Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post Reply
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11226 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 29/06/2021 11:50 Izabirete bakira

Nema se dalje sto pricati
Vodi ga kući sa Čovićem
User avatar
BHCluster
Posts: 23366
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11227 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 11:52
Black swan wrote: 29/06/2021 11:50 Izabirete bakira

Nema se dalje sto pricati
Vodi ga kući sa Čovićem
Otvorili temu kako bi kmechali o bosnjackoj politici prema "prema BiH Hrvatima" da bi na kraju branili bOkira. :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81636
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11228 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 11:52
Black swan wrote: 29/06/2021 11:50 Izabirete bakira

Nema se dalje sto pricati
Vodi ga kući sa Čovićem
:lol: izaberi gradjanine nekog normalnog i bosnjacima

A lisici ce prestati ici kada budu regulirani odnosi 3 naroda u bih

Ne znam kako to ne zelis shvacati

Visi glava ti bi da se brine o frizuri
Znam da ne zelih shvatiti ali niko vise nema vremena da razsmilja o lisici u ovom politickom trenutku
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11229 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Milenkov buraz »

BHCluster wrote: 29/06/2021 12:02
Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 11:52
Black swan wrote: 29/06/2021 11:50 Izabirete bakira

Nema se dalje sto pricati
Vodi ga kući sa Čovićem
Otvorili temu kako bi kmechali o bosnjackoj politici prema "prema BiH Hrvatima" da bi na kraju branili bOkira. :lol:
Pa to ti je tako u tom svijetu. Recimo odeš na FB stranicu Sanje Vlaisavljević koja važi za glavnog "glasonogovornika" te političke opcije u Sarajevu i generalno HDZ promišljanja i vidjet ćeš kako brani SDA, Bakira, Sebiju Izetbegović. Prvi put kada je četvrka uzela vlast u Sarajevu napisala je tekst tipa da su nelegitimno uzeli vlast i da je od SDA oteta vlast. Bilo je još tekstova ne sjećam se više ali sve se svodi uglavnom na branjenje pozicije SDA jer time naravno brane i pozicije HDZ-a. Svi okupljeni oko nje i Uge (Jugoslava) Valisavljevića promišljaju isto. Mislim meni je to OK samo nemojte onda svim Bošnjacima i onima koji se ne osjećaju pripadnici jednog od konstitutivnih nametati vlastitu uskogrudnost i učmalost.
User avatar
Truba
Posts: 81636
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11230 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Ko brani bakira sta je vama
Nemate snage gradjanske da izaberete gradjane ma svim razinama
Mnogo ste jadni i malobrojni
User avatar
Truba
Posts: 81636
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11231 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Truba »

Manjina ste gradjani ko i hrvati
Nidjr te midjete mikroskopom trazim gradjane
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11232 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 29/06/2021 12:10
Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 11:52
Black swan wrote: 29/06/2021 11:50 Izabirete bakira

Nema se dalje sto pricati
Vodi ga kući sa Čovićem
:lol: izaberi gradjanine nekog normalnog i bosnjacima

A lisici ce prestati ici kada budu regulirani odnosi 3 naroda u bih

Ne znam kako to ne zelis shvacati

Visi glava ti bi da se brine o frizuri
Znam da ne zelih shvatiti ali niko vise nema vremena da razsmilja o lisici u ovom politickom trenutku
Ima važeći zakon i pravila pa biramo po njemu. Da li je taj zakon kao i mnogi drugi pravedni o tome se da polemisati ali ovaj je trenutno važeći i dok se ne promijeni dogovorom ne vidim potrebu da tu nešto dramimo.
User avatar
BHCluster
Posts: 23366
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11233 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 12:14
BHCluster wrote: 29/06/2021 12:02
Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 11:52

Vodi ga kući sa Čovićem
Otvorili temu kako bi kmechali o bosnjackoj politici prema "prema BiH Hrvatima" da bi na kraju branili bOkira. :lol:
Pa to ti je tako u tom svijetu. Recimo odeš na FB stranicu Sanje Vlaisavljević koja važi za glavnog "glasonogovornika" te političke opcije u Sarajevu i generalno HDZ promišljanja i vidjet ćeš kako brani SDA, Bakira, Sebiju Izetbegović. Prvi put kada je četvrka uzela vlast u Sarajevu napisala je tekst tipa da su nelegitimno uzeli vlast i da je od SDA oteta vlast. Bilo je još tekstova ne sjećam se više ali sve se svodi uglavnom na branjenje pozicije SDA jer time naravno brane i pozicije HDZ-a. Svi okupljeni oko nje i Uge (Jugoslava) Valisavljevića promišljaju isto. Mislim meni je to OK samo nemojte onda svim Bošnjacima i onima koji se ne osjećaju pripadnici jednog od konstitutivnih nametati vlastitu uskogrudnost i učmalost.
Tu sva "snaga" HDZ-a, bez jake sdO nema ustupaka HDZ-u. Zato je i Covic objavio svoju oporuku u formi od cetiri toma.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11234 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Milenkov buraz »

BHCluster wrote: 29/06/2021 12:27
Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 12:14
BHCluster wrote: 29/06/2021 12:02
Otvorili temu kako bi kmechali o bosnjackoj politici prema "prema BiH Hrvatima" da bi na kraju branili bOkira. :lol:
Pa to ti je tako u tom svijetu. Recimo odeš na FB stranicu Sanje Vlaisavljević koja važi za glavnog "glasonogovornika" te političke opcije u Sarajevu i generalno HDZ promišljanja i vidjet ćeš kako brani SDA, Bakira, Sebiju Izetbegović. Prvi put kada je četvrka uzela vlast u Sarajevu napisala je tekst tipa da su nelegitimno uzeli vlast i da je od SDA oteta vlast. Bilo je još tekstova ne sjećam se više ali sve se svodi uglavnom na branjenje pozicije SDA jer time naravno brane i pozicije HDZ-a. Svi okupljeni oko nje i Uge (Jugoslava) Valisavljevića promišljaju isto. Mislim meni je to OK samo nemojte onda svim Bošnjacima i onima koji se ne osjećaju pripadnici jednog od konstitutivnih nametati vlastitu uskogrudnost i učmalost.
Tu sva "snaga" HDZ-a, bez jake sdO nema ustupaka HDZ-u. Zato je i Covic objavio svoju oporuku u formi od cetiri toma.
Znam iz prve ruke da generalno u tim krugovima preovadava mišljenje da je lakše i bolje sa SDA "pregovarati" nego sa SDP-om ili u budućnosti sa NIP-om, zato im se žuri. Iz tog razloga i brane pozicije SDA kada i gdje mogu jer znaju da sa krezavim i nepismenim SDA banditima mogu skoro kako žele.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#11235 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by ovo_malo_duse »

Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 12:18
Black swan wrote: 29/06/2021 12:10
Milenkov buraz wrote: 29/06/2021 11:52

Vodi ga kući sa Čovićem
:lol: izaberi gradjanine nekog normalnog i bosnjacima

A lisici ce prestati ici kada budu regulirani odnosi 3 naroda u bih

Ne znam kako to ne zelis shvacati

Visi glava ti bi da se brine o frizuri
Znam da ne zelih shvatiti ali niko vise nema vremena da razsmilja o lisici u ovom politickom trenutku
Ima važeći zakon i pravila pa biramo po njemu. Da li je taj zakon kao i mnogi drugi pravedni o tome se da polemisati ali ovaj je trenutno važeći i dok se ne promijeni dogovorom ne vidim potrebu da tu nešto dramimo.
Ovo i samo ovo dok se boje ne rastope. Nismo ni mi zadovoljni sa milion stvari pa po vazecem ustavu moramo...
Sve ostalo je Kmecanje i palamudjenje ...
User avatar
BHCluster
Posts: 23366
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11236 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 25/06/2021 14:34
Nemoćni su i pred Srbima.

Tuga me uhvati kada vidim kako igraju oko Vučića kada donese šaku cjepiva ili kada moraju ići u Srbiju da ga prime.
Kad se kondom zvani HDZ izlize i pukne kao sto je jedan takav pukao pred EU i NATO-om primati ce ga kao kmechavci. :wink:
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11237 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote: 29/06/2021 12:45
Novak20 wrote: 25/06/2021 14:34
Nemoćni su i pred Srbima.

Tuga me uhvati kada vidim kako igraju oko Vučića kada donese šaku cjepiva ili kada moraju ići u Srbiju da ga prime.
Kad se kondom zvani HDZ izlize i pukne kao sto je jedan takav pukao pred EU i NATO-om primati ce ga kao kmechavci. :wink:
Ccccc.

Jesi li i ti primio cjepivo u Srbiji ?

Ako nisi, onda šaraj malo.

Ne moraš godinama tražiti smisao svog života na forumu i baš svaku pisati protiv Hrvata.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11238 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by spreca »

Novak20 wrote: 29/06/2021 13:02
BHCluster wrote: 29/06/2021 12:45
Novak20 wrote: 25/06/2021 14:34
Nemoćni su i pred Srbima.

Tuga me uhvati kada vidim kako igraju oko Vučića kada donese šaku cjepiva ili kada moraju ići u Srbiju da ga prime.
Kad se kondom zvani HDZ izlize i pukne kao sto je jedan takav pukao pred EU i NATO-om primati ce ga kao kmechavci. :wink:
Ccccc.

Jesi li i ti primio cjepivo u Srbiji ?

Ako nisi, onda šaraj malo.

Ne moraš godinama tražiti smisao svog života na forumu i baš svaku pisati protiv Hrvata.
Kad cete castiti?sef vam dobio odlikovanje, da nije Bosnjaka tebe nebi ni bilo na forumu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-m ... /210629055
User avatar
BHCluster
Posts: 23366
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11239 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 29/06/2021 13:02
BHCluster wrote: 29/06/2021 12:45
Novak20 wrote: 25/06/2021 14:34
Nemoćni su i pred Srbima.

Tuga me uhvati kada vidim kako igraju oko Vučića kada donese šaku cjepiva ili kada moraju ići u Srbiju da ga prime.
Kad se kondom zvani HDZ izlize i pukne kao sto je jedan takav pukao pred EU i NATO-om primati ce ga kao kmechavci. :wink:
Ccccc.

Jesi li i ti primio cjepivo u Srbiji ?

Ako nisi, onda šaraj malo.

Ne moraš godinama tražiti smisao svog života na forumu i baš svaku pisati protiv Hrvata.
Cekam da doje red na mene u Bosni i Hercegovini, anyway ne lutam kao ti niti sam stranacki bot kao ti BTW nisam znao da je HDZ = Hrvati. :oops:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11240 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Milenkov buraz »

spreca wrote: 29/06/2021 13:05
Novak20 wrote: 29/06/2021 13:02
BHCluster wrote: 29/06/2021 12:45

Kad se kondom zvani HDZ izlize i pukne kao sto je jedan takav pukao pred EU i NATO-om primati ce ga kao kmechavci. :wink:
Ccccc.

Jesi li i ti primio cjepivo u Srbiji ?

Ako nisi, onda šaraj malo.

Ne moraš godinama tražiti smisao svog života na forumu i baš svaku pisati protiv Hrvata.
Kad cete castiti?sef vam dobio odlikovanje, da nije Bosnjaka tebe nebi ni bilo na forumu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-m ... /210629055
Nije mala stvar, drugi čovjek u BH Hrvata dobije najviše odlikovanje Srbije. Sve čestitke, Mubarek Vidovdan Orden. :mrgreen:
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11241 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote: 29/06/2021 13:10
Cekam da doje red na mene u Bosni i Hercegovini, anyway ne lutam kao ti niti sam stranacki bot kao ti BTW nisam znao da je HDZ = Hrvati. :oops:
Čekaš sadaku ? Dobro. Oboliti ćeš čekajući.

Btw, od tvojih 18k postova koliko si ih napisao protiv SNSD, SDS ili SDA ?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11242 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Milenkov buraz »

Novak20 wrote: 29/06/2021 13:15
BHCluster wrote: 29/06/2021 13:10
Cekam da doje red na mene u Bosni i Hercegovini, anyway ne lutam kao ti niti sam stranacki bot kao ti BTW nisam znao da je HDZ = Hrvati. :oops:
Čekaš sadaku ? Dobro. Oboliti ćeš čekajući.

Btw, od tvojih 18k postova koliko si ih napisao protiv SNSD, SDS ili SDA ?
Dobro Novak bilo je ljudi koji su i iz HR išli na vakcinaciju, do duše daleko manje nego iz BiH ali je bilo. Drugo, ovo sa vakcinama je podjednako tvoja kao i moja sramota samo što ti to ne vidiš tako već po komentarima vidim da ti godi. Ovakav sistem u kojem prvenstveno SDA i HDZ vode glavnu riječ u F.BiH bez trunke odgovornosti je dovelo do ovoga. Nemoj misliti da je to dobro za Hrvate u BiH ili da se to lomi samo na Bošnjacima. Kada to shvatiš onda možda budemo imali priliku da budemo normalna zemlja. Do tada zdravo pameti.
User avatar
BHCluster
Posts: 23366
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11243 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 29/06/2021 13:15
BHCluster wrote: 29/06/2021 13:10
Cekam da doje red na mene u Bosni i Hercegovini, anyway ne lutam kao ti niti sam stranacki bot kao ti BTW nisam znao da je HDZ = Hrvati. :oops:
Čekaš sadaku ? Dobro. Oboliti ćeš čekajući.

Btw, od tvojih 18k postova koliko si ih napisao protiv SNSD, SDS ili SDA ?
Mislim ti si u boljem polozaju :lol: pa taj komplek vise vrijednosti je razlog sto sad kmecis Bosnjacima iz vleikosrpske zadnjice i nasao se o meni pisati. :run:
Last edited by BHCluster on 29/06/2021 13:46, edited 1 time in total.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11244 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Novak20 »

Erdogan šarmirao Angelu ?

Ne mogu vjerovati. :D
Više štete od ovih međunarodnih dokumenata Hrvati u BiH imaju od onih domaćih. Primjerice, od rezolucija u Hrvatskom saboru koji se njih tiču. U vrijeme rasprave za govornicom javno se čuje mnoštvo otrovnih optužbi na sunarodnjake. Bez obzira na to što se na kraju usvoji, veću snagu od dokumenta imaju negativni govori saborskih zastupnika. Njihove optužbe predimenzioniraju sarajevski mediji i danima ih drže kao potku za obračun s bh. Hrvatima. Baš kao i ove bruxelleske rezolucije iz protekla dva tjedna.

Na platformi propagande protiv Hrvata nastaju brojni pisani i nepisani dokumenti. Razne lobističke skupine Hrvate u BiH predstavljaju najvećim rušiteljima i problemom države. Među onima koji u tome prednjače je Zaklada “Heinrich Böll Stiftung” u Sarajevu. A oni “servisiraju“ njemačke Zelene koji su, s lijevim strankama, upravo bili protiv hrvatskog prijedloga u EP-u.

Nesklonost Hrvatima ne iskazuje samo ljevica u Njemačkoj. Prošlo je relativno nezapaženo kako je polovinom 2017. Angela Merkel htjela pokrenuti inicijativu za preustroj BiH. Navodno je bila napisana promemorija. Planiralo se ukinuti konstitutivne narode i BiH urediti kao građansku državu. A taj prijedlog kod Merkel izlobirao je Erdoğan. Tihom diplomacijom tada je sve srušio Andrej Plenković. Koji se četiri godine poslije, prije desetak dana, sastao s Erdoğanom i tražio podršku za bh. Hrvate.

Nadajmo se da Njemačka neće ustrajati na tajnom planu iz 2017. Za mjesec dana njihov konzervativac Christian Schmidt preuzima ulogu visokog predstavnika u BiH. Iako je izjavio kako je “Dayton svetinja”, on u rukama ima bonnske ovlasti (opet Njemačka), kojima može nametnuti sve svoje odluke, pa i one koje revidiraju daytonski Ustav BiH.

Unatoč svemu, najveća zaštita Hrvatima u BiH je Hrvatska. I službena politika i njezin narod. Ako budu jedinstveni, nitko neće moći srušiti ono što su ‘95. jamčili u Daytonu. Zaista, stvorio se konsenzus i lijevih i desnih, i Banskih dvora i Pantovčaka, za zaštitom svog naroda s druge strane granice. Tihom diplomacijom, a ne javnim nadmetanjem tko im je veći zaštitnik, moraju uvjeriti međunarodnu zajednicu kakva se nepravda čini njihovim sunarodnjacima. Najveće oružje im je istina. Kada je doznaju u Njemačkoj, i Zeleni će se zacrvenjeti.•
Pročitajte više na: https://www.vecernji.ba/kolumne/kakva-j ... va-1504035 - www.vecernji.ba
User avatar
BHCluster
Posts: 23366
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11245 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by BHCluster »

Cime oni Hrvatima rzvlace pamet pa pogledaj samo konstrukcije Erdoga uvjerio Merkel a Plenkovic nesto stopirao da bi se sastao sa tim istim Erdoganom da lobira za hrvatsko iseljenistvo u Bosni i Hercegovini. :lol: Cista sizofrenija pa nije ni cudo sto je nas labudan puko.
foton
Posts: 710
Joined: 05/07/2004 11:02

#11246 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by foton »

Black swan wrote: 29/06/2021 12:16 Ko brani bakira sta je vama
Nemate snage gradjanske da izaberete gradjane ma svim razinama
Mnogo ste jadni i malobrojni
I meni je muka sto hrvati biraju predstavnika bosnjacima. komsic je "ponudio" da se ne kandiduje ukoliko se sa HDZ strane ne bi kandidovao štovalac UZP-a. To se nije prihvatilo, i kao direktan rezultat toga je da bakir i njegovi sa 10% glasova dodju do pobjede. Ni to nije "legitimno predstavljanje". Ako ti ne vidiš simbiozu ovih ameba, onda si malo jadan.
Škobo Habu
Posts: 9012
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#11247 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Škobo Habu »

Novak20 wrote: 29/06/2021 13:44 Erdogan šarmirao Angelu ?

Ne mogu vjerovati. :D
Više štete od ovih međunarodnih dokumenata Hrvati u BiH imaju od onih domaćih. Primjerice, od rezolucija u Hrvatskom saboru koji se njih tiču. U vrijeme rasprave za govornicom javno se čuje mnoštvo otrovnih optužbi na sunarodnjake. Bez obzira na to što se na kraju usvoji, veću snagu od dokumenta imaju negativni govori saborskih zastupnika. Njihove optužbe predimenzioniraju sarajevski mediji i danima ih drže kao potku za obračun s bh. Hrvatima. Baš kao i ove bruxelleske rezolucije iz protekla dva tjedna.

Na platformi propagande protiv Hrvata nastaju brojni pisani i nepisani dokumenti. Razne lobističke skupine Hrvate u BiH predstavljaju najvećim rušiteljima i problemom države. Među onima koji u tome prednjače je Zaklada “Heinrich Böll Stiftung” u Sarajevu. A oni “servisiraju“ njemačke Zelene koji su, s lijevim strankama, upravo bili protiv hrvatskog prijedloga u EP-u.

Nesklonost Hrvatima ne iskazuje samo ljevica u Njemačkoj. Prošlo je relativno nezapaženo kako je polovinom 2017. Angela Merkel htjela pokrenuti inicijativu za preustroj BiH. Navodno je bila napisana promemorija. Planiralo se ukinuti konstitutivne narode i BiH urediti kao građansku državu. A taj prijedlog kod Merkel izlobirao je Erdoğan. Tihom diplomacijom tada je sve srušio Andrej Plenković. Koji se četiri godine poslije, prije desetak dana, sastao s Erdoğanom i tražio podršku za bh. Hrvate.

Nadajmo se da Njemačka neće ustrajati na tajnom planu iz 2017. Za mjesec dana njihov konzervativac Christian Schmidt preuzima ulogu visokog predstavnika u BiH. Iako je izjavio kako je “Dayton svetinja”, on u rukama ima bonnske ovlasti (opet Njemačka), kojima može nametnuti sve svoje odluke, pa i one koje revidiraju daytonski Ustav BiH.

Unatoč svemu, najveća zaštita Hrvatima u BiH je Hrvatska. I službena politika i njezin narod. Ako budu jedinstveni, nitko neće moći srušiti ono što su ‘95. jamčili u Daytonu. Zaista, stvorio se konsenzus i lijevih i desnih, i Banskih dvora i Pantovčaka, za zaštitom svog naroda s druge strane granice. Tihom diplomacijom, a ne javnim nadmetanjem tko im je veći zaštitnik, moraju uvjeriti međunarodnu zajednicu kakva se nepravda čini njihovim sunarodnjacima. Najveće oružje im je istina. Kada je doznaju u Njemačkoj, i Zeleni će se zacrvenjeti.•
Pročitajte više na: https://www.vecernji.ba/kolumne/kakva-j ... va-1504035 - www.vecernji.ba
Kakvih se sve gluposti neće pročitati na Večernjaku. :roll:

Merkelova izlobirala ukidanje "konstititivnosti", dovela sve do finalizacije, a onda se pojavljuje Nečekivana Sila u vidu Plenkovića i on polugom zaustavlja kompletan tok historije.

Niti Merkelova može sama ukinuti pojam konstitutivnosti bez ostalih tvoraca Daytona, niti Plenković ima natprirodne moći koje mu pripisuju hrvatski politički mitomani.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11248 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by spreca »

Ljudi ko je vama kriv pa imate lose droge,vidi susjeda ,sve im ruzicasto pred ocima,a vi mozete samo da zavidite :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11249 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by spreca »

O ovme ni jedan hrvat sa foruma nije napisao,npr Novak, ali u svakom postu @BHClustera vidi napad na Hrvate pa i tada kada ih uopste ne spominje
https://www.klix.ba/sport/nogomet/pogle ... /210629081
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#11250 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by SaraFina »

spreca wrote: 29/06/2021 15:27 O ovme ni jedan hrvat sa foruma nije napisao,npr Novak, ali u svakom postu @BHClustera vidi napad na Hrvate pa i tada kada ih uopste ne spominje
https://www.klix.ba/sport/nogomet/pogle ... /210629081
Bosanac daje golove za Švicu, u HR repki 80% Bosanaca. Ima se moze se 😂

Nogometna reprezentacija Hrvatske jučer je izgubila u produžecima od Španije (5:3) i tako ispala u osmini finala Eura. Pored velike podrške na stadionu u Kopenhagenu i širom Hrvatske, za "Vatrene" se gromoglasno navijalo i u centru Sarajeva.

Nogometna reprezentacija Hrvatske jučer je izgubila u produžecima od Španije (5:3) i tako ispala u osmini finala Eura. Pored velike podrške na stadionu u Kopenhagenu i širom Hrvatske, za "Vatrene" se gromoglasno navijalo i u centru Sarajeva.
Post Reply