Bosna - Široki!

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#1 Bosna - Široki!

Post by edu »

vanjak se vratio.. :-) :roll: ..bit ce gusto..sinoc sam ih gled'o protiv igokee..fino ih je vulic poslozio..mislim da je jedina bosnina prednost malo duza klupa..dok mi je siroki individualno puno jaci..i mislim da imaju i malu psiholosku prednost..vidjet cemo!
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2

Post by manijak1 »

:oops: Pojma ne znaš :oops: :D vidim već :D :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#3

Post by edu »

kefalo..vanjak je lud.. :-) :D ..zapamti!.. :-) :-)
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#4

Post by *Unreal* »

Nek Markovic pozove sam sebe u repku :D
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#5

Post by davis.ba »

Kolko ono bješe razlike?

:-D

Vidiš kako to ide kad Menso postroji.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#6

Post by edu »

joj jest lijepo kad sve ulazi.. :-) :D ..samo sto onda dosadi gledat'.. :D :D :D

cestitke!..vanjak u dzepu.. :D :D :D
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#7

Post by *Unreal* »

stvarno odlicna utakmica, jest da smo pali u zadnjih 2-3 minute al nema veze... veceras je druga utakmica u Cherokoom Breeyeg-u vidjet cemo sta ce bit...

sta je sa Nickom Williamsom?
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#8

Post by DonDavudes »

pravo je bilo lijepo vidjeti kako se markovic od sarajevske publike oprosti (?) u velikom stilu :oops:

onaj powel mi se sve vise svidja (osim perfektnog napada i u odbrani je super odigro (opacak kojeg je cuvao nije se vidio) :oops:

opet steta sto ne vidjesmo mladjih igraca :roll:
Last edited by DonDavudes on 31/05/2006 15:55, edited 1 time in total.
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#9

Post by Semiramida »

Hvala Bosni koja je navijače tako lijepo počastila s "neće biti karata u prodaji" za vjerovatno zadnju utakmicu u Sarajevu ove sezone. :-? Ideš cijele godine (x 4) na tekme, ne propuštaš nijedne i onda te izrade na finalnoj. Mislim, bezveze... Ili svi trebamo kupiti godišnje karte?!
Je l' se to baš nije mogao odgoditi susret nakon Sajma?

* * *

Svejedno ću navijati večeras za pobjedu Bosnu, zdušno kao i uvijek, ne priželjkujući majstoricu (koja bi se, s obzirom na sadašnju rezultatsku razliku, vjerovatno igrala u velikoj dvorani).

Bosno igraj, koševe im tresi...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#10

Post by edu »

1:1..majstorica u skenderiji..jedva!..vrlo lako je mogla biti i u sirokom..ali sreca opet je sut slusao..ipak je bosna u ove dvije utakmice pokazala da trenutno ima jacu ekipu..tako da mislim da u trecoj tekmi nece biti vecih problema i da ce titula ostati u sarajevu!
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#11

Post by radeljas »

edu wrote:1:1..majstorica u skenderiji..jedva!..vrlo lako je mogla biti i u sirokom..ali sreca opet je sut slusao..ipak je bosna u ove dvije utakmice pokazala da trenutno ima jacu ekipu..tako da mislim da u trecoj tekmi nece biti vecih problema i da ce titula ostati u sarajevu!
mogli su i trebali i sinoc rjesiti. ali imaju boljku gostovanja. samo da se sad ne uvuce nervoza i da se ruke ne odsjeku. mada je domaci teren velika prednost, kad je bosna u pitanju.
zelio bih skrenuti paznju na odlicnog ivana opacka. niti ga je moga cuvati powel, a ni markovic. osim koseva koje je dao, imao je i niz asistencija. nadam se da ga neno nece zaboraviti kad bude sastavljo repku. momak ima nesto, prije svega hrabrost. bice jako dobar igrac ...
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#12

Post by DonDavudes »

majstorica ce se igrati u maloj sali :x :x

ne mogu da vjerujem da su se usudili ovako pljunuti navijacima u lice :roll:
ljudi koji su tokom cijele sezone punili dvoranu MNirza delibasic sada nece moci gledeati najvazniju utakmicu sezone jer su "igraci i trener trazili" da se igra u maloj sali jer je tamo "bolja atmosfera" i jer ce tamo "lakse pobjediti"?! :x :x :x

stvarno ne mogu da shvatim taj bezobrazluk.
valjda se se kosarka igra radi navijaca,
bojim se da ce ovim cinom iduce sezone sve utakmice igrati u maloj sali jer nece niko zeljeti dolaziti
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#13

Post by edu »

cini mi se da je u ledenoj sajam!?
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#14

Post by Semiramida »

DonDavudes wrote:majstorica ce se igrati u maloj sali :x :x

ne mogu da vjerujem da su se usudili ovako pljunuti navijacima u lice :roll:
ljudi koji su tokom cijele sezone punili dvoranu MNirza delibasic sada nece moci gledeati najvazniju utakmicu sezone jer su "igraci i trener trazili" da se igra u maloj sali jer je tamo "bolja atmosfera" i jer ce tamo "lakse pobjediti"?! :
stvarno ne mogu da shvatim taj bezobrazluk.
valjda se se kosarka igra radi navijaca,
bojim se da ce ovim cinom iduce sezone sve utakmice igrati u maloj sali jer nece niko zeljeti dolaziti
I ja sam bijesna k'o ris! :x
Mislim, ako ih je strah da ne izgube, pa nek' onda ni ne igraju. (A boje se da se ne ponovi 2004. godina...)

Porazi me nisu razočarali, al' ovo jeste.
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#15

Post by Meshtar »

Jadno i bijedno, svugdje na svijetu se utakmice igraju zbog navijača. Bilo bi zanimljivo kad bi Maccabi ili Olympiakos zahtjevali da se neka derbi utakmica igra u manjoj dvorani. Navijači bi prevrnuli komplet klub zajedno sa igračima . Odavno ne vidjeh većeg bezobrazluka, znači pratiš ih cijelo vrijeme i onda tii pljunu u lice.

Upravo KK Bosna, ovo je najmizernija stvar koju sam do sada vidio. Imate jednog pretplatnika manje.
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#16

Post by radeljas »

Meshtar wrote:Jadno i bijedno, svugdje na svijetu se utakmice igraju zbog navijača. Bilo bi zanimljivo kad bi Maccabi ili Olympiakos zahtjevali da se neka derbi utakmica igra u manjoj dvorani. Navijači bi prevrnuli komplet klub zajedno sa igračima . Odavno ne vidjeh većeg bezobrazluka, znači pratiš ih cijelo vrijeme i onda tii pljunu u lice.

Upravo KK Bosna, ovo je najmizernija stvar koju sam do sada vidio. Imate jednog pretplatnika manje.
ja imam pretplatu, ali se pitam koliko ranije da dodjem da bih sjeo. stoji ovo da se njima .ebe za navijace, pa koliko su vec puta manager i memso naruzili navijace, kao sta znaju oni o kosarci. e da bi im rusmir halilovic lijepo rekao da se kosarka igra prije svega zbog navijaca. a u sarajevu ipak radi dine konakovica ili samira avdica ... nazalost
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#17

Post by strong69 »

Meshtar wrote:Jadno i bijedno, svugdje na svijetu se utakmice igraju zbog navijača. Bilo bi zanimljivo kad bi Maccabi ili Olympiakos zahtjevali da se neka derbi utakmica igra u manjoj dvorani. Navijači bi prevrnuli komplet klub zajedno sa igračima . Odavno ne vidjeh većeg bezobrazluka, znači pratiš ih cijelo vrijeme i onda tii pljunu u lice.

Upravo KK Bosna, ovo je najmizernija stvar koju sam do sada vidio. Imate jednog pretplatnika manje.
Slazem se potpuno! Toliko sam ljut da cu pokusati da ne napisem svasta... Ma bolje da nista ne pisem... Misevi!!! Nek´ igraju pred familijom, curama i ˝jet setom˝... Drugo i nisu zasluzili poslije ovoga. Osjecam se kao da mi je covjek kome sam pomogao da se ne utopi nakon izlaska iz vode pljunuo u lice i rekao Hebi se!!! :x :x :x
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#18

Post by davis.ba »

Malo smiješno ali eto. Igrači su sami tražili nemojte sad druge kriviti.
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#19

Post by Santos »

Bitno je da je Kimun uletio i cestito titulu.Vilijams lud a da ne udje Ikonic bila bi pusa.Ovako cestitke.
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#20

Post by felichi »

ko je kimun?
gledao sam prvu trecinu, siroki je disao bosni za vratom. ne bih se iznenadio i da sam jutros porocitao da su ih uzeli.
bosna je iduce sezone osudena na propast!
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#21

Post by davis.ba »

felichi wrote:ko je kimun?
gledao sam prvu trecinu, siroki je disao bosni za vratom. ne bih se iznenadio i da sam jutros porocitao da su ih uzeli.
bosna je iduce sezone osudena na propast!
Na osnovu čega ovo zaključuješ?
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#22

Post by DonDavudes »

davis.ba wrote:
felichi wrote:ko je kimun?
gledao sam prvu trecinu, siroki je disao bosni za vratom. ne bih se iznenadio i da sam jutros porocitao da su ih uzeli.
bosna je iduce sezone osudena na propast!
Na osnovu čega ovo zaključuješ?
-odlaze svi vazniji igraci (l.vilijams i s.vasiljevic izmedju ostalih)
-finansijska policija usla u asa auto i pronasla niz nepravilnosti, izgleda da im je bosna sluzila za pranje novca
- i trece, najvaznije, arogantni celnici bosne su se, odlukom da se finale igra u maloj dvorani, odrekli onog po cemu je bosna jedino bila evropski klub NAVIJACA
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#23

Post by semso poplava »

Santos wrote:Bitno je da je Kimun uletio i cestito titulu.Vilijams lud a da ne udje Ikonic bila bi pusa.Ovako cestitke.
:lol: :lol:

Kimun se izgubio od srece, na tv-u je izgledo ko neki pocasni kapiten!
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#24

Post by davis.ba »

DonDavudes wrote:
davis.ba wrote:
felichi wrote:ko je kimun?
gledao sam prvu trecinu, siroki je disao bosni za vratom. ne bih se iznenadio i da sam jutros porocitao da su ih uzeli.
bosna je iduce sezone osudena na propast!
Na osnovu čega ovo zaključuješ?
-odlaze svi vazniji igraci (l.vilijams i s.vasiljevic izmedju ostalih)
Ništa se još ne zna. I ako odu doći će novi. Kad bude poznata nova ekipa onda ćemo vidjeti.
DonDavudes wrote: -finansijska policija usla u asa auto i pronasla niz nepravilnosti, izgleda da im je bosna sluzila za pranje novca
Znači i ti čitaš Slobodnu Bosnu? :-D
DonDavudes wrote: - i trece, najvaznije, arogantni celnici bosne su se, odlukom da se finale igra u maloj dvorani, odrekli onog po cemu je bosna jedino bila evropski klub NAVIJACA
Čelnici nisu ništa odlučili već su igrači to tražili na čelu sa Nenadom Markovićem.
Post Reply