Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post Reply
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#9851 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by carobnjak_N »

BAK-eV wrote: 20/04/2021 14:42
carobnjak_N wrote: 20/04/2021 14:31Treba biti realan i objasniti to narodu ali jbg s tom pricom se ne dobijaju izbori ali se gubi drzava 100 % .
A kako izgleda gubitak te drzave?
Objasni ljudima do kraja.
Sta imam objasnjavati, zivimo u takvoj drzavi.
Ono "kakva je takva je" ne prolazi na duge staze jer kakve-takve drzave pa i puno jace od tih, se kroz istoriju raspadaju bez po muke.
Osim toga "kakva-takva" ima i svoj odraz na drustvo, ekonomiju, postovanje zakona i institucija i onda ti je sve na tom fonu.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9852 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Black swan wrote: 20/04/2021 14:43
BAK-eV wrote: 20/04/2021 13:52
Black swan wrote: 20/04/2021 13:45 Imas li ti prijedlog
Moj je 1 opcina 1 boba
I kantoni ispod 1000 konsititutivnog naroda ne daju predstavnike u dom naroda iz jedne zupanije

Ovo laicki pisem
Naravno da imam prijedlog:
Svako ima pravo glasati kako hoce i glas mu se broji jednako kao svima drugima, bez obzira gdje zivi i skim zivi.
Ti ko na reklami mobitel za kunu
Kad lik stavlja kacket
Znaci kurcina

Kurcina hrvatima a super gradjanima i bosnjacima
Ako je kurcina hrvatima, sta to.onda znaci? Mozda manjina? Zasto su hrvati drugaciji od roma, jevreja, bosnjaka, bosanskih srba?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9853 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

carobnjak_N wrote: 20/04/2021 14:31
saimidin wrote: 20/04/2021 13:59 Nema ovdje ni sa jedne od tri strane neke dugorocne politike, sve je to fokusirano na stvaranje zavisnih glasaca, kroz zaposljavanje u dravnim institucijama/firmama, I tako lagano dok se boje ne rastope

A sa druge strane nevjerujem da bi I hrvati pristali da udju u savez sa bosnjacima, sa srbima imaju vec rijeseno teritorijalo razgranicenje I zajednicku zelju da se odcijepe/pripoje maticama
Usli bi itekako, sto pod pritiskom zapada sto nekom relaksacijom odnosa i popustanja u Mostaru i izbornog zakona. Kad nema nerijesenih politickih pitanja odnosi bi se vremenom upristojili i ispeglali.
Nemaju oni nista rijeseno sa Dodikom nego je Covic pragmaticno stao na njegovu stranu iz ovih navedenih interesa, a on Dodiku opet sluzi da amortizuje sebe kao krivca jer eto nisu samo Srbi koji ne mogu sa Bosnjacima. Pitanje oko toga hoce li Hrvat biti gradonacelnik Mostara je vise simbolicko nego sto ima prakticnu vrijednost, a pitanje izbornog je jos veca besmislica jer eto mi kao zbog nekih 1% ostalih necemo da dopustimo da i Hrvati imaju svog konja u predsjednistvu. Izgubis malo neke simbolike i ideala, a dobijes drzavu. Ovako nemas funkcionalnu drzavu, pola stanovnika je protiv iste, a ti kao hoces evropsku, gradjansku Bih i nekakve vrijednosti koje su sustinski nista previse bitno za praktican zivot.
Neka to prave slijedece generacije kad budu imali sigurne temelje koje ne mora svaki cas da pridrzavaju strane ambasade. Treba biti realan i objasniti to narodu ali jbg s tom pricom se ne dobijaju izbori ali se gubi drzava 100 % .
A sta ti ovdje glumis? SDA trola koji pokusava pripremiti Bosnjake na potpisivanje izbornog zakona od strane Bakira i male ekipice oko njega ili si hdz-ovac, sto na kraju isti qrc izadje...
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#9854 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by carobnjak_N »

Ja sam glas zdravog razuma. :D
Tako ja razmisljam i ako imas nesto konkretno osim etiketiranja, neki razuman argument koji bi bio protiv ovoga sto ja kazem, onda reci.
Ako nemas nista osim pateticnog navijackog ponavljanja istih matrica onda nemamo sta pricati.
User avatar
Truba
Posts: 81723
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9855 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

channel10 wrote: 20/04/2021 15:08
Black swan wrote: 20/04/2021 14:43
BAK-eV wrote: 20/04/2021 13:52
Naravno da imam prijedlog:
Svako ima pravo glasati kako hoce i glas mu se broji jednako kao svima drugima, bez obzira gdje zivi i skim zivi.
Ti ko na reklami mobitel za kunu
Kad lik stavlja kacket
Znaci kurcina

Kurcina hrvatima a super gradjanima i bosnjacima
Ako je kurcina hrvatima, sta to.onda znaci? Mozda manjina? Zasto su hrvati drugaciji od roma, jevreja, bosnjaka, bosanskih srba?
Zato sto su u ustavu upisani da imaju clana predajesnistva

A dom.naroda ima li jevreja i roma? Kako se njihova kvota popunjava?
BAK-eV
Posts: 1856
Joined: 17/10/2012 18:53

#9856 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BAK-eV »

carobnjak_N wrote: 20/04/2021 15:05 Sta imam objasnjavati, zivimo u takvoj drzavi.
Ono "kakva je takva je" ne prolazi na duge staze jer kakve-takve drzave pa i puno jace od tih, se kroz istoriju raspadaju bez po muke.
Osim toga "kakva-takva" ima i svoj odraz na drustvo, ekonomiju, postovanje zakona i institucija i onda ti je sve na tom fonu.
OK!
I kako bi se to raspalo?
Na koliko komada?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9857 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

carobnjak_N wrote: 20/04/2021 15:26 Ja sam glas zdravog razuma. :D
Tako ja razmisljam i ako imas nesto konkretno osim etiketiranja, neki razuman argument koji bi bio protiv ovoga sto ja kazem, onda reci.
Ako nemas nista osim pateticnog navijackog ponavljanja istih matrica onda nemamo sta pricati.
Etiketiranje je dovoljno jer svi znamo sta jedno donosi, a sta drugo. Znaci ili ili, jer nema tu nikakve price, a ti nastavi obradjivati bosnjake pa mozda nekad nesto i dobijes pored q...
User avatar
Truba
Posts: 81723
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9858 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Kakvo je etikiranje ako s 1 opcine moze biti 1 pobjednik ili iz kantona
Samo se neki ne zele odreci mogucnosti da imaju 2 pobjednika u svojim sredinama
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#9859 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by carobnjak_N »

BAK-eV wrote: 20/04/2021 15:28
carobnjak_N wrote: 20/04/2021 15:05 Sta imam objasnjavati, zivimo u takvoj drzavi.
Ono "kakva je takva je" ne prolazi na duge staze jer kakve-takve drzave pa i puno jace od tih, se kroz istoriju raspadaju bez po muke.
Osim toga "kakva-takva" ima i svoj odraz na drustvo, ekonomiju, postovanje zakona i institucija i onda ti je sve na tom fonu.
OK!
I kako bi se to raspalo?
Na koliko komada?
Ne znam sto ispitujes nesto postupno dok dodjes valjda do neke poente. Pitaj direktno sta te zanima.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9860 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Black swan wrote: 20/04/2021 15:27
channel10 wrote: 20/04/2021 15:08
Black swan wrote: 20/04/2021 14:43
Ti ko na reklami mobitel za kunu
Kad lik stavlja kacket
Znaci kurcina

Kurcina hrvatima a super gradjanima i bosnjacima
Ako je kurcina hrvatima, sta to.onda znaci? Mozda manjina? Zasto su hrvati drugaciji od roma, jevreja, bosnjaka, bosanskih srba?
Zato sto su u ustavu upisani da imaju clana predajesnistva

A dom.naroda ima li jevreja i roma? Kako se njihova kvota popunjava?
Majke mi, vi se gubite ko abdest.. Zeljko Komsic je sigurno eskim. Jbt padate na prvoj stepenici i parlate i ponavljate neke svoje nenormalne price. Hajde opet nastavite po svome kad imate kad...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9861 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Black swan wrote: 20/04/2021 15:29 Kakvo je etikiranje ako s 1 opcine moze biti 1 pobjednik ili iz kantona
Samo se neki ne zele odreci mogucnosti da imaju 2 pobjednika u svojim sredinama
Jedna je bolan i ne bio sredina. Ne postoje dvije FBIH-a. Nikad vi to nauciti. Ne postoji HB, ne slusaj one budale...
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#9862 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by carobnjak_N »

channel10 wrote: 20/04/2021 15:28
carobnjak_N wrote: 20/04/2021 15:26 Ja sam glas zdravog razuma. :D
Tako ja razmisljam i ako imas nesto konkretno osim etiketiranja, neki razuman argument koji bi bio protiv ovoga sto ja kazem, onda reci.
Ako nemas nista osim pateticnog navijackog ponavljanja istih matrica onda nemamo sta pricati.
Etiketiranje je dovoljno jer svi znamo sta jedno donosi, a sta drugo. Znaci ili ili, jer nema tu nikakve price, a ti nastavi obradjivati bosnjake pa mozda nekad nesto i dobijes pored q...
Ja sam Bosnjak, musliman po tradiciji, ne volim sda i glasacu za svakog onog za koga vidim da ih moze skinuti sa vlasti.
Sto se tice K-a , svi mi skupa imamo kurac od drzave.
Kladim se da nemas bkage veze zasto bi tebi konkretno u zivotu negativno utjecalo to sto Hrvati dobiju izborni zakon, ali eto cuo ti negdje da je to strasno.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9863 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

carobnjak_N wrote: 20/04/2021 15:35
channel10 wrote: 20/04/2021 15:28
carobnjak_N wrote: 20/04/2021 15:26 Ja sam glas zdravog razuma. :D
Tako ja razmisljam i ako imas nesto konkretno osim etiketiranja, neki razuman argument koji bi bio protiv ovoga sto ja kazem, onda reci.
Ako nemas nista osim pateticnog navijackog ponavljanja istih matrica onda nemamo sta pricati.
Etiketiranje je dovoljno jer svi znamo sta jedno donosi, a sta drugo. Znaci ili ili, jer nema tu nikakve price, a ti nastavi obradjivati bosnjake pa mozda nekad nesto i dobijes pored q...
Ja sam Bosnjak, musliman po tradiciji, ne volim sda i glasacu za svakog onog za koga vidim da ih moze skinuti sa vlasti.
Sto se tice K-a , svi mi skupa imamo kurac od drzave.
Kladim se da nemas bkage veze zasto bi tebi konkretno u zivotu negativno utjecalo to sto Hrvati dobiju izborni zakon, ali eto cuo ti negdje da je to strasno.
Koliko glup moras biti pa ovako nesto srociti i udariti submit.. Izgleda da mi svi zivimo u nekoj drugoj drzavi pa ne vidimo sta se desava kad HDZ ima vlast. A tim izbornim zakonom ne dobijaju hrvati nego dobija jedna stranka u hrvata, a hrvat nije = hdz, kao sto nije bosnjak= sda...zato opet promijeni nick pa opet iznova i iznova pokusaj obraditi bosnjake kao sto to upravo pokusavaju glavesine im susjedne drzave, od smetljara do predsjednika im...

I za kraj, zaboravio sam: jah, bosnjak si koliko i covic i izetbegovic... Da da, izetbegovic... Jel nasiljio dobro olovku za potpisa?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23270
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#9864 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Sanjarko »

Vi mislite i kad bi mi prihvatili sve sta traze vecina Srba i Hrvata da bi oni stali i rekli hajmo sad opet gradit bratstvo i jedinstvo i slicne k*rce i palce, i da bi mi prestali kusat g*vna sve zarad mira.

Gdje je *Insomnia*, sad bi on uletio s komentarom: "oprostit ce ti susjedi i komsije sto su te tukli". :evil:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9865 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Sanjarko wrote: 20/04/2021 15:50 Vi mislite i kad bi mi prihvatili sve sta traze vecina Srba i Hrvata da bi oni stali i rekli hajmo sad opet gradit bratstvo i jedinstvo i slicne k*rce i palce, i da bi mi prestali kusat g*vna sve zarad mira.

Gdje je *Insomnia*, sad bi on uletio s komentarom: "oprostit ce ti susjedi i komsije sto su te tukli". :evil:
:thumbup: Hajd' ti to budalama dokazi. Milion dokaza imamo da sto im vise das, da su sve gori. Imaju sve cisto, ali nisam im ja kriv sto imaju malo ruku. Manjina u buducnosti i to ti je to. Ne moze i jare i pare...
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#9866 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by carobnjak_N »

Problem je sto vi ne mislite, a "mi" mislimo, a u pravilu je budala onaj koji ne misli.
Ja ne govorim samo o izbornom zakonu nego o promjeni paradigme od nacionalnih supljaka do pragmaticne politike i funkcionalne drzave.
Ako je samo promjena IZ bez promjene odnosa Hrvata prema drzavi, onda to nije nista.
Cassius Longinus
Posts: 402
Joined: 08/11/2014 14:28

#9867 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Cassius Longinus »

carobnjak_N wrote: 20/04/2021 14:13
BAK-eV wrote: 20/04/2021 13:43
carobnjak_N wrote: 20/04/2021 10:57 Tzv probosanska politika je poslije rata napravila kardinalnu gresku odlucivsi se ici solo, oslanjajuci se na nekakvu medjunarodnu zajednicu i ameriku.
Jedina nekakva strategija, barem deklarativna im je borba za gradjansku Bih.
Iako nikad nisu ni dobili podrsku tih vanjskih tutora za ideju gradjanske drzave, oni to furaju kao neki ideal.
Medjutim, politika je kako kazu, umijece moguceg, a ideali u politici su samo za neke dramaticne, ratne trenutke. Inace se u razumnoj politici ide na pragmatiku i pravi se pita od onoga sto imas, a ne od ideala.
Tako je do sad, 25godina od rata i sukoba sa Hrvatima,.to trebalo izgladiti i prevazici i stvoriti od Hrvata politicke saveznike.
Ovako je to napravio Dodik i sad ima alibi i pred tom medjunarodnom zajednicom, tipa "evo vidite da ne mogu dva naroda prihvatiti Bih, a ne samo Srbi".
Da smo napravili politicki savez sa Hrvatima i po cijenu nekih ustupaka pridobili ih u probosanski blok, do sad bi rs bio u teskoj defanzivi i bio targetiran kao jedini krivac.
Ma koliko to nama bilo neprihvatljivo, ogroman je promasaj sto nismo mogli napraviti politicki savez sa jednim od druga dva naroda, a bilo bi to lakse sa Hrvatima. Ovdje krivicu pored minderaske zaostale polupismene politike, snose i tzv gradjanske opcije.
Ono sto nam je Milanovic rekao je malo grubo recena istina. To je realnost i spinovi populista poput Senada sa izjavom "parfem-sapun" i kako je to maltene rasisticka izjava na koju ce on kao onda nesto odgovoriti Zagrebu (novinar koji se utripovao da predstavlja drzavu) je samo to - cisti spin.
Politicko drustvena situacija je u kurcu i za pocetak treba uraditi sve da postanemo funkcionalna drzava, a ideali gradjanske su lijepi ali trenutno ne-mo-gu-ci.
Osim toga i to jedan covjek jedan glas nije nista sto ce donijeti blagostanje i prosperitet. Pa imate sve drzave u okruzenju sa tim principom, pa ja ne vidim da su to neka aman uspjesna drustva.
Sto je najgore, bosnjacki politicari se ponasaju kao Senad , dakle udaraju raji na sentiment umjesto na razum i ponasaju se bezobrazno populisticki.
Federacija je do sad trebala biti sa rijesenim pitanjima izmedju Bosnjaka i Hrvata i primjer da narodi mogu skupa u Bih. Umjesto toga imamo notornog Komsica i stalno potenciranje starog mosta i Ahmica, isto kao da je 93.godina . Realno, zlocini koji su dokazani pripadnicima i jedinicama ArBih su vecinom nad Hrvatima. Tako da smo to mogli nekako progutati jer nije bilo Srebrenice tu, nije masovnih grobnica kao po svom rs- u i nije da su im sa nase strane ostajali duzni u ratu. Naravno, morali bi i Hrvati promijeniti svoj odnos i kulturni pogled prema Bosnjacima, sto me cudi od ovih Sda- minderlija koji gotive Busuladzica i ostale ustaske saradnike i ubise se braneci iste, da nisu mogli napraviti politiku saradnje sa Hrvatima.
Umjesto toga imamo politiku uvrijedjene mlade i trzanje na svaku Dodikovu provokaciju te stalna defanziva, umjesto da je potpuno obrnuto i da smo u dobrim odnosima sa barem jednim narodom u Bih.
I?
Kako dalje?
Dalje ce biti to da ce ih amerikanci pritisnuti da imaju barem neku iznudjenu saradnju, tipa nesto ce spalamuditi oko izbornog zakona isto kao sto je Dodik pritisnut sa natom. Isto to su uradili sa Vasingtonskim sporazumom.Medjutim to je sve zatezanje konopca i tavorenje .
Stvari su propustene u ovih 25godina da se urade i nanesena je tesko popravljiva steta za neki politicki savez u kojeg bi usli Hrvati sa probosanskom politikom.
Izbor Komsica i natezanje oko izbornog se stupidarije do kojih nije trebalo ni doci.
Poenta je u stvaranju funkcionalne federacije bez blokada vlasti i potpuna izolacija i targetiranje Dodika na drzavnom nivou.
Ovako je on to iskoristio i zbog stupidnog izbora Komsica od kojeg mi nemamo ama bas nikakve koristi ( dok on ima i vidi se da mu je vlast vrlo draga) te zbog ideje o gradjanskoj drzavi koja je protivna samom Dejtonu, mi imamo blokade vlasti na svim nivoima i jos se cudimo sto niko prstom da mrdne, ni stranci ni Inzko.
Okaniti se pateticnih idealizacija "gradjanske drzave" i biti pragmatican praveci barem pola Bih zakonski funkcionalnu. Ja ne vidim drugo rijesenje.
Ovo kao da sam ja pisao.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9868 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

carobnjak_N wrote: 20/04/2021 16:06 Problem je sto vi ne mislite, a "mi" mislimo, a u pravilu je budala onaj koji ne misli.
Ja ne govorim samo o izbornom zakonu nego o promjeni paradigme od nacionalnih supljaka do pragmaticne politike i funkcionalne drzave.
Ako je samo promjena IZ bez promjene odnosa Hrvata prema drzavi, onda to nije nista.
Ako je, ako je ako je ako je ako je ako ako ako.

A vidimo kako rade u korist drzave zadnjih 25 godina, zato i jest ovakva situacija sa novim izbornim zakonom. Stvarno ne znam ko ovdje ispada glup... Hajde opet nastavi sa obradom...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9869 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Pa iz iste klupe i pisete :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81723
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9870 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

channel10 wrote: 20/04/2021 15:33
Black swan wrote: 20/04/2021 15:29 Kakvo je etikiranje ako s 1 opcine moze biti 1 pobjednik ili iz kantona
Samo se neki ne zele odreci mogucnosti da imaju 2 pobjednika u svojim sredinama
Jedna je bolan i ne bio sredina. Ne postoje dvije FBIH-a. Nikad vi to nauciti. Ne postoji HB, ne slusaj one budale...
Kakva suplja
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9871 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Black swan wrote: 20/04/2021 16:17
channel10 wrote: 20/04/2021 15:33
Black swan wrote: 20/04/2021 15:29 Kakvo je etikiranje ako s 1 opcine moze biti 1 pobjednik ili iz kantona
Samo se neki ne zele odreci mogucnosti da imaju 2 pobjednika u svojim sredinama
Jedna je bolan i ne bio sredina. Ne postoje dvije FBIH-a. Nikad vi to nauciti. Ne postoji HB, ne slusaj one budale...
Kakva suplja
Pa sta je onda problem, ako je suplja?

Sami sebi zamke postavljate i upadate u njih jer vam prica nema nikakvog uporista. Nastavite sa pokusavanjem obrade snjakaza....
User avatar
Truba
Posts: 81723
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9872 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Zasto postoje 3 clana?
Da bosnjaci biraju 2?

Nastavite raditi kao i do sada
I tjesite se da ce biti bolje
Valter Gustav
Posts: 371
Joined: 10/12/2019 16:19

#9873 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Valter Gustav »

Ne valja im Zeljko Komsic a valja im "Hrvatina"Covic koji ide na proslave dana Republike srpske.Hrvatima u BiH koji zele H-B ce biti kako jeste dokle god ne prestanu sa stvaranjem Velike Hrvatske i H-B.Zinula guzica za tudjom zemljom.Nisu mogli dobiti H-B 94 a kamoli sada.Nikada necemo dozvoliti podjelu ni Srbima ni Hrvatima,koji su nas podcijenili i dobili po guzici umjesto da nas istrijebe.

„Četnici“ rame uz rame sa HVO i Abdićevom vojskom
https://www.dw.com/bs/%C4%8Detnici-rame ... /a-3086695

Čovićevo slavljenje Republike Srpske
Šta to 9. januara slavi Dragan Čović?


Novi "Mate Boban" Dragan Čović, predsjednik HDZ BiH proslavio Dan Genocidne Republike Srpske.

Saradnja VRS i HVO tokom rata u Bosni i Hercegovini (Žepče)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9874 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

Black swan wrote: 20/04/2021 16:24 Zasto postoje 3 clana?
Da bosnjaci biraju 2?

Nastavite raditi kao i do sada
I tjesite se da ce biti bolje
Gradjani biraju, ne biraju samo bosnjaci...zar to nisi dosad naucio...
benzapen
Posts: 115
Joined: 03/04/2008 15:21

#9875 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by benzapen »

Kakva god bila Bošnjačka politika prema Hrvatima, bio Komšić u predsjedništvu ili ne, jedina politika koju će Hrvati BiH (čitaj HDZ i njegovi sateliti) voditi je politika razaranja i razgrađivanja BiH kao i Srbi. Samo što oni to rade na malo uvijeniji način. To je tako. I to apsolutno nema nikakve veze s bilo kojom strankom u Bošnjaka. Oni samo čekaju da vide kako će se završiti obračun naš s Dodikom pa da otvoreno krenu u rušenje države. Oni se nikad nisu pomirili s postojanjem BiH i neće. Novi izborni zakon je samo jedna obična šarena laža. Stvarni cilj je da se sruši država, priključe se Hrvatskoj a Bošnjake zatvore u tor poput Palestinaca.
Post Reply