvim je gradjanima rijec vidi se iz mostara stoca...to su militantniji bosnjaci od sda
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9918 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

Šta ima padobranac, da mi možda ti i takvi poput tebe ne bi zabranili da pišem?! Nigdje se nikog nisam dotakao, niti naveo tebe ili bilo koga, već se nađe kvazipametnjaković koji misli da ima pravo oni ismijavati druge, vrijeđati,nazivati botovima samo zato što su napisali nešto što se molim te njemu ne sviđa. A kad dobiju adekvatan odgovor nešto im bude nejasno, uvrijede se šta li!? E pa majstore napisati ću p o l a (h) k o d a r a z u m i j eš. Boška NIKAD neće glasati suprotno interesima HDZ-a. Hrvatima u Hercegovini (Pa dosta i u S.Bosni, pričamo o običnim ljudima) kad kažeš domaći proizvod, to znači proizvod iz R Hrvatske. Hrvati iz Hercegovine ne kupuju Sarajevski kiseljak zato samo što se zove "Sarajevski", iako u toj firmi velika većina radnika su Hrvati. Jamnica rules! Po trgovačkim centrima od Livna do Stoca, možete prebrojati na prste koliko ima proizvoda da su od firmi koje su u vlasništvu Bošnjaka i Srba. Bingo isključujem iz te priče. Hrvatima Hercegovine je Dodik idol, zato što govori ono što oni misle i što bi htjeli da Čović govori i radi. Djeca u školama po "hrvatskom" planu uče da im je Zagreb glavni grad i znaju više o najstarijem gradu u Istri nego o bilo kojem dijelu BiH. Većina hrvatske djece Mostara nikad nisu vidjela stari most (poznata priča), a Sarajevo im je dalje od Pekinga. Hrvati Hercegovine nisu ljubitelji ni Pape, jer molim te otkud mu pravo da posjeti "Teheran" bez da od njih traži dopuštenje. I ovo nema nikakve veze ni s Komšićem, ni sa bilo kojom strankom u Bošnjaka, već jedino s tim što se oni osjećaju izdanim jer su se ono borili za "Rvacku" a stjerani su da žive s onima protiv kojih su se borili i ginuli, čije džamije i crkve su rušili, a njih protjerali. I to je istina.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#9919 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Humljanin »

benzapen wrote: 23/04/2021 11:52 Šta ima padobranac, da mi možda ti i takvi poput tebe ne bi zabranili da pišem?! Nigdje se nikog nisam dotakao, niti naveo tebe ili bilo koga, već se nađe kvazipametnjaković koji misli da ima pravo oni ismijavati druge, vrijeđati,nazivati botovima samo zato što su napisali nešto što se molim te njemu ne sviđa. A kad dobiju adekvatan odgovor nešto im bude nejasno, uvrijede se šta li!? E pa majstore napisati ću p o l a (h) k o d a r a z u m i j eš. Boška NIKAD neće glasati suprotno interesima HDZ-a. Hrvatima u Hercegovini (Pa dosta i u S.Bosni, pričamo o običnim ljudima) kad kažeš domaći proizvod, to znači proizvod iz R Hrvatske. Hrvati iz Hercegovine ne kupuju Sarajevski kiseljak zato samo što se zove "Sarajevski", iako u toj firmi velika većina radnika su Hrvati. Jamnica rules! Po trgovačkim centrima od Livna do Stoca, možete prebrojati na prste koliko ima proizvoda da su od firmi koje su u vlasništvu Bošnjaka i Srba. Bingo isključujem iz te priče. Hrvatima Hercegovine je Dodik idol, zato što govori ono što oni misle i što bi htjeli da Čović govori i radi. Djeca u školama po "hrvatskom" planu uče da im je Zagreb glavni grad i znaju više o najstarijem gradu u Istri nego o bilo kojem dijelu BiH. Većina hrvatske djece Mostara nikad nisu vidjela stari most (poznata priča), a Sarajevo im je dalje od Pekinga. Hrvati Hercegovine nisu ljubitelji ni Pape, jer molim te otkud mu pravo da posjeti "Teheran" bez da od njih traži dopuštenje. I ovo nema nikakve veze ni s Komšićem, ni sa bilo kojom strankom u Bošnjaka, već jedino s tim što se oni osjećaju izdanim jer su se ono borili za "Rvacku" a stjerani su da žive s onima protiv kojih su se borili i ginuli, čije džamije i crkve su rušili, a njih protjerali. I to je istina.
Tema je Bošnjačka politika prema Hrvatima, nije politika hrvata prema bh proizvodima.

I da, zadrta ti je priča. Eno u mene u kući kiseljak. Nikad necu kupiti jamnicu ispred kiseljaka, jer je jamnica zakurac. Za mene nema bolje mineralne od kiseljaka. To ti pisem kao hrvat hercegovac.
Nijedan normalan čovjek nece ici na svoju štetu. Ako imam ispred sebe 2 proizvoda iste kvalitete i iste cijene normalno da cu onda gledati tko ga je proizveo.
Ali ako proizvodi nisu iste cijene i kvalitete prica o porijeklu pada u vodu.
Samo bi budala kupovao skuplje a lošije samo zbog toga što"je naše".
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9920 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

Humljanin wrote: 23/04/2021 13:23
benzapen wrote: 23/04/2021 11:52 Šta ima padobranac, da mi možda ti i takvi poput tebe ne bi zabranili da pišem?! Nigdje se nikog nisam dotakao, niti naveo tebe ili bilo koga, već se nađe kvazipametnjaković koji misli da ima pravo oni ismijavati druge, vrijeđati,nazivati botovima samo zato što su napisali nešto što se molim te njemu ne sviđa. A kad dobiju adekvatan odgovor nešto im bude nejasno, uvrijede se šta li!? E pa majstore napisati ću p o l a (h) k o d a r a z u m i j eš. Boška NIKAD neće glasati suprotno interesima HDZ-a. Hrvatima u Hercegovini (Pa dosta i u S.Bosni, pričamo o običnim ljudima) kad kažeš domaći proizvod, to znači proizvod iz R Hrvatske. Hrvati iz Hercegovine ne kupuju Sarajevski kiseljak zato samo što se zove "Sarajevski", iako u toj firmi velika većina radnika su Hrvati. Jamnica rules! Po trgovačkim centrima od Livna do Stoca, možete prebrojati na prste koliko ima proizvoda da su od firmi koje su u vlasništvu Bošnjaka i Srba. Bingo isključujem iz te priče. Hrvatima Hercegovine je Dodik idol, zato što govori ono što oni misle i što bi htjeli da Čović govori i radi. Djeca u školama po "hrvatskom" planu uče da im je Zagreb glavni grad i znaju više o najstarijem gradu u Istri nego o bilo kojem dijelu BiH. Većina hrvatske djece Mostara nikad nisu vidjela stari most (poznata priča), a Sarajevo im je dalje od Pekinga. Hrvati Hercegovine nisu ljubitelji ni Pape, jer molim te otkud mu pravo da posjeti "Teheran" bez da od njih traži dopuštenje. I ovo nema nikakve veze ni s Komšićem, ni sa bilo kojom strankom u Bošnjaka, već jedino s tim što se oni osjećaju izdanim jer su se ono borili za "Rvacku" a stjerani su da žive s onima protiv kojih su se borili i ginuli, čije džamije i crkve su rušili, a njih protjerali. I to je istina.
Tema je Bošnjačka politika prema Hrvatima, nije politika hrvata prema bh proizvodima.
Kad SDA padobranac uleti na temu i pokušava biti pametan, dogode se ovakvi postovi od beznapena i sličnih botova spavača.

Čuj Hrvati ne kupuju Sarajevski kiseljak ili nema proizvoda od firmi koji su u vlasništvu Bošnjaka i Srba, od Livna do Stoca :lol: :lol: :lol:

Ima li neko relevantno istraživanje na tu temu ili si ti to onako iz vlastite pameti zaključio?

Tipične šovinističke riječi koje su prenesene iz stranačkih centrala kleptomana na vlasti. Ovo nije politika Bošnjaka, niti politika za Bosnu i Hercegovinu, to se vidi iz aviona.
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9921 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

no_sekirli wrote: 23/04/2021 13:32
Humljanin wrote: 23/04/2021 13:23
benzapen wrote: 23/04/2021 11:52 Šta ima padobranac, da mi možda ti i takvi poput tebe ne bi zabranili da pišem?! Nigdje se nikog nisam dotakao, niti naveo tebe ili bilo koga, već se nađe kvazipametnjaković koji misli da ima pravo oni ismijavati druge, vrijeđati,nazivati botovima samo zato što su napisali nešto što se molim te njemu ne sviđa. A kad dobiju adekvatan odgovor nešto im bude nejasno, uvrijede se šta li!? E pa majstore napisati ću p o l a (h) k o d a r a z u m i j eš. Boška NIKAD neće glasati suprotno interesima HDZ-a. Hrvatima u Hercegovini (Pa dosta i u S.Bosni, pričamo o običnim ljudima) kad kažeš domaći proizvod, to znači proizvod iz R Hrvatske. Hrvati iz Hercegovine ne kupuju Sarajevski kiseljak zato samo što se zove "Sarajevski", iako u toj firmi velika većina radnika su Hrvati. Jamnica rules! Po trgovačkim centrima od Livna do Stoca, možete prebrojati na prste koliko ima proizvoda da su od firmi koje su u vlasništvu Bošnjaka i Srba. Bingo isključujem iz te priče. Hrvatima Hercegovine je Dodik idol, zato što govori ono što oni misle i što bi htjeli da Čović govori i radi. Djeca u školama po "hrvatskom" planu uče da im je Zagreb glavni grad i znaju više o najstarijem gradu u Istri nego o bilo kojem dijelu BiH. Većina hrvatske djece Mostara nikad nisu vidjela stari most (poznata priča), a Sarajevo im je dalje od Pekinga. Hrvati Hercegovine nisu ljubitelji ni Pape, jer molim te otkud mu pravo da posjeti "Teheran" bez da od njih traži dopuštenje. I ovo nema nikakve veze ni s Komšićem, ni sa bilo kojom strankom u Bošnjaka, već jedino s tim što se oni osjećaju izdanim jer su se ono borili za "Rvacku" a stjerani su da žive s onima protiv kojih su se borili i ginuli, čije džamije i crkve su rušili, a njih protjerali. I to je istina.
Tema je Bošnjačka politika prema Hrvatima, nije politika hrvata prema bh proizvodima.
Kad SDA padobranac uleti na temu i pokušava biti pametan, dogode se ovakvi postovi od beznapena i sličnih botova spavača.

Čuj Hrvati ne kupuju Sarajevski kiseljak ili nema proizvoda od firmi koji su u vlasništvu Bošnjaka i Srba, od Livna do Stoca :lol: :lol: :lol:

Ima li neko relevantno istraživanje na tu temu ili si ti to onako iz vlastite pameti zaključio?

Tipične šovinističke riječi koje su prenesene iz stranačkih centrala kleptomana na vlasti. Ovo nije politika Bošnjaka, niti politika za Bosnu i Hercegovinu, to se vidi iz aviona.
Za razliku od padobranca Boškinog poput tebe, ja jesam pametan. Ima istraživanje, 10 godina života i rada u Livnu, Duvnu, Ljubuškom i Mostaru. Rada i relativnog druženja s ljudima (Hrvatima i Bošnjacima), koji su mi u trenucima iskrenosti govorili o ovome. I znam da te istina boli, ali tako je kako je. I nema tu ni mrve šovinizma, već samo brutalna istina.
User avatar
Truba
Posts: 81652
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9922 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Vama smeta nacionalno osvijesten hrvat ljevicar
A ne smeta nacionalno osvijesten bosnjak ljevicar

Zato smo i imali katastrofa koaliciju sda sdp sasma normalno...
Zato i jes sranje situacija sasma normalno
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9923 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

benzapen wrote: 23/04/2021 14:35
no_sekirli wrote: 23/04/2021 13:32
Humljanin wrote: 23/04/2021 13:23

Tema je Bošnjačka politika prema Hrvatima, nije politika hrvata prema bh proizvodima.
Kad SDA padobranac uleti na temu i pokušava biti pametan, dogode se ovakvi postovi od beznapena i sličnih botova spavača.

Čuj Hrvati ne kupuju Sarajevski kiseljak ili nema proizvoda od firmi koji su u vlasništvu Bošnjaka i Srba, od Livna do Stoca :lol: :lol: :lol:

Ima li neko relevantno istraživanje na tu temu ili si ti to onako iz vlastite pameti zaključio?

Tipične šovinističke riječi koje su prenesene iz stranačkih centrala kleptomana na vlasti. Ovo nije politika Bošnjaka, niti politika za Bosnu i Hercegovinu, to se vidi iz aviona.
Za razliku od padobranca Boškinog poput tebe, ja jesam pametan. Ima istraživanje, 10 godina života i rada u Livnu, Duvnu, Ljubuškom i Mostaru. Rada i relativnog druženja s ljudima (Hrvatima i Bošnjacima), koji su mi u trenucima iskrenosti govorili o ovome. I znam da te istina boli, ali tako je kako je. I nema tu ni mrve šovinizma, već samo brutalna istina.
Cuj u trenucima iskrenosti, hahahah, koji lik.

Kao sto sam i pretpostavio lupetas gluposti vezano za te proizvode koje si nicim izazvan spomenuo, odnosno siris lazi, a drago mi je i da sam priznajes. Ajd zivio!
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9924 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

no_sekirli wrote: 23/04/2021 15:49
benzapen wrote: 23/04/2021 14:35
no_sekirli wrote: 23/04/2021 13:32

Kad SDA padobranac uleti na temu i pokušava biti pametan, dogode se ovakvi postovi od beznapena i sličnih botova spavača.

Čuj Hrvati ne kupuju Sarajevski kiseljak ili nema proizvoda od firmi koji su u vlasništvu Bošnjaka i Srba, od Livna do Stoca :lol: :lol: :lol:

Ima li neko relevantno istraživanje na tu temu ili si ti to onako iz vlastite pameti zaključio?

Tipične šovinističke riječi koje su prenesene iz stranačkih centrala kleptomana na vlasti. Ovo nije politika Bošnjaka, niti politika za Bosnu i Hercegovinu, to se vidi iz aviona.
Za razliku od padobranca Boškinog poput tebe, ja jesam pametan. Ima istraživanje, 10 godina života i rada u Livnu, Duvnu, Ljubuškom i Mostaru. Rada i relativnog druženja s ljudima (Hrvatima i Bošnjacima), koji su mi u trenucima iskrenosti govorili o ovome. I znam da te istina boli, ali tako je kako je. I nema tu ni mrve šovinizma, već samo brutalna istina.
Cuj u trenucima iskrenosti, hahahah, koji lik.

Kao sto sam i pretpostavio lupetas gluposti vezano za te proizvode koje si nicim izazvan spomenuo, odnosno siris lazi, a drago mi je i da sam priznajes. Ajd zivio!
Kao prvo laže ti mater. Pošto mazlumima treba ponavljati, opet ću ti napisati polako: Sve je istina. Bilo ko je proveo u tim područjima više od mjesec dana zna o čemu govorim. Bilo ko da se tamo zatekao kada igra hrvatska reprezentacija u bilo kom sportu zna o čemu govorim. Svojim sam ušima slušao o "radikaliziranim muslimanima koji daju arapska imena svojoj djeci po Sarajevu", naravno majmuni nisu znali ko sjedi pored njih. Čuj molim te daju imena svojoj djeci kako oni hoće bez da pitaju njih u Širokom ili možda organe Centralnog komiteta ili koga li već. Niti jednu stvar koji sam napisao nisi demantovao. Naravno da nisi jer znaš da sam u pravu. Ako iko vrijeđa i širi laži si ti i takvi poput tebe. Jedino što ne znam je da li to radiš s nekim ciljem ili si čisto beznadežan slučaj. Ali više naginjem ka tome da ipak piskaraš baljezgarije pod uticajem ili neke službe ili nekog NGO, kojeg hvala Bogu ima u BiH a posebno na klixu na pasja preskakala.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#9925 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

benzapen wrote: 23/04/2021 18:31
no_sekirli wrote: 23/04/2021 15:49
benzapen wrote: 23/04/2021 14:35

Za razliku od padobranca Boškinog poput tebe, ja jesam pametan. Ima istraživanje, 10 godina života i rada u Livnu, Duvnu, Ljubuškom i Mostaru. Rada i relativnog druženja s ljudima (Hrvatima i Bošnjacima), koji su mi u trenucima iskrenosti govorili o ovome. I znam da te istina boli, ali tako je kako je. I nema tu ni mrve šovinizma, već samo brutalna istina.
Cuj u trenucima iskrenosti, hahahah, koji lik.

Kao sto sam i pretpostavio lupetas gluposti vezano za te proizvode koje si nicim izazvan spomenuo, odnosno siris lazi, a drago mi je i da sam priznajes. Ajd zivio!
Kao prvo laže ti mater. Pošto mazlumima treba ponavljati, opet ću ti napisati polako: Sve je istina. Bilo ko je proveo u tim područjima više od mjesec dana zna o čemu govorim. Bilo ko da se tamo zatekao kada igra hrvatska reprezentacija u bilo kom sportu zna o čemu govorim. Svojim sam ušima slušao o "radikaliziranim muslimanima koji daju arapska imena svojoj djeci po Sarajevu", naravno majmuni nisu znali ko sjedi pored njih. Čuj molim te daju imena svojoj djeci kako oni hoće bez da pitaju njih u Širokom ili možda organe Centralnog komiteta ili koga li već. Niti jednu stvar koji sam napisao nisi demantovao. Naravno da nisi jer znaš da sam u pravu. Ako iko vrijeđa i širi laži si ti i takvi poput tebe. Jedino što ne znam je da li to radiš s nekim ciljem ili si čisto beznadežan slučaj. Ali više naginjem ka tome da ipak piskaraš baljezgarije pod uticajem ili neke službe ili nekog NGO, kojeg hvala Bogu ima u BiH a posebno na klixu na pasja preskakala.
Nekulturni i lazljivi botu, mater ne spominji. Sram te bilo.

Sve sto si rekao je istina, kad se gleda iz kuta SDA/HDZ bota provokatora, koji svoju platu zaradjuje prosipajuci jeftinu demagogiju o praljkovaci, UZPu, genocidasima i o onome tko za koga smije ili ne smije navijati.
Po tebi u dijelovima BiH zive krvolocni Hrvati, tj.majmuni kako ih ti nazivas, koji naostrenih nozeva cekaju nekog Safeta da dodje na njihov teritorij i da ga oni ritualno skrate za glavu. Samo me zanima kako si ti onda hodao po tom teritoriju. Garant ti je ime onda Ante, ili si se lazno predstavljao, jer da je netko saznao da imas neko "arapsko" ime, kako kazes, ajme majko...
Hajde bolan to pricu mozes prosipat u svom zaseoku, ne zagadjuj ovaj prostor s tim lazima.
Post Reply