Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Locked
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#101 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by 512MB »

Indigont wrote:Srbi su uništili Jugu na sličan način kako se sad ponašaju Bošnjaci u BIH. Htjeli su sačuvati cjelovitu Jugu prijetnjama, zastrasivanjem, ponižavanjem, pa na kraju i vojnom silom. Nije im uspjelo i neće ni Bošnjacima uspjeti ako nastave tim putem. SDA će uništiti ovu državu. Već je sustavno uništava 20+ godina. Ko voli državu taj je ne krade. To su lažne patriote.
Dosadan si vise, svi gradjani BiH moraju po ustavu branit teritorijalni integritet drzave => to ti znaci ko proba secesiju otvara automatski pandorinu kutiju i sve ide dodjavola. Mani se SDA i partija kurca palca.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#102 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by tandmand »

Alfons Kauders wrote:Ah ti Srbi! Koji tragicari...

Da su Martic i Babic u naziv svoje paradrzavne tvorevine ubacili "Hrvatska" - recimo Republika Srpska Krajina u Hrvatskoj - onda bi ih se pamtilo kao hrvatske domoljube koji vole svoju domovinu.

Znas, Hrvatska je i drzava Srba. :)
Tako nekad 90-neke, Karadžić došao u "Srbobran" i lokalcima priča kako su mu Hrvati tražili da im u zamjenu da Donji Vakuf. Kaže on "kako ćemo ga dati kad ga zovemo Srbobran a oni odgovoraju - dajte vi nama njega i mi Hrvati ćemo ga zvati Srbobran". Na to lokani Srbi (Bošnjake su protjerali) - "ahaha ha ha".
User avatar
dogtag
Posts: 214
Joined: 26/10/2015 07:52

#103 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by dogtag »

Lincoln-Burrows wrote:
seln wrote:
Lincoln-Burrows wrote: a HB je pravljena i napravljena i bit će tu da se to ne izgubi iz vida.
Super... pokazi je na karti. :lol:
Ma znam da nisi zlonamjeran bar do sada koliko sam te upratio na forumu,
ne treba meni nikakva karta ni granica, evo kad dođeš u Livno na trg samo se osvrni.

Image
A i ti kad budeš išao u taj " Vaš stolni" :lol: :lol: :lol:
i kad ti se budu jeli ćevapi ili pila "kava" dođi malo u centar grada na Stari most i u stari grad pa da vidiš REPUBLIKE.... ali ......BiH!!!! :bih:


Image

:izet:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#104 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Fudo387 »

Indigont wrote:Srbi su uništili Jugu na sličan način kako se sad ponašaju Bošnjaci u BIH. Htjeli su sačuvati cjelovitu Jugu prijetnjama, zastrasivanjem, ponižavanjem, pa na kraju i vojnom silom. Nije im uspjelo i neće ni Bošnjacima uspjeti ako nastave tim putem. SDA će uništiti ovu državu. Već je sustavno uništava 20+ godina. Ko voli državu taj je ne krade. To su lažne patriote.
Ovaj tupavi spin ne mozes prodati ni djeci u vrticu.
Smisli nesta bolje.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#105 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by arzuhal »

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#106 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by BHCluster »

Lincoln-Burrows wrote:
BHCluster wrote: Ustavni sud Federacije BiH, na osnovu člana IV. C. 10 (2) b) Ustava Federacije Bosne i Hercegovine i čl. 13, 18, 28. i 29. Zakona o postupku pred Ustavnim sudom Federacije Bosne i Hercegovine ("Službene novine Federacije BiH", broj 6/95), nakon održane rasprave, na sjednici od 7. jula 1998. godine, donio je

PRESUDU

Utvrđuje se da čl. 8, 9, 10. i 30. Ustava Zapadnoherce­govačkog kantona ("Narodne novine Županije Zapadnoherce­govačke", broj 1/96), nisu u skladu s Ustavom Federacije Bosne i Hercegovine.

Utvrđuje se da upotreba naziva "županija" u čl. 1-18, 21, 26, 27, 29, 30, 36, 38, 42, 43, 45, 47, 49, 57, 71, 73, 78, 82. i 84. Ustava Zapadnohercegovačkog kantona nije u skladu s Ustavom Federacije Bosne i Hercegovine.

Utvrđuje se da je član 11. Ustava Zapadnohercegovačkog kantona u skladu s Ustavom Federacije Bosne i Hercegovine.

Ova presuda objavit će se u "Službenim novinama Federacije BiH" i u "Narodnim novinama Zapadnohercegovačkog kan­tona.

Obrazloženje
Ne razumijem, ovo je ZHŽ a ne Livno ali dobro valjda te jezične nesuglasice se isprave.
Sorry my mistake. Moze liova evo i na jeziku hrvatskog naroda:

Ustavni sud Federacije Bosne i Hercegovine Ustavni sud Federacije Bosne i Hercegovine, na temelju članka IV. C. 10 (2) b) Ustava Federacije Bosne i Hercegovine i čl. 13, 18, 28. i 29. Zakona o postupku pred Ustavnim sudom Federcije Bosne i Hercegovine ("Službene novine Federacije BiH", broj 6/95), na sjednicama održanim 20. studenog 1997. i 19. veljače 1998. godine, donio je

PRESUDU

Utvrđuje se da odredbe čl. 4, 8, 9. i 78. Ustava Hercegbosanske županije ("Narodne novine Hercegbosanske županije", broj 3/96), nisu u skladu sa Ustavom Federacije Bosne i Hercegovine. Utvrđuje se da je članak 11. Ustava Hercegbosanske županije u skladu sa Ustavom Federacije Bosne i Hercegovine. Ova presuda objavit će se u "Službenim novinama Federacije BiH", i u "Narodnim novinama Hercegbosanske županije".

O b r a z l o ž e nj e
Last edited by BHCluster on 18/01/2017 17:30, edited 1 time in total.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#107 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by hAZNADAR »

Kikibombona wrote:
Indigont wrote:Ako je Dodiku cilj podjela, svakom ko voli ovu državu bi cilj trebao biti suprotan, a ne da igraju njegovu igru. Slično je sa terorizmom koji prave radikalni muslimani. Njima je cilj podjela i mržnja i ne smiješ igrati tu igru. Oni žele da ljudi zamrze sve muslimane pa da umjeren musliman postane radikalan. Dodik isto zeli da svi Bosnjaci zamrze sve Srbe pa da umjeren Srbin postane radikalan separatista.
Bosnjacka politika je nedorasla zadatku. Nema tu neke inteligencije, politicke, akademske, bilo kakve. Zbog toga nema ni strategije. Zapravo, jedina strategija je 'hapanje, ugradjivanje i kontriranje anamo onim'. Nema nikakvih pozitivnih procesa.

A na Bosnjacima je da se bore za BiH. Vecina Srba i Hrvata to trenutno ne zeli. Tacka.

A tezak je to posao, puno je teze graditi nego rusiti. Srbima i Hrvatima ne trebaju narocito vjesti politicari za rusenje BiH. Cilj Dodika je pokazati zapadu da BiH nije moguca. Cilj Bosnjaka bi trebao biti dokazivanje da je BiH moguca... a oni nemaju ideju, volju, znanje, ili sta vec, da to pokazu. Srbi si mogu dozvoliti luksuz da imaju lose politicare. Rusiti je lakse.

BiH nema bez Srba i Hrvata. Drzavu cini narod. Srbi i Hrvati su integralni dio BiH. Tjeranje od sebe Srba i Hrvata doprinosi razgradnji BiH. Razumijem poriv da se odjebe onaj koji te handri, da iz huje saspes sve 'od do', ali Bosnjaci nemaju taj luksuz, da zauzmu neprijateljski stav prema srpskom i hrvatskom narodu. Najmanje sto treba Bosnjacima je radikalizacija. Onaj koji gradi jedinstvenu, multi-kulti drzavu, ne moze biti radikalan. Takva drzava sigurno nece uspjeti. Radikalizacija ide u prilog upravo separatizmu. Srpskom i hrvatskom separatizmu bi veoma odgovaralo da se Bosnjaci radikalizuju, da iskazuju otvorenu mrznju prema Srbima i Hrvatima, da ojaca selefijski pokret i sl. To bi znacilo da suzivot nije moguc. E tada na scenu stupaju velike sile koje su oduvijek odlucivale sudbinu BiH. Sta je lakse, protjerati Srbe i Hrvate ili poslati mirovne trupe na granicu!??

Ne moraju Bosnajci voljeti Srbe i Hrvate, ali radi BiH moraju raditi i djelovati kao da ih vole. Tu mislim na politiku a ne narod. Politika je za ljigavce. Politika mora konstantno ponavljati, Srbi i Hrvati su nasa braca, zajedno cemo graditi BiH itd. Do besvjesti ponavljati. I raditi nesto u tom pravcu. Verbalni rat sa srpskim i hrvatskim politicarima nikako ne doprinosi jacanju BiH. Doprinosi jedino razgradnji. To je potpuno promasena politika. Ko se nije uvjerio za ovih 20 i kusur godina, stvarno je glup. Niko od galamdzija nista dobro nije postigao. Jeste uhinjeni Tihic.

Bosnjaci trebaju izgladiti probleme sa Hrvatima. Sada imamo situaciju da jedan narod zeli BiH a druga dva rovare protiv nje. Bilo bi bolje kada bi dva naroda radila za BiH. BiH ce imati vece sanse ako je zele dva naroda a ne samo jedan. Zasto je problem taj jebeni kanal na hrvatskom jeziku!?? Pare? Problem je sto bosnjacka politika pohapa milijarde a ne tih par miliona za televiziju. I tako dalje i tako dalje. Nuzno je raditi na ekonomskom jacanju Federacije BiH, na promociji hrvatske i narocito srpske kulture. Lukava bosnjacka politika pomagala 'Srpsko gradjansko vijece', davala im lovu za manifestacije srpske kulture, pravoslavne vjere i sl. Za to vrijeme bi pozivala Srbe iz RS na razne manifestacije i sl., radila na zbilizavanju koliko god je moguce.

Bosnjaci umjesto toga sve vise lice na Srbe i Hrvate. Sve je vise mitomanije i nacionalistickih fantazija. Na raznim ratnim temama mozemo procitati, 'jao, kakvi nesposobnjakovici, ovo bi 5. korpus posutao za dvije sedmice'... Pa onda neko kurcenje i pozivanje na rat, kao, mnogo smo jaki, sada bi vam se najebali majke. Izlazak na Vojkovice, presjecanje koridora, u munjevitim akcijama i slicne gluposti. Kada se sugo umisli. Tako su i Srbi mislili devedesetih, a bili su 100 puta jaci nego Bosnajci danas. Politicki samari iz BL i zapadnog Mostara se peru losim humorom i sl. BiH ne neupitna, ne moze je Amerika razvaliti. A nemoc i nesposobnost izbija na sve strane.

Bosnjaci trebaju raditi na ekonomiji, obrazovanju itd. Trebaju se boriti protiv korupcije, kriminala. Trebaju se boriti protiv radikalizma, nacionalnog ili vjerskog. Trebaju jacati odnose sa zapadom, pa i istokom, razlazati se po svijetu. Trebaju raditi na multi-kulti planu, traziti saveznike i prijatelje u srpskom i hrvatskom narodu, isticati ih a ne koristiti kao ikebane.

Trenutna politika Bosnjaka je 'ako mogu oni Karadzica - mozemo i mi Busuladzica, ta', manje je zlo, a nas je'. Ako mogu Srbi u BL izmijeniti ulice sa bosnjackim zasluznim gradjanima - mozemo i mi sa srpskim. Ako Srbi mogu postaviti sve direktore Srbe u BL - mozemo i mi Bosnjake u Sarajevu. Ako mogu oni jebat mater nama - mozemo i mi njima. Itd, itd.

Ja mislim da je ovo pogresan put, da podriva temelje BiH i prijeti opstanku drzave.
Jame u BiH, masovna stratista Bosnjaka su pune multikulturalaca. Koji su prethodno svi bili tapsani po ramenu od strane "umjerenih Srba".

Kada ce te shvatiti da u Banjaluci ne sljive multikulturalizam i da to dozivljavaju samo kao bosnjacku politiku koja ne prolazi ni u bilo kojoj varijanti. Isto je njima i Bosnjak - pardon Bosanac multikulturalac, vehabija, nacionalista, SDA, SDP, SBB,.. kako nisu ni nozevi, granate,.. birale kakav je ko - tako je i danas.
Multikulturalizam, multietnicnost,.. je samo dio nase kulture, mentaliteta,... a ne politike i to nikako da shvatite. Te vrijednosti ubacene u politiku su samo atavizam standarda propale bivse drzave i kod Bosnjaka samo rastakaju tkivo, razjedinjuju, slabe,...

Ne moramo voliti Srbe da bi imali cjelovitu BiH i nezavisnu. Oni su u drzavi samo silom prilika i tako ce i ostati. Da su jaci nego sto jesu - kako bi sa merakom mahnuli pa paaa svim multikulturalcima. Bez obzira kako mi svoju politku predstavljali. Srbi u BiH koji tu zive su samo cijena nezavisnosti i cjelovitosti. Da bi imao drzavu - moras i njih trpiti. I to je sva prica.
Bilo kakva inicijativa, mozganje,.. kako njima omiliti drzavu je gubljenje vremena.

Kada bi samo 1 posto energije koju trosis na propali politicki multikulturalizam,..,.. samo 1 % kada bi trosio na ucenje historije posebno blize historije i sve hronologije i statistike iz toga. I ucenje od onih nacija koji su se rijesili problema srpskog nacionalizma. Drugacije bi rezonovao. Promoviranje multikulturalizma u politici samo od nas pravi janjad za klanje. Prvi ce te ovaj Indigont ili unistiti ili otjerati cim mu se ukaze prilika.
Last edited by hAZNADAR on 18/01/2017 17:33, edited 2 times in total.
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#108 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Indigont »

512MB wrote:
Indigont wrote:Srbi su uništili Jugu na sličan način kako se sad ponašaju Bošnjaci u BIH. Htjeli su sačuvati cjelovitu Jugu prijetnjama, zastrasivanjem, ponižavanjem, pa na kraju i vojnom silom. Nije im uspjelo i neće ni Bošnjacima uspjeti ako nastave tim putem. SDA će uništiti ovu državu. Već je sustavno uništava 20+ godina. Ko voli državu taj je ne krade. To su lažne patriote.
Dosadan si vise, svi gradjani BiH moraju po ustavu branit teritorijalni integritet drzave => to ti znaci ko proba secesiju otvara automatski pandorinu kutiju i sve ide dodjavola. Mani se SDA i partija kurca palca.
Ja govorim o propaloj bošnjačkoj politici i tu je SDA glavni krivac. Ja govorim o načinu kako da se smire secesijske težnje, a ne potpiruju još više. 500 lajkova top komentar na Klixu "zapamtite sa njima suživota nema". PA ŠTO IH NE PUSTITE ONDA? Imaju tu dvije opcije ako baš suživota nema. Da ih pustimo ili da ih pobijemo/protjeramo. De malo uključite mozak i skontajte da je to fašistički komentar.

A ovi koji misle da sam Srbin su ti fašistički primjerci. Znam ih u dušu. Matrica ko nas kritikuje nije naš jer mi smo savršeni. Sigurno je četnik ako nas kritikuje jer mi sami sebe nikad ne kritikujemo, što bi kad smo rođeni savršeni ubermensch.
mzungu
Posts: 483
Joined: 17/04/2007 14:29

#109 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by mzungu »

Indigont wrote:Bošnjaci ovih dana se prema Srbima (sudeći bar po portalima ponašaju ko apsolutni fašisti). Jesu oni svjesni da se ne moze tako graditi multietnička drzava? "Prezirem Srbe ali zelim da se ne odcijepe" what the fucking fuck? Kretensko ponasanje. Mislim razumijem ja taj impuls kad ti neko unistava jedinu drzavu koju imas, ali brate sta radis s tim, sebi u stomak skaces, praviš otuđenje sve više i više Srba. Sta ce mislit neki umjereni normalan Srbin kad cita komentare tipa "yeaaaa ukidanje genocidne pišam po Srbima"? Samo će stati na stranu radikalnijih zagovornika separatizma. I ja bih. Šta me čeka na drugoj strani jbt, prijetnje nestankom? Ljudi se ne mogu sekunde jedne staviti u tudje cipele. Banjalučki portal Buka.com je jedno od rijetkih mjesta gdje se mogu procitati normalni komentari sada i eventualno neke jugonostalgicarske grupe. Stvarno tužno.
Bosnjaci su pogubljeni zato sto vec 25 godina pozitivno diskriminiraju druga dva naroda. Danasnje stanje je rezultat toga.

Alija, Zlaja, Bake...zaustavimo niz konacno!
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#110 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by ABH017 »

Indigont wrote:Zanimljivo da svi nereligiozni ljudi koje poznajem bez obzira jesu Srbi, Hrvati ili Bosnjaci se slažu relativno dobro i u ovim toksičnim vremenima.
Još bolje su se slagali i religiozni i nereligiozni dok ovima Radovan ne preinači državu, zemlju, nebo, ribe, ptice i sve ostalo u srpsko.
Ja se svakodnevno, ali baš svakodnevno družim sa Srbima i sa ove i sa one strane Drine. Dok pričamo o običnim stvarima sve je ok. Dotaknemo li se politike, prvo ide priča ko nas bre zavadi. Kad krene priča o PiSiju, genocidu, Hagu, bosanskom jeziku, Bošnjacima itd, tad svako slaganje, pa i relativno prestaje.
Prije bih rekao da ti, iako se ne izjašnjavaš, pokušavaš da nas navedeš da mislimo da nisi Srbin. A jesi garant, dok ovako pišeš. Mislim ne smeta mi, samo nemoj glumiti Bošnjaka. Nisi prvi koji je to pokušao.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#111 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Lincoln-Burrows »

dogtag wrote: Image
Ta zastava je neustavna ali opet meni ne smeta,

nego kako to da se može biti u kafiću gol do pasa?

Ne bih rekao da je ovo van sezone.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#112 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Kejn »

Lincoln-Burrows wrote:
dogtag wrote: Image
Ta zastava je neustavna ali opet meni ne smeta,

nego kako to da se može biti u kafiću gol do pasa?

New bih rekao da je ovo van sezone.
HAHAHAH ta zastava neustavna HAHAHHA. Od kad?
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#113 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by 512MB »

Indigont wrote:
512MB wrote:
Indigont wrote:Srbi su uništili Jugu na sličan način kako se sad ponašaju Bošnjaci u BIH. Htjeli su sačuvati cjelovitu Jugu prijetnjama, zastrasivanjem, ponižavanjem, pa na kraju i vojnom silom. Nije im uspjelo i neće ni Bošnjacima uspjeti ako nastave tim putem. SDA će uništiti ovu državu. Već je sustavno uništava 20+ godina. Ko voli državu taj je ne krade. To su lažne patriote.
Dosadan si vise, svi gradjani BiH moraju po ustavu branit teritorijalni integritet drzave => to ti znaci ko proba secesiju otvara automatski pandorinu kutiju i sve ide dodjavola. Mani se SDA i partija kurca palca.
Ja govorim o propaloj bošnjačkoj politici i tu je SDA glavni krivac. Ja govorim o načinu kako da se smire secesijske težnje, a ne potpiruju još više. 500 lajkova top komentar na Klixu "zapamtite sa njima suživota nema". PA ŠTO IH NE PUSTITE ONDA? Imaju tu dvije opcije ako baš suživota nema. Da ih pustimo ili da ih pobijemo/protjeramo. De malo uključite mozak i skontajte da je to fašistički komentar.

A ovi koji misle da sam Srbin su ti fašistički primjerci. Znam ih u dušu. Matrica ko nas kritikuje nije naš jer mi smo savršeni. Sigurno je četnik ako nas kritikuje jer mi sami sebe nikad ne kritikujemo, što bi kad smo rođeni savršeni ubermensch.
Jah :D ja nevidim da je bosnjacka politika propala, jel Bakir nesmije u Hameriku il pak Dodik? I sad sam 100% siguran da se sve koordinira sa US i oni kazu "nemojte vi mi cemo, samo iskulirajte civilizovano, a cudio sam se pasivnosti bosnj. politicara zadnjih mjeseci.

Osim toga, Bosnjaci nisu fasisticki narod da bi nekoga ubijali il protjerivali, al niko Banja Luku nece nikud nosit, a ici moze svako kud ga noge nose :bih:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#114 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Lincoln-Burrows »

Kejn wrote: HAHAHAH ta zastava neustavna HAHAHHA. Od kad?
De postavi neki trg ili neko službeno mjesto gdje je izvješena.
Nemoj prostorije stranke, utakmicu, kuća se gradi :D i sl.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#115 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by hAZNADAR »

Indigont wrote:
512MB wrote:
Indigont wrote:Srbi su uništili Jugu na sličan način kako se sad ponašaju Bošnjaci u BIH. Htjeli su sačuvati cjelovitu Jugu prijetnjama, zastrasivanjem, ponižavanjem, pa na kraju i vojnom silom. Nije im uspjelo i neće ni Bošnjacima uspjeti ako nastave tim putem. SDA će uništiti ovu državu. Već je sustavno uništava 20+ godina. Ko voli državu taj je ne krade. To su lažne patriote.
Dosadan si vise, svi gradjani BiH moraju po ustavu branit teritorijalni integritet drzave => to ti znaci ko proba secesiju otvara automatski pandorinu kutiju i sve ide dodjavola. Mani se SDA i partija kurca palca.
Ja govorim o propaloj bošnjačkoj politici i tu je SDA glavni krivac. Ja govorim o načinu kako da se smire secesijske težnje, a ne potpiruju još više. 500 lajkova top komentar na Klixu "zapamtite sa njima suživota nema". PA ŠTO IH NE PUSTITE ONDA? Imaju tu dvije opcije ako baš suživota nema. Da ih pustimo ili da ih pobijemo/protjeramo. De malo uključite mozak i skontajte da je to fašistički komentar.

A ovi koji misle da sam Srbin su ti fašistički primjerci. Znam ih u dušu. Matrica ko nas kritikuje nije naš jer mi smo savršeni. Sigurno je četnik ako nas kritikuje jer mi sami sebe nikad ne kritikujemo, što bi kad smo rođeni savršeni ubermensch.
Pa,... ako su Srbi napravili gresku i svojim ponasanjem unistili Jugu kako kazes - onda ne moze u istom kontekstu proci i prica o Aliji kako je poceo rat, i opcenito rat u BiH kao posljedica secesije i nepostivanja srpskih stavova. :lol: :lol: :lol: :lol:

Joj, ko vas nezna,.... :lol: :lol: :lol:

A ocigledno je da tu maglu mozes jos nekome prodati.
Ne moras biti Srbin kada pricas srpsku pricu. Neko to sranje kupi a neko ne
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#116 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Indigont »

ABH017 wrote: Prije bih rekao da ti, iako se ne izjašnjavaš, pokušavaš da nas navedeš da mislimo da nisi Srbin. A jesi garant, dok ovako pišeš. Mislim ne smeta mi, samo nemoj glumiti Bošnjaka. Nisi prvi koji je to pokušao.
Zar nije žalosno za Bošnjake ko narod da čim vide da je neko nepristran i racionalan kažu da ne može to biti Bošnjak?
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#117 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by House »

Lincoln-Burrows wrote:
Kejn wrote: HAHAHAH ta zastava neustavna HAHAHHA. Od kad?
De postavi neki trg ili neko službeno mjesto gdje je izvješena.
Nemoj prostorije stranke, utakmicu, kuća se gradi :D i sl.
Image
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#118 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Fudo387 »

Indigont wrote:
ABH017 wrote: Prije bih rekao da ti, iako se ne izjašnjavaš, pokušavaš da nas navedeš da mislimo da nisi Srbin. A jesi garant, dok ovako pišeš. Mislim ne smeta mi, samo nemoj glumiti Bošnjaka. Nisi prvi koji je to pokušao.
Zar nije žalosno za Bošnjake ko narod da čim vide da je neko nepristran i racionalan kažu da ne može to biti Bošnjak?
Ama, ko ti je rek'o da si nepristrasan i racionalan?
Ti, sam sebi? :lol:
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#119 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by 512MB »

Indigont wrote:
ABH017 wrote: Prije bih rekao da ti, iako se ne izjašnjavaš, pokušavaš da nas navedeš da mislimo da nisi Srbin. A jesi garant, dok ovako pišeš. Mislim ne smeta mi, samo nemoj glumiti Bošnjaka. Nisi prvi koji je to pokušao.
Zar nije žalosno za Bošnjake ko narod da čim vide da je neko nepristran i racionalan kažu da ne može to biti Bošnjak?
Eto bolje je bit binsr kad te svugdje u svjetu na prvu automatski dovode u relaciju sa Genocidom :bih:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#120 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Lincoln-Burrows »

House wrote:
Lincoln-Burrows wrote:
Kejn wrote: HAHAHAH ta zastava neustavna HAHAHHA. Od kad?
De postavi neki trg ili neko službeno mjesto gdje je izvješena.
Nemoj prostorije stranke, utakmicu, kuća se gradi :D i sl.
Image
Molim current a ne past tense.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#121 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by House »

log out
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#122 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Indigont »

Kako da vas razuvjerim i dokazem da nisam Srbin?

Jel dovoljno što se smijem na ove spike iz RS o tome kako ste se "branili i vodili bitku za život" kad ste opsjedali Sarajevo 4 godine, kad ste pobili preko 8000 civila u Srebrenici, kad ste ubijali civile u Bijeljini, Banjaluci, Zvorniku, Žepi, Prijedoru, kad ste ih trpali u masovne grobnice i logore (96 grobnica oko Prijedora). Kad ste napadali Bihać, Cazin, Bužim, Novi, Krupu, Tuzlu i sve moguće gradove u BIH?

Da li ste ispali glupi u ovom topicu i zašto baš da?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#123 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Fudo387 »

Indigont wrote:Kako da vas razuvjerim i dokazem da nisam Srbin?

Jel dovoljno što se smijem na ove spike iz RS o tome kako ste se "branili i vodili bitku za život" kad ste opsjedali Sarajevo 4 godine, kad ste pobili preko 8000 civila u Srebrenici, kad ste ubijali civile u Bijeljini, Banjaluci, Zvorniku, Žepi, Prijedoru, kad ste ih trpali u masovne grobnice i logore (96 grobnica oko Prijedora). Kad ste napadali Bihać, Cazin, Bužim, Novi, Krupu, Tuzlu i sve moguće gradove u BIH?

Da li ste ispali glupi u ovom topicu i zašto baš da?
To ti je smijesno?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#124 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Connaisseur Karlin »

512MB wrote: Dosadan si vise, svi gradjani BiH moraju po ustavu branit teritorijalni integritet drzave => to ti znaci ko proba secesiju otvara automatski pandorinu kutiju i sve ide dodjavola. Mani se SDA i partija kurca palca.
svi pisete o Ustavu,a niko ne primejti da je isti diskiminiran od strane svih politicara, plus,isiti Ustav ima kontradiktornih i nerijesnih tockica :D :lol:
Pilaw_Pavlaka
Posts: 555
Joined: 26/12/2016 13:23

#125 Re: Bošnjaci, zašto ste pogubljeni?

Post by Pilaw_Pavlaka »

Indigont wrote:Srbi su uništili Jugu na sličan način kako se sad ponašaju Bošnjaci u BIH. Htjeli su sačuvati cjelovitu Jugu prijetnjama, zastrasivanjem, ponižavanjem, pa na kraju i vojnom silom. Nije im uspjelo i neće ni Bošnjacima uspjeti ako nastave tim putem. SDA će uništiti ovu državu. Već je sustavno uništava 20+ godina. Ko voli državu taj je ne krade. To su lažne patriote.
Greskica. Mala razlika je u tome sto su Srbi prirodni neprijatelj zapada od WW1 (Njemacke i Austrije) a od 1992. su neprijatelj i VB i SAD-a. Razlog se nalazi u tome sto su Srbi prirodni prijatelj Rusije od kada je Srbije i Srba a Bosnjaci i Albanci te Hrvati su prirodni prijatelji Njemacke, Austrije (od WW1) a VB i SAD-a od 1992.

Ako imas kao prijatelja SAD, koja u tebi vidi zajendicki interes, onda mozes mnogo toga raditi a da ti se oprasta i cak i da te se podrzava. Turska kada je upala u Kipar (u Medjunarodnu Priznatu evropsku drzavu), izvrsila cisto etnicko ciscenje, Americki predsjednik je smatrao kako "nije u interesu SAD-a da se zaostravaju odnosi sa istom jer je ona "kljucna clanica NATO pakta.""" Ta njegova izjava je dosla u javnost nakon sto je se skinula oznaka tajnosti sa CIA dokumenta.

Znaci interes Amerike je unitarna BiH. Time SAD dobiva jedan Bosnajcko- Albanski blok kojii je njjoj 100% lojalan i koji bi trebao biti podrzavan od strane regionalne NATO sili Turske koja ima historijsko jake odnose sa ova dva muslimanska naroda. Podjeljena BiH stvara Americi problem jer uvlaci Ruski uticaj na balkan a to je mekani trbuh NATO pakta. Time bi Rusija mogla ucjenjivati kljucne Americke baze u Poljskoj, Italiji i Njemakcoj.

Zato SAD gura, korak po koraj BiH u unitarizam. Mnogo zesce nego sto to rade Bosnjacke partije jer su one vise zainsterirane za vlastito dobro. Kada je Alija zelio da se dogovori oko podjele BiH, SAD je bila ta koja mu je to zabranila.
Last edited by Pilaw_Pavlaka on 18/01/2017 18:07, edited 2 times in total.
Locked